Hľadať na Finpilote

Napríklad výpočet splátky, IBKR alebo dôchodok. Aj bez diakritiky.

Načítavam vyhľadávanie…Celý Finpilot

Overené výsledky do Informačný limit ročných údajov Cena a denná zmena · USD ↗

Kľúčové ukazovatele

Ročné výsledky do · USD
Revenue
215,94 mld. USDTržby · rast YoY 65,5 %
Net income
120,07 mld. USDČistý zisk · čistá marža 55,6 %
Free cash flow
NedostupnéVoľný peňažný tok · FCF marža Nedostupné
Diluted EPS
4,90 USDZriedený zisk na akciu · USD
Operating margin
60,4 %Prevádzková marža · hrubá marža 71,1 %
Return on assets (ROA)
75,4 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
Cash & equivalents
10,61 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
Long-term debt
8,47 mld. USDDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti

Sledovať Prevádzkový cash flow nedosiahol úroveň čistého zisku.

Cena akcie

TradingView

Načítava sa externý cenový graf TradingView…

USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.

Najnovšie kvartálne výsledky

Q2 FY 2027 · USD

Obdobie: 27. 4. 2026 – 26. 7. 2026.

Tržby
96,22 mld. USDMedziročne 105,9 % · Q2 FY 2026
Prevádzkový zisk
63,73 mld. USDPrevádzková marža 66,2 %
Čistý zisk
59,69 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
Zriedený EPS
2,46 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál

Zdroj: SEC 10-Q · podané 26. 8. 2026 ↗.

Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
  • Tržby: 96221000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001045810-26-000075 · Revenues · 2026-04-27 – 2026-07-26 · podané 26. 8. 2026.
  • Prevádzkový zisk: 63734000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001045810-26-000075 · OperatingIncomeLoss · 2026-04-27 – 2026-07-26 · podané 26. 8. 2026.
  • Čistý zisk: 59688000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001045810-26-000075 · NetIncomeLoss · 2026-04-27 – 2026-07-26 · podané 26. 8. 2026.
  • Zriedený EPS: 2.4600000000 USD/shares · reported-v1. 0001045810-26-000075 · EarningsPerShareDiluted · 2026-04-27 – 2026-07-26 · podané 26. 8. 2026.

Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 26. 8. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.

Health Score vychádza z ročných výkazov do 25. 1. 2026. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.

Vývoj finančných fundamentov

Ukazovateľ v hlavnom grafe

Revenue

Ročné výsledky · 12 dostupných období

215,938 mld. USD

Obdobie do 2026-01-25

25. 1. 2026Revenue215,938 mld. USD

RevenueVykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-24,8938465,242053155,377947245,513842015-01-25: 4,682 mld. USD2016-01-31: 5,01 mld. USD2017-01-29: 6,91 mld. USD2018-01-28: 9,714 mld. USD2019-01-27: 11,716 mld. USD2020-01-26: 10,918 mld. USD2021-01-31: 16,675 mld. USD2022-01-30: 26,914 mld. USD2023-01-29: 26,974 mld. USD2024-01-28: 60,922 mld. USD2025-01-26: 130,497 mld. USD2026-01-25: 215,938 mld. USD201520162017201820192020202120222023202420252026
Revenue
Hodnoty a definícia · mld. USD

Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.

Revenue· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenue
2015-01-254,682
2016-01-315,01
2017-01-296,91
2018-01-289,714
2019-01-2711,716
2020-01-2610,918
2021-01-3116,675
2022-01-3026,914
2023-01-2926,974
2024-01-2860,922
2025-01-26130,497
2026-01-25215,938

Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.

Finančné zdravie

health-v0.1 →

Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.

A · Silné

Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.

87,5 % pokrytie vstupov · obdobie do

87.5 %

Nedostupné metriky modelu: FCF margin. Chýbajúce alebo neporovnateľné vstupy sa nepočítajú ako nula. Zobrazené skóre používa čiastočné vstupy.

Metodika a podmienky výpočtu →

Ziskovosť

100/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Finančná stabilita

90/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Peňažné toky

66/100
Váha 25 % · vstupy 50 %

Rast a konzistentnosť

100/100
Váha 15 % · vstupy 100 %

Efektívnosť kapitálu

100/100
Váha 10 % · vstupy 100 %
Najsilnejšia oblasť Ziskovosť · 100Najslabšia oblasť Peňažné toky · 66
Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy

Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 87,5 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.

health-v0.1· lineárna interpolácia medzi prahmi, orezanie na 0–100
Ukazovateľ / váhaHodnotaBodyVýpočet a prahy (hodnota → body)
Operating margin12.5 % modelu60,4 %100Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100
Net margin12.5 % modelu55,6 %100Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Current ratio12.5 % modelu3,9 ×100Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100
Liabilities / assets12.5 % modelu23,9 %80,8Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0
FCF margin12.5 % modeluNedostupnéNedostupné(Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Operating cash flow / net income12.5 % modelu0,9 ×65,6Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100
Revenue CAGR7.5 % modelu88,7 %100CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100
Profitable years7.5 % modelu100 %100Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100
Return on assets (ROA)10 % modelu75,4 %100Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100

Finančné trendy

12 ročných · 8 kvartálnych období

Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.

Revenue & net income

Ročné výsledky · 12 dostupných období

25. 1. 2026Revenue215,938 mld. USDNet income120,067 mld. USD

Revenue & net incomeTržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.061,54233123,08466184,62699246,169322015-01-25: 4,682 mld. USD2016-01-31: 5,01 mld. USD2017-01-29: 6,91 mld. USD2018-01-28: 9,714 mld. USD2019-01-27: 11,716 mld. USD2020-01-26: 10,918 mld. USD2021-01-31: 16,675 mld. USD2022-01-30: 26,914 mld. USD2023-01-29: 26,974 mld. USD2024-01-28: 60,922 mld. USD2025-01-26: 130,497 mld. USD2026-01-25: 215,938 mld. USD2015-01-25: 0,631 mld. USD2016-01-31: 0,614 mld. USD2017-01-29: 1,666 mld. USD2018-01-28: 3,047 mld. USD2019-01-27: 4,141 mld. USD2020-01-26: 2,796 mld. USD2021-01-31: 4,332 mld. USD2022-01-30: 9,752 mld. USD2023-01-29: 4,368 mld. USD2024-01-28: 29,76 mld. USD2025-01-26: 72,88 mld. USD2026-01-25: 120,067 mld. USD201520162017201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.

Revenue & net income· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenueNet income
2015-01-254,6820,631
2016-01-315,010,614
2017-01-296,911,666
2018-01-289,7143,047
2019-01-2711,7164,141
2020-01-2610,9182,796
2021-01-3116,6754,332
2022-01-3026,9149,752
2023-01-2926,9744,368
2024-01-2860,92229,76
2025-01-26130,49772,88
2026-01-25215,938120,067

Operating & net margin

Ročné výsledky · 12 dostupných období

25. 1. 2026Operating margin60,38 %Net margin55,6 %

Operating & net marginPrevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.5,2326,6448,0469,442015-01-25: 16,21 %2016-01-31: 14,91 %2017-01-29: 27,99 %2018-01-28: 33,05 %2019-01-27: 32,47 %2020-01-26: 26,07 %2021-01-31: 27,18 %2022-01-30: 37,31 %2023-01-29: 15,66 %2024-01-28: 54,12 %2025-01-26: 62,42 %2026-01-25: 60,38 %2015-01-25: 13,48 %2016-01-31: 12,26 %2017-01-29: 24,11 %2018-01-28: 31,37 %2019-01-27: 35,34 %2020-01-26: 25,61 %2021-01-31: 25,98 %2022-01-30: 36,23 %2023-01-29: 16,19 %2024-01-28: 48,85 %2025-01-26: 55,85 %2026-01-25: 55,6 %201520162017201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · %

Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.

Operating & net margin· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doOperating marginNet margin
2015-01-2516,2113,48
2016-01-3114,9112,26
2017-01-2927,9924,11
2018-01-2833,0531,37
2019-01-2732,4735,34
2020-01-2626,0725,61
2021-01-3127,1825,98
2022-01-3037,3136,23
2023-01-2915,6616,19
2024-01-2854,1248,85
2025-01-2662,4255,85
2026-01-2560,3855,6

Free cash flow

Ročné výsledky · 12 dostupných období

Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.

25. 1. 2026Free cash flowNedostupné

Free cash flowVoľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.Pre tento graf chýbajú overené vstupy.
Free cash flow
Hodnoty a definícia · mld. USD

Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.

Free cash flow· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doFree cash flow
2015-01-25Nedostupné
2016-01-31Nedostupné
2017-01-29Nedostupné
2018-01-28Nedostupné
2019-01-27Nedostupné
2020-01-26Nedostupné
2021-01-31Nedostupné
2022-01-30Nedostupné
2023-01-29Nedostupné
2024-01-28Nedostupné
2025-01-26Nedostupné
2026-01-25Nedostupné

Cash & long-term debt

Ročné výsledky · 12 dostupných období

25. 1. 2026Cash & equivalents10,605 mld. USDLong-term debt8,468 mld. USD

Cash & long-term debtHotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.03,1216056,243219,36481512,486422015-01-25: 0,497 mld. USD2016-01-31: 0,596 mld. USD2017-01-29: 1,766 mld. USD2018-01-28: 4,002 mld. USD2019-01-27: 0,782 mld. USD2020-01-26: 10,896 mld. USD2021-01-31: 0,847 mld. USD2022-01-30: 1,99 mld. USD2023-01-29: 3,389 mld. USD2024-01-28: 7,28 mld. USD2025-01-26: 8,589 mld. USD2026-01-25: 10,605 mld. USD2020-01-26: 1,991 mld. USD2021-01-31: 6,963 mld. USD2022-01-30: 10,946 mld. USD2023-01-29: 10,953 mld. USD2024-01-28: 9,709 mld. USD2025-01-26: 8,463 mld. USD2026-01-25: 8,468 mld. USD201520162017201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.

Cash & long-term debt· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doCash & equivalentsLong-term debt
2015-01-250,497Nedostupné
2016-01-310,596Nedostupné
2017-01-291,766Nedostupné
2018-01-284,002Nedostupné
2019-01-270,782Nedostupné
2020-01-2610,8961,991
2021-01-310,8476,963
2022-01-301,9910,946
2023-01-293,38910,953
2024-01-287,289,709
2025-01-268,5898,463
2026-01-2510,6058,468

Assets & liabilities

Ročné výsledky · 12 dostupných období

25. 1. 2026Total assets206,803 mld. USDTotal liabilities49,51 mld. USD

Assets & liabilitiesStav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.058,938855117,87771176,816565235,755422015-01-25: 7,201 mld. USD2016-01-31: 7,37 mld. USD2017-01-29: 9,841 mld. USD2018-01-28: 11,241 mld. USD2019-01-27: 13,292 mld. USD2020-01-26: 17,315 mld. USD2021-01-31: 28,791 mld. USD2022-01-30: 44,187 mld. USD2023-01-29: 41,182 mld. USD2024-01-28: 65,728 mld. USD2025-01-26: 111,601 mld. USD2026-01-25: 206,803 mld. USD2015-01-25: 2,783 mld. USD2016-01-31: 2,814 mld. USD2017-01-29: 4,048 mld. USD2018-01-28: 3,77 mld. USD2019-01-27: 3,95 mld. USD2020-01-26: 5,111 mld. USD2021-01-31: 11,898 mld. USD2022-01-30: 17,575 mld. USD2023-01-29: 19,081 mld. USD2024-01-28: 22,75 mld. USD2025-01-26: 32,274 mld. USD2026-01-25: 49,51 mld. USD201520162017201820192020202120222023202420252026
Hodnoty a definícia · mld. USD

Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.

Assets & liabilities· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doTotal assetsTotal liabilities
2015-01-257,2012,783
2016-01-317,372,814
2017-01-299,8414,048
2018-01-2811,2413,77
2019-01-2713,2923,95
2020-01-2617,3155,111
2021-01-3128,79111,898
2022-01-3044,18717,575
2023-01-2941,18219,081
2024-01-2865,72822,75
2025-01-26111,60132,274
2026-01-25206,80349,51

Revenue growth (YoY)

Ročné výsledky · 12 dostupných období

25. 1. 2026Revenue growth65,47 %

Revenue growth (YoY)Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-25,3817,0759,52101,97144,432016-01-31: 7,01 %2017-01-29: 37,92 %2018-01-28: 40,58 %2019-01-27: 20,61 %2020-01-26: -6,81 %2021-01-31: 52,73 %2022-01-30: 61,4 %2023-01-29: 0,22 %2024-01-28: 125,85 %2025-01-26: 114,2 %2026-01-25: 65,47 %201520162017201820192020202120222023202420252026
Revenue growth
Hodnoty a definícia · %

Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Revenue growth (YoY)· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doRevenue growth
2015-01-25Nedostupné
2016-01-317,01
2017-01-2937,92
2018-01-2840,58
2019-01-2720,61
2020-01-26-6,81
2021-01-3152,73
2022-01-3061,4
2023-01-290,22
2024-01-28125,85
2025-01-26114,2
2026-01-2565,47

Finančné zdravie v čase

Ročné výsledky · 12 dostupných období

25. 1. 2026Finančné zdravie89 bodov / 100

Finančné zdravie v časePrepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02550751002017-01-29: 86 bodov / 1002018-01-28: 92 bodov / 1002019-01-27: 88 bodov / 1002020-01-26: 90 bodov / 1002021-01-31: 90 bodov / 1002022-01-30: 89 bodov / 1002023-01-29: 80 bodov / 1002024-01-28: 90 bodov / 1002025-01-26: 89 bodov / 1002026-01-25: 89 bodov / 100201520162017201820192020202120222023202420252026
Finančné zdravie
Hodnoty a definícia · bodov / 100

Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.

Finančné zdravie v čase· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·bodov / 100
Obdobie doFinančné zdravie
2015-01-25Nedostupné
2016-01-31Nedostupné
2017-01-2986
2018-01-2892
2019-01-2788
2020-01-2690
2021-01-3190
2022-01-3089
2023-01-2980
2024-01-2890
2025-01-2689
2026-01-2589
Ročné výkazy v tabuľke
Miliardy USD, EPS v USD na akciu · pomery sú výpočty Finpilotu. — znamená nedostupný údaj, nie nulu.
Ukazovateľ2015-01-252016-01-312017-01-292018-01-282019-01-272020-01-262021-01-312022-01-302023-01-292024-01-282025-01-262026-01-25
RevenueTržby4,68 mld. USD5,01 mld. USD6,91 mld. USD9,71 mld. USD11,72 mld. USD10,92 mld. USD16,68 mld. USD26,91 mld. USD26,97 mld. USD60,92 mld. USD130,5 mld. USD215,94 mld. USD
Net incomeČistý zisk0,63 mld. USD0,61 mld. USD1,67 mld. USD3,05 mld. USD4,14 mld. USD2,8 mld. USD4,33 mld. USD9,75 mld. USD4,37 mld. USD29,76 mld. USD72,88 mld. USD120,07 mld. USD
Operating incomePrevádzkový zisk0,76 mld. USD0,75 mld. USD1,93 mld. USD3,21 mld. USD3,8 mld. USD2,85 mld. USD4,53 mld. USD10,04 mld. USD4,22 mld. USD32,97 mld. USD81,45 mld. USD130,39 mld. USD
Diluted EPSZriedený zisk na akciu1,12 USD1,08 USD2,57 USD4,82 USD6,63 USD1,13 USD1,73 USD3,85 USD0,17 USD1,19 USD2,94 USD4,90 USD
Operating cash flowPrevádzkový cash flow0,91 mld. USD1,18 mld. USD1,67 mld. USD3,5 mld. USD3,74 mld. USD4,76 mld. USD5,82 mld. USD9,11 mld. USD5,64 mld. USD28,09 mld. USD64,09 mld. USD102,72 mld. USD
CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE)NedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty0,5 mld. USD0,6 mld. USD1,77 mld. USD4 mld. USD0,78 mld. USD10,9 mld. USD0,85 mld. USD1,99 mld. USD3,39 mld. USD7,28 mld. USD8,59 mld. USD10,61 mld. USD
Total assetsAktíva7,2 mld. USD7,37 mld. USD9,84 mld. USD11,24 mld. USD13,29 mld. USD17,32 mld. USD28,79 mld. USD44,19 mld. USD41,18 mld. USD65,73 mld. USD111,6 mld. USD206,8 mld. USD
Current assetsObežné aktíva5,71 mld. USD6,05 mld. USD8,54 mld. USD9,26 mld. USD10,56 mld. USD13,69 mld. USD16,06 mld. USD28,83 mld. USD23,07 mld. USD44,35 mld. USD80,13 mld. USD125,61 mld. USD
Current liabilitiesKrátkodobé záväzky0,9 mld. USD2,35 mld. USD1,79 mld. USD1,15 mld. USD1,33 mld. USD1,78 mld. USD3,93 mld. USD4,34 mld. USD6,56 mld. USD10,63 mld. USD18,05 mld. USD32,16 mld. USD
Total liabilitiesZáväzky celkom2,78 mld. USD2,81 mld. USD4,05 mld. USD3,77 mld. USD3,95 mld. USD5,11 mld. USD11,9 mld. USD17,58 mld. USD19,08 mld. USD22,75 mld. USD32,27 mld. USD49,51 mld. USD
Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhuNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné0 mld. USD1 mld. USD0 mld. USD1,25 mld. USD1,25 mld. USD0 mld. USD1 mld. USD
Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej častiNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné1,99 mld. USD5,96 mld. USD10,95 mld. USD9,7 mld. USD8,46 mld. USD8,46 mld. USD7,47 mld. USD
Interest expenseÚrokové náklady0,05 mld. USD0,05 mld. USD0,06 mld. USD0,06 mld. USD0,06 mld. USD0,05 mld. USD0,18 mld. USD0,24 mld. USD0,26 mld. USD0,26 mld. USD0,25 mld. USD0,26 mld. USD
Cost of revenueNáklady na tržby2,08 mld. USD2,2 mld. USD2,85 mld. USD3,89 mld. USD4,55 mld. USD4,15 mld. USD6,28 mld. USD9,44 mld. USD11,62 mld. USD16,62 mld. USD32,64 mld. USD62,48 mld. USD
Free cash flow Voľný peňažný tok · modelNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Net margin Čistá marža13,5 %12,3 %24,1 %31,4 %35,3 %25,6 %26 %36,2 %16,2 %48,8 %55,8 %55,6 %
Zdroj · dátum podania SEC

Čo si všimnúť

Modelový prehľad

Silné stránky

  • Kladná prevádzková marža 60,4 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
  • Tržby v poslednom roku vzrástli o 65,5 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
  • Všetky tri posledné súvislé roky mali kladný vykázaný čistý zisk.

Riziká a slabé miesta

  • Prevádzkový cash flow nedosiahol úroveň čistého zisku.
  • Chýba 12.5 % váhy vstupov.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.

Čo sledovať ďalej

  • Ako je rozložený dopyt medzi odberateľmi?
  • Čo môže ovplyvniť produktový cyklus a dodávky?
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia

Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma a · silné. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.

Medziročný rast tržieb 65,5 %, čistá marža 55,6 % a FCF marža Nedostupné. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: -0,2 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.

Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.

  • Prevádzkový cash flow nedosiahol úroveň čistého zisku. Treba čítať pracovný kapitál a jednorazové platby.
  • Chýba 12.5 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
O spoločnosti NVIDIA

NVIDIA vyvíja platformy pre akcelerované výpočty, dátové centrá, grafiku a ďalšie aplikácie.

Profil emitenta ↗

Porovnanie dvoch spoločností

Ako porovnávať →

Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.

Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.