PG · NYSE
PROCTER & GAMBLE Co
Consumer products and retail · Soap, Detergents, Cleang Preparations, Perfumes, Cosmetics
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 87,03 mld. USDTržby · rast YoY 3,3 %
- Net income
- 16,05 mld. USDČistý zisk · čistá marža 18,4 %
- Free cash flow
- 15,15 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 17,4 %
- Diluted EPS
- 6,62 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 22,7 %Prevádzková marža · hrubá marža 50,2 %
- Return on assets (ROA)
- 12,7 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- NedostupnéHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- 29,3 mld. USDDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Krátkodobé záväzky prevyšujú obežné aktíva.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q1 FY 2027 · USDObdobie: 1. 7. 2026 – 30. 9. 2026.
- Tržby
- 23,28 mld. USDMedziročne 4 % · Q1 FY 2026
- Prevádzkový zisk
- 5,94 mld. USDPrevádzková marža 25,5 %
- Čistý zisk
- 4,73 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 1,97 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 22. 10. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 23276000000.0000000000 USD · reported-v1. 0000080424-26-000256 · Revenues · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 22. 10. 2026.
- Prevádzkový zisk: 5937000000.0000000000 USD · reported-v1. 0000080424-26-000256 · OperatingIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 22. 10. 2026.
- Čistý zisk: 4731000000.0000000000 USD · reported-v1. 0000080424-26-000256 · NetIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 22. 10. 2026.
- Zriedený EPS: 1.9700000000 USD/shares · reported-v1. 0000080424-26-000256 · EarningsPerShareDiluted · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 22. 10. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 22. 10. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 30. 6. 2026. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
87,032 mld. USD
Obdobie do 2026-06-30
30. 6. 2026Revenue87,032 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-06-30 | 77,567 | |
| 2011-06-30 | 81,104 | |
| 2012-06-30 | 28,4 | |
| 2013-06-30 | 80,116 | |
| 2014-06-30 | 74,401 | |
| 2015-06-30 | 70,749 | |
| 2016-06-30 | 65,299 | |
| 2017-06-30 | 65,058 | |
| 2018-06-30 | 66,832 | |
| 2019-06-30 | 67,684 | |
| 2020-06-30 | 70,95 | |
| 2021-06-30 | 76,118 | |
| 2022-06-30 | 80,187 | |
| 2023-06-30 | 82,006 | |
| 2024-06-30 | 84,039 | |
| 2025-06-30 | 84,284 | |
| 2026-06-30 | 87,032 |
Net income
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
16,046 mld. USD
Obdobie do 2026-06-30
30. 6. 2026Net income16,046 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-06-30 | 12,736 | |
| 2011-06-30 | 11,797 | |
| 2012-06-30 | 10,756 | |
| 2013-06-30 | 11,312 | |
| 2014-06-30 | 11,643 | |
| 2015-06-30 | 7,036 | |
| 2016-06-30 | 10,508 | |
| 2017-06-30 | 15,326 | |
| 2018-06-30 | 9,75 | |
| 2019-06-30 | 3,897 | |
| 2020-06-30 | 13,027 | |
| 2021-06-30 | 14,306 | |
| 2022-06-30 | 14,742 | |
| 2023-06-30 | 14,653 | |
| 2024-06-30 | 14,879 | |
| 2025-06-30 | 15,974 | |
| 2026-06-30 | 16,046 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
15,147 mld. USD
Obdobie do 2026-06-30
30. 6. 2026Free cash flow15,147 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-06-30 | 13,064 | |
| 2011-06-30 | 10,024 | |
| 2012-06-30 | 9,32 | |
| 2013-06-30 | 10,865 | |
| 2014-06-30 | 10,11 | |
| 2015-06-30 | 10,872 | |
| 2016-06-30 | 12,121 | |
| 2017-06-30 | 9,369 | |
| 2018-06-30 | 11,15 | |
| 2019-06-30 | 11,895 | |
| 2020-06-30 | 14,33 | |
| 2021-06-30 | 15,584 | |
| 2022-06-30 | 13,567 | |
| 2023-06-30 | 13,786 | |
| 2024-06-30 | 16,524 | |
| 2025-06-30 | 14,044 | |
| 2026-06-30 | 15,147 |
Net margin
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
18,44 %
Obdobie do 2026-06-30
30. 6. 2026Net margin18,44 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-06-30 | 16,42 | |
| 2011-06-30 | 14,55 | |
| 2012-06-30 | 37,87 | |
| 2013-06-30 | 14,12 | |
| 2014-06-30 | 15,65 | |
| 2015-06-30 | 9,95 | |
| 2016-06-30 | 16,09 | |
| 2017-06-30 | 23,56 | |
| 2018-06-30 | 14,59 | |
| 2019-06-30 | 5,76 | |
| 2020-06-30 | 18,36 | |
| 2021-06-30 | 18,79 | |
| 2022-06-30 | 18,38 | |
| 2023-06-30 | 17,87 | |
| 2024-06-30 | 17,7 | |
| 2025-06-30 | 18,95 | |
| 2026-06-30 | 18,44 |
Total assets
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
126,521 mld. USD
Obdobie do 2026-06-30
30. 6. 2026Total assets126,521 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-06-30 | 128,172 | |
| 2011-06-30 | 138,354 | |
| 2012-06-30 | 132,244 | |
| 2013-06-30 | 139,263 | |
| 2014-06-30 | 144,266 | |
| 2015-06-30 | 129,495 | |
| 2016-06-30 | 127,136 | |
| 2017-06-30 | 120,406 | |
| 2018-06-30 | 118,31 | |
| 2019-06-30 | 115,095 | |
| 2020-06-30 | 120,7 | |
| 2021-06-30 | 119,307 | |
| 2022-06-30 | 117,208 | |
| 2023-06-30 | 120,829 | |
| 2024-06-30 | 122,37 | |
| 2025-06-30 | 125,231 | |
| 2026-06-30 | 126,521 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
B · Dobré
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
100 % pokrytie vstupov · obdobie do
Finančná stabilita
41/100Peňažné toky
79/100Rast a konzistentnosť
78/100Efektívnosť kapitálu
82/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 22,7 % | 69,2 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 18,4 % | 71,1 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 0,7 × | 30,6 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 57,1 % | 51,5 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | 17,4 % | 68,5 | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 1,2 × | 88,7 | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 1,8 % | 55,3 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 100 % | 100 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | 12,7 % | 81,9 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 6. 2026Revenue87,032 mld. USDNet income16,046 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2010-06-30 | 77,567 | 12,736 | |
| 2011-06-30 | 81,104 | 11,797 | |
| 2012-06-30 | 28,4 | 10,756 | |
| 2013-06-30 | 80,116 | 11,312 | |
| 2014-06-30 | 74,401 | 11,643 | |
| 2015-06-30 | 70,749 | 7,036 | |
| 2016-06-30 | 65,299 | 10,508 | |
| 2017-06-30 | 65,058 | 15,326 | |
| 2018-06-30 | 66,832 | 9,75 | |
| 2019-06-30 | 67,684 | 3,897 | |
| 2020-06-30 | 70,95 | 13,027 | |
| 2021-06-30 | 76,118 | 14,306 | |
| 2022-06-30 | 80,187 | 14,742 | |
| 2023-06-30 | 82,006 | 14,653 | |
| 2024-06-30 | 84,039 | 14,879 | |
| 2025-06-30 | 84,284 | 15,974 | |
| 2026-06-30 | 87,032 | 16,046 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 6. 2026Operating margin22,69 %Net margin18,44 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2010-06-30 | 20,28 | 16,42 | |
| 2011-06-30 | 19,11 | 14,55 | |
| 2012-06-30 | 45,9 | 37,87 | |
| 2013-06-30 | 17,25 | 14,12 | |
| 2014-06-30 | 18,7 | 15,65 | |
| 2015-06-30 | 15,62 | 9,95 | |
| 2016-06-30 | 20,58 | 16,09 | |
| 2017-06-30 | 21,16 | 23,56 | |
| 2018-06-30 | 19,99 | 14,59 | |
| 2019-06-30 | 8,11 | 5,76 | |
| 2020-06-30 | 22,14 | 18,36 | |
| 2021-06-30 | 23,63 | 18,79 | |
| 2022-06-30 | 22,21 | 18,38 | |
| 2023-06-30 | 22,11 | 17,87 | |
| 2024-06-30 | 22,07 | 17,7 | |
| 2025-06-30 | 24,26 | 18,95 | |
| 2026-06-30 | 22,69 | 18,44 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 6. 2026Free cash flow15,147 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-06-30 | 13,064 | |
| 2011-06-30 | 10,024 | |
| 2012-06-30 | 9,32 | |
| 2013-06-30 | 10,865 | |
| 2014-06-30 | 10,11 | |
| 2015-06-30 | 10,872 | |
| 2016-06-30 | 12,121 | |
| 2017-06-30 | 9,369 | |
| 2018-06-30 | 11,15 | |
| 2019-06-30 | 11,895 | |
| 2020-06-30 | 14,33 | |
| 2021-06-30 | 15,584 | |
| 2022-06-30 | 13,567 | |
| 2023-06-30 | 13,786 | |
| 2024-06-30 | 16,524 | |
| 2025-06-30 | 14,044 | |
| 2026-06-30 | 15,147 |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 6. 2026Cash & equivalentsNedostupnéLong-term debt29,299 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2010-06-30 | 2,879 | 21,924 | |
| 2011-06-30 | 2,768 | 25,027 | |
| 2012-06-30 | 4,436 | 25,163 | |
| 2013-06-30 | 5,93 | 23,617 | |
| 2014-06-30 | 8,548 | 24,118 | |
| 2015-06-30 | 6,836 | 21,099 | |
| 2016-06-30 | 8,098 | 21,705 | |
| 2017-06-30 | 5,569 | 19,714 | |
| 2018-06-30 | 2,569 | 22,635 | |
| 2019-06-30 | 4,239 | 23,783 | |
| 2020-06-30 | Nedostupné | 26,045 | |
| 2021-06-30 | Nedostupné | 26,719 | |
| 2022-06-30 | Nedostupné | 26,495 | |
| 2023-06-30 | Nedostupné | 28,329 | |
| 2024-06-30 | Nedostupné | 29,107 | |
| 2025-06-30 | Nedostupné | 30,372 | |
| 2026-06-30 | Nedostupné | 29,299 |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 6. 2026Total assets126,521 mld. USDTotal liabilities72,21 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2010-06-30 | 128,172 | 66,733 | |
| 2011-06-30 | 138,354 | 70,353 | |
| 2012-06-30 | 132,244 | 68,209 | |
| 2013-06-30 | 139,263 | 70,554 | |
| 2014-06-30 | 144,266 | 74,29 | |
| 2015-06-30 | 129,495 | 66,445 | |
| 2016-06-30 | 127,136 | 69,153 | |
| 2017-06-30 | 120,406 | 64,628 | |
| 2018-06-30 | 118,31 | 65,427 | |
| 2019-06-30 | 115,095 | 67,516 | |
| 2020-06-30 | 120,7 | 73,822 | |
| 2021-06-30 | 119,307 | 72,653 | |
| 2022-06-30 | 117,208 | 70,354 | |
| 2023-06-30 | 120,829 | 73,764 | |
| 2024-06-30 | 122,37 | 71,811 | |
| 2025-06-30 | 125,231 | 72,946 | |
| 2026-06-30 | 126,521 | 72,21 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 6. 2026Revenue growth3,26 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-06-30 | Nedostupné | |
| 2011-06-30 | 4,56 | |
| 2012-06-30 | -64,98 | |
| 2013-06-30 | 182,1 | |
| 2014-06-30 | -7,13 | |
| 2015-06-30 | -4,91 | |
| 2016-06-30 | -7,7 | |
| 2017-06-30 | -0,37 | |
| 2018-06-30 | 2,73 | |
| 2019-06-30 | 1,27 | |
| 2020-06-30 | 4,83 | |
| 2021-06-30 | 7,28 | |
| 2022-06-30 | 5,35 | |
| 2023-06-30 | 2,27 | |
| 2024-06-30 | 2,48 | |
| 2025-06-30 | 0,29 | |
| 2026-06-30 | 3,26 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 6. 2026Finančné zdravie67 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-06-30 | Nedostupné | |
| 2011-06-30 | Nedostupné | |
| 2012-06-30 | 75 | |
| 2013-06-30 | 63 | |
| 2014-06-30 | 68 | |
| 2015-06-30 | 61 | |
| 2016-06-30 | 67 | |
| 2017-06-30 | 64 | |
| 2018-06-30 | 66 | |
| 2019-06-30 | 55 | |
| 2020-06-30 | 69 | |
| 2021-06-30 | 69 | |
| 2022-06-30 | 67 | |
| 2023-06-30 | 66 | |
| 2024-06-30 | 68 | |
| 2025-06-30 | 67 | |
| 2026-06-30 | 67 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2010-06-30 | 2011-06-30 | 2012-06-30 | 2013-06-30 | 2014-06-30 | 2015-06-30 | 2016-06-30 | 2017-06-30 | 2018-06-30 | 2019-06-30 | 2020-06-30 | 2021-06-30 | 2022-06-30 | 2023-06-30 | 2024-06-30 | 2025-06-30 | 2026-06-30 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 77,57 mld. USD | 81,1 mld. USD | 28,4 mld. USD | 80,12 mld. USD | 74,4 mld. USD | 70,75 mld. USD | 65,3 mld. USD | 65,06 mld. USD | 66,83 mld. USD | 67,68 mld. USD | 70,95 mld. USD | 76,12 mld. USD | 80,19 mld. USD | 82,01 mld. USD | 84,04 mld. USD | 84,28 mld. USD | 87,03 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | 12,74 mld. USD | 11,8 mld. USD | 10,76 mld. USD | 11,31 mld. USD | 11,64 mld. USD | 7,04 mld. USD | 10,51 mld. USD | 15,33 mld. USD | 9,75 mld. USD | 3,9 mld. USD | 13,03 mld. USD | 14,31 mld. USD | 14,74 mld. USD | 14,65 mld. USD | 14,88 mld. USD | 15,97 mld. USD | 16,05 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | 15,73 mld. USD | 15,5 mld. USD | 13,04 mld. USD | 13,82 mld. USD | 13,91 mld. USD | 11,05 mld. USD | 13,44 mld. USD | 13,77 mld. USD | 13,36 mld. USD | 5,49 mld. USD | 15,71 mld. USD | 17,99 mld. USD | 17,81 mld. USD | 18,13 mld. USD | 18,55 mld. USD | 20,45 mld. USD | 19,75 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | 4,11 USD | 3,93 USD | 3,66 USD | 3,86 USD | 4,01 USD | 2,44 USD | 3,69 USD | 5,59 USD | 3,67 USD | 1,43 USD | 4,96 USD | 5,50 USD | 5,81 USD | 5,90 USD | 6,02 USD | 6,51 USD | 6,62 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 16,13 mld. USD | 13,33 mld. USD | 13,28 mld. USD | 14,87 mld. USD | 13,96 mld. USD | 14,61 mld. USD | 15,44 mld. USD | 12,75 mld. USD | 14,87 mld. USD | 15,24 mld. USD | 17,4 mld. USD | 18,37 mld. USD | 16,72 mld. USD | 16,85 mld. USD | 19,85 mld. USD | 17,82 mld. USD | 19,56 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 3,07 mld. USD | 3,31 mld. USD | 3,96 mld. USD | 4,01 mld. USD | 3,85 mld. USD | 3,74 mld. USD | 3,31 mld. USD | 3,38 mld. USD | 3,72 mld. USD | 3,35 mld. USD | 3,07 mld. USD | 2,79 mld. USD | 3,16 mld. USD | 3,06 mld. USD | 3,32 mld. USD | 3,77 mld. USD | 4,41 mld. USD |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 2,88 mld. USD | 2,77 mld. USD | 4,44 mld. USD | 5,93 mld. USD | 8,55 mld. USD | 6,84 mld. USD | 8,1 mld. USD | 5,57 mld. USD | 2,57 mld. USD | 4,24 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Total assetsAktíva | 128,17 mld. USD | 138,35 mld. USD | 132,24 mld. USD | 139,26 mld. USD | 144,27 mld. USD | 129,5 mld. USD | 127,14 mld. USD | 120,41 mld. USD | 118,31 mld. USD | 115,1 mld. USD | 120,7 mld. USD | 119,31 mld. USD | 117,21 mld. USD | 120,83 mld. USD | 122,37 mld. USD | 125,23 mld. USD | 126,52 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 18,78 mld. USD | 21,97 mld. USD | 21,91 mld. USD | 23,99 mld. USD | 31,62 mld. USD | 29,65 mld. USD | 33,78 mld. USD | 26,49 mld. USD | 23,32 mld. USD | 22,47 mld. USD | 27,99 mld. USD | 23,09 mld. USD | 21,65 mld. USD | 22,65 mld. USD | 24,71 mld. USD | 25,39 mld. USD | 26,21 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 24,28 mld. USD | 27,29 mld. USD | 24,91 mld. USD | 30,04 mld. USD | 33,73 mld. USD | 29,79 mld. USD | 30,77 mld. USD | 30,21 mld. USD | 28,24 mld. USD | 30,01 mld. USD | 32,98 mld. USD | 33,13 mld. USD | 33,08 mld. USD | 35,76 mld. USD | 33,63 mld. USD | 36,06 mld. USD | 38,69 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 66,73 mld. USD | 70,35 mld. USD | 68,21 mld. USD | 70,55 mld. USD | 74,29 mld. USD | 66,45 mld. USD | 69,15 mld. USD | 64,63 mld. USD | 65,43 mld. USD | 67,52 mld. USD | 73,82 mld. USD | 72,65 mld. USD | 70,35 mld. USD | 73,76 mld. USD | 71,81 mld. USD | 72,95 mld. USD | 72,21 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | 0,56 mld. USD | 2,99 mld. USD | 4,08 mld. USD | 4,51 mld. USD | 4,31 mld. USD | 2,77 mld. USD | 2,76 mld. USD | 1,68 mld. USD | 1,77 mld. USD | 3,39 mld. USD | 2,51 mld. USD | 3,62 mld. USD | 3,65 mld. USD | 3,95 mld. USD | 3,84 mld. USD | 5,38 mld. USD | 6,46 mld. USD |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | 21,36 mld. USD | 22,03 mld. USD | 21,08 mld. USD | 19,11 mld. USD | 19,81 mld. USD | 18,33 mld. USD | 18,95 mld. USD | 18,04 mld. USD | 20,86 mld. USD | 20,4 mld. USD | 23,54 mld. USD | 23,1 mld. USD | 22,85 mld. USD | 24,38 mld. USD | 25,27 mld. USD | 25 mld. USD | 22,84 mld. USD |
| Interest expenseÚrokové náklady | 0,95 mld. USD | 0,83 mld. USD | 0,77 mld. USD | 0,67 mld. USD | 0,71 mld. USD | 0,63 mld. USD | 0,58 mld. USD | 0,47 mld. USD | 0,51 mld. USD | 0,51 mld. USD | 0,47 mld. USD | 0,5 mld. USD | 0,44 mld. USD | 0,76 mld. USD | 0,93 mld. USD | 0,91 mld. USD | 0,88 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 37,04 mld. USD | 39,86 mld. USD | 41,41 mld. USD | 39,99 mld. USD | 39,03 mld. USD | 37,06 mld. USD | 32,91 mld. USD | 32,64 mld. USD | 34,43 mld. USD | 34,77 mld. USD | 35,25 mld. USD | 37,11 mld. USD | 42,16 mld. USD | 42,76 mld. USD | 40,85 mld. USD | 41,16 mld. USD | 43,36 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 13,06 mld. USD | 10,02 mld. USD | 9,32 mld. USD | 10,87 mld. USD | 10,11 mld. USD | 10,87 mld. USD | 12,12 mld. USD | 9,37 mld. USD | 11,15 mld. USD | 11,9 mld. USD | 14,33 mld. USD | 15,58 mld. USD | 13,57 mld. USD | 13,79 mld. USD | 16,52 mld. USD | 14,04 mld. USD | 15,15 mld. USD |
| Net margin Čistá marža | 16,4 % | 14,5 % | 37,9 % | 14,1 % | 15,6 % | 9,9 % | 16,1 % | 23,6 % | 14,6 % | 5,8 % | 18,4 % | 18,8 % | 18,4 % | 17,9 % | 17,7 % | 19 % | 18,4 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 22,7 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
- Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 17,4 % tržieb.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 3,3 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
Riziká a slabé miesta
- Krátkodobé záväzky prevyšujú obežné aktíva.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma b · dobré. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 3,3 %, čistá marža 18,4 % a FCF marža 17,4 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: -0,5 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Krátkodobé záväzky prevyšujú obežné aktíva. Samotný pomer nedokazuje platobné ťažkosti.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
O spoločnosti PROCTER & GAMBLE Co
PROCTER & GAMBLE Co · Soap, Detergents, Cleang Preparations, Perfumes, Cosmetics.
Profil emitenta ↗Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗