COIN · NASDAQ
Coinbase Global, Inc.
Financial technology and digital commerce · Finance Services
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 7,18 mld. USDTržby · rast YoY 9,4 %
- Net income
- 1,26 mld. USDČistý zisk · čistá marža 17,6 %
- Free cash flow
- NedostupnéVoľný peňažný tok · FCF marža Nedostupné
- Diluted EPS
- 4,45 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 20 %Prevádzková marža · hrubá marža Nedostupné
- Return on assets (ROA)
- 4,8 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 11,29 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- 7,21 mld. USDDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Vykázaný čistý zisk klesol z 2,58 mld. USD na 1,26 mld. USD.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q3 FY 2026 · USDObdobie: 1. 7. 2026 – 30. 9. 2026.
- Tržby
- 1,22 mld. USDMedziročne -35 % · Q3 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- 0,06 mld. USDPrevádzková marža 5,1 %
- Čistý zisk
- 0,72 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 2,51 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 29. 10. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 1215582000.0000000000 USD · reported-v1. 0001679788-26-000122 · Revenues · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 29. 10. 2026.
- Prevádzkový zisk: 61669000.0000000000 USD · reported-v1. 0001679788-26-000122 · OperatingIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 29. 10. 2026.
- Čistý zisk: 718697000.0000000000 USD · reported-v1. 0001679788-26-000122 · NetIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 29. 10. 2026.
- Zriedený EPS: 2.5100000000 USD/shares · reported-v1. 0001679788-26-000122 · EarningsPerShareDiluted · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 29. 10. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 29. 10. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
7,181325 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Revenue7,181325 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 7,839444 | |
| 2022-12-31 | 3,194208 | |
| 2023-12-31 | 3,108383 | |
| 2024-12-31 | 6,564028 | |
| 2025-12-31 | 7,181325 |
Net income
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1,260327 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net income1,260327 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 3,62412 | |
| 2022-12-31 | -2,624949 | |
| 2023-12-31 | 0,094871 | |
| 2024-12-31 | 2,579066 | |
| 2025-12-31 | 1,260327 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
Nedostupné
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Free cash flowNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 4,035262 | |
| 2022-12-31 | -1,588352 | |
| 2023-12-31 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Net margin
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
17,55 %
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net margin17,55 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 46,23 | |
| 2022-12-31 | -82,18 | |
| 2023-12-31 | 3,05 | |
| 2024-12-31 | 39,29 | |
| 2025-12-31 | 17,55 |
Total assets
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
29,671832 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Total assets29,671832 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 21,274425 | |
| 2022-12-31 | 89,724873 | |
| 2023-12-31 | 14,753901 | |
| 2024-12-31 | 22,541951 | |
| 2025-12-31 | 29,671832 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Tento obchodný model vyžaduje osobitnú metodiku finančného zdravia.
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
Nehodnotené
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
87,5 % pokrytie vstupov · obdobie do
Nedostupné metriky modelu: FCF margin. Chýbajúce alebo neporovnateľné vstupy sa nepočítajú ako nula.
Metodika a podmienky výpočtu →Finančná stabilita
—/100Peňažné toky
—/100Rast a konzistentnosť
—/100Efektívnosť kapitálu
—/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 87,5 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 20 % | Nedostupné | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 17,6 % | Nedostupné | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 2,3 × | Nedostupné | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 50,1 % | Nedostupné | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 1,9 × | Nedostupné | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 52 % | Nedostupné | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 100 % | Nedostupné | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | 4,8 % | Nedostupné | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue7,181325 mld. USDNet income1,260327 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 7,839444 | 3,62412 | |
| 2022-12-31 | 3,194208 | -2,624949 | |
| 2023-12-31 | 3,108383 | 0,094871 | |
| 2024-12-31 | 6,564028 | 2,579066 | |
| 2025-12-31 | 7,181325 | 1,260327 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Operating margin19,99 %Net margin17,55 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 39,24 | 46,23 | |
| 2022-12-31 | -84,85 | -82,18 | |
| 2023-12-31 | -5,2 | 3,05 | |
| 2024-12-31 | 35,15 | 39,29 | |
| 2025-12-31 | 19,99 | 17,55 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Free cash flowNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 4,035262 | |
| 2022-12-31 | -1,588352 | |
| 2023-12-31 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Cash & equivalents11,285452 mld. USDLong-term debt7,206619 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 7,123478 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 4,425021 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 5,4891 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | 9,308266 | 4,234081 | |
| 2025-12-31 | 11,285452 | 7,206619 |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Total assets29,671832 mld. USDTotal liabilities14,878774 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 21,274425 | 14,892736 | |
| 2022-12-31 | 89,724873 | 84,270316 | |
| 2023-12-31 | 14,753901 | 8,472252 | |
| 2024-12-31 | 22,541951 | 12,265109 | |
| 2025-12-31 | 29,671832 | 14,878774 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue growth9,4 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | -59,25 | |
| 2023-12-31 | -2,69 | |
| 2024-12-31 | 111,17 | |
| 2025-12-31 | 9,4 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Finančné zdravieNedostupné
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2021-12-31 | 2022-12-31 | 2023-12-31 | 2024-12-31 | 2025-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 7,84 mld. USD | 3,19 mld. USD | 3,11 mld. USD | 6,56 mld. USD | 7,18 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | 3,62 mld. USD | -2,62 mld. USD | 0,09 mld. USD | 2,58 mld. USD | 1,26 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | 3,08 mld. USD | -2,71 mld. USD | -0,16 mld. USD | 2,31 mld. USD | 1,44 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | 14,50 USD | -11,83 USD | 0,37 USD | 9,48 USD | 4,45 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 4,04 mld. USD | -1,59 mld. USD | 0,67 mld. USD | 3,1 mld. USD | 2,43 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0 mld. USD | 0 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 7,12 mld. USD | 4,43 mld. USD | 5,49 mld. USD | 9,31 mld. USD | 11,29 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 21,27 mld. USD | 89,72 mld. USD | 14,75 mld. USD | 22,54 mld. USD | 29,67 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 18,37 mld. USD | 86,45 mld. USD | 11,36 mld. USD | 18,11 mld. USD | 20,39 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 11,42 mld. USD | 80,82 mld. USD | 5,49 mld. USD | 7,94 mld. USD | 8,7 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 14,89 mld. USD | 84,27 mld. USD | 8,47 mld. USD | 12,27 mld. USD | 14,88 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | 0 mld. USD | 1,27 mld. USD |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | 3,38 mld. USD | 3,39 mld. USD | 2,98 mld. USD | 4,23 mld. USD | 5,94 mld. USD |
| Interest expenseÚrokové náklady | 0,03 mld. USD | 0,09 mld. USD | 0,08 mld. USD | 0,08 mld. USD | 0,09 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 4,04 mld. USD | -1,59 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Net margin Čistá marža | 46,2 % | -82,2 % | 3,1 % | 39,3 % | 17,6 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 20 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 9,4 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
- Všetky tri posledné súvislé roky mali kladný vykázaný čistý zisk.
Riziká a slabé miesta
- Vykázaný čistý zisk klesol z 2,58 mld. USD na 1,26 mld. USD.
- Chýba 12.5 % váhy vstupov.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Dáta umožňujú čítať výsledky, ale nestačia na celkové hodnotenie finančného zdravia.
Medziročný rast tržieb 9,4 %, čistá marža 17,6 % a FCF marža Nedostupné. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: -21,7 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Vykázaný čistý zisk klesol z 2,58 mld. USD na 1,26 mld. USD. Príčinu treba overiť vo výkaze a jeho poznámkach.
- Chýba 12.5 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗