Hľadať na Finpilote

Napríklad výpočet splátky, IBKR alebo dôchodok. Aj bez diakritiky.

Načítavam vyhľadávanie…Celý Finpilot

SNOW · NYSE

Snowflake Inc.

Software · Services-Prepackaged Software

40/100Finančné zdravieD · Slabé87.5 % vstupov · rozklad ↓Ročné výkazy
Overené výsledky do Informačný limit ročných údajov Cena a denná zmena · USD ↗

Kľúčové ukazovatele

Ročné výsledky do · USD
Revenue
4,68 mld. USDTržby · rast YoY 29,2 %
Net income
-1,33 mld. USDČistý zisk · čistá marža -28,4 %
Free cash flow
1,12 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 23,9 %
Diluted EPS
-3,95 USDZriedený zisk na akciu · USD
Operating margin
-30,6 %Prevádzková marža · hrubá marža 67,2 %
Return on assets (ROA)
-14,7 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
Cash & equivalents
2,83 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
Long-term debt
NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti

Sledovať Vykázaný čistý zisk klesol z -1,29 mld. USD na -1,33 mld. USD.

Cena akcie

TradingView

Načítava sa externý cenový graf TradingView…

USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.

Najnovšie kvartálne výsledky

Q2 FY 2027 · USD

Obdobie: 1. 5. 2026 – 31. 7. 2026.

Tržby
1,55 mld. USDMedziročne 35,1 % · Q2 FY 2026
Prevádzkový zisk
-0,26 mld. USDPrevádzková marža -17 %
Čistý zisk
-0,19 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
Zriedený EPS
-0,55 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál

Zdroj: SEC 10-Q · podané 4. 9. 2026 ↗.

Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
  • Tržby: 1546793000.0000000000 USD · reported-v1. 0001640147-26-000037 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-05-01 – 2026-07-31 · podané 4. 9. 2026.
  • Prevádzkový zisk: -262967000.0000000000 USD · reported-v1. 0001640147-26-000037 · OperatingIncomeLoss · 2026-05-01 – 2026-07-31 · podané 4. 9. 2026.
  • Čistý zisk: -191720000.0000000000 USD · reported-v1. 0001640147-26-000037 · NetIncomeLoss · 2026-05-01 – 2026-07-31 · podané 4. 9. 2026.
  • Zriedený EPS: -0.5500000000 USD/shares · reported-v1. 0001640147-26-000037 · EarningsPerShareDiluted · 2026-05-01 – 2026-07-31 · podané 4. 9. 2026.

Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 4. 9. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.

Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 1. 2026. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.

Vývoj finančných fundamentov

Ukazovateľ v hlavnom grafe

Revenue

Ročné výsledky · 6 dostupných období

4,683946 mld. USD

Obdobie do 2026-01-31

31. 1. 2026Revenue4,683946 mld. USD

RevenueVykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.0,0191831,7650593,5109365,2568122021-01-31: 0,592049 mld. USD2022-01-31: 1,219327 mld. USD2023-01-31: 2,065659 mld. USD2024-01-31: 2,806489 mld. USD2025-01-31: 3,626396 mld. USD2026-01-31: 4,683946 mld. USD202120222023202420252026
Revenue
Hodnoty a definícia · mld. USD

Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.

Revenue· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenue
2021-01-310,592049
2022-01-311,219327
2023-01-312,065659
2024-01-312,806489
2025-01-313,626396
2026-01-314,683946

Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.

Finančné zdravie

health-v0.1 →

Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.

D · Slabé

Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.

87,5 % pokrytie vstupov · obdobie do

87.5 %

Krytie zisku cash flow sa pri nulovom alebo zápornom zisku nevypočítava. Nejde o chýbajúci výkaz.

Metodika a podmienky výpočtu →

Ziskovosť

0/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Finančná stabilita

47/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Peňažné toky

85/100
Váha 25 % · vstupy 50 %

Rast a konzistentnosť

50/100
Váha 15 % · vstupy 100 %

Efektívnosť kapitálu

0/100
Váha 10 % · vstupy 100 %
Najsilnejšia oblasť Peňažné toky · 85Najslabšia oblasť Efektívnosť kapitálu · 0
Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy

Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 87,5 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.

health-v0.1· lineárna interpolácia medzi prahmi, orezanie na 0–100
Ukazovateľ / váhaHodnotaBodyVýpočet a prahy (hodnota → body)
Operating margin12.5 % modelu-30,6 %0Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100
Net margin12.5 % modelu-28,4 %0Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Current ratio12.5 % modelu1,3 ×67,9Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100
Liabilities / assets12.5 % modelu78,9 %25,3Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0
FCF margin12.5 % modelu23,9 %84,8(Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Operating cash flow / net income12.5 % modeluNedostupnéNedostupnéPrevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100
Revenue CAGR7.5 % modelu29,2 %100CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100
Profitable years7.5 % modelu0 %0Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100
Return on assets (ROA)10 % modelu-14,7 %0Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100

Finančné trendy

6 ročných · 8 kvartálnych období

Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.

Revenue & net income

Ročné výsledky · 6 dostupných období

31. 1. 2026Revenue4,683946 mld. USDNet income-1,331616 mld. USD

Revenue & net incomeTržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-2,173795-0,2488151,6761653,6011455,5261252021-01-31: 0,592049 mld. USD2022-01-31: 1,219327 mld. USD2023-01-31: 2,065659 mld. USD2024-01-31: 2,806489 mld. USD2025-01-31: 3,626396 mld. USD2026-01-31: 4,683946 mld. USD2021-01-31: -0,539102 mld. USD2022-01-31: -0,679948 mld. USD2023-01-31: -0,796705 mld. USD2024-01-31: -0,836097 mld. USD2025-01-31: -1,28564 mld. USD2026-01-31: -1,331616 mld. USD202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.

Revenue & net income· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenueNet income
2021-01-310,592049-0,539102
2022-01-311,219327-0,679948
2023-01-312,065659-0,796705
2024-01-312,806489-0,836097
2025-01-313,626396-1,28564
2026-01-314,683946-1,331616

Operating & net margin

Ročné výsledky · 6 dostupných období

31. 1. 2026Operating margin-30,64 %Net margin-28,43 %

Operating & net marginPrevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-100,76-73,69-46,62-19,552021-01-31: -91,87 %2022-01-31: -58,64 %2023-01-31: -40,77 %2024-01-31: -39,01 %2025-01-31: -40,15 %2026-01-31: -30,64 %2021-01-31: -91,06 %2022-01-31: -55,76 %2023-01-31: -38,57 %2024-01-31: -29,79 %2025-01-31: -35,45 %2026-01-31: -28,43 %202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · %

Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.

Operating & net margin· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doOperating marginNet margin
2021-01-31-91,87-91,06
2022-01-31-58,64-55,76
2023-01-31-40,77-38,57
2024-01-31-39,01-29,79
2025-01-31-40,15-35,45
2026-01-31-30,64-28,43

Free cash flow

Ročné výsledky · 6 dostupných období

31. 1. 2026Free cash flow1,120314 mld. USD

Free cash flowVoľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-0,2485620,1356840,519930,9041761,2884222021-01-31: -0,080454 mld. USD2022-01-31: 0,093958 mld. USD2023-01-31: 0,520511 mld. USD2024-01-31: 0,813036 mld. USD2025-01-31: 0,913485 mld. USD2026-01-31: 1,120314 mld. USD202120222023202420252026
Free cash flow
Hodnoty a definícia · mld. USD

Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.

Free cash flow· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doFree cash flow
2021-01-31-0,080454
2022-01-310,093958
2023-01-310,520511
2024-01-310,813036
2025-01-310,913485
2026-01-311,120314

Cash & long-term debt

Ročné výsledky · 6 dostupných období

31. 1. 2026Cash & equivalents2,828163 mld. USDLong-term debtNedostupné

Cash & long-term debtHotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.00,8060261,6120532,4180793,2241062021-01-31: 0,820177 mld. USD2022-01-31: 1,085729 mld. USD2023-01-31: 0,939902 mld. USD2024-01-31: 1,762749 mld. USD2025-01-31: 2,628798 mld. USD2026-01-31: 2,828163 mld. USD202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.

Cash & long-term debt· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doCash & equivalentsLong-term debt
2021-01-310,820177Nedostupné
2022-01-311,085729Nedostupné
2023-01-310,939902Nedostupné
2024-01-311,762749Nedostupné
2025-01-312,628798Nedostupné
2026-01-312,828163Nedostupné

Assets & liabilities

Ročné výsledky · 6 dostupných období

31. 1. 2026Total assets9,132495 mld. USDTotal liabilities7,208393 mld. USD

Assets & liabilitiesStav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02,6027615,2055227,80828310,4110442021-01-31: 5,921739 mld. USD2022-01-31: 6,649698 mld. USD2023-01-31: 7,722322 mld. USD2024-01-31: 8,223383 mld. USD2025-01-31: 9,033938 mld. USD2026-01-31: 9,132495 mld. USD2021-01-31: 0,985268 mld. USD2022-01-31: 1,600653 mld. USD2023-01-31: 2,253707 mld. USD2024-01-31: 3,032789 mld. USD2025-01-31: 6,027295 mld. USD2026-01-31: 7,208393 mld. USD202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.

Assets & liabilities· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doTotal assetsTotal liabilities
2021-01-315,9217390,985268
2022-01-316,6496981,600653
2023-01-317,7223222,253707
2024-01-318,2233833,032789
2025-01-319,0339386,027295
2026-01-319,1324957,208393

Revenue growth (YoY)

Ročné výsledky · 6 dostupných období

31. 1. 2026Revenue growth29,16 %

Revenue growth (YoY)Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.030,260,3990,59120,782022-01-31: 105,95 %2023-01-31: 69,41 %2024-01-31: 35,86 %2025-01-31: 29,21 %2026-01-31: 29,16 %202120222023202420252026
Revenue growth
Hodnoty a definícia · %

Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Revenue growth (YoY)· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doRevenue growth
2021-01-31Nedostupné
2022-01-31105,95
2023-01-3169,41
2024-01-3135,86
2025-01-3129,21
2026-01-3129,16

Finančné zdravie v čase

Ročné výsledky · 6 dostupných období

31. 1. 2026Finančné zdravie40 bodov / 100

Finančné zdravie v časePrepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02550751002023-01-31: 52 bodov / 1002024-01-31: 52 bodov / 1002025-01-31: 45 bodov / 1002026-01-31: 40 bodov / 100202120222023202420252026
Finančné zdravie
Hodnoty a definícia · bodov / 100

Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.

Finančné zdravie v čase· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·bodov / 100
Obdobie doFinančné zdravie
2021-01-31Nedostupné
2022-01-31Nedostupné
2023-01-3152
2024-01-3152
2025-01-3145
2026-01-3140
Ročné výkazy v tabuľke
Miliardy USD, EPS v USD na akciu · pomery sú výpočty Finpilotu. — znamená nedostupný údaj, nie nulu.
Ukazovateľ2021-01-312022-01-312023-01-312024-01-312025-01-312026-01-31
RevenueTržby0,59 mld. USD1,22 mld. USD2,07 mld. USD2,81 mld. USD3,63 mld. USD4,68 mld. USD
Net incomeČistý zisk-0,54 mld. USD-0,68 mld. USD-0,8 mld. USD-0,84 mld. USD-1,29 mld. USD-1,33 mld. USD
Operating incomePrevádzkový zisk-0,54 mld. USD-0,72 mld. USD-0,84 mld. USD-1,09 mld. USD-1,46 mld. USD-1,44 mld. USD
Diluted EPSZriedený zisk na akciu-3,81 USD-2,26 USD-2,50 USD-2,55 USD-3,86 USD-3,95 USD
Operating cash flowPrevádzkový cash flow-0,05 mld. USD0,11 mld. USD0,55 mld. USD0,85 mld. USD0,96 mld. USD1,22 mld. USD
CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE)0,04 mld. USD0,02 mld. USD0,03 mld. USD0,04 mld. USD0,05 mld. USD0,1 mld. USD
Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty0,82 mld. USD1,09 mld. USD0,94 mld. USD1,76 mld. USD2,63 mld. USD2,83 mld. USD
Total assetsAktíva5,92 mld. USD6,65 mld. USD7,72 mld. USD8,22 mld. USD9,03 mld. USD9,13 mld. USD
Current assetsObežné aktíva4,3 mld. USD4,6 mld. USD4,98 mld. USD5,04 mld. USD5,87 mld. USD5,74 mld. USD
Current liabilitiesKrátkodobé záväzky0,79 mld. USD1,4 mld. USD1,99 mld. USD2,73 mld. USD3,3 mld. USD4,42 mld. USD
Total liabilitiesZáväzky celkom0,99 mld. USD1,6 mld. USD2,25 mld. USD3,03 mld. USD6,03 mld. USD7,21 mld. USD
Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhuNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej častiNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Interest expenseÚrokové nákladyNedostupnéNedostupné0 mld. USD0 mld. USD0 mld. USD0,01 mld. USD
Cost of revenueNáklady na tržby0,24 mld. USD0,46 mld. USD0,72 mld. USD0,9 mld. USD1,21 mld. USD1,54 mld. USD
Free cash flow Voľný peňažný tok · model-0,08 mld. USD0,09 mld. USD0,52 mld. USD0,81 mld. USD0,91 mld. USD1,12 mld. USD
Net margin Čistá marža-91,1 %-55,8 %-38,6 %-29,8 %-35,5 %-28,4 %
Zdroj · dátum podania SEC

Čo si všimnúť

Modelový prehľad

Silné stránky

  • Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 23,9 % tržieb.
  • Tržby v poslednom roku vzrástli o 29,2 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Riziká a slabé miesta

  • Vykázaný čistý zisk klesol z -1,29 mld. USD na -1,33 mld. USD.
  • Chýba 12.5 % váhy vstupov.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.

Čo sledovať ďalej

  • Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
  • Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia

Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma d · slabé. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.

Medziročný rast tržieb 29,2 %, čistá marža -28,4 % a FCF marža 23,9 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +7 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.

Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.

  • Vykázaný čistý zisk klesol z -1,29 mld. USD na -1,33 mld. USD. Príčinu treba overiť vo výkaze a jeho poznámkach.
  • Chýba 12.5 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
O spoločnosti Snowflake Inc.

Snowflake Inc. · Services-Prepackaged Software.

Profil emitenta ↗

Porovnanie dvoch spoločností

Ako porovnávať →

Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.

Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.