SPGI · NYSE
S&P Global Inc.
Financial infrastructure · Services-Consumer Credit Reporting, Collection Agencies
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 15,34 mld. USDTržby · rast YoY Nedostupné
- Net income
- 4,47 mld. USDČistý zisk · čistá marža 29,2 %
- Free cash flow
- NedostupnéVoľný peňažný tok · FCF marža Nedostupné
- Diluted EPS
- 14,66 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 42,2 %Prevádzková marža · hrubá marža 70,2 %
- Return on assets (ROA)
- NedostupnéNávratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 1,71 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Krátkodobé záväzky prevyšujú obežné aktíva.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q3 FY 2026 · USDObdobie: 1. 7. 2026 – 30. 9. 2026.
- Tržby
- 3,68 mld. USDMedziročne 6,8 % · Q3 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- 1,96 mld. USDPrevádzková marža 53,2 %
- Čistý zisk
- 1,24 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 4,25 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 28. 10. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 3678000000.0000000000 USD · reported-v1. 0000064040-26-000058 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
- Prevádzkový zisk: 1956000000.0000000000 USD · reported-v1. 0000064040-26-000058 · OperatingIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
- Čistý zisk: 1240000000.0000000000 USD · reported-v1. 0000064040-26-000058 · NetIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
- Zriedený EPS: 4.2500000000 USD/shares · reported-v1. 0000064040-26-000058 · EarningsPerShareDiluted · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 28. 10. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
15,336 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Revenue15,336 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 5,87 | |
| 2010-12-31 | 3,639 | |
| 2011-12-31 | 3,954 | |
| 2012-12-31 | 4,27 | |
| 2013-12-31 | 4,702 | |
| 2014-12-31 | 5,051 | |
| 2015-12-31 | 5,313 | |
| 2016-12-31 | 5,661 | |
| 2017-12-31 | 6,063 | |
| 2018-12-31 | 6,258 | |
| 2019-12-31 | 6,699 | |
| 2020-12-31 | 7,442 | |
| 2021-12-31 | 8,297 | |
| 2022-12-31 | 11,181 | |
| 2023-12-31 | 12,497 | |
| 2025-12-31 | 15,336 |
Net income
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
4,471 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net income4,471 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 0,731 | |
| 2010-12-31 | 0,828 | |
| 2011-12-31 | 0,911 | |
| 2012-12-31 | 0,437 | |
| 2013-12-31 | 1,376 | |
| 2014-12-31 | -0,115 | |
| 2015-12-31 | 1,156 | |
| 2016-12-31 | 2,106 | |
| 2017-12-31 | 1,496 | |
| 2018-12-31 | 1,958 | |
| 2019-12-31 | 2,123 | |
| 2020-12-31 | 2,339 | |
| 2021-12-31 | 3,024 | |
| 2022-12-31 | 3,248 | |
| 2023-12-31 | 2,626 | |
| 2025-12-31 | 4,471 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
Nedostupné
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Free cash flowNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 1,261474 | |
| 2010-12-31 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | Nedostupné | |
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Net margin
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
29,15 %
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net margin29,15 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 12,45 | |
| 2010-12-31 | 22,75 | |
| 2011-12-31 | 23,04 | |
| 2012-12-31 | 10,23 | |
| 2013-12-31 | 29,26 | |
| 2014-12-31 | -2,28 | |
| 2015-12-31 | 21,76 | |
| 2016-12-31 | 37,2 | |
| 2017-12-31 | 24,67 | |
| 2018-12-31 | 31,29 | |
| 2019-12-31 | 31,69 | |
| 2020-12-31 | 31,43 | |
| 2021-12-31 | 36,45 | |
| 2022-12-31 | 29,05 | |
| 2023-12-31 | 21,01 | |
| 2025-12-31 | 29,15 |
Total assets
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
61,2 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Total assets61,2 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 6,47525 | |
| 2010-12-31 | 7,047 | |
| 2011-12-31 | 6,62 | |
| 2012-12-31 | 7,052 | |
| 2013-12-31 | 6,061 | |
| 2014-12-31 | 6,773 | |
| 2015-12-31 | 8,183 | |
| 2016-12-31 | 8,669 | |
| 2017-12-31 | 9,425 | |
| 2018-12-31 | 9,441 | |
| 2019-12-31 | 11,348 | |
| 2020-12-31 | 12,537 | |
| 2021-12-31 | 15,026 | |
| 2022-12-31 | 61,784 | |
| 2023-12-31 | 60,589 | |
| 2025-12-31 | 61,2 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Údaje nestačia na schválené celkové skóre finančného zdravia.
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
Nehodnotené
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
62,5 % pokrytie vstupov · obdobie do
Nedostupné metriky modelu: FCF margin, Revenue CAGR, Profitable years, Return on assets (ROA). Chýbajúce alebo neporovnateľné vstupy sa nepočítajú ako nula.
Metodika a podmienky výpočtu →Finančná stabilita
—/100Peňažné toky
—/100Rast a konzistentnosť
—/100Efektívnosť kapitálu
—/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 62,5 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 42,2 % | Nedostupné | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 29,2 % | Nedostupné | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 0,8 × | Nedostupné | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 40,9 % | Nedostupné | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 1,3 × | Nedostupné | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue15,336 mld. USDNet income4,471 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-31 | 5,87 | 0,731 | |
| 2010-12-31 | 3,639 | 0,828 | |
| 2011-12-31 | 3,954 | 0,911 | |
| 2012-12-31 | 4,27 | 0,437 | |
| 2013-12-31 | 4,702 | 1,376 | |
| 2014-12-31 | 5,051 | -0,115 | |
| 2015-12-31 | 5,313 | 1,156 | |
| 2016-12-31 | 5,661 | 2,106 | |
| 2017-12-31 | 6,063 | 1,496 | |
| 2018-12-31 | 6,258 | 1,958 | |
| 2019-12-31 | 6,699 | 2,123 | |
| 2020-12-31 | 7,442 | 2,339 | |
| 2021-12-31 | 8,297 | 3,024 | |
| 2022-12-31 | 11,181 | 3,248 | |
| 2023-12-31 | 12,497 | 2,626 | |
| 2025-12-31 | 15,336 | 4,471 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Operating margin42,24 %Net margin29,15 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-31 | 21,45 | 12,45 | |
| 2010-12-31 | 28,19 | 22,75 | |
| 2011-12-31 | 27,24 | 23,04 | |
| 2012-12-31 | 27,4 | 10,23 | |
| 2013-12-31 | 28,88 | 29,26 | |
| 2014-12-31 | 2,24 | -2,28 | |
| 2015-12-31 | 36,08 | 21,76 | |
| 2016-12-31 | 59,02 | 37,2 | |
| 2017-12-31 | 42,6 | 24,67 | |
| 2018-12-31 | 44,58 | 31,29 | |
| 2019-12-31 | 48,16 | 31,69 | |
| 2020-12-31 | 48,6 | 31,43 | |
| 2021-12-31 | 50,87 | 36,45 | |
| 2022-12-31 | 44,22 | 29,05 | |
| 2023-12-31 | 32,17 | 21,01 | |
| 2025-12-31 | 42,24 | 29,15 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Free cash flowNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 1,261474 | |
| 2010-12-31 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | Nedostupné | |
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Cash & equivalents1,707 mld. USDLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-31 | 1,118 | Nedostupné | |
| 2010-12-31 | 1,416 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | 0,835 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | 0,76 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | 1,542 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | 2,497 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | 1,481 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | 2,392 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | 2,777 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | 1,917 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | 2,866 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | 4,108 | Nedostupné | |
| 2021-12-31 | 6,497 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 1,286 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 1,29 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | 1,707 | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Total assets61,2 mld. USDTotal liabilities25,048 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-31 | 6,47525 | 4,546073 | |
| 2010-12-31 | 7,047 | 4,755 | |
| 2011-12-31 | 6,62 | 5,036 | |
| 2012-12-31 | 7,052 | 5,402 | |
| 2013-12-31 | 6,061 | 3,907 | |
| 2014-12-31 | 6,773 | 5,424 | |
| 2015-12-31 | 8,183 | 7,02 | |
| 2016-12-31 | 8,669 | 6,888 | |
| 2017-12-31 | 9,425 | 7,307 | |
| 2018-12-31 | 9,441 | 7,137 | |
| 2019-12-31 | 11,348 | 8,544 | |
| 2020-12-31 | 12,537 | 9,185 | |
| 2021-12-31 | 15,026 | 9,49 | |
| 2022-12-31 | 61,784 | 22,04 | |
| 2023-12-31 | 60,589 | 22,489 | |
| 2025-12-31 | 61,2 | 25,048 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue growthNedostupné
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | Nedostupné | |
| 2010-12-31 | -38,01 | |
| 2011-12-31 | 8,66 | |
| 2012-12-31 | 7,99 | |
| 2013-12-31 | 10,12 | |
| 2014-12-31 | 7,42 | |
| 2015-12-31 | 5,19 | |
| 2016-12-31 | 6,55 | |
| 2017-12-31 | 7,1 | |
| 2018-12-31 | 3,22 | |
| 2019-12-31 | 7,05 | |
| 2020-12-31 | 11,09 | |
| 2021-12-31 | 11,49 | |
| 2022-12-31 | 34,76 | |
| 2023-12-31 | 11,77 | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Finančné zdravieNedostupné
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | Nedostupné | |
| 2010-12-31 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | Nedostupné | |
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2009-12-31 | 2010-12-31 | 2011-12-31 | 2012-12-31 | 2013-12-31 | 2014-12-31 | 2015-12-31 | 2016-12-31 | 2017-12-31 | 2018-12-31 | 2019-12-31 | 2020-12-31 | 2021-12-31 | 2022-12-31 | 2023-12-31 | 2025-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 5,87 mld. USD | 3,64 mld. USD | 3,95 mld. USD | 4,27 mld. USD | 4,7 mld. USD | 5,05 mld. USD | 5,31 mld. USD | 5,66 mld. USD | 6,06 mld. USD | 6,26 mld. USD | 6,7 mld. USD | 7,44 mld. USD | 8,3 mld. USD | 11,18 mld. USD | 12,5 mld. USD | 15,34 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | 0,73 mld. USD | 0,83 mld. USD | 0,91 mld. USD | 0,44 mld. USD | 1,38 mld. USD | -0,12 mld. USD | 1,16 mld. USD | 2,11 mld. USD | 1,5 mld. USD | 1,96 mld. USD | 2,12 mld. USD | 2,34 mld. USD | 3,02 mld. USD | 3,25 mld. USD | 2,63 mld. USD | 4,47 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | 1,26 mld. USD | 1,03 mld. USD | 1,08 mld. USD | 1,17 mld. USD | 1,36 mld. USD | 0,11 mld. USD | 1,92 mld. USD | 3,34 mld. USD | 2,58 mld. USD | 2,79 mld. USD | 3,23 mld. USD | 3,62 mld. USD | 4,22 mld. USD | 4,94 mld. USD | 4,02 mld. USD | 6,48 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | 2,33 USD | 2,65 USD | 3,00 USD | 1,53 USD | 4,91 USD | -0,42 USD | 4,21 USD | 7,94 USD | 5,78 USD | 7,73 USD | 8,60 USD | 9,66 USD | 12,51 USD | 10,20 USD | 8,23 USD | 14,66 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 1,33 mld. USD | 0,7 mld. USD | 0,92 mld. USD | 0,73 mld. USD | 0,78 mld. USD | 1,21 mld. USD | 0,36 mld. USD | 1,56 mld. USD | 2,02 mld. USD | 2,06 mld. USD | 2,78 mld. USD | 3,57 mld. USD | 3,6 mld. USD | 2,6 mld. USD | 3,71 mld. USD | 5,65 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0,07 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 1,12 mld. USD | 1,42 mld. USD | 0,84 mld. USD | 0,76 mld. USD | 1,54 mld. USD | 2,5 mld. USD | 1,48 mld. USD | 2,39 mld. USD | 2,78 mld. USD | 1,92 mld. USD | 2,87 mld. USD | 4,11 mld. USD | 6,5 mld. USD | 1,29 mld. USD | 1,29 mld. USD | 1,71 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 6,48 mld. USD | 7,05 mld. USD | 6,62 mld. USD | 7,05 mld. USD | 6,06 mld. USD | 6,77 mld. USD | 8,18 mld. USD | 8,67 mld. USD | 9,43 mld. USD | 9,44 mld. USD | 11,35 mld. USD | 12,54 mld. USD | 15,03 mld. USD | 61,78 mld. USD | 60,59 mld. USD | 61,2 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 2,94 mld. USD | 3,38 mld. USD | 4,31 mld. USD | 3,9 mld. USD | 2,94 mld. USD | 3,96 mld. USD | 3,3 mld. USD | 3,67 mld. USD | 4,32 mld. USD | 3,59 mld. USD | 4,71 mld. USD | 5,99 mld. USD | 8,81 mld. USD | 5,67 mld. USD | 5,14 mld. USD | 6,3 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 2,45 mld. USD | 2,68 mld. USD | 3,37 mld. USD | 3,67 mld. USD | 2,37 mld. USD | 3,92 mld. USD | 2,91 mld. USD | 2,61 mld. USD | 3,21 mld. USD | 2,63 mld. USD | 3,09 mld. USD | 3,59 mld. USD | 3,82 mld. USD | 6 mld. USD | 6,13 mld. USD | 7,64 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 4,55 mld. USD | 4,76 mld. USD | 5,04 mld. USD | 5,4 mld. USD | 3,91 mld. USD | 5,42 mld. USD | 7,02 mld. USD | 6,89 mld. USD | 7,31 mld. USD | 7,14 mld. USD | 8,54 mld. USD | 9,19 mld. USD | 9,49 mld. USD | 22,04 mld. USD | 22,49 mld. USD | 25,05 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | 1,2 mld. USD | 1,2 mld. USD | 0,8 mld. USD | 0,8 mld. USD | 0,8 mld. USD | 0,8 mld. USD | 3,47 mld. USD | 3,56 mld. USD | 3,17 mld. USD | 3,66 mld. USD | 3,95 mld. USD | 4,11 mld. USD | 4,11 mld. USD | 10,73 mld. USD | 11,41 mld. USD | 12,37 mld. USD |
| Interest expenseÚrokové náklady | 0,08 mld. USD | 0,08 mld. USD | 0,08 mld. USD | 0,08 mld. USD | 0,06 mld. USD | 0,06 mld. USD | 0,1 mld. USD | 0,18 mld. USD | 0,15 mld. USD | 0,13 mld. USD | 0,14 mld. USD | 0,14 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,3 mld. USD | 0,33 mld. USD | 0,29 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 2,34 mld. USD | 1,21 mld. USD | 1,39 mld. USD | 1,43 mld. USD | 1,56 mld. USD | 1,65 mld. USD | 1,72 mld. USD | 1,77 mld. USD | 1,69 mld. USD | 1,84 mld. USD | 1,98 mld. USD | 2,09 mld. USD | 2,18 mld. USD | 3,75 mld. USD | 4,14 mld. USD | 4,56 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 1,26 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Net margin Čistá marža | 12,5 % | 22,8 % | 23 % | 10,2 % | 29,3 % | -2,3 % | 21,8 % | 37,2 % | 24,7 % | 31,3 % | 31,7 % | 31,4 % | 36,4 % | 29 % | 21 % | 29,2 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 42,2 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
Riziká a slabé miesta
- Krátkodobé záväzky prevyšujú obežné aktíva.
- Chýba 37.5 % váhy vstupov.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Dáta umožňujú čítať výsledky, ale nestačia na celkové hodnotenie finančného zdravia.
Medziročný rast tržieb Nedostupné, čistá marža 29,2 % a FCF marža Nedostupné. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Krátkodobé záväzky prevyšujú obežné aktíva. Samotný pomer nedokazuje platobné ťažkosti.
- Chýba 37.5 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
O spoločnosti S&P Global Inc.
S&P Global Inc. · Services-Consumer Credit Reporting, Collection Agencies.
Profil emitenta ↗Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗