Hľadať na Finpilote

Napríklad výpočet splátky, IBKR alebo dôchodok. Aj bez diakritiky.

Načítavam vyhľadávanie…Celý Finpilot

INTU · NASDAQ

INTUIT INC.

Software · Services-Prepackaged Software

85/100Finančné zdravieA · Silné100 % vstupov · rozklad ↓Ročné výkazy
Overené výsledky do Informačný limit ročných údajov Cena a denná zmena · USD ↗

Kľúčové ukazovatele

Ročné výsledky do · USD
Revenue
21,45 mld. USDTržby · rast YoY 13,9 %
Net income
4,57 mld. USDČistý zisk · čistá marža 21,3 %
Free cash flow
8,66 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 40,4 %
Diluted EPS
16,46 USDZriedený zisk na akciu · USD
Operating margin
27,4 %Prevádzková marža · hrubá marža Nedostupné
Return on assets (ROA)
12,4 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
Cash & equivalents
4,71 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
Long-term debt
7,67 mld. USDDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti

Sledovať Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.

Cena akcie

TradingView

Načítava sa externý cenový graf TradingView…

USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.

Najnovšie kvartálne výsledky

Q4 FY 2026 · USD

Obdobie: 1. 5. 2026 – 31. 7. 2026.

Tržby
4,35 mld. USDMedziročne 13,7 % · Q4 FY 2025
Prevádzkový zisk
0,48 mld. USDPrevádzková marža 10,9 %
Čistý zisk
0,36 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
Zriedený EPS
NedostupnéUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál

Zdroj: SEC 10-Q · podané 20. 5. 2026 ↗; SEC 10-K · podané 9. 9. 2026 ↗.

Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
  • Tržby: 4354000000.0000000000 USD · ytd-difference-v1. 0000896878-26-000025 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2025-08-01 – 2026-04-30 · podané 20. 5. 2026. 0000896878-26-000037 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2025-08-01 – 2026-07-31 · podané 9. 9. 2026.
  • Prevádzkový zisk: 475000000.0000000000 USD · ytd-difference-v1. 0000896878-26-000025 · OperatingIncomeLoss · 2025-08-01 – 2026-04-30 · podané 20. 5. 2026. 0000896878-26-000037 · OperatingIncomeLoss · 2025-08-01 – 2026-07-31 · podané 9. 9. 2026.
  • Čistý zisk: 363000000.0000000000 USD · ytd-difference-v1. 0000896878-26-000025 · NetIncomeLoss · 2025-08-01 – 2026-04-30 · podané 20. 5. 2026. 0000896878-26-000037 · NetIncomeLoss · 2025-08-01 – 2026-07-31 · podané 9. 9. 2026.

Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 9. 9. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.

Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 7. 2026. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.

Vývoj finančných fundamentov

Ukazovateľ v hlavnom grafe

Revenue

Ročné výsledky · 17 dostupných období

21,448 mld. USD

Obdobie do 2026-07-31

31. 7. 2026Revenue21,448 mld. USD

RevenueVykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.0,87678,575916,275123,97432010-07-31: 3,403 mld. USD2011-07-31: 3,449 mld. USD2012-07-31: 3,808 mld. USD2013-07-31: 3,946 mld. USD2014-07-31: 4,243 mld. USD2015-07-31: 4,192 mld. USD2016-07-31: 4,694 mld. USD2017-07-31: 5,196 mld. USD2018-07-31: 6,025 mld. USD2019-07-31: 6,784 mld. USD2020-07-31: 7,679 mld. USD2021-07-31: 9,633 mld. USD2022-07-31: 12,726 mld. USD2023-07-31: 14,368 mld. USD2024-07-31: 16,285 mld. USD2025-07-31: 18,831 mld. USD2026-07-31: 21,448 mld. USD20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Revenue
Hodnoty a definícia · mld. USD

Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.

Revenue· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenue
2010-07-313,403
2011-07-313,449
2012-07-313,808
2013-07-313,946
2014-07-314,243
2015-07-314,192
2016-07-314,694
2017-07-315,196
2018-07-316,025
2019-07-316,784
2020-07-317,679
2021-07-319,633
2022-07-3112,726
2023-07-3114,368
2024-07-3116,285
2025-07-3118,831
2026-07-3121,448

Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.

Finančné zdravie

health-v0.1 →

Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.

A · Silné

Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.

100 % pokrytie vstupov · obdobie do

100 %Metodika a podmienky výpočtu →

Ziskovosť

79/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Finančná stabilita

71/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Peňažné toky

100/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Rast a konzistentnosť

95/100
Váha 15 % · vstupy 100 %

Efektívnosť kapitálu

81/100
Váha 10 % · vstupy 100 %
Najsilnejšia oblasť Peňažné toky · 100Najslabšia oblasť Finančná stabilita · 71
Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy

Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.

health-v0.1· lineárna interpolácia medzi prahmi, orezanie na 0–100
Ukazovateľ / váhaHodnotaBodyVýpočet a prahy (hodnota → body)
Operating margin12.5 % modelu27,4 %79,1Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100
Net margin12.5 % modelu21,3 %78,2Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Current ratio12.5 % modelu1,5 ×80,1Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100
Liabilities / assets12.5 % modelu48,4 %61,3Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0
FCF margin12.5 % modelu40,4 %100(Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Operating cash flow / net income12.5 % modelu1,9 ×100Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100
Revenue CAGR7.5 % modelu14,8 %89,5CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100
Profitable years7.5 % modelu100 %100Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100
Return on assets (ROA)10 % modelu12,4 %81Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100

Finančné trendy

17 ročných · 8 kvartálnych období

Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.

Revenue & net income

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 7. 2026Revenue21,448 mld. USDNet income4,566 mld. USD

Revenue & net incomeTržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.06,1126812,2253618,3380424,450722010-07-31: 3,403 mld. USD2011-07-31: 3,449 mld. USD2012-07-31: 3,808 mld. USD2013-07-31: 3,946 mld. USD2014-07-31: 4,243 mld. USD2015-07-31: 4,192 mld. USD2016-07-31: 4,694 mld. USD2017-07-31: 5,196 mld. USD2018-07-31: 6,025 mld. USD2019-07-31: 6,784 mld. USD2020-07-31: 7,679 mld. USD2021-07-31: 9,633 mld. USD2022-07-31: 12,726 mld. USD2023-07-31: 14,368 mld. USD2024-07-31: 16,285 mld. USD2025-07-31: 18,831 mld. USD2026-07-31: 21,448 mld. USD2010-07-31: 0,574 mld. USD2011-07-31: 0,634 mld. USD2012-07-31: 0,792 mld. USD2013-07-31: 0,858 mld. USD2014-07-31: 0,907 mld. USD2015-07-31: 0,365 mld. USD2016-07-31: 0,979 mld. USD2017-07-31: 0,985 mld. USD2018-07-31: 1,329 mld. USD2019-07-31: 1,557 mld. USD2020-07-31: 1,826 mld. USD2021-07-31: 2,062 mld. USD2022-07-31: 2,066 mld. USD2023-07-31: 2,384 mld. USD2024-07-31: 2,963 mld. USD2025-07-31: 3,869 mld. USD2026-07-31: 4,566 mld. USD20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.

Revenue & net income· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenueNet income
2010-07-313,4030,574
2011-07-313,4490,634
2012-07-313,8080,792
2013-07-313,9460,858
2014-07-314,2430,907
2015-07-314,1920,365
2016-07-314,6940,979
2017-07-315,1960,985
2018-07-316,0251,329
2019-07-316,7841,557
2020-07-317,6791,826
2021-07-319,6332,062
2022-07-3112,7262,066
2023-07-3114,3682,384
2024-07-3116,2852,963
2025-07-3118,8313,869
2026-07-3121,4484,566

Operating & net margin

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 7. 2026Operating margin27,43 %Net margin21,29 %

Operating & net marginPrevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.5,5315,224,8734,542010-07-31: 26,56 %2011-07-31: 31,37 %2012-07-31: 30,67 %2013-07-31: 30,61 %2014-07-31: 30,64 %2015-07-31: 17,6 %2016-07-31: 26,46 %2017-07-31: 27,29 %2018-07-31: 25,89 %2019-07-31: 27,33 %2020-07-31: 28,34 %2021-07-31: 25,95 %2022-07-31: 20,2 %2023-07-31: 21,86 %2024-07-31: 22,29 %2025-07-31: 26,14 %2026-07-31: 27,43 %2010-07-31: 16,87 %2011-07-31: 18,38 %2012-07-31: 20,8 %2013-07-31: 21,74 %2014-07-31: 21,38 %2015-07-31: 8,71 %2016-07-31: 20,86 %2017-07-31: 18,96 %2018-07-31: 22,06 %2019-07-31: 22,95 %2020-07-31: 23,78 %2021-07-31: 21,41 %2022-07-31: 16,23 %2023-07-31: 16,59 %2024-07-31: 18,19 %2025-07-31: 20,55 %2026-07-31: 21,29 %20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · %

Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.

Operating & net margin· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doOperating marginNet margin
2010-07-3126,5616,87
2011-07-3131,3718,38
2012-07-3130,6720,8
2013-07-3130,6121,74
2014-07-3130,6421,38
2015-07-3117,68,71
2016-07-3126,4620,86
2017-07-3127,2918,96
2018-07-3125,8922,06
2019-07-3127,3322,95
2020-07-3128,3423,78
2021-07-3125,9521,41
2022-07-3120,216,23
2023-07-3121,8616,59
2024-07-3122,2918,19
2025-07-3126,1420,55
2026-07-3127,4321,29

Free cash flow

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 7. 2026Free cash flow8,663 mld. USD

Free cash flowVoľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02,4689554,937917,4068659,875822010-07-31: 0,924 mld. USD2011-07-31: 0,899 mld. USD2012-07-31: 1,111 mld. USD2013-07-31: 1,237 mld. USD2014-07-31: 1,342 mld. USD2015-07-31: 1,447 mld. USD2016-07-31: 1,044 mld. USD2017-07-31: 1,497 mld. USD2018-07-31: 2,074 mld. USD2019-07-31: 2,248 mld. USD2020-07-31: 2,355 mld. USD2021-07-31: 3,197 mld. USD2022-07-31: 3,732 mld. USD2023-07-31: 4,836 mld. USD2024-07-31: 4,693 mld. USD2025-07-31: 6,123 mld. USD2026-07-31: 8,663 mld. USD20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Free cash flow
Hodnoty a definícia · mld. USD

Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.

Free cash flow· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doFree cash flow
2010-07-310,924
2011-07-310,899
2012-07-311,111
2013-07-311,237
2014-07-311,342
2015-07-311,447
2016-07-311,044
2017-07-311,497
2018-07-312,074
2019-07-312,248
2020-07-312,355
2021-07-313,197
2022-07-313,732
2023-07-314,836
2024-07-314,693
2025-07-316,123
2026-07-318,663

Cash & long-term debt

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 7. 2026Cash & equivalents4,705 mld. USDLong-term debt7,669 mld. USD

Cash & long-term debtHotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02,1856654,371336,5569958,742662010-07-31: 0,214 mld. USD2011-07-31: 0,722 mld. USD2012-07-31: 0,393 mld. USD2013-07-31: 1,009 mld. USD2014-07-31: 0,849 mld. USD2015-07-31: 0,808 mld. USD2016-07-31: 0,638 mld. USD2017-07-31: 0,529 mld. USD2018-07-31: 1,464 mld. USD2019-07-31: 2,116 mld. USD2020-07-31: 6,442 mld. USD2021-07-31: 2,562 mld. USD2022-07-31: 2,796 mld. USD2023-07-31: 2,848 mld. USD2024-07-31: 3,609 mld. USD2025-07-31: 2,884 mld. USD2026-07-31: 4,705 mld. USD2010-07-31: 0,998 mld. USD2011-07-31: 0,999 mld. USD2012-07-31: 0,499 mld. USD2021-07-31: 2,034 mld. USD2022-07-31: 6,914 mld. USD2023-07-31: 6,12 mld. USD2024-07-31: 6,038 mld. USD2025-07-31: 5,973 mld. USD2026-07-31: 7,669 mld. USD20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.

Cash & long-term debt· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doCash & equivalentsLong-term debt
2010-07-310,2140,998
2011-07-310,7220,999
2012-07-310,3930,499
2013-07-311,009Nedostupné
2014-07-310,849Nedostupné
2015-07-310,808Nedostupné
2016-07-310,638Nedostupné
2017-07-310,529Nedostupné
2018-07-311,464Nedostupné
2019-07-312,116Nedostupné
2020-07-316,442Nedostupné
2021-07-312,5622,034
2022-07-312,7966,914
2023-07-312,8486,12
2024-07-313,6096,038
2025-07-312,8845,973
2026-07-314,7057,669

Assets & liabilities

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 7. 2026Total assets36,786 mld. USDTotal liabilities17,794 mld. USD

Assets & liabilitiesStav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.010,5330321,0660631,5990942,132122010-07-31: 5,198 mld. USD2011-07-31: 5,11 mld. USD2012-07-31: 4,684 mld. USD2013-07-31: 5,486 mld. USD2014-07-31: 5,201 mld. USD2015-07-31: 4,968 mld. USD2016-07-31: 4,25 mld. USD2017-07-31: 4,068 mld. USD2018-07-31: 5,134 mld. USD2019-07-31: 6,283 mld. USD2020-07-31: 10,931 mld. USD2021-07-31: 15,516 mld. USD2022-07-31: 27,734 mld. USD2023-07-31: 27,78 mld. USD2024-07-31: 32,132 mld. USD2025-07-31: 36,958 mld. USD2026-07-31: 36,786 mld. USD2010-07-31: 2,377 mld. USD2011-07-31: 2,494 mld. USD2012-07-31: 1,94 mld. USD2013-07-31: 1,955 mld. USD2014-07-31: 2,123 mld. USD2015-07-31: 2,636 mld. USD2016-07-31: 3,089 mld. USD2017-07-31: 2,714 mld. USD2018-07-31: 2,318 mld. USD2019-07-31: 2,534 mld. USD2020-07-31: 5,825 mld. USD2021-07-31: 5,647 mld. USD2022-07-31: 11,293 mld. USD2023-07-31: 10,511 mld. USD2024-07-31: 13,696 mld. USD2025-07-31: 17,248 mld. USD2026-07-31: 17,794 mld. USD20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.

Assets & liabilities· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doTotal assetsTotal liabilities
2010-07-315,1982,377
2011-07-315,112,494
2012-07-314,6841,94
2013-07-315,4861,955
2014-07-315,2012,123
2015-07-314,9682,636
2016-07-314,253,089
2017-07-314,0682,714
2018-07-315,1342,318
2019-07-316,2832,534
2020-07-3110,9315,825
2021-07-3115,5165,647
2022-07-3127,73411,293
2023-07-3127,7810,511
2024-07-3132,13213,696
2025-07-3136,95817,248
2026-07-3136,78617,794

Revenue growth (YoY)

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 7. 2026Revenue growth13,9 %

Revenue growth (YoY)Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-5,874,7915,4526,1136,772011-07-31: 1,35 %2012-07-31: 10,41 %2013-07-31: 3,62 %2014-07-31: 7,53 %2015-07-31: -1,2 %2016-07-31: 11,98 %2017-07-31: 10,69 %2018-07-31: 15,95 %2019-07-31: 12,6 %2020-07-31: 13,19 %2021-07-31: 25,45 %2022-07-31: 32,11 %2023-07-31: 12,9 %2024-07-31: 13,34 %2025-07-31: 15,63 %2026-07-31: 13,9 %20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Revenue growth
Hodnoty a definícia · %

Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Revenue growth (YoY)· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doRevenue growth
2010-07-31Nedostupné
2011-07-311,35
2012-07-3110,41
2013-07-313,62
2014-07-317,53
2015-07-31-1,2
2016-07-3111,98
2017-07-3110,69
2018-07-3115,95
2019-07-3112,6
2020-07-3113,19
2021-07-3125,45
2022-07-3132,11
2023-07-3112,9
2024-07-3113,34
2025-07-3115,63
2026-07-3113,9

Finančné zdravie v čase

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 7. 2026Finančné zdravie85 bodov / 100

Finančné zdravie v časePrepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02550751002012-07-31: 83 bodov / 1002013-07-31: 87 bodov / 1002014-07-31: 86 bodov / 1002015-07-31: 73 bodov / 1002016-07-31: 72 bodov / 1002017-07-31: 76 bodov / 1002018-07-31: 86 bodov / 1002019-07-31: 89 bodov / 1002020-07-31: 88 bodov / 1002021-07-31: 88 bodov / 1002022-07-31: 81 bodov / 1002023-07-31: 82 bodov / 1002024-07-31: 80 bodov / 1002025-07-31: 83 bodov / 1002026-07-31: 85 bodov / 10020102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Finančné zdravie
Hodnoty a definícia · bodov / 100

Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.

Finančné zdravie v čase· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·bodov / 100
Obdobie doFinančné zdravie
2010-07-31Nedostupné
2011-07-31Nedostupné
2012-07-3183
2013-07-3187
2014-07-3186
2015-07-3173
2016-07-3172
2017-07-3176
2018-07-3186
2019-07-3189
2020-07-3188
2021-07-3188
2022-07-3181
2023-07-3182
2024-07-3180
2025-07-3183
2026-07-3185
Ročné výkazy v tabuľke
Miliardy USD, EPS v USD na akciu · pomery sú výpočty Finpilotu. — znamená nedostupný údaj, nie nulu.
Ukazovateľ2010-07-312011-07-312012-07-312013-07-312014-07-312015-07-312016-07-312017-07-312018-07-312019-07-312020-07-312021-07-312022-07-312023-07-312024-07-312025-07-312026-07-31
RevenueTržby3,4 mld. USD3,45 mld. USD3,81 mld. USD3,95 mld. USD4,24 mld. USD4,19 mld. USD4,69 mld. USD5,2 mld. USD6,03 mld. USD6,78 mld. USD7,68 mld. USD9,63 mld. USD12,73 mld. USD14,37 mld. USD16,29 mld. USD18,83 mld. USD21,45 mld. USD
Net incomeČistý zisk0,57 mld. USD0,63 mld. USD0,79 mld. USD0,86 mld. USD0,91 mld. USD0,37 mld. USD0,98 mld. USD0,99 mld. USD1,33 mld. USD1,56 mld. USD1,83 mld. USD2,06 mld. USD2,07 mld. USD2,38 mld. USD2,96 mld. USD3,87 mld. USD4,57 mld. USD
Operating incomePrevádzkový zisk0,9 mld. USD1,08 mld. USD1,17 mld. USD1,21 mld. USD1,3 mld. USD0,74 mld. USD1,24 mld. USD1,42 mld. USD1,56 mld. USD1,85 mld. USD2,18 mld. USD2,5 mld. USD2,57 mld. USD3,14 mld. USD3,63 mld. USD4,92 mld. USD5,88 mld. USD
Diluted EPSZriedený zisk na akciu1,77 USD2,00 USD2,60 USD2,83 USD3,12 USD1,28 USD3,69 USD3,78 USD5,09 USD5,89 USD6,92 USD7,56 USD7,28 USD8,42 USD10,43 USD13,67 USD16,46 USD
Operating cash flowPrevádzkový cash flow1 mld. USD1,01 mld. USD1,25 mld. USD1,37 mld. USD1,45 mld. USD1,59 mld. USD1,46 mld. USD1,6 mld. USD2,11 mld. USD2,32 mld. USD2,41 mld. USD3,25 mld. USD3,89 mld. USD5,05 mld. USD4,88 mld. USD6,21 mld. USD8,84 mld. USD
CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE)0,07 mld. USD0,11 mld. USD0,14 mld. USD0,13 mld. USD0,1 mld. USD0,14 mld. USD0,42 mld. USD0,1 mld. USD0,04 mld. USD0,08 mld. USD0,06 mld. USD0,05 mld. USD0,16 mld. USD0,21 mld. USD0,19 mld. USD0,08 mld. USD0,18 mld. USD
Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty0,21 mld. USD0,72 mld. USD0,39 mld. USD1,01 mld. USD0,85 mld. USD0,81 mld. USD0,64 mld. USD0,53 mld. USD1,46 mld. USD2,12 mld. USD6,44 mld. USD2,56 mld. USD2,8 mld. USD2,85 mld. USD3,61 mld. USD2,88 mld. USD4,71 mld. USD
Total assetsAktíva5,2 mld. USD5,11 mld. USD4,68 mld. USD5,49 mld. USD5,2 mld. USD4,97 mld. USD4,25 mld. USD4,07 mld. USD5,13 mld. USD6,28 mld. USD10,93 mld. USD15,52 mld. USD27,73 mld. USD27,78 mld. USD32,13 mld. USD36,96 mld. USD36,79 mld. USD
Current assetsObežné aktíva2,3 mld. USD2,25 mld. USD1,52 mld. USD2,4 mld. USD2,62 mld. USD2,56 mld. USD1,61 mld. USD1,42 mld. USD2,42 mld. USD3,59 mld. USD7,98 mld. USD5,16 mld. USD5,05 mld. USD5,56 mld. USD9,68 mld. USD14,11 mld. USD15,31 mld. USD
Current liabilitiesKrátkodobé záväzky1,22 mld. USD1,81 mld. USD1,27 mld. USD1,28 mld. USD1,42 mld. USD1,74 mld. USD2,25 mld. USD1,94 mld. USD1,74 mld. USD1,97 mld. USD3,53 mld. USD2,66 mld. USD3,63 mld. USD3,79 mld. USD7,49 mld. USD10,37 mld. USD10,16 mld. USD
Total liabilitiesZáväzky celkom2,38 mld. USD2,49 mld. USD1,94 mld. USD1,96 mld. USD2,12 mld. USD2,64 mld. USD3,09 mld. USD2,71 mld. USD2,32 mld. USD2,53 mld. USD5,83 mld. USD5,65 mld. USD11,29 mld. USD10,51 mld. USD13,7 mld. USD17,25 mld. USD17,79 mld. USD
Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu0 mld. USD0,5 mld. USD0 mld. USDNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné0 mld. USD0,5 mld. USD0 mld. USD0,5 mld. USD0 mld. USD1,25 mld. USD
Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti1 mld. USD0,5 mld. USD0,5 mld. USDNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné0,39 mld. USD2,03 mld. USD2,03 mld. USD6,42 mld. USD6,12 mld. USD5,54 mld. USD5,97 mld. USD6,42 mld. USD
Interest expenseÚrokové nákladyNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Cost of revenueNáklady na tržby0,14 mld. USD0,14 mld. USD0,15 mld. USD0,13 mld. USD0,14 mld. USD0,14 mld. USD0,13 mld. USD0,12 mld. USDNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Free cash flow Voľný peňažný tok · model0,92 mld. USD0,9 mld. USD1,11 mld. USD1,24 mld. USD1,34 mld. USD1,45 mld. USD1,04 mld. USD1,5 mld. USD2,07 mld. USD2,25 mld. USD2,36 mld. USD3,2 mld. USD3,73 mld. USD4,84 mld. USD4,69 mld. USD6,12 mld. USD8,66 mld. USD
Net margin Čistá marža16,9 %18,4 %20,8 %21,7 %21,4 %8,7 %20,9 %19 %22,1 %23 %23,8 %21,4 %16,2 %16,6 %18,2 %20,5 %21,3 %
Zdroj · dátum podania SEC

Čo si všimnúť

Modelový prehľad

Silné stránky

  • Kladná prevádzková marža 27,4 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
  • Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 40,4 % tržieb.
  • Tržby v poslednom roku vzrástli o 13,9 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Riziká a slabé miesta

  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
  • Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
  • Súvahové pomery sú stav k jedinému dátumu; nezachytávajú splatnosť záväzkov ani budúcu dostupnosť financovania.

Čo sledovať ďalej

  • Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
  • Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia

Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma a · silné. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.

Medziročný rast tržieb 13,9 %, čistá marža 21,3 % a FCF marža 40,4 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +0,7 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.

Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.

  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
  • Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
  • Súvahové pomery sú stav k jedinému dátumu; nezachytávajú splatnosť záväzkov ani budúcu dostupnosť financovania.
O spoločnosti INTUIT INC.

INTUIT INC. · Services-Prepackaged Software.

Profil emitenta ↗

Porovnanie dvoch spoločností

Ako porovnávať →

Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.

Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.