RBLX · NYSE
Roblox Corp
Financial technology and digital commerce · Services-Prepackaged Software
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 4,89 mld. USDTržby · rast YoY 35,8 %
- Net income
- -1,07 mld. USDČistý zisk · čistá marža -21,8 %
- Free cash flow
- 1,36 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 27,7 %
- Diluted EPS
- -1,54 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- -25,2 %Prevádzková marža · hrubá marža 78,1 %
- Return on assets (ROA)
- -12,7 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 1,21 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Vykázaný čistý zisk klesol z -0,94 mld. USD na -1,07 mld. USD.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q3 FY 2026 · USDObdobie: 1. 7. 2026 – 30. 9. 2026.
- Tržby
- 1,57 mld. USDMedziročne 15,6 % · Q3 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- -0,28 mld. USDPrevádzková marža -18 %
- Čistý zisk
- -0,23 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- -0,32 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 29. 10. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 1572000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001628280-26-068253 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 29. 10. 2026.
- Prevádzkový zisk: -283000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001628280-26-068253 · OperatingIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 29. 10. 2026.
- Čistý zisk: -227000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001628280-26-068253 · NetIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 29. 10. 2026.
- Zriedený EPS: -0.3200000000 USD/shares · reported-v1. 0001628280-26-068253 · EarningsPerShareDiluted · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 29. 10. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 29. 10. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
4,890551 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Revenue4,890551 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 1,919181 | |
| 2022-12-31 | 2,225052 | |
| 2023-12-31 | 2,799274 | |
| 2024-12-31 | 3,601979 | |
| 2025-12-31 | 4,890551 |
Net income
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
-1,065057 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net income-1,065057 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | -0,491651 | |
| 2022-12-31 | -0,924366 | |
| 2023-12-31 | -1,151946 | |
| 2024-12-31 | -0,935384 | |
| 2025-12-31 | -1,065057 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1,35538 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Free cash flow1,35538 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 0,565836 | |
| 2022-12-31 | -0,056867 | |
| 2023-12-31 | 0,137513 | |
| 2024-12-31 | 0,64267 | |
| 2025-12-31 | 1,35538 |
Net margin
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
-21,78 %
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net margin-21,78 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | -25,62 | |
| 2022-12-31 | -41,54 | |
| 2023-12-31 | -41,15 | |
| 2024-12-31 | -25,97 | |
| 2025-12-31 | -21,78 |
Total assets
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
9,557 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Total assets9,557 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 4,560596 | |
| 2022-12-31 | 5,375487 | |
| 2023-12-31 | 6,168078 | |
| 2024-12-31 | 7,175003 | |
| 2025-12-31 | 9,557 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
D · Slabé
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
87,5 % pokrytie vstupov · obdobie do
Krytie zisku cash flow sa pri nulovom alebo zápornom zisku nevypočítava. Nejde o chýbajúci výkaz.
Metodika a podmienky výpočtu →Finančná stabilita
26/100Peňažné toky
94/100Rast a konzistentnosť
50/100Efektívnosť kapitálu
0/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 87,5 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | -25,2 % | 0 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | -21,8 % | 0 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 1 × | 47,3 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 96,1 % | 4,7 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | 27,7 % | 94,3 | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 32,2 % | 100 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 0 % | 0 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | -12,7 % | 0 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue4,890551 mld. USDNet income-1,065057 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 1,919181 | -0,491651 | |
| 2022-12-31 | 2,225052 | -0,924366 | |
| 2023-12-31 | 2,799274 | -1,151946 | |
| 2024-12-31 | 3,601979 | -0,935384 | |
| 2025-12-31 | 4,890551 | -1,065057 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Operating margin-25,2 %Net margin-21,78 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | -25,8 | -25,62 | |
| 2022-12-31 | -41,52 | -41,54 | |
| 2023-12-31 | -44,98 | -41,15 | |
| 2024-12-31 | -29,52 | -25,97 | |
| 2025-12-31 | -25,2 | -21,78 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Free cash flow1,35538 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 0,565836 | |
| 2022-12-31 | -0,056867 | |
| 2023-12-31 | 0,137513 | |
| 2024-12-31 | 0,64267 | |
| 2025-12-31 | 1,35538 |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Cash & equivalents1,205 mld. USDLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 3,0043 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 2,977474 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 0,678466 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | 0,711683 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | 1,205 | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Total assets9,557 mld. USDTotal liabilities9,182 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 4,560596 | 3,967673 | |
| 2022-12-31 | 5,375487 | 5,070452 | |
| 2023-12-31 | 6,168078 | 6,099452 | |
| 2024-12-31 | 7,175003 | 6,966349 | |
| 2025-12-31 | 9,557 | 9,182 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue growth35,77 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 15,94 | |
| 2023-12-31 | 25,81 | |
| 2024-12-31 | 28,68 | |
| 2025-12-31 | 35,77 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Finančné zdravie38 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 22 | |
| 2024-12-31 | 32 | |
| 2025-12-31 | 38 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2021-12-31 | 2022-12-31 | 2023-12-31 | 2024-12-31 | 2025-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 1,92 mld. USD | 2,23 mld. USD | 2,8 mld. USD | 3,6 mld. USD | 4,89 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | -0,49 mld. USD | -0,92 mld. USD | -1,15 mld. USD | -0,94 mld. USD | -1,07 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | -0,5 mld. USD | -0,92 mld. USD | -1,26 mld. USD | -1,06 mld. USD | -1,23 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | -0,97 USD | -1,55 USD | -1,87 USD | -1,44 USD | -1,54 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 0,66 mld. USD | 0,37 mld. USD | 0,46 mld. USD | 0,82 mld. USD | 1,8 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0,09 mld. USD | 0,43 mld. USD | 0,32 mld. USD | 0,18 mld. USD | 0,44 mld. USD |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 3 mld. USD | 2,98 mld. USD | 0,68 mld. USD | 0,71 mld. USD | 1,21 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 4,56 mld. USD | 5,38 mld. USD | 6,17 mld. USD | 7,18 mld. USD | 9,56 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 3,75 mld. USD | 3,84 mld. USD | 3,28 mld. USD | 3,73 mld. USD | 4,9 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 2,17 mld. USD | 2,48 mld. USD | 3,05 mld. USD | 3,66 mld. USD | 5,13 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 3,97 mld. USD | 5,07 mld. USD | 6,1 mld. USD | 6,97 mld. USD | 9,18 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | 0,99 mld. USD | 0,99 mld. USD | 1,01 mld. USD | 1,01 mld. USD | 0,99 mld. USD |
| Interest expenseÚrokové náklady | 0,01 mld. USD | 0,04 mld. USD | 0,04 mld. USD | 0,04 mld. USD | 0,04 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 0,5 mld. USD | 0,55 mld. USD | 0,65 mld. USD | 0,8 mld. USD | 1,07 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 0,57 mld. USD | -0,06 mld. USD | 0,14 mld. USD | 0,64 mld. USD | 1,36 mld. USD |
| Net margin Čistá marža | -25,6 % | -41,5 % | -41,2 % | -26 % | -21,8 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 27,7 % tržieb.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 35,8 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
Riziká a slabé miesta
- Vykázaný čistý zisk klesol z -0,94 mld. USD na -1,07 mld. USD.
- Krátkodobé záväzky prevyšujú obežné aktíva.
- Chýba 12.5 % váhy vstupov.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma d · slabé. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 35,8 %, čistá marža -21,8 % a FCF marža 27,7 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +4,2 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Vykázaný čistý zisk klesol z -0,94 mld. USD na -1,07 mld. USD. Príčinu treba overiť vo výkaze a jeho poznámkach.
- Krátkodobé záväzky prevyšujú obežné aktíva. Samotný pomer nedokazuje platobné ťažkosti.
- Chýba 12.5 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗