NOW · NYSE
ServiceNow, Inc.
Software · Services-Prepackaged Software
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 13,28 mld. USDTržby · rast YoY 20,9 %
- Net income
- 1,75 mld. USDČistý zisk · čistá marža 13,2 %
- Free cash flow
- 4,58 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 34,5 %
- Diluted EPS
- 1,67 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 13,7 %Prevádzková marža · hrubá marža 77,5 %
- Return on assets (ROA)
- 7,5 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 3,73 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q3 FY 2026 · USDObdobie: 1. 7. 2026 – 30. 9. 2026.
- Tržby
- 4,11 mld. USDMedziročne 20,5 % · Q3 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- 0,39 mld. USDPrevádzková marža 9,4 %
- Čistý zisk
- 0,28 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 0,27 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 28. 10. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 4106000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001373715-26-000096 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
- Prevádzkový zisk: 385000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001373715-26-000096 · OperatingIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
- Čistý zisk: 277000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001373715-26-000096 · NetIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
- Zriedený EPS: 0.2700000000 USD/shares · reported-v1. 0001373715-26-000096 · EarningsPerShareDiluted · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 28. 10. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 13 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
13,278 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Revenue13,278 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2012-12-31 | 0,243712 | |
| 2013-12-31 | 0,42465 | |
| 2014-12-31 | 0,682563 | |
| 2015-12-31 | 1,00548 | |
| 2016-12-31 | 1,390985 | |
| 2018-12-31 | 2,608816 | |
| 2019-12-31 | 3,46 | |
| 2020-12-31 | 4,519 | |
| 2021-12-31 | 5,896 | |
| 2022-12-31 | 7,245 | |
| 2023-12-31 | 8,971 | |
| 2024-12-31 | 10,984 | |
| 2025-12-31 | 13,278 |
Net income
Ročné výsledky · 13 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1,748 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net income1,748 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2012-12-31 | -0,037348 | |
| 2013-12-31 | -0,073708 | |
| 2014-12-31 | -0,179387 | |
| 2015-12-31 | -0,198426 | |
| 2016-12-31 | -0,414249 | |
| 2018-12-31 | -0,026704 | |
| 2019-12-31 | 0,626698 | |
| 2020-12-31 | 0,119 | |
| 2021-12-31 | 0,23 | |
| 2022-12-31 | 0,325 | |
| 2023-12-31 | 1,731 | |
| 2024-12-31 | 1,425 | |
| 2025-12-31 | 1,748 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 13 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
4,576 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Free cash flow4,576 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2012-12-31 | 0,0067 | |
| 2013-12-31 | 0,026425 | |
| 2014-12-31 | 0,086558 | |
| 2015-12-31 | 0,230273 | |
| 2016-12-31 | 0,053519 | |
| 2018-12-31 | 0,586627 | |
| 2019-12-31 | 0,971 | |
| 2020-12-31 | 1,367 | |
| 2021-12-31 | 1,799 | |
| 2022-12-31 | 2,173 | |
| 2023-12-31 | 2,704 | |
| 2024-12-31 | 3,415 | |
| 2025-12-31 | 4,576 |
Net margin
Ročné výsledky · 13 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
13,16 %
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net margin13,16 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2012-12-31 | -15,32 | |
| 2013-12-31 | -17,36 | |
| 2014-12-31 | -26,28 | |
| 2015-12-31 | -19,73 | |
| 2016-12-31 | -29,78 | |
| 2018-12-31 | -1,02 | |
| 2019-12-31 | 18,11 | |
| 2020-12-31 | 2,63 | |
| 2021-12-31 | 3,9 | |
| 2022-12-31 | 4,49 | |
| 2023-12-31 | 19,3 | |
| 2024-12-31 | 12,97 | |
| 2025-12-31 | 13,16 |
Total assets
Ročné výsledky · 13 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
26,038 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Total assets26,038 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2012-12-31 | 0,478114 | |
| 2013-12-31 | 1,168476 | |
| 2014-12-31 | 1,424752 | |
| 2015-12-31 | 1,807052 | |
| 2016-12-31 | 2,033767 | |
| 2018-12-31 | 3,87914 | |
| 2019-12-31 | 6,02243 | |
| 2020-12-31 | 8,715 | |
| 2021-12-31 | 10,798 | |
| 2022-12-31 | 13,299 | |
| 2023-12-31 | 17,387 | |
| 2024-12-31 | 20,383 | |
| 2025-12-31 | 26,038 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
B · Dobré
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
100 % pokrytie vstupov · obdobie do
Finančná stabilita
55/100Peňažné toky
100/100Rast a konzistentnosť
100/100Efektívnosť kapitálu
63/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 13,7 % | 46,8 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 13,2 % | 57,9 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 1 × | 50,2 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 50,2 % | 59,7 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | 34,5 % | 100 | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 3,1 × | 100 | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 21,6 % | 100 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 100 % | 100 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | 7,5 % | 62,7 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 13 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue13,278 mld. USDNet income1,748 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2012-12-31 | 0,243712 | -0,037348 | |
| 2013-12-31 | 0,42465 | -0,073708 | |
| 2014-12-31 | 0,682563 | -0,179387 | |
| 2015-12-31 | 1,00548 | -0,198426 | |
| 2016-12-31 | 1,390985 | -0,414249 | |
| 2018-12-31 | 2,608816 | -0,026704 | |
| 2019-12-31 | 3,46 | 0,626698 | |
| 2020-12-31 | 4,519 | 0,119 | |
| 2021-12-31 | 5,896 | 0,23 | |
| 2022-12-31 | 7,245 | 0,325 | |
| 2023-12-31 | 8,971 | 1,731 | |
| 2024-12-31 | 10,984 | 1,425 | |
| 2025-12-31 | 13,278 | 1,748 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 13 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Operating margin13,74 %Net margin13,16 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2012-12-31 | -15,42 | -15,32 | |
| 2013-12-31 | -15,61 | -17,36 | |
| 2014-12-31 | -22,24 | -26,28 | |
| 2015-12-31 | -16,55 | -19,73 | |
| 2016-12-31 | -27,47 | -29,78 | |
| 2018-12-31 | -1,63 | -1,02 | |
| 2019-12-31 | 1,21 | 18,11 | |
| 2020-12-31 | 4,4 | 2,63 | |
| 2021-12-31 | 4,36 | 3,9 | |
| 2022-12-31 | 4,9 | 4,49 | |
| 2023-12-31 | 8,49 | 19,3 | |
| 2024-12-31 | 12,42 | 12,97 | |
| 2025-12-31 | 13,74 | 13,16 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 13 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Free cash flow4,576 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2012-12-31 | 0,0067 | |
| 2013-12-31 | 0,026425 | |
| 2014-12-31 | 0,086558 | |
| 2015-12-31 | 0,230273 | |
| 2016-12-31 | 0,053519 | |
| 2018-12-31 | 0,586627 | |
| 2019-12-31 | 0,971 | |
| 2020-12-31 | 1,367 | |
| 2021-12-31 | 1,799 | |
| 2022-12-31 | 2,173 | |
| 2023-12-31 | 2,704 | |
| 2024-12-31 | 3,415 | |
| 2025-12-31 | 4,576 |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 13 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Cash & equivalents3,726 mld. USDLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2012-12-31 | 0,118989 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | 0,366303 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | 0,252455 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | 0,412305 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | 0,401238 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | 0,566204 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | 0,776 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | 1,677 | 1,64 | |
| 2021-12-31 | 1,728 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 1,47 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 1,897 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | 2,304 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | 3,726 | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 13 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Total assets26,038 mld. USDTotal liabilities13,074 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2012-12-31 | 0,478114 | 0,234709 | |
| 2013-12-31 | 1,168476 | 0,774217 | |
| 2014-12-31 | 1,424752 | 0,996077 | |
| 2015-12-31 | 1,807052 | 1,240238 | |
| 2016-12-31 | 2,033767 | 1,646806 | |
| 2018-12-31 | 3,87914 | 2,767941 | |
| 2019-12-31 | 6,02243 | 3,894489 | |
| 2020-12-31 | 8,715 | 5,881 | |
| 2021-12-31 | 10,798 | 7,103 | |
| 2022-12-31 | 13,299 | 8,267 | |
| 2023-12-31 | 17,387 | 9,759 | |
| 2024-12-31 | 20,383 | 10,774 | |
| 2025-12-31 | 26,038 | 13,074 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 13 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue growth20,88 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | 74,24 | |
| 2014-12-31 | 60,74 | |
| 2015-12-31 | 47,31 | |
| 2016-12-31 | 38,34 | |
| 2018-12-31 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | 32,63 | |
| 2020-12-31 | 30,61 | |
| 2021-12-31 | 30,47 | |
| 2022-12-31 | 22,88 | |
| 2023-12-31 | 23,82 | |
| 2024-12-31 | 22,44 | |
| 2025-12-31 | 20,88 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 13 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Finančné zdravie73 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | 37 | |
| 2015-12-31 | 43 | |
| 2016-12-31 | 26 | |
| 2018-12-31 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | 58 | |
| 2021-12-31 | 61 | |
| 2022-12-31 | 63 | |
| 2023-12-31 | 74 | |
| 2024-12-31 | 73 | |
| 2025-12-31 | 73 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2012-12-31 | 2013-12-31 | 2014-12-31 | 2015-12-31 | 2016-12-31 | 2018-12-31 | 2019-12-31 | 2020-12-31 | 2021-12-31 | 2022-12-31 | 2023-12-31 | 2024-12-31 | 2025-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 0,24 mld. USD | 0,42 mld. USD | 0,68 mld. USD | 1,01 mld. USD | 1,39 mld. USD | 2,61 mld. USD | 3,46 mld. USD | 4,52 mld. USD | 5,9 mld. USD | 7,25 mld. USD | 8,97 mld. USD | 10,98 mld. USD | 13,28 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | -0,04 mld. USD | -0,07 mld. USD | -0,18 mld. USD | -0,2 mld. USD | -0,41 mld. USD | -0,03 mld. USD | 0,63 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,23 mld. USD | 0,33 mld. USD | 1,73 mld. USD | 1,43 mld. USD | 1,75 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | -0,04 mld. USD | -0,07 mld. USD | -0,15 mld. USD | -0,17 mld. USD | -0,38 mld. USD | -0,04 mld. USD | 0,04 mld. USD | 0,2 mld. USD | 0,26 mld. USD | 0,36 mld. USD | 0,76 mld. USD | 1,36 mld. USD | 1,82 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | -0,51 USD | -0,54 USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | -0,15 USD | 3,18 USD | 0,59 USD | 1,13 USD | 1,60 USD | 1,68 USD | 1,37 USD | 1,67 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 0,05 mld. USD | 0,08 mld. USD | 0,14 mld. USD | 0,32 mld. USD | 0,16 mld. USD | 0,81 mld. USD | 1,24 mld. USD | 1,79 mld. USD | 2,19 mld. USD | 2,72 mld. USD | 3,4 mld. USD | 4,27 mld. USD | 5,44 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0,04 mld. USD | 0,06 mld. USD | 0,05 mld. USD | 0,09 mld. USD | 0,11 mld. USD | 0,22 mld. USD | 0,27 mld. USD | 0,42 mld. USD | 0,39 mld. USD | 0,55 mld. USD | 0,69 mld. USD | 0,85 mld. USD | 0,87 mld. USD |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 0,12 mld. USD | 0,37 mld. USD | 0,25 mld. USD | 0,41 mld. USD | 0,4 mld. USD | 0,57 mld. USD | 0,78 mld. USD | 1,68 mld. USD | 1,73 mld. USD | 1,47 mld. USD | 1,9 mld. USD | 2,3 mld. USD | 3,73 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 0,48 mld. USD | 1,17 mld. USD | 1,42 mld. USD | 1,81 mld. USD | 2,03 mld. USD | 3,88 mld. USD | 6,02 mld. USD | 8,72 mld. USD | 10,8 mld. USD | 13,3 mld. USD | 17,39 mld. USD | 20,38 mld. USD | 26,04 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 0,42 mld. USD | 0,8 mld. USD | 0,91 mld. USD | 1,09 mld. USD | 1,34 mld. USD | 2,34 mld. USD | 2,83 mld. USD | 4,52 mld. USD | 5,22 mld. USD | 6,65 mld. USD | 7,78 mld. USD | 9,19 mld. USD | 10,47 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 0,21 mld. USD | 0,33 mld. USD | 0,51 mld. USD | 0,73 mld. USD | 1,07 mld. USD | 2,01 mld. USD | 2,75 mld. USD | 3,74 mld. USD | 4,95 mld. USD | 6,01 mld. USD | 7,37 mld. USD | 8,36 mld. USD | 10,44 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 0,23 mld. USD | 0,77 mld. USD | 1 mld. USD | 1,24 mld. USD | 1,65 mld. USD | 2,77 mld. USD | 3,89 mld. USD | 5,88 mld. USD | 7,1 mld. USD | 8,27 mld. USD | 9,76 mld. USD | 10,77 mld. USD | 13,07 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | 0 mld. USD | 0,09 mld. USD | 0 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | 0,69 mld. USD | 1,64 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Interest expenseÚrokové náklady | Nedostupné | 0 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,05 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,03 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 0,1 mld. USD | 0,16 mld. USD | 0,25 mld. USD | 0,33 mld. USD | 0,4 mld. USD | 0,62 mld. USD | 0,8 mld. USD | 0,99 mld. USD | 1,35 mld. USD | 1,57 mld. USD | 1,92 mld. USD | 2,29 mld. USD | 2,98 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 0,01 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,09 mld. USD | 0,23 mld. USD | 0,05 mld. USD | 0,59 mld. USD | 0,97 mld. USD | 1,37 mld. USD | 1,8 mld. USD | 2,17 mld. USD | 2,7 mld. USD | 3,42 mld. USD | 4,58 mld. USD |
| Net margin Čistá marža | -15,3 % | -17,4 % | -26,3 % | -19,7 % | -29,8 % | -1 % | 18,1 % | 2,6 % | 3,9 % | 4,5 % | 19,3 % | 13 % | 13,2 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 13,7 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
- Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 34,5 % tržieb.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 20,9 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
Riziká a slabé miesta
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
- Súvahové pomery sú stav k jedinému dátumu; nezachytávajú splatnosť záväzkov ani budúcu dostupnosť financovania.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma b · dobré. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 20,9 %, čistá marža 13,2 % a FCF marža 34,5 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +0,2 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
- Súvahové pomery sú stav k jedinému dátumu; nezachytávajú splatnosť záväzkov ani budúcu dostupnosť financovania.
Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗