Hľadať na Finpilote

Napríklad výpočet splátky, IBKR alebo dôchodok. Aj bez diakritiky.

Načítavam vyhľadávanie…Celý Finpilot

HOOD · NASDAQ

Robinhood Markets, Inc.

Financial technology and digital commerce · Security Brokers, Dealers & Flotation Companies

—Finančné zdravieNehodnotené75 % vstupov · rozklad ↓Ročné výkazy
Overené výsledky do Informačný limit ročných údajov Cena a denná zmena · USD ↗

Kľúčové ukazovatele

Ročné výsledky do · USD
Revenue
4,47 mld. USDTržby · rast YoY 51,6 %
Net income
1,88 mld. USDČistý zisk · čistá marža 42,1 %
Free cash flow
NedostupnéVoľný peňažný tok · FCF marža Nedostupné
Diluted EPS
2,05 USDZriedený zisk na akciu · USD
Operating margin
NedostupnéPrevádzková marža · hrubá marža Nedostupné
Return on assets (ROA)
5,9 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
Cash & equivalents
4,26 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
Long-term debt
NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti

Sledovať Prevádzkový cash flow nedosiahol úroveň čistého zisku.

Cena akcie

TradingView

Načítava sa externý cenový graf TradingView…

USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.

Najnovšie kvartálne výsledky

Q3 FY 2026 · USD

Obdobie: 1. 7. 2026 – 30. 9. 2026.

Tržby
1,42 mld. USDMedziročne 11,8 % · Q3 FY 2025
Prevádzkový zisk
NedostupnéPrevádzková marža Nedostupné
Čistý zisk
0,47 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
Zriedený EPS
0,51 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál

Zdroj: SEC 10-Q · podané 28. 10. 2026 ↗.

Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
  • Tržby: 1424000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001783879-26-000167 · Revenues · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
  • Čistý zisk: 468000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001783879-26-000167 · NetIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
  • Zriedený EPS: 0.5100000000 USD/shares · reported-v1. 0001783879-26-000167 · EarningsPerShareDiluted · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.

Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 28. 10. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.

Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.

Vývoj finančných fundamentov

Ukazovateľ v hlavnom grafe

Revenue

Ročné výsledky · 5 dostupných období

4,473 mld. USD

Obdobie do 2025-12-31

31. 12. 2025Revenue4,473 mld. USD

RevenueVykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.0,92192,2509673,5800334,90912021-12-31: 1,815 mld. USD2022-12-31: 1,358 mld. USD2023-12-31: 1,865 mld. USD2024-12-31: 2,951 mld. USD2025-12-31: 4,473 mld. USD20212022202320242025
Revenue
Hodnoty a definícia · mld. USD

Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.

Revenue· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenue
2021-12-311,815
2022-12-311,358
2023-12-311,865
2024-12-312,951
2025-12-314,473

Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.

Finančné zdravie

health-v0.1 →

Tento obchodný model vyžaduje osobitnú metodiku finančného zdravia.

Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.

Nehodnotené

Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.

75 % pokrytie vstupov · obdobie do

75 %

Nedostupné metriky modelu: Operating margin, FCF margin. Chýbajúce alebo neporovnateľné vstupy sa nepočítajú ako nula.

Metodika a podmienky výpočtu →

Ziskovosť

—/100
Váha 25 % · vstupy 50 %

Finančná stabilita

—/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Peňažné toky

—/100
Váha 25 % · vstupy 50 %

Rast a konzistentnosť

—/100
Váha 15 % · vstupy 100 %

Efektívnosť kapitálu

—/100
Váha 10 % · vstupy 100 %
Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy

Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 75 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.

health-v0.1· lineárna interpolácia medzi prahmi, orezanie na 0–100
Ukazovateľ / váhaHodnotaBodyVýpočet a prahy (hodnota → body)
Operating margin12.5 % modeluNedostupnéNedostupnéPrevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100
Net margin12.5 % modelu42,1 %NedostupnéČistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Current ratio12.5 % modelu1,3 ×NedostupnéObežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100
Liabilities / assets12.5 % modelu76 %NedostupnéVšetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0
FCF margin12.5 % modeluNedostupnéNedostupné(Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Operating cash flow / net income12.5 % modelu0,9 ×NedostupnéPrevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100
Revenue CAGR7.5 % modelu54,8 %NedostupnéCAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100
Profitable years7.5 % modelu66,7 %NedostupnéPočet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100
Return on assets (ROA)10 % modelu5,9 %NedostupnéČistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100

Finančné trendy

5 ročných · 8 kvartálnych období

Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.

Revenue & net income

Ročné výsledky · 5 dostupných období

31. 12. 2025Revenue4,473 mld. USDNet income1,883 mld. USD

Revenue & net incomeTržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-4,8294-2,21820,3933,00425,61542021-12-31: 1,815 mld. USD2022-12-31: 1,358 mld. USD2023-12-31: 1,865 mld. USD2024-12-31: 2,951 mld. USD2025-12-31: 4,473 mld. USD2021-12-31: -3,687 mld. USD2022-12-31: -1,028 mld. USD2023-12-31: -0,541 mld. USD2024-12-31: 1,411 mld. USD2025-12-31: 1,883 mld. USD20212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.

Revenue & net income· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenueNet income
2021-12-311,815-3,687
2022-12-311,358-1,028
2023-12-311,865-0,541
2024-12-312,9511,411
2025-12-314,4731,883

Operating & net margin

Ročné výsledky · 5 dostupných období

31. 12. 2025Operating marginNedostupnéNet margin42,1 %

Operating & net marginPrevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-238,27-131,2-24,1382,952021-12-31: -203,14 %2022-12-31: -75,7 %2023-12-31: -29,01 %2024-12-31: 47,81 %2025-12-31: 42,1 %20212022202320242025
Hodnoty a definícia · %

Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.

Operating & net margin· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doOperating marginNet margin
2021-12-31Nedostupné-203,14
2022-12-31Nedostupné-75,7
2023-12-31Nedostupné-29,01
2024-12-31Nedostupné47,81
2025-12-31Nedostupné42,1

Free cash flow

Ročné výsledky · 5 dostupných období

Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.

31. 12. 2025Free cash flowNedostupné

Free cash flowVoľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.Pre tento graf chýbajú overené vstupy.
Free cash flow
Hodnoty a definícia · mld. USD

Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.

Free cash flow· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doFree cash flow
2021-12-31Nedostupné
2022-12-31Nedostupné
2023-12-31Nedostupné
2024-12-31Nedostupné
2025-12-31Nedostupné

Cash & long-term debt

Ročné výsledky · 5 dostupných období

31. 12. 2025Cash & equivalents4,261 mld. USDLong-term debtNedostupné

Cash & long-term debtHotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.01,8066153,613235,4198457,226462021-12-31: 6,253 mld. USD2022-12-31: 6,339 mld. USD2023-12-31: 4,835 mld. USD2024-12-31: 4,332 mld. USD2025-12-31: 4,261 mld. USD20212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.

Cash & long-term debt· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doCash & equivalentsLong-term debt
2021-12-316,253Nedostupné
2022-12-316,339Nedostupné
2023-12-314,835Nedostupné
2024-12-314,332Nedostupné
2025-12-314,261Nedostupné

Assets & liabilities

Ročné výsledky · 5 dostupných období

31. 12. 2025Total assets38,137 mld. USDTotal liabilities28,986 mld. USD

Assets & liabilitiesStav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.010,86904521,7380932,60713543,476182021-12-31: 19,769 mld. USD2022-12-31: 23,337 mld. USD2023-12-31: 17,624 mld. USD2024-12-31: 26,187 mld. USD2025-12-31: 38,137 mld. USD2021-12-31: 12,476 mld. USD2022-12-31: 16,381 mld. USD2023-12-31: 10,928 mld. USD2024-12-31: 18,215 mld. USD2025-12-31: 28,986 mld. USD20212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.

Assets & liabilities· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doTotal assetsTotal liabilities
2021-12-3119,76912,476
2022-12-3123,33716,381
2023-12-3117,62410,928
2024-12-3126,18718,215
2025-12-3138,13728,986

Revenue growth (YoY)

Ročné výsledky · 5 dostupných období

31. 12. 2025Revenue growth51,58 %

Revenue growth (YoY)Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-36,86-10,1716,5343,2269,912022-12-31: -25,18 %2023-12-31: 37,33 %2024-12-31: 58,23 %2025-12-31: 51,58 %20212022202320242025
Revenue growth
Hodnoty a definícia · %

Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Revenue growth (YoY)· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doRevenue growth
2021-12-31Nedostupné
2022-12-31-25,18
2023-12-3137,33
2024-12-3158,23
2025-12-3151,58

Finančné zdravie v čase

Ročné výsledky · 5 dostupných období

Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.

31. 12. 2025Finančné zdravieNedostupné

Finančné zdravie v časePrepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.Pre tento graf chýbajú overené vstupy.
Finančné zdravie
Hodnoty a definícia · bodov / 100

Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.

Finančné zdravie v čase· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·bodov / 100
Obdobie doFinančné zdravie
2021-12-31Nedostupné
2022-12-31Nedostupné
2023-12-31Nedostupné
2024-12-31Nedostupné
2025-12-31Nedostupné
Ročné výkazy v tabuľke
Miliardy USD, EPS v USD na akciu · pomery sú výpočty Finpilotu. — znamená nedostupný údaj, nie nulu.
Ukazovateľ2021-12-312022-12-312023-12-312024-12-312025-12-31
RevenueTržby1,82 mld. USD1,36 mld. USD1,87 mld. USD2,95 mld. USD4,47 mld. USD
Net incomeČistý zisk-3,69 mld. USD-1,03 mld. USD-0,54 mld. USD1,41 mld. USD1,88 mld. USD
Operating incomePrevádzkový ziskNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Diluted EPSZriedený zisk na akciu-7,49 USD-1,17 USD-0,61 USD1,56 USD2,05 USD
Operating cash flowPrevádzkový cash flow-0,89 mld. USD-0,85 mld. USD1,18 mld. USD-0,16 mld. USD1,64 mld. USD
CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE)NedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty6,25 mld. USD6,34 mld. USD4,84 mld. USD4,33 mld. USD4,26 mld. USD
Total assetsAktíva19,77 mld. USD23,34 mld. USD17,62 mld. USD26,19 mld. USD38,14 mld. USD
Current assetsObežné aktíva19,28 mld. USD22,92 mld. USD17,08 mld. USD25,1 mld. USD36,31 mld. USD
Current liabilitiesKrátkodobé záväzky12,35 mld. USD16,25 mld. USD10,84 mld. USD18,1 mld. USD28,77 mld. USD
Total liabilitiesZáväzky celkom12,48 mld. USD16,38 mld. USD10,93 mld. USD18,22 mld. USD28,99 mld. USD
Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhuNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej častiNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné0 mld. USD
Interest expenseÚrokové nákladyNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Cost of revenueNáklady na tržbyNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Free cash flow Voľný peňažný tok · modelNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Net margin Čistá marža-203,1 %-75,7 %-29 %47,8 %42,1 %
Zdroj · dátum podania SEC

Čo si všimnúť

Modelový prehľad

Silné stránky

  • Tržby v poslednom roku vzrástli o 51,6 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Riziká a slabé miesta

  • Prevádzkový cash flow nedosiahol úroveň čistého zisku.
  • Chýba 25 % váhy vstupov.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.

Čo sledovať ďalej

  • Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
  • Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia

Dáta umožňujú čítať výsledky, ale nestačia na celkové hodnotenie finančného zdravia.

Medziročný rast tržieb 51,6 %, čistá marža 42,1 % a FCF marža Nedostupné. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: -5,7 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.

Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.

  • Prevádzkový cash flow nedosiahol úroveň čistého zisku. Treba čítať pracovný kapitál a jednorazové platby.
  • Chýba 25 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
O spoločnosti Robinhood Markets, Inc.

Robinhood Markets, Inc. · Security Brokers, Dealers & Flotation Companies.

Profil emitenta ↗

Porovnanie dvoch spoločností

Ako porovnávať →

Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.

Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.