Hľadať na Finpilote

Napríklad výpočet splátky, IBKR alebo dôchodok. Aj bez diakritiky.

Načítavam vyhľadávanie…Celý Finpilot

WDAY · NASDAQ

Workday, Inc.

Software · Services-Computer Processing & Data Preparation

67/100Finančné zdravieB · Dobré100 % vstupov · rozklad ↓Ročné výkazy
Overené výsledky do Informačný limit ročných údajov Cena a denná zmena · USD ↗

Kľúčové ukazovatele

Ročné výsledky do · USD
Revenue
9,55 mld. USDTržby · rast YoY 13,1 %
Net income
0,69 mld. USDČistý zisk · čistá marža 7,3 %
Free cash flow
2,78 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 29,1 %
Diluted EPS
2,59 USDZriedený zisk na akciu · USD
Operating margin
7,5 %Prevádzková marža · hrubá marža Nedostupné
Return on assets (ROA)
3,8 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
Cash & equivalents
1,5 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
Long-term debt
2,99 mld. USDDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti

Sledovať Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.

Cena akcie

TradingView

Načítava sa externý cenový graf TradingView…

USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.

Najnovšie kvartálne výsledky

Q2 FY 2027 · USD

Firma zverejnila nové výsledky. Údaje pripravujeme. Oficiálne oznámenie · 29. 9. 2026 ↗

Posledný overený kvartál: 1. 5. 2026 – 31. 7. 2026.

Tržby
2,65 mld. USDMedziročne Nedostupné · porovnateľný kvartál nie je dostupný
Prevádzkový zisk
0,31 mld. USDPrevádzková marža 11,8 %
Čistý zisk
0,63 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
Zriedený EPS
2,57 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál

Zdroj: SEC 10-Q · podané 27. 8. 2026 ↗.

Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
  • Tržby: 2649000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001327811-26-000044 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-05-01 – 2026-07-31 · podané 27. 8. 2026.
  • Prevádzkový zisk: 313000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001327811-26-000044 · OperatingIncomeLoss · 2026-05-01 – 2026-07-31 · podané 27. 8. 2026.
  • Čistý zisk: 632000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001327811-26-000044 · NetIncomeLoss · 2026-05-01 – 2026-07-31 · podané 27. 8. 2026.
  • Zriedený EPS: 2.5700000000 USD/shares · reported-v1. 0001327811-26-000044 · EarningsPerShareDiluted · 2026-05-01 – 2026-07-31 · podané 27. 8. 2026.

Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 27. 8. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.

Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 1. 2026. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.

Vývoj finančných fundamentov

Ukazovateľ v hlavnom grafe

Revenue

Ročné výsledky · 12 dostupných období

9,552 mld. USD

Obdobie do 2026-01-31

31. 1. 2026Revenue9,552 mld. USD

RevenueVykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-0,439123,3002477,03961310,778982015-01-31: 0,78786 mld. USD2016-01-31: 1,15669 mld. USD2017-01-31: 1,57444 mld. USD2018-01-31: 2,14305 mld. USD2019-01-31: 2,82218 mld. USD2020-01-31: 3,627206 mld. USD2021-01-31: 4,317996 mld. USD2022-01-31: 5,139 mld. USD2023-01-31: 6,216 mld. USD2024-01-31: 7,259 mld. USD2025-01-31: 8,446 mld. USD2026-01-31: 9,552 mld. USD201520162017201820192020202120222023202420252026
Revenue
Hodnoty a definícia · mld. USD

Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.

Revenue· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenue
2015-01-310,78786
2016-01-311,15669
2017-01-311,57444
2018-01-312,14305
2019-01-312,82218
2020-01-313,627206
2021-01-314,317996
2022-01-315,139
2023-01-316,216
2024-01-317,259
2025-01-318,446
2026-01-319,552

Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.

Finančné zdravie

health-v0.1 →

Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.

B · Dobré

Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.

100 % pokrytie vstupov · obdobie do

100 %Metodika a podmienky výpočtu →

Ziskovosť

36/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Finančná stabilita

61/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Peňažné toky

99/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Rast a konzistentnosť

95/100
Váha 15 % · vstupy 100 %

Efektívnosť kapitálu

40/100
Váha 10 % · vstupy 100 %
Najsilnejšia oblasť Peňažné toky · 99Najslabšia oblasť Ziskovosť · 36
Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy

Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.

health-v0.1· lineárna interpolácia medzi prahmi, orezanie na 0–100
Ukazovateľ / váhaHodnotaBodyVýpočet a prahy (hodnota → body)
Operating margin12.5 % modelu7,5 %31,4Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100
Net margin12.5 % modelu7,3 %40,2Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Current ratio12.5 % modelu1,3 ×69,3Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100
Liabilities / assets12.5 % modelu56,8 %51,8Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0
FCF margin12.5 % modelu29,1 %97,7(Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Operating cash flow / net income12.5 % modelu4,2 ×100Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100
Revenue CAGR7.5 % modelu14,7 %89,4CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100
Profitable years7.5 % modelu100 %100Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100
Return on assets (ROA)10 % modelu3,8 %40,4Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100

Finančné trendy

12 ročných · 8 kvartálnych období

Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.

Revenue & net income

Ročné výsledky · 12 dostupných období

31. 1. 2026Revenue9,552 mld. USDNet income0,693 mld. USD

Revenue & net incomeTržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-1,8852481,3252074,5356637,74611910,9565742015-01-31: 0,78786 mld. USD2016-01-31: 1,15669 mld. USD2017-01-31: 1,57444 mld. USD2018-01-31: 2,14305 mld. USD2019-01-31: 2,82218 mld. USD2020-01-31: 3,627206 mld. USD2021-01-31: 4,317996 mld. USD2022-01-31: 5,139 mld. USD2023-01-31: 6,216 mld. USD2024-01-31: 7,259 mld. USD2025-01-31: 8,446 mld. USD2026-01-31: 9,552 mld. USD2015-01-31: -0,247982 mld. USD2016-01-31: -0,275048 mld. USD2017-01-31: -0,384699 mld. USD2018-01-31: -0,321222 mld. USD2019-01-31: -0,418258 mld. USD2020-01-31: -0,480674 mld. USD2021-01-31: -0,282431 mld. USD2022-01-31: 0,029 mld. USD2023-01-31: -0,367 mld. USD2024-01-31: 1,381 mld. USD2025-01-31: 0,526 mld. USD2026-01-31: 0,693 mld. USD201520162017201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.

Revenue & net income· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenueNet income
2015-01-310,78786-0,247982
2016-01-311,15669-0,275048
2017-01-311,57444-0,384699
2018-01-312,14305-0,321222
2019-01-312,82218-0,418258
2020-01-313,627206-0,480674
2021-01-314,317996-0,282431
2022-01-315,1390,029
2023-01-316,216-0,367
2024-01-317,2591,381
2025-01-318,4460,526
2026-01-319,5520,693

Operating & net margin

Ročné výsledky · 12 dostupných období

31. 1. 2026Operating margin7,55 %Net margin7,26 %

Operating & net marginPrevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-38,55-174,5526,092015-01-31: -27,38 %2016-01-31: -21,6 %2017-01-31: -22,43 %2018-01-31: -14,15 %2019-01-31: -16,42 %2020-01-31: -13,85 %2021-01-31: -5,76 %2022-01-31: -2,26 %2023-01-31: -3,57 %2024-01-31: 2,52 %2025-01-31: 4,91 %2026-01-31: 7,55 %2015-01-31: -31,48 %2016-01-31: -23,78 %2017-01-31: -24,43 %2018-01-31: -14,99 %2019-01-31: -14,82 %2020-01-31: -13,25 %2021-01-31: -6,54 %2022-01-31: 0,56 %2023-01-31: -5,9 %2024-01-31: 19,02 %2025-01-31: 6,23 %2026-01-31: 7,26 %201520162017201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · %

Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.

Operating & net margin· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doOperating marginNet margin
2015-01-31-27,38-31,48
2016-01-31-21,6-23,78
2017-01-31-22,43-24,43
2018-01-31-14,15-14,99
2019-01-31-16,42-14,82
2020-01-31-13,85-13,25
2021-01-31-5,76-6,54
2022-01-31-2,260,56
2023-01-31-3,57-5,9
2024-01-312,5219,02
2025-01-314,916,23
2026-01-317,557,26

Free cash flow

Ročné výsledky · 12 dostupných období

31. 1. 2026Free cash flow2,777 mld. USD

Free cash flowVoľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.00,7914451,582892,3743353,165782023-01-31: 1,293 mld. USD2024-01-31: 1,917 mld. USD2025-01-31: 2,192 mld. USD2026-01-31: 2,777 mld. USD201520162017201820192020202120222023202420252026
Free cash flow
Hodnoty a definícia · mld. USD

Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.

Free cash flow· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doFree cash flow
2015-01-31Nedostupné
2016-01-31Nedostupné
2017-01-31Nedostupné
2018-01-31Nedostupné
2019-01-31Nedostupné
2020-01-31Nedostupné
2021-01-31Nedostupné
2022-01-31Nedostupné
2023-01-311,293
2024-01-311,917
2025-01-312,192
2026-01-312,777

Cash & long-term debt

Ročné výsledky · 12 dostupných období

31. 1. 2026Cash & equivalents1,501 mld. USDLong-term debt2,987 mld. USD

Cash & long-term debtHotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.00,8512951,702592,5538853,405182015-01-31: 0,298192 mld. USD2016-01-31: 0,300087 mld. USD2017-01-31: 0,539923 mld. USD2018-01-31: 1,134355 mld. USD2019-01-31: 0,638554 mld. USD2020-01-31: 0,731141 mld. USD2021-01-31: 1,384181 mld. USD2022-01-31: 1,534 mld. USD2023-01-31: 1,886 mld. USD2024-01-31: 2,012 mld. USD2025-01-31: 1,543 mld. USD2026-01-31: 1,501 mld. USD2020-01-31: 1,262286 mld. USD2021-01-31: 1,795014 mld. USD2022-01-31: 1,839797 mld. USD2023-01-31: 2,976 mld. USD2026-01-31: 2,987 mld. USD201520162017201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.

Cash & long-term debt· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doCash & equivalentsLong-term debt
2015-01-310,298192Nedostupné
2016-01-310,300087Nedostupné
2017-01-310,539923Nedostupné
2018-01-311,134355Nedostupné
2019-01-310,638554Nedostupné
2020-01-310,7311411,262286
2021-01-311,3841811,795014
2022-01-311,5341,839797
2023-01-311,8862,976
2024-01-312,012Nedostupné
2025-01-311,543Nedostupné
2026-01-311,5012,987

Assets & liabilities

Ročné výsledky · 12 dostupných období

31. 1. 2026Total assets18,074 mld. USDTotal liabilities10,269 mld. USD

Assets & liabilitiesStav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.05,1510910,3021815,4532720,604362015-01-31: 2,35009 mld. USD2016-01-31: 2,730094 mld. USD2017-01-31: 3,268282 mld. USD2018-01-31: 4,947424 mld. USD2019-01-31: 5,520746 mld. USD2020-01-31: 6,816365 mld. USD2021-01-31: 8,718411 mld. USD2022-01-31: 10,498505 mld. USD2023-01-31: 13,486 mld. USD2024-01-31: 16,452 mld. USD2025-01-31: 17,977 mld. USD2026-01-31: 18,074 mld. USD2015-01-31: 1,224115 mld. USD2016-01-31: 1,593937 mld. USD2017-01-31: 1,991674 mld. USD2018-01-31: 3,367059 mld. USD2019-01-31: 3,562304 mld. USD2020-01-31: 4,329814 mld. USD2021-01-31: 5,440577 mld. USD2022-01-31: 5,963423 mld. USD2023-01-31: 7,901 mld. USD2024-01-31: 8,37 mld. USD2025-01-31: 8,943 mld. USD2026-01-31: 10,269 mld. USD201520162017201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.

Assets & liabilities· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doTotal assetsTotal liabilities
2015-01-312,350091,224115
2016-01-312,7300941,593937
2017-01-313,2682821,991674
2018-01-314,9474243,367059
2019-01-315,5207463,562304
2020-01-316,8163654,329814
2021-01-318,7184115,440577
2022-01-3110,4985055,963423
2023-01-3113,4867,901
2024-01-3116,4528,37
2025-01-3117,9778,943
2026-01-3118,07410,269

Revenue growth (YoY)

Ročné výsledky · 12 dostupných období

31. 1. 2026Revenue growth13,09 %

Revenue growth (YoY)Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.013,3426,6840,0353,372016-01-31: 46,81 %2017-01-31: 36,12 %2018-01-31: 36,12 %2019-01-31: 31,69 %2020-01-31: 28,52 %2021-01-31: 19,04 %2022-01-31: 19,01 %2023-01-31: 20,96 %2024-01-31: 16,78 %2025-01-31: 16,35 %2026-01-31: 13,09 %201520162017201820192020202120222023202420252026
Revenue growth
Hodnoty a definícia · %

Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Revenue growth (YoY)· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doRevenue growth
2015-01-31Nedostupné
2016-01-3146,81
2017-01-3136,12
2018-01-3136,12
2019-01-3131,69
2020-01-3128,52
2021-01-3119,04
2022-01-3119,01
2023-01-3120,96
2024-01-3116,78
2025-01-3116,35
2026-01-3113,09

Finančné zdravie v čase

Ročné výsledky · 12 dostupných období

31. 1. 2026Finančné zdravie67 bodov / 100

Finančné zdravie v časePrepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02550751002022-01-31: 49 bodov / 1002023-01-31: 46 bodov / 1002024-01-31: 73 bodov / 1002025-01-31: 65 bodov / 1002026-01-31: 67 bodov / 100201520162017201820192020202120222023202420252026
Finančné zdravie
Hodnoty a definícia · bodov / 100

Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.

Finančné zdravie v čase· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·bodov / 100
Obdobie doFinančné zdravie
2015-01-31Nedostupné
2016-01-31Nedostupné
2017-01-31Nedostupné
2018-01-31Nedostupné
2019-01-31Nedostupné
2020-01-31Nedostupné
2021-01-31Nedostupné
2022-01-3149
2023-01-3146
2024-01-3173
2025-01-3165
2026-01-3167
Ročné výkazy v tabuľke
Miliardy USD, EPS v USD na akciu · pomery sú výpočty Finpilotu. — znamená nedostupný údaj, nie nulu.
Ukazovateľ2015-01-312016-01-312017-01-312018-01-312019-01-312020-01-312021-01-312022-01-312023-01-312024-01-312025-01-312026-01-31
RevenueTržby0,79 mld. USD1,16 mld. USD1,57 mld. USD2,14 mld. USD2,82 mld. USD3,63 mld. USD4,32 mld. USD5,14 mld. USD6,22 mld. USD7,26 mld. USD8,45 mld. USD9,55 mld. USD
Net incomeČistý zisk-0,25 mld. USD-0,28 mld. USD-0,38 mld. USD-0,32 mld. USD-0,42 mld. USD-0,48 mld. USD-0,28 mld. USD0,03 mld. USD-0,37 mld. USD1,38 mld. USD0,53 mld. USD0,69 mld. USD
Operating incomePrevádzkový zisk-0,22 mld. USD-0,25 mld. USD-0,35 mld. USD-0,3 mld. USD-0,46 mld. USD-0,5 mld. USD-0,25 mld. USD-0,12 mld. USD-0,22 mld. USD0,18 mld. USD0,42 mld. USD0,72 mld. USD
Diluted EPSZriedený zisk na akciuNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné-2,12 USD-1,19 USD0,12 USD-1,44 USD5,21 USD1,95 USD2,59 USD
Operating cash flowPrevádzkový cash flow0,1 mld. USD0,26 mld. USD0,35 mld. USD0,47 mld. USD0,61 mld. USD0,86 mld. USD1,27 mld. USD1,65 mld. USD1,66 mld. USD2,15 mld. USD2,46 mld. USD2,94 mld. USD
CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE)NedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné0,36 mld. USD0,23 mld. USD0,27 mld. USD0,16 mld. USD
Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty0,3 mld. USD0,3 mld. USD0,54 mld. USD1,13 mld. USD0,64 mld. USD0,73 mld. USD1,38 mld. USD1,53 mld. USD1,89 mld. USD2,01 mld. USD1,54 mld. USD1,5 mld. USD
Total assetsAktíva2,35 mld. USD2,73 mld. USD3,27 mld. USD4,95 mld. USD5,52 mld. USD6,82 mld. USD8,72 mld. USD10,5 mld. USD13,49 mld. USD16,45 mld. USD17,98 mld. USD18,07 mld. USD
Current assetsObežné aktíva2,11 mld. USD2,36 mld. USD2,52 mld. USD3,96 mld. USD2,7 mld. USD3,09 mld. USD4,8 mld. USD5,21 mld. USD8,11 mld. USD9,94 mld. USD10,55 mld. USD8,43 mld. USD
Current liabilitiesKrátkodobé záväzky0,64 mld. USD0,92 mld. USD1,29 mld. USD2,06 mld. USD2,43 mld. USD2,97 mld. USD4,28 mld. USD5,07 mld. USD4,63 mld. USD5,06 mld. USD5,55 mld. USD6,38 mld. USD
Total liabilitiesZáväzky celkom1,22 mld. USD1,59 mld. USD1,99 mld. USD3,37 mld. USD3,56 mld. USD4,33 mld. USD5,44 mld. USD5,96 mld. USD7,9 mld. USD8,37 mld. USD8,94 mld. USD10,27 mld. USD
Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhuNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné0,24 mld. USD1,1 mld. USD1,22 mld. USD0 mld. USDNedostupnéNedostupné0 mld. USD
Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej častiNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné1,02 mld. USD0,69 mld. USD0,62 mld. USD2,98 mld. USD2,98 mld. USD2,98 mld. USD2,99 mld. USD
Interest expenseÚrokové náklady0,03 mld. USD0,03 mld. USD0,03 mld. USD0,04 mld. USD0,06 mld. USD0,06 mld. USD0,07 mld. USD0,02 mld. USD0,1 mld. USD0,11 mld. USD0,11 mld. USD0,11 mld. USD
Cost of revenueNáklady na tržbyNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Free cash flow Voľný peňažný tok · modelNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné1,29 mld. USD1,92 mld. USD2,19 mld. USD2,78 mld. USD
Net margin Čistá marža-31,5 %-23,8 %-24,4 %-15 %-14,8 %-13,3 %-6,5 %0,6 %-5,9 %19 %6,2 %7,3 %
Zdroj · dátum podania SEC

Čo si všimnúť

Modelový prehľad

Silné stránky

  • Kladná prevádzková marža 7,5 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
  • Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 29,1 % tržieb.
  • Tržby v poslednom roku vzrástli o 13,1 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Riziká a slabé miesta

  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
  • Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
  • Súvahové pomery sú stav k jedinému dátumu; nezachytávajú splatnosť záväzkov ani budúcu dostupnosť financovania.

Čo sledovať ďalej

  • Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
  • Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia

Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma b · dobré. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.

Medziročný rast tržieb 13,1 %, čistá marža 7,3 % a FCF marža 29,1 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +1 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.

Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.

  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
  • Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
  • Súvahové pomery sú stav k jedinému dátumu; nezachytávajú splatnosť záväzkov ani budúcu dostupnosť financovania.
O spoločnosti Workday, Inc.

Workday, Inc. · Services-Computer Processing & Data Preparation.

Profil emitenta ↗

Porovnanie dvoch spoločností

Ako porovnávať →

Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.

Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.