NFLX · NASDAQ
NETFLIX INC
Technology and platforms · Services-Video Tape Rental
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 45,18 mld. USDTržby · rast YoY 15,9 %
- Net income
- 10,98 mld. USDČistý zisk · čistá marža 24,3 %
- Free cash flow
- 9,46 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 20,9 %
- Diluted EPS
- 2,53 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 29,5 %Prevádzková marža · hrubá marža 48,5 %
- Return on assets (ROA)
- 20,1 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 9,03 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Prevádzkový cash flow nedosiahol úroveň čistého zisku.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q3 FY 2026 · USDObdobie: 1. 7. 2026 – 30. 9. 2026.
- Tržby
- 12,87 mld. USDMedziročne 11,8 % · Q3 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- 4,46 mld. USDPrevádzková marža 34,6 %
- Čistý zisk
- 3,66 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 0,87 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 21. 10. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 12874176000.0000000000 USD · reported-v1. 0001065280-26-000291 · Revenues · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 21. 10. 2026.
- Prevádzkový zisk: 4458600000.0000000000 USD · reported-v1. 0001065280-26-000291 · OperatingIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 21. 10. 2026.
- Čistý zisk: 3663927000.0000000000 USD · reported-v1. 0001065280-26-000291 · NetIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 21. 10. 2026.
- Zriedený EPS: 0.8700000000 USD/shares · reported-v1. 0001065280-26-000291 · EarningsPerShareDiluted · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 21. 10. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 21. 10. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
45,183036 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Revenue45,183036 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 1,670269 | |
| 2010-12-31 | 2,162625 | |
| 2011-12-31 | 3,204577 | |
| 2012-12-31 | 3,609282 | |
| 2013-12-31 | 4,374562 | |
| 2014-12-31 | 5,504656 | |
| 2015-12-31 | 6,779511 | |
| 2016-12-31 | 8,830669 | |
| 2017-12-31 | 11,692713 | |
| 2018-12-31 | 15,794341 | |
| 2019-12-31 | 20,156447 | |
| 2020-12-31 | 24,996056 | |
| 2021-12-31 | 29,697844 | |
| 2022-12-31 | 31,61555 | |
| 2023-12-31 | 33,723297 | |
| 2024-12-31 | 39,000966 | |
| 2025-12-31 | 45,183036 |
Net income
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
10,981201 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net income10,981201 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 0,11586 | |
| 2010-12-31 | 0,160853 | |
| 2011-12-31 | 0,226126 | |
| 2012-12-31 | 0,017152 | |
| 2013-12-31 | 0,112403 | |
| 2014-12-31 | 0,266799 | |
| 2015-12-31 | 0,122641 | |
| 2016-12-31 | 0,186678 | |
| 2017-12-31 | 0,558929 | |
| 2018-12-31 | 1,211242 | |
| 2019-12-31 | 1,866916 | |
| 2020-12-31 | 2,761395 | |
| 2021-12-31 | 5,116228 | |
| 2022-12-31 | 4,491924 | |
| 2023-12-31 | 5,40799 | |
| 2024-12-31 | 8,711631 | |
| 2025-12-31 | 10,981201 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
9,461053 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Free cash flow9,461053 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 0,279131 | |
| 2010-12-31 | 0,242564 | |
| 2011-12-31 | 0,26803 | |
| 2012-12-31 | -0,018692 | |
| 2013-12-31 | 0,043688 | |
| 2014-12-31 | -0,053243 | |
| 2015-12-31 | -0,840687 | |
| 2016-12-31 | -1,581637 | |
| 2017-12-31 | -1,95925 | |
| 2018-12-31 | -2,854425 | |
| 2019-12-31 | -3,140357 | |
| 2020-12-31 | 1,929154 | |
| 2021-12-31 | -0,131975 | |
| 2022-12-31 | 1,618528 | |
| 2023-12-31 | 6,925749 | |
| 2024-12-31 | 6,921826 | |
| 2025-12-31 | 9,461053 |
Net margin
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
24,3 %
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net margin24,3 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 6,94 | |
| 2010-12-31 | 7,44 | |
| 2011-12-31 | 7,06 | |
| 2012-12-31 | 0,48 | |
| 2013-12-31 | 2,57 | |
| 2014-12-31 | 4,85 | |
| 2015-12-31 | 1,81 | |
| 2016-12-31 | 2,11 | |
| 2017-12-31 | 4,78 | |
| 2018-12-31 | 7,67 | |
| 2019-12-31 | 9,26 | |
| 2020-12-31 | 11,05 | |
| 2021-12-31 | 17,23 | |
| 2022-12-31 | 14,21 | |
| 2023-12-31 | 16,04 | |
| 2024-12-31 | 22,34 | |
| 2025-12-31 | 24,3 |
Total assets
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
55,596993 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Total assets55,596993 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 0,679734 | |
| 2010-12-31 | 0,982067 | |
| 2011-12-31 | 3,069196 | |
| 2012-12-31 | 3,96789 | |
| 2013-12-31 | 5,412563 | |
| 2014-12-31 | 7,0425 | |
| 2015-12-31 | 10,202871 | |
| 2016-12-31 | 13,58661 | |
| 2017-12-31 | 19,012742 | |
| 2018-12-31 | 25,9744 | |
| 2019-12-31 | 33,975712 | |
| 2020-12-31 | 39,280359 | |
| 2021-12-31 | 44,584663 | |
| 2022-12-31 | 48,594768 | |
| 2023-12-31 | 48,731992 | |
| 2024-12-31 | 53,630374 | |
| 2025-12-31 | 55,596993 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
B · Dobré
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
100 % pokrytie vstupov · obdobie do
Finančná stabilita
59/100Peňažné toky
75/100Rast a konzistentnosť
96/100Efektívnosť kapitálu
100/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 29,5 % | 82,5 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 24,3 % | 85,8 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 1,2 × | 61,1 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 52,1 % | 57,4 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | 20,9 % | 77,3 | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 0,9 × | 72,4 | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 15,7 % | 91,5 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 100 % | 100 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | 20,1 % | 100 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue45,183036 mld. USDNet income10,981201 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-31 | 1,670269 | 0,11586 | |
| 2010-12-31 | 2,162625 | 0,160853 | |
| 2011-12-31 | 3,204577 | 0,226126 | |
| 2012-12-31 | 3,609282 | 0,017152 | |
| 2013-12-31 | 4,374562 | 0,112403 | |
| 2014-12-31 | 5,504656 | 0,266799 | |
| 2015-12-31 | 6,779511 | 0,122641 | |
| 2016-12-31 | 8,830669 | 0,186678 | |
| 2017-12-31 | 11,692713 | 0,558929 | |
| 2018-12-31 | 15,794341 | 1,211242 | |
| 2019-12-31 | 20,156447 | 1,866916 | |
| 2020-12-31 | 24,996056 | 2,761395 | |
| 2021-12-31 | 29,697844 | 5,116228 | |
| 2022-12-31 | 31,61555 | 4,491924 | |
| 2023-12-31 | 33,723297 | 5,40799 | |
| 2024-12-31 | 39,000966 | 8,711631 | |
| 2025-12-31 | 45,183036 | 10,981201 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Operating margin29,49 %Net margin24,3 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-31 | 11,49 | 6,94 | |
| 2010-12-31 | 13,12 | 7,44 | |
| 2011-12-31 | 11,74 | 7,06 | |
| 2012-12-31 | 1,39 | 0,48 | |
| 2013-12-31 | 5,22 | 2,57 | |
| 2014-12-31 | 7,31 | 4,85 | |
| 2015-12-31 | 4,51 | 1,81 | |
| 2016-12-31 | 4,3 | 2,11 | |
| 2017-12-31 | 7,17 | 4,78 | |
| 2018-12-31 | 10,16 | 7,67 | |
| 2019-12-31 | 12,92 | 9,26 | |
| 2020-12-31 | 18,34 | 11,05 | |
| 2021-12-31 | 20,86 | 17,23 | |
| 2022-12-31 | 17,82 | 14,21 | |
| 2023-12-31 | 20,62 | 16,04 | |
| 2024-12-31 | 26,71 | 22,34 | |
| 2025-12-31 | 29,49 | 24,3 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Free cash flow9,461053 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 0,279131 | |
| 2010-12-31 | 0,242564 | |
| 2011-12-31 | 0,26803 | |
| 2012-12-31 | -0,018692 | |
| 2013-12-31 | 0,043688 | |
| 2014-12-31 | -0,053243 | |
| 2015-12-31 | -0,840687 | |
| 2016-12-31 | -1,581637 | |
| 2017-12-31 | -1,95925 | |
| 2018-12-31 | -2,854425 | |
| 2019-12-31 | -3,140357 | |
| 2020-12-31 | 1,929154 | |
| 2021-12-31 | -0,131975 | |
| 2022-12-31 | 1,618528 | |
| 2023-12-31 | 6,925749 | |
| 2024-12-31 | 6,921826 | |
| 2025-12-31 | 9,461053 |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Cash & equivalents9,033681 mld. USDLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-31 | 0,134224 | Nedostupné | |
| 2010-12-31 | 0,194499 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | 0,508053 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | 0,290291 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | 0,604965 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | 1,113608 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | 1,80933 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | 1,467576 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | 2,822795 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | 3,794483 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | 5,018437 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | 8,20555 | Nedostupné | |
| 2021-12-31 | 6,027804 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 5,147176 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 7,116913 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | 7,804733 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | 9,033681 | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Total assets55,596993 mld. USDTotal liabilities28,981505 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-31 | 0,679734 | 0,480591 | |
| 2010-12-31 | 0,982067 | 0,691903 | |
| 2011-12-31 | 3,069196 | 2,426386 | |
| 2012-12-31 | 3,96789 | 3,223217 | |
| 2013-12-31 | 5,412563 | 4,079002 | |
| 2014-12-31 | 7,0425 | 5,184792 | |
| 2015-12-31 | 10,202871 | 7,979445 | |
| 2016-12-31 | 13,58661 | 10,90681 | |
| 2017-12-31 | 19,012742 | 15,430786 | |
| 2018-12-31 | 25,9744 | 20,735635 | |
| 2019-12-31 | 33,975712 | 26,393555 | |
| 2020-12-31 | 39,280359 | 28,215119 | |
| 2021-12-31 | 44,584663 | 28,735415 | |
| 2022-12-31 | 48,594768 | 27,817367 | |
| 2023-12-31 | 48,731992 | 28,143679 | |
| 2024-12-31 | 53,630374 | 28,886807 | |
| 2025-12-31 | 55,596993 | 28,981505 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue growth15,85 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | Nedostupné | |
| 2010-12-31 | 29,48 | |
| 2011-12-31 | 48,18 | |
| 2012-12-31 | 12,63 | |
| 2013-12-31 | 21,2 | |
| 2014-12-31 | 25,83 | |
| 2015-12-31 | 23,16 | |
| 2016-12-31 | 30,26 | |
| 2017-12-31 | 32,41 | |
| 2018-12-31 | 35,08 | |
| 2019-12-31 | 27,62 | |
| 2020-12-31 | 24,01 | |
| 2021-12-31 | 18,81 | |
| 2022-12-31 | 6,46 | |
| 2023-12-31 | 6,67 | |
| 2024-12-31 | 15,65 | |
| 2025-12-31 | 15,85 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Finančné zdravie79 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | Nedostupné | |
| 2010-12-31 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | 64 | |
| 2012-12-31 | 40 | |
| 2013-12-31 | 46 | |
| 2014-12-31 | 41 | |
| 2015-12-31 | 35 | |
| 2016-12-31 | 33 | |
| 2017-12-31 | 39 | |
| 2018-12-31 | 43 | |
| 2019-12-31 | 41 | |
| 2020-12-31 | 61 | |
| 2021-12-31 | 51 | |
| 2022-12-31 | 57 | |
| 2023-12-31 | 71 | |
| 2024-12-31 | 74 | |
| 2025-12-31 | 79 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2009-12-31 | 2010-12-31 | 2011-12-31 | 2012-12-31 | 2013-12-31 | 2014-12-31 | 2015-12-31 | 2016-12-31 | 2017-12-31 | 2018-12-31 | 2019-12-31 | 2020-12-31 | 2021-12-31 | 2022-12-31 | 2023-12-31 | 2024-12-31 | 2025-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 1,67 mld. USD | 2,16 mld. USD | 3,2 mld. USD | 3,61 mld. USD | 4,37 mld. USD | 5,5 mld. USD | 6,78 mld. USD | 8,83 mld. USD | 11,69 mld. USD | 15,79 mld. USD | 20,16 mld. USD | 25 mld. USD | 29,7 mld. USD | 31,62 mld. USD | 33,72 mld. USD | 39 mld. USD | 45,18 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | 0,12 mld. USD | 0,16 mld. USD | 0,23 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,11 mld. USD | 0,27 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,19 mld. USD | 0,56 mld. USD | 1,21 mld. USD | 1,87 mld. USD | 2,76 mld. USD | 5,12 mld. USD | 4,49 mld. USD | 5,41 mld. USD | 8,71 mld. USD | 10,98 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | 0,19 mld. USD | 0,28 mld. USD | 0,38 mld. USD | 0,05 mld. USD | 0,23 mld. USD | 0,4 mld. USD | 0,31 mld. USD | 0,38 mld. USD | 0,84 mld. USD | 1,61 mld. USD | 2,6 mld. USD | 4,59 mld. USD | 6,19 mld. USD | 5,63 mld. USD | 6,95 mld. USD | 10,42 mld. USD | 13,33 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | 1,98 USD | 2,96 USD | 4,16 USD | 0,29 USD | 0,26 USD | 0,62 USD | 0,28 USD | 0,43 USD | 1,25 USD | 2,68 USD | 4,13 USD | 6,08 USD | 11,24 USD | 9,95 USD | 1,20 USD | 1,98 USD | 2,53 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 0,33 mld. USD | 0,28 mld. USD | 0,32 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,1 mld. USD | 0,02 mld. USD | -0,75 mld. USD | -1,47 mld. USD | -1,79 mld. USD | -2,68 mld. USD | -2,89 mld. USD | 2,43 mld. USD | 0,39 mld. USD | 2,03 mld. USD | 7,27 mld. USD | 7,36 mld. USD | 10,15 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0,05 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,05 mld. USD | 0,04 mld. USD | 0,05 mld. USD | 0,07 mld. USD | 0,09 mld. USD | 0,11 mld. USD | 0,17 mld. USD | 0,17 mld. USD | 0,25 mld. USD | 0,5 mld. USD | 0,52 mld. USD | 0,41 mld. USD | 0,35 mld. USD | 0,44 mld. USD | 0,69 mld. USD |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 0,13 mld. USD | 0,19 mld. USD | 0,51 mld. USD | 0,29 mld. USD | 0,6 mld. USD | 1,11 mld. USD | 1,81 mld. USD | 1,47 mld. USD | 2,82 mld. USD | 3,79 mld. USD | 5,02 mld. USD | 8,21 mld. USD | 6,03 mld. USD | 5,15 mld. USD | 7,12 mld. USD | 7,8 mld. USD | 9,03 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 0,68 mld. USD | 0,98 mld. USD | 3,07 mld. USD | 3,97 mld. USD | 5,41 mld. USD | 7,04 mld. USD | 10,2 mld. USD | 13,59 mld. USD | 19,01 mld. USD | 25,97 mld. USD | 33,98 mld. USD | 39,28 mld. USD | 44,58 mld. USD | 48,59 mld. USD | 48,73 mld. USD | 53,63 mld. USD | 55,6 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 0,41 mld. USD | 0,64 mld. USD | 1,83 mld. USD | 2,24 mld. USD | 3,06 mld. USD | 3,93 mld. USD | 5,43 mld. USD | 5,72 mld. USD | 7,67 mld. USD | 9,69 mld. USD | 6,18 mld. USD | 9,76 mld. USD | 8,07 mld. USD | 9,27 mld. USD | 9,92 mld. USD | 13,1 mld. USD | 13,02 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 0,23 mld. USD | 0,39 mld. USD | 1,23 mld. USD | 1,68 mld. USD | 2,15 mld. USD | 2,66 mld. USD | 3,53 mld. USD | 4,59 mld. USD | 5,47 mld. USD | 6,49 mld. USD | 6,86 mld. USD | 7,81 mld. USD | 8,49 mld. USD | 7,93 mld. USD | 8,86 mld. USD | 10,76 mld. USD | 10,98 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 0,48 mld. USD | 0,69 mld. USD | 2,43 mld. USD | 3,22 mld. USD | 4,08 mld. USD | 5,18 mld. USD | 7,98 mld. USD | 10,91 mld. USD | 15,43 mld. USD | 20,74 mld. USD | 26,39 mld. USD | 28,22 mld. USD | 28,74 mld. USD | 27,82 mld. USD | 28,14 mld. USD | 28,89 mld. USD | 28,98 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | 0,2 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | 0,2 mld. USD | 0,5 mld. USD | 0,89 mld. USD | 2,37 mld. USD | 3,36 mld. USD | 6,5 mld. USD | 10,36 mld. USD | 14,76 mld. USD | 15,81 mld. USD | 14,69 mld. USD | 14,35 mld. USD | 14,14 mld. USD | 13,8 mld. USD | 13,46 mld. USD |
| Interest expenseÚrokové náklady | 0,01 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,05 mld. USD | 0,13 mld. USD | 0,15 mld. USD | 0,24 mld. USD | 0,42 mld. USD | 0,63 mld. USD | 0,77 mld. USD | 0,77 mld. USD | 0,71 mld. USD | 0,7 mld. USD | 0,72 mld. USD | 0,78 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 1,08 mld. USD | 1,36 mld. USD | 2,04 mld. USD | 2,65 mld. USD | 3,12 mld. USD | 3,75 mld. USD | 4,59 mld. USD | 6,26 mld. USD | 8,03 mld. USD | 9,97 mld. USD | 12,44 mld. USD | 15,28 mld. USD | 17,33 mld. USD | 19,17 mld. USD | 19,72 mld. USD | 21,04 mld. USD | 23,28 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 0,28 mld. USD | 0,24 mld. USD | 0,27 mld. USD | -0,02 mld. USD | 0,04 mld. USD | -0,05 mld. USD | -0,84 mld. USD | -1,58 mld. USD | -1,96 mld. USD | -2,85 mld. USD | -3,14 mld. USD | 1,93 mld. USD | -0,13 mld. USD | 1,62 mld. USD | 6,93 mld. USD | 6,92 mld. USD | 9,46 mld. USD |
| Net margin Čistá marža | 6,9 % | 7,4 % | 7,1 % | 0,5 % | 2,6 % | 4,8 % | 1,8 % | 2,1 % | 4,8 % | 7,7 % | 9,3 % | 11 % | 17,2 % | 14,2 % | 16 % | 22,3 % | 24,3 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 29,5 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
- Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 20,9 % tržieb.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 15,9 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
Riziká a slabé miesta
- Prevádzkový cash flow nedosiahol úroveň čistého zisku.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma b · dobré. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 15,9 %, čistá marža 24,3 % a FCF marža 20,9 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +2 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Prevádzkový cash flow nedosiahol úroveň čistého zisku. Treba čítať pracovný kapitál a jednorazové platby.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗