ZETA · NYSE
Zeta Global Holdings Corp.
Software · Services-Prepackaged Software
Informačný limit ročných podaní je starší než 90 dní.
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 1,3 mld. USDTržby · rast YoY 29,7 %
- Net income
- -0,03 mld. USDČistý zisk · čistá marža -2,4 %
- Free cash flow
- 0,19 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 14,2 %
- Diluted EPS
- -0,14 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 0,4 %Prevádzková marža · hrubá marža 60,6 %
- Return on assets (ROA)
- -2,4 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 0,32 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Chýba 12.5 % váhy vstupov.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q2 FY 2026 · USDObdobie: 1. 4. 2026 – 30. 6. 2026.
- Tržby
- 0,44 mld. USDMedziročne 43,5 % · Q2 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- 0,02 mld. USDPrevádzková marža 3,8 %
- Čistý zisk
- 0,01 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 0,03 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 5. 8. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 442766000.0000000000 USD · reported-v1. 0001193125-26-333902 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 5. 8. 2026.
- Prevádzkový zisk: 16924000.0000000000 USD · reported-v1. 0001193125-26-333902 · OperatingIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 5. 8. 2026.
- Čistý zisk: 8173000.0000000000 USD · reported-v1. 0001193125-26-333902 · NetIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 5. 8. 2026.
- Zriedený EPS: 0.0300000000 USD/shares · reported-v1. 0001193125-26-333902 · EarningsPerShareDiluted · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 5. 8. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 5. 8. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1,304668 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Revenue1,304668 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 0,458338 | |
| 2022-12-31 | 0,590961 | |
| 2023-12-31 | 0,728723 | |
| 2024-12-31 | 1,005754 | |
| 2025-12-31 | 1,304668 |
Net income
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
-0,031509 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net income-0,031509 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | -0,249563 | |
| 2022-12-31 | -0,279239 | |
| 2023-12-31 | -0,187481 | |
| 2024-12-31 | -0,069771 | |
| 2025-12-31 | -0,031509 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
0,185087 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Free cash flow0,185087 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 0,03481 | |
| 2022-12-31 | 0,056254 | |
| 2023-12-31 | 0,07004 | |
| 2024-12-31 | 0,108134 | |
| 2025-12-31 | 0,185087 |
Net margin
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
-2,42 %
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net margin-2,42 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | -54,45 | |
| 2022-12-31 | -47,25 | |
| 2023-12-31 | -25,73 | |
| 2024-12-31 | -6,94 | |
| 2025-12-31 | -2,42 |
Total assets
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1,503524 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Total assets1,503524 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 0,397265 | |
| 2022-12-31 | 0,466502 | |
| 2023-12-31 | 0,550714 | |
| 2024-12-31 | 1,111373 | |
| 2025-12-31 | 1,503524 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
D · Slabé
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
87,5 % pokrytie vstupov · obdobie do
Krytie zisku cash flow sa pri nulovom alebo zápornom zisku nevypočítava. Nejde o chýbajúci výkaz.
Metodika a podmienky výpočtu →Finančná stabilita
72/100Peňažné toky
60/100Rast a konzistentnosť
50/100Efektívnosť kapitálu
0/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 87,5 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 0,4 % | 2,1 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | -2,4 % | 0 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 1,6 × | 81,9 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 46,5 % | 62,8 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | 14,2 % | 60,5 | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 33,8 % | 100 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 0 % | 0 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | -2,4 % | 0 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue1,304668 mld. USDNet income-0,031509 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 0,458338 | -0,249563 | |
| 2022-12-31 | 0,590961 | -0,279239 | |
| 2023-12-31 | 0,728723 | -0,187481 | |
| 2024-12-31 | 1,005754 | -0,069771 | |
| 2025-12-31 | 1,304668 | -0,031509 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Operating margin0,41 %Net margin-2,42 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | -54,2 | -54,45 | |
| 2022-12-31 | -43,83 | -47,25 | |
| 2023-12-31 | -23,01 | -25,73 | |
| 2024-12-31 | -6,75 | -6,94 | |
| 2025-12-31 | 0,41 | -2,42 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Free cash flow0,185087 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 0,03481 | |
| 2022-12-31 | 0,056254 | |
| 2023-12-31 | 0,07004 | |
| 2024-12-31 | 0,108134 | |
| 2025-12-31 | 0,185087 |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Cash & equivalents0,319764 mld. USDLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 0,103859 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 0,12111 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 0,131732 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | 0,366157 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | 0,319764 | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Total assets1,503524 mld. USDTotal liabilities0,698935 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 0,397265 | 0,306777 | |
| 2022-12-31 | 0,466502 | 0,338472 | |
| 2023-12-31 | 0,550714 | 0,370194 | |
| 2024-12-31 | 1,111373 | 0,434572 | |
| 2025-12-31 | 1,503524 | 0,698935 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue growth29,72 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 28,94 | |
| 2023-12-31 | 23,31 | |
| 2024-12-31 | 38,02 | |
| 2025-12-31 | 29,72 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Finančné zdravie41 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 35 | |
| 2024-12-31 | 42 | |
| 2025-12-31 | 41 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2021-12-31 | 2022-12-31 | 2023-12-31 | 2024-12-31 | 2025-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 0,46 mld. USD | 0,59 mld. USD | 0,73 mld. USD | 1,01 mld. USD | 1,3 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | -0,25 mld. USD | -0,28 mld. USD | -0,19 mld. USD | -0,07 mld. USD | -0,03 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | -0,25 mld. USD | -0,26 mld. USD | -0,17 mld. USD | -0,07 mld. USD | 0,01 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | -2,95 USD | -2,01 USD | -1,20 USD | -0,38 USD | -0,14 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 0,04 mld. USD | 0,08 mld. USD | 0,09 mld. USD | 0,13 mld. USD | 0,2 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0,01 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,01 mld. USD |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 0,1 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,13 mld. USD | 0,37 mld. USD | 0,32 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 0,4 mld. USD | 0,47 mld. USD | 0,55 mld. USD | 1,11 mld. USD | 1,5 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 0,2 mld. USD | 0,24 mld. USD | 0,31 mld. USD | 0,62 mld. USD | 0,69 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 0,11 mld. USD | 0,13 mld. USD | 0,18 mld. USD | 0,2 mld. USD | 0,43 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 0,31 mld. USD | 0,34 mld. USD | 0,37 mld. USD | 0,43 mld. USD | 0,7 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | 0,18 mld. USD | 0,18 mld. USD | 0,18 mld. USD | 0,2 mld. USD | 0,2 mld. USD |
| Interest expenseÚrokové náklady | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 0,17 mld. USD | 0,22 mld. USD | 0,27 mld. USD | 0,4 mld. USD | 0,51 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 0,03 mld. USD | 0,06 mld. USD | 0,07 mld. USD | 0,11 mld. USD | 0,19 mld. USD |
| Net margin Čistá marža | -54,4 % | -47,3 % | -25,7 % | -6,9 % | -2,4 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 0,4 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
- Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 14,2 % tržieb.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 29,7 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
Riziká a slabé miesta
- Chýba 12.5 % váhy vstupov.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma d · slabé. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 29,7 %, čistá marža -2,4 % a FCF marža 14,2 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +4,5 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Chýba 12.5 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
O spoločnosti Zeta Global Holdings Corp.
Zeta Global Holdings Corp. · Services-Prepackaged Software.
Profil emitenta ↗Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗