Hľadať na Finpilote

Napríklad výpočet splátky, IBKR alebo dôchodok. Aj bez diakritiky.

Načítavam vyhľadávanie…Celý Finpilot

ZS · NASDAQ

Zscaler, Inc.

Software · Services-Computer Programming Services

45/100Finančné zdravieC · Zmiešané87.5 % vstupov · rozklad ↓Ročné výkazy
Overené výsledky do Informačný limit ročných údajov Cena a denná zmena · USD ↗

Kľúčové ukazovatele

Ročné výsledky do · USD
Revenue
3,35 mld. USDTržby · rast YoY 25,4 %
Net income
-0,06 mld. USDČistý zisk · čistá marža -1,9 %
Free cash flow
0,85 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 25,4 %
Diluted EPS
-0,39 USDZriedený zisk na akciu · USD
Operating margin
-4 %Prevádzková marža · hrubá marža 76,8 %
Return on assets (ROA)
-0,9 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
Cash & equivalents
0,93 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
Long-term debt
NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti

Sledovať Vykázaný čistý zisk klesol z -0,04 mld. USD na -0,06 mld. USD.

Cena akcie

TradingView

Načítava sa externý cenový graf TradingView…

USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.

Najnovšie kvartálne výsledky

Q4 FY 2026 · USD

Obdobie: 1. 5. 2026 – 31. 7. 2026.

Tržby
0,9 mld. USDMedziročne 24,9 % · Q4 FY 2025
Prevádzkový zisk
-0,02 mld. USDPrevádzková marža -1,7 %
Čistý zisk
-0 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
Zriedený EPS
NedostupnéUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál

Zdroj: SEC 10-Q · podané 26. 5. 2026 ↗; SEC 10-K · podané 3. 9. 2026 ↗.

Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
  • Tržby: 898185000.0000000000 USD · ytd-difference-v1. 0001713683-26-000096 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2025-08-01 – 2026-04-30 · podané 26. 5. 2026. 0001713683-26-000157 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2025-08-01 – 2026-07-31 · podané 3. 9. 2026.
  • Prevádzkový zisk: -15492000.0000000000 USD · ytd-difference-v1. 0001713683-26-000096 · OperatingIncomeLoss · 2025-08-01 – 2026-04-30 · podané 26. 5. 2026. 0001713683-26-000157 · OperatingIncomeLoss · 2025-08-01 – 2026-07-31 · podané 3. 9. 2026.
  • Čistý zisk: -3369000.0000000000 USD · ytd-difference-v1. 0001713683-26-000096 · NetIncomeLoss · 2025-08-01 – 2026-04-30 · podané 26. 5. 2026. 0001713683-26-000157 · NetIncomeLoss · 2025-08-01 – 2026-07-31 · podané 3. 9. 2026.

Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 3. 9. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.

Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 7. 2026. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.

Vývoj finančných fundamentov

Ukazovateľ v hlavnom grafe

Revenue

Ročné výsledky · 9 dostupných období

3,352523 mld. USD

Obdobie do 2026-07-31

31. 7. 2026Revenue3,352523 mld. USD

RevenueVykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-0,2525551,0967142,4459833,7952522018-07-31: 0,190174 mld. USD2019-07-31: 0,302836 mld. USD2020-07-31: 0,431269 mld. USD2021-07-31: 0,6731 mld. USD2022-07-31: 1,090946 mld. USD2023-07-31: 1,616952 mld. USD2024-07-31: 2,167771 mld. USD2025-07-31: 2,673115 mld. USD2026-07-31: 3,352523 mld. USD201820192020202120222023202420252026
Revenue
Hodnoty a definícia · mld. USD

Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.

Revenue· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenue
2018-07-310,190174
2019-07-310,302836
2020-07-310,431269
2021-07-310,6731
2022-07-311,090946
2023-07-311,616952
2024-07-312,167771
2025-07-312,673115
2026-07-313,352523

Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.

Finančné zdravie

health-v0.1 →

Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.

C · Zmiešané

Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.

87,5 % pokrytie vstupov · obdobie do

87.5 %

Krytie zisku cash flow sa pri nulovom alebo zápornom zisku nevypočítava. Nejde o chýbajúci výkaz.

Metodika a podmienky výpočtu →

Ziskovosť

0/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Finančná stabilita

62/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Peňažné toky

89/100
Váha 25 % · vstupy 50 %

Rast a konzistentnosť

50/100
Váha 15 % · vstupy 100 %

Efektívnosť kapitálu

0/100
Váha 10 % · vstupy 100 %
Najsilnejšia oblasť Peňažné toky · 89Najslabšia oblasť Efektívnosť kapitálu · 0
Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy

Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 87,5 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.

health-v0.1· lineárna interpolácia medzi prahmi, orezanie na 0–100
Ukazovateľ / váhaHodnotaBodyVýpočet a prahy (hodnota → body)
Operating margin12.5 % modelu-4 %0Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100
Net margin12.5 % modelu-1,9 %0Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Current ratio12.5 % modelu1,7 ×84Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100
Liabilities / assets12.5 % modelu67 %39,6Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0
FCF margin12.5 % modelu25,4 %88,6(Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Operating cash flow / net income12.5 % modeluNedostupnéNedostupnéPrevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100
Revenue CAGR7.5 % modelu24,4 %100CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100
Profitable years7.5 % modelu0 %0Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100
Return on assets (ROA)10 % modelu-0,9 %0Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100

Finančné trendy

9 ročných · 8 kvartálnych období

Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.

Revenue & net income

Ročné výsledky · 9 dostupných období

31. 7. 2026Revenue3,352523 mld. USDNet income-0,063179 mld. USD

Revenue & net incomeTržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-0,914270,2834261,4811232,6788193,8765152018-07-31: 0,190174 mld. USD2019-07-31: 0,302836 mld. USD2020-07-31: 0,431269 mld. USD2021-07-31: 0,6731 mld. USD2022-07-31: 1,090946 mld. USD2023-07-31: 1,616952 mld. USD2024-07-31: 2,167771 mld. USD2025-07-31: 2,673115 mld. USD2026-07-31: 3,352523 mld. USD2018-07-31: -0,033646 mld. USD2019-07-31: -0,028655 mld. USD2020-07-31: -0,115116 mld. USD2021-07-31: -0,262029 mld. USD2022-07-31: -0,390278 mld. USD2023-07-31: -0,202335 mld. USD2024-07-31: -0,057706 mld. USD2025-07-31: -0,041478 mld. USD2026-07-31: -0,063179 mld. USD201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.

Revenue & net income· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenueNet income
2018-07-310,190174-0,033646
2019-07-310,302836-0,028655
2020-07-310,431269-0,115116
2021-07-310,6731-0,262029
2022-07-311,090946-0,390278
2023-07-311,616952-0,202335
2024-07-312,167771-0,057706
2025-07-312,673115-0,041478
2026-07-313,352523-0,063179

Operating & net margin

Ročné výsledky · 9 dostupných období

31. 7. 2026Operating margin-3,98 %Net margin-1,88 %

Operating & net marginPrevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-44,16-28,21-12,273,682018-07-31: -18,21 %2019-07-31: -11,66 %2020-07-31: -26,42 %2021-07-31: -30,87 %2022-07-31: -30,01 %2023-07-31: -14,51 %2024-07-31: -5,6 %2025-07-31: -4,81 %2026-07-31: -3,98 %2018-07-31: -17,69 %2019-07-31: -9,46 %2020-07-31: -26,69 %2021-07-31: -38,93 %2022-07-31: -35,77 %2023-07-31: -12,51 %2024-07-31: -2,66 %2025-07-31: -1,55 %2026-07-31: -1,88 %201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · %

Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.

Operating & net margin· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doOperating marginNet margin
2018-07-31-18,21-17,69
2019-07-31-11,66-9,46
2020-07-31-26,42-26,69
2021-07-31-30,87-38,93
2022-07-31-30,01-35,77
2023-07-31-14,51-12,51
2024-07-31-5,6-2,66
2025-07-31-4,81-1,55
2026-07-31-3,98-1,88

Free cash flow

Ročné výsledky · 9 dostupných období

31. 7. 2026Free cash flow0,85235 mld. USD

Free cash flowVoľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.00,242920,485840,7287590,9716792018-07-31: 0,00391 mld. USD2019-07-31: 0,032507 mld. USD2020-07-31: 0,036245 mld. USD2021-07-31: 0,153875 mld. USD2022-07-31: 0,252616 mld. USD2023-07-31: 0,365146 mld. USD2024-07-31: 0,635258 mld. USD2025-07-31: 0,808201 mld. USD2026-07-31: 0,85235 mld. USD201820192020202120222023202420252026
Free cash flow
Hodnoty a definícia · mld. USD

Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.

Free cash flow· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doFree cash flow
2018-07-310,00391
2019-07-310,032507
2020-07-310,036245
2021-07-310,153875
2022-07-310,252616
2023-07-310,365146
2024-07-310,635258
2025-07-310,808201
2026-07-310,85235

Cash & long-term debt

Ročné výsledky · 9 dostupných období

31. 7. 2026Cash & equivalents0,928354 mld. USDLong-term debtNedostupné

Cash & long-term debtHotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.00,6808721,3617432,0426152,7234862018-07-31: 0,135579 mld. USD2019-07-31: 0,078484 mld. USD2020-07-31: 0,141851 mld. USD2021-07-31: 0,275898 mld. USD2022-07-31: 1,01321 mld. USD2023-07-31: 1,262206 mld. USD2024-07-31: 1,42308 mld. USD2025-07-31: 2,389023 mld. USD2026-07-31: 0,928354 mld. USD201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.

Cash & long-term debt· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doCash & equivalentsLong-term debt
2018-07-310,135579Nedostupné
2019-07-310,078484Nedostupné
2020-07-310,141851Nedostupné
2021-07-310,275898Nedostupné
2022-07-311,01321Nedostupné
2023-07-311,262206Nedostupné
2024-07-311,42308Nedostupné
2025-07-312,389023Nedostupné
2026-07-310,928354Nedostupné

Assets & liabilities

Ročné výsledky · 9 dostupných období

31. 7. 2026Total assets7,866714 mld. USDTotal liabilities5,268453 mld. USD

Assets & liabilitiesStav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02,2420134,4840276,726048,9680542018-07-31: 0,447781 mld. USD2019-07-31: 0,604162 mld. USD2020-07-31: 1,833458 mld. USD2021-07-31: 2,257631 mld. USD2022-07-31: 2,832665 mld. USD2023-07-31: 3,608317 mld. USD2024-07-31: 4,704968 mld. USD2025-07-31: 6,419888 mld. USD2026-07-31: 7,866714 mld. USD2018-07-31: 0,207545 mld. USD2019-07-31: 0,295604 mld. USD2020-07-31: 1,348629 mld. USD2021-07-31: 1,728736 mld. USD2022-07-31: 2,259365 mld. USD2023-07-31: 2,883205 mld. USD2024-07-31: 3,430866 mld. USD2025-07-31: 4,620615 mld. USD2026-07-31: 5,268453 mld. USD201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.

Assets & liabilities· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doTotal assetsTotal liabilities
2018-07-310,4477810,207545
2019-07-310,6041620,295604
2020-07-311,8334581,348629
2021-07-312,2576311,728736
2022-07-312,8326652,259365
2023-07-313,6083172,883205
2024-07-314,7049683,430866
2025-07-316,4198884,620615
2026-07-317,8667145,268453

Revenue growth (YoY)

Ročné výsledky · 9 dostupných období

31. 7. 2026Revenue growth25,42 %

Revenue growth (YoY)Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.017,6935,3853,0870,772019-07-31: 59,24 %2020-07-31: 42,41 %2021-07-31: 56,07 %2022-07-31: 62,08 %2023-07-31: 48,22 %2024-07-31: 34,07 %2025-07-31: 23,31 %2026-07-31: 25,42 %201820192020202120222023202420252026
Revenue growth
Hodnoty a definícia · %

Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Revenue growth (YoY)· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doRevenue growth
2018-07-31Nedostupné
2019-07-3159,24
2020-07-3142,41
2021-07-3156,07
2022-07-3162,08
2023-07-3148,22
2024-07-3134,07
2025-07-3123,31
2026-07-3125,42

Finančné zdravie v čase

Ročné výsledky · 9 dostupných období

31. 7. 2026Finančné zdravie45 bodov / 100

Finančné zdravie v časePrepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02550751002020-07-31: 35 bodov / 1002021-07-31: 44 bodov / 1002022-07-31: 42 bodov / 1002023-07-31: 42 bodov / 1002024-07-31: 43 bodov / 1002025-07-31: 48 bodov / 1002026-07-31: 45 bodov / 100201820192020202120222023202420252026
Finančné zdravie
Hodnoty a definícia · bodov / 100

Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.

Finančné zdravie v čase· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·bodov / 100
Obdobie doFinančné zdravie
2018-07-31Nedostupné
2019-07-31Nedostupné
2020-07-3135
2021-07-3144
2022-07-3142
2023-07-3142
2024-07-3143
2025-07-3148
2026-07-3145
Ročné výkazy v tabuľke
Miliardy USD, EPS v USD na akciu · pomery sú výpočty Finpilotu. — znamená nedostupný údaj, nie nulu.
Ukazovateľ2018-07-312019-07-312020-07-312021-07-312022-07-312023-07-312024-07-312025-07-312026-07-31
RevenueTržby0,19 mld. USD0,3 mld. USD0,43 mld. USD0,67 mld. USD1,09 mld. USD1,62 mld. USD2,17 mld. USD2,67 mld. USD3,35 mld. USD
Net incomeČistý zisk-0,03 mld. USD-0,03 mld. USD-0,12 mld. USD-0,26 mld. USD-0,39 mld. USD-0,2 mld. USD-0,06 mld. USD-0,04 mld. USD-0,06 mld. USD
Operating incomePrevádzkový zisk-0,03 mld. USD-0,04 mld. USD-0,11 mld. USD-0,21 mld. USD-0,33 mld. USD-0,23 mld. USD-0,12 mld. USD-0,13 mld. USD-0,13 mld. USD
Diluted EPSZriedený zisk na akciuNedostupné-0,23 USD-0,89 USD-1,93 USD-2,77 USD-1,40 USD-0,39 USD-0,27 USD-0,39 USD
Operating cash flowPrevádzkový cash flow0,02 mld. USD0,06 mld. USD0,08 mld. USD0,2 mld. USD0,32 mld. USD0,46 mld. USD0,78 mld. USD0,97 mld. USD1,13 mld. USD
CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE)0,01 mld. USD0,03 mld. USD0,04 mld. USD0,05 mld. USD0,07 mld. USD0,1 mld. USD0,14 mld. USD0,16 mld. USD0,28 mld. USD
Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty0,14 mld. USD0,08 mld. USD0,14 mld. USD0,28 mld. USD1,01 mld. USD1,26 mld. USD1,42 mld. USD2,39 mld. USD0,93 mld. USD
Total assetsAktíva0,45 mld. USD0,6 mld. USD1,83 mld. USD2,26 mld. USD2,83 mld. USD3,61 mld. USD4,7 mld. USD6,42 mld. USD7,87 mld. USD
Current assetsObežné aktíva0,39 mld. USD0,5 mld. USD1,58 mld. USD1,85 mld. USD2,26 mld. USD2,89 mld. USD3,4 mld. USD4,89 mld. USD5,03 mld. USD
Current liabilitiesKrátkodobé záväzky0,18 mld. USD0,26 mld. USD0,42 mld. USD0,72 mld. USD1,13 mld. USD1,54 mld. USD3,11 mld. USD2,43 mld. USD2,96 mld. USD
Total liabilitiesZáväzky celkom0,21 mld. USD0,3 mld. USD1,35 mld. USD1,73 mld. USD2,26 mld. USD2,88 mld. USD3,43 mld. USD4,62 mld. USD5,27 mld. USD
Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhuNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej častiNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Interest expenseÚrokové náklady0 mld. USD0 mld. USD0,01 mld. USD0,05 mld. USD0,06 mld. USD0,01 mld. USD0,01 mld. USD0,01 mld. USD0,01 mld. USD
Cost of revenueNáklady na tržby0,04 mld. USD0,06 mld. USD0,1 mld. USD0,15 mld. USD0,24 mld. USD0,36 mld. USD0,48 mld. USD0,62 mld. USD0,78 mld. USD
Free cash flow Voľný peňažný tok · model0 mld. USD0,03 mld. USD0,04 mld. USD0,15 mld. USD0,25 mld. USD0,37 mld. USD0,64 mld. USD0,81 mld. USD0,85 mld. USD
Net margin Čistá marža-17,7 %-9,5 %-26,7 %-38,9 %-35,8 %-12,5 %-2,7 %-1,6 %-1,9 %
Zdroj · dátum podania SEC

Čo si všimnúť

Modelový prehľad

Silné stránky

  • Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 25,4 % tržieb.
  • Tržby v poslednom roku vzrástli o 25,4 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Riziká a slabé miesta

  • Vykázaný čistý zisk klesol z -0,04 mld. USD na -0,06 mld. USD.
  • Chýba 12.5 % váhy vstupov.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.

Čo sledovať ďalej

  • Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
  • Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia

Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma c · zmiešané. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.

Medziročný rast tržieb 25,4 %, čistá marža -1,9 % a FCF marža 25,4 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: -0,3 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.

Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.

  • Vykázaný čistý zisk klesol z -0,04 mld. USD na -0,06 mld. USD. Príčinu treba overiť vo výkaze a jeho poznámkach.
  • Chýba 12.5 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
O spoločnosti Zscaler, Inc.

Zscaler, Inc. · Services-Computer Programming Services.

Profil emitenta ↗

Porovnanie dvoch spoločností

Ako porovnávať →

Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.

Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.