Hľadať na Finpilote

Napríklad výpočet splátky, IBKR alebo dôchodok. Aj bez diakritiky.

Načítavam vyhľadávanie…Celý Finpilot

NET · NYSE

Cloudflare, Inc.

Software · Services-Prepackaged Software

37/100Finančné zdravieD · Slabé87.5 % vstupov · rozklad ↓Ročné výkazy
Overené výsledky do Informačný limit ročných údajov Cena a denná zmena · USD ↗

Informačný limit ročných podaní je starší než 90 dní.

Kľúčové ukazovatele

Ročné výsledky do · USD
Revenue
2,17 mld. USDTržby · rast YoY 29,8 %
Net income
-0,1 mld. USDČistý zisk · čistá marža -4,7 %
Free cash flow
0,29 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 13,3 %
Diluted EPS
-0,29 USDZriedený zisk na akciu · USD
Operating margin
-9,6 %Prevádzková marža · hrubá marža 74,5 %
Return on assets (ROA)
-2,2 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
Cash & equivalents
0,94 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
Long-term debt
NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti

Sledovať Vykázaný čistý zisk klesol z -0,08 mld. USD na -0,1 mld. USD.

Cena akcie

TradingView

Načítava sa externý cenový graf TradingView…

USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.

Najnovšie kvartálne výsledky

Q2 FY 2026 · USD

Obdobie: 1. 4. 2026 – 30. 6. 2026.

Tržby
0,7 mld. USDMedziročne 35,9 % · Q2 FY 2025
Prevádzkový zisk
-0,21 mld. USDPrevádzková marža -29,6 %
Čistý zisk
-0,17 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
Zriedený EPS
-0,48 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál

Zdroj: SEC 10-Q · podané 6. 8. 2026 ↗.

Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
  • Tržby: 696061000.0000000000 USD · reported-v1. 0001477333-26-000054 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
  • Prevádzkový zisk: -205696000.0000000000 USD · reported-v1. 0001477333-26-000054 · OperatingIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
  • Čistý zisk: -169981000.0000000000 USD · reported-v1. 0001477333-26-000054 · NetIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
  • Zriedený EPS: -0.4800000000 USD/shares · reported-v1. 0001477333-26-000054 · EarningsPerShareDiluted · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.

Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 6. 8. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.

Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.

Vývoj finančných fundamentov

Ukazovateľ v hlavnom grafe

Revenue

Ročné výsledky · 7 dostupných období

2,167937 mld. USD

Obdobie do 2025-12-31

31. 12. 2025Revenue2,167937 mld. USD

RevenueVykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.0,0236940,8262181,6287412,4312652019-12-31: 0,287022 mld. USD2020-12-31: 0,431059 mld. USD2021-12-31: 0,656426 mld. USD2022-12-31: 0,975241 mld. USD2023-12-31: 1,296745 mld. USD2024-12-31: 1,669626 mld. USD2025-12-31: 2,167937 mld. USD2019202020212022202320242025
Revenue
Hodnoty a definícia · mld. USD

Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.

Revenue· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenue
2019-12-310,287022
2020-12-310,431059
2021-12-310,656426
2022-12-310,975241
2023-12-311,296745
2024-12-311,669626
2025-12-312,167937

Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.

Finančné zdravie

health-v0.1 →

Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.

D · Slabé

Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.

87,5 % pokrytie vstupov · obdobie do

87.5 %

Krytie zisku cash flow sa pri nulovom alebo zápornom zisku nevypočítava. Nejde o chýbajúci výkaz.

Metodika a podmienky výpočtu →

Ziskovosť

0/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Finančná stabilita

59/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Peňažné toky

58/100
Váha 25 % · vstupy 50 %

Rast a konzistentnosť

50/100
Váha 15 % · vstupy 100 %

Efektívnosť kapitálu

0/100
Váha 10 % · vstupy 100 %
Najsilnejšia oblasť Finančná stabilita · 59Najslabšia oblasť Efektívnosť kapitálu · 0
Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy

Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 87,5 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.

health-v0.1· lineárna interpolácia medzi prahmi, orezanie na 0–100
Ukazovateľ / váhaHodnotaBodyVýpočet a prahy (hodnota → body)
Operating margin12.5 % modelu-9,6 %0Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100
Net margin12.5 % modelu-4,7 %0Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Current ratio12.5 % modelu2 ×89,5Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100
Liabilities / assets12.5 % modelu75,8 %29Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0
FCF margin12.5 % modelu13,3 %58,2(Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Operating cash flow / net income12.5 % modeluNedostupnéNedostupnéPrevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100
Revenue CAGR7.5 % modelu29,3 %100CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100
Profitable years7.5 % modelu0 %0Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100
Return on assets (ROA)10 % modelu-2,2 %0Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100

Finančné trendy

7 ročných · 8 kvartálnych období

Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.

Revenue & net income

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Revenue2,167937 mld. USDNet income-0,102267 mld. USD

Revenue & net incomeTržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-0,6002630,1767750,9538141,7308532,5078912019-12-31: 0,287022 mld. USD2020-12-31: 0,431059 mld. USD2021-12-31: 0,656426 mld. USD2022-12-31: 0,975241 mld. USD2023-12-31: 1,296745 mld. USD2024-12-31: 1,669626 mld. USD2025-12-31: 2,167937 mld. USD2019-12-31: -0,105828 mld. USD2020-12-31: -0,11937 mld. USD2021-12-31: -0,260309 mld. USD2022-12-31: -0,193381 mld. USD2023-12-31: -0,183949 mld. USD2024-12-31: -0,0788 mld. USD2025-12-31: -0,102267 mld. USD2019202020212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.

Revenue & net income· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenueNet income
2019-12-310,287022-0,105828
2020-12-310,431059-0,11937
2021-12-310,656426-0,260309
2022-12-310,975241-0,193381
2023-12-311,296745-0,183949
2024-12-311,669626-0,0788
2025-12-312,167937-0,102267

Operating & net margin

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Operating margin-9,56 %Net margin-4,72 %

Operating & net marginPrevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-44,55-29,64-14,730,172019-12-31: -37,61 %2020-12-31: -24,77 %2021-12-31: -19,45 %2022-12-31: -20,63 %2023-12-31: -14,3 %2024-12-31: -9,27 %2025-12-31: -9,56 %2019-12-31: -36,87 %2020-12-31: -27,69 %2021-12-31: -39,66 %2022-12-31: -19,83 %2023-12-31: -14,19 %2024-12-31: -4,72 %2025-12-31: -4,72 %2019202020212022202320242025
Hodnoty a definícia · %

Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.

Operating & net margin· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doOperating marginNet margin
2019-12-31-37,61-36,87
2020-12-31-24,77-27,69
2021-12-31-19,45-39,66
2022-12-31-20,63-19,83
2023-12-31-14,3-14,19
2024-12-31-9,27-4,72
2025-12-31-9,56-4,72

Free cash flow

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Free cash flow0,287497 mld. USD

Free cash flowVoľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-0,133964-0,0156590,1026460,220950,3392552019-12-31: -0,082206 mld. USD2020-12-31: -0,073504 mld. USD2021-12-31: -0,028338 mld. USD2022-12-31: -0,020011 mld. USD2023-12-31: 0,14001 mld. USD2024-12-31: 0,195392 mld. USD2025-12-31: 0,287497 mld. USD2019202020212022202320242025
Free cash flow
Hodnoty a definícia · mld. USD

Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.

Free cash flow· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doFree cash flow
2019-12-31-0,082206
2020-12-31-0,073504
2021-12-31-0,028338
2022-12-31-0,020011
2023-12-310,14001
2024-12-310,195392
2025-12-310,287497

Cash & long-term debt

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Cash & equivalents0,943536 mld. USDLong-term debtNedostupné

Cash & long-term debtHotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.00,2689080,5378160,8067231,0756312019-12-31: 0,138976 mld. USD2020-12-31: 0,108895 mld. USD2021-12-31: 0,313777 mld. USD2022-12-31: 0,204178 mld. USD2023-12-31: 0,086864 mld. USD2024-12-31: 0,147691 mld. USD2025-12-31: 0,943536 mld. USD2019202020212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.

Cash & long-term debt· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doCash & equivalentsLong-term debt
2019-12-310,138976Nedostupné
2020-12-310,108895Nedostupné
2021-12-310,313777Nedostupné
2022-12-310,204178Nedostupné
2023-12-310,086864Nedostupné
2024-12-310,147691Nedostupné
2025-12-310,943536Nedostupné

Assets & liabilities

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Total assets6,036256 mld. USDTotal liabilities4,577133 mld. USD

Assets & liabilitiesStav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.01,7203333,4406665,1609996,8813322019-12-31: 0,830824 mld. USD2020-12-31: 1,380651 mld. USD2021-12-31: 2,372071 mld. USD2022-12-31: 2,587908 mld. USD2023-12-31: 2,759767 mld. USD2024-12-31: 3,301162 mld. USD2025-12-31: 6,036256 mld. USD2019-12-31: 0,104996 mld. USD2020-12-31: 0,563711 mld. USD2021-12-31: 1,556273 mld. USD2022-12-31: 1,963944 mld. USD2023-12-31: 1,99672 mld. USD2024-12-31: 2,254961 mld. USD2025-12-31: 4,577133 mld. USD2019202020212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.

Assets & liabilities· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doTotal assetsTotal liabilities
2019-12-310,8308240,104996
2020-12-311,3806510,563711
2021-12-312,3720711,556273
2022-12-312,5879081,963944
2023-12-312,7597671,99672
2024-12-313,3011622,254961
2025-12-316,0362564,577133

Revenue growth (YoY)

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Revenue growth29,85 %

Revenue growth (YoY)Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.014,929,844,759,62020-12-31: 50,18 %2021-12-31: 52,28 %2022-12-31: 48,57 %2023-12-31: 32,97 %2024-12-31: 28,76 %2025-12-31: 29,85 %2019202020212022202320242025
Revenue growth
Hodnoty a definícia · %

Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Revenue growth (YoY)· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doRevenue growth
2019-12-31Nedostupné
2020-12-3150,18
2021-12-3152,28
2022-12-3148,57
2023-12-3132,97
2024-12-3128,76
2025-12-3129,85

Finančné zdravie v čase

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Finančné zdravie37 bodov / 100

Finančné zdravie v časePrepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02550751002021-12-31: 25 bodov / 1002022-12-31: 24 bodov / 1002023-12-31: 37 bodov / 1002024-12-31: 38 bodov / 1002025-12-31: 37 bodov / 1002019202020212022202320242025
Finančné zdravie
Hodnoty a definícia · bodov / 100

Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.

Finančné zdravie v čase· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·bodov / 100
Obdobie doFinančné zdravie
2019-12-31Nedostupné
2020-12-31Nedostupné
2021-12-3125
2022-12-3124
2023-12-3137
2024-12-3138
2025-12-3137
Ročné výkazy v tabuľke
Miliardy USD, EPS v USD na akciu · pomery sú výpočty Finpilotu. — znamená nedostupný údaj, nie nulu.
Ukazovateľ2019-12-312020-12-312021-12-312022-12-312023-12-312024-12-312025-12-31
RevenueTržby0,29 mld. USD0,43 mld. USD0,66 mld. USD0,98 mld. USD1,3 mld. USD1,67 mld. USD2,17 mld. USD
Net incomeČistý zisk-0,11 mld. USD-0,12 mld. USD-0,26 mld. USD-0,19 mld. USD-0,18 mld. USD-0,08 mld. USD-0,1 mld. USD
Operating incomePrevádzkový zisk-0,11 mld. USD-0,11 mld. USD-0,13 mld. USD-0,2 mld. USD-0,19 mld. USD-0,15 mld. USD-0,21 mld. USD
Diluted EPSZriedený zisk na akciu-0,72 USD-0,40 USD-0,83 USD-0,59 USD-0,55 USD-0,23 USD-0,29 USD
Operating cash flowPrevádzkový cash flow-0,04 mld. USD-0,02 mld. USD0,06 mld. USD0,12 mld. USD0,25 mld. USD0,38 mld. USD0,6 mld. USD
CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE)0,04 mld. USD0,06 mld. USD0,09 mld. USD0,14 mld. USD0,11 mld. USD0,19 mld. USD0,32 mld. USD
Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty0,14 mld. USD0,11 mld. USD0,31 mld. USD0,2 mld. USD0,09 mld. USD0,15 mld. USD0,94 mld. USD
Total assetsAktíva0,83 mld. USD1,38 mld. USD2,37 mld. USD2,59 mld. USD2,76 mld. USD3,3 mld. USD6,04 mld. USD
Current assetsObežné aktíva0,69 mld. USD1,13 mld. USD1,96 mld. USD1,89 mld. USD1,98 mld. USD2,27 mld. USD4,64 mld. USD
Current liabilitiesKrátkodobé záväzky0,08 mld. USD0,14 mld. USD0,29 mld. USD0,4 mld. USD0,57 mld. USD0,79 mld. USD2,35 mld. USD
Total liabilitiesZáväzky celkom0,1 mld. USD0,56 mld. USD1,56 mld. USD1,96 mld. USD2 mld. USD2,25 mld. USD4,58 mld. USD
Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu0 mld. USDNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej častiNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Interest expenseÚrokové náklady0 mld. USD0,02 mld. USD0,05 mld. USD0 mld. USD0,01 mld. USD0,01 mld. USD0,01 mld. USD
Cost of revenueNáklady na tržby0,06 mld. USD0,1 mld. USD0,15 mld. USD0,23 mld. USD0,31 mld. USD0,38 mld. USD0,55 mld. USD
Free cash flow Voľný peňažný tok · model-0,08 mld. USD-0,07 mld. USD-0,03 mld. USD-0,02 mld. USD0,14 mld. USD0,2 mld. USD0,29 mld. USD
Net margin Čistá marža-36,9 %-27,7 %-39,7 %-19,8 %-14,2 %-4,7 %-4,7 %
Zdroj · dátum podania SEC

Čo si všimnúť

Modelový prehľad

Silné stránky

  • Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 13,3 % tržieb.
  • Tržby v poslednom roku vzrástli o 29,8 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Riziká a slabé miesta

  • Vykázaný čistý zisk klesol z -0,08 mld. USD na -0,1 mld. USD.
  • Chýba 12.5 % váhy vstupov.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.

Čo sledovať ďalej

  • Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
  • Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia

Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma d · slabé. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.

Medziročný rast tržieb 29,8 %, čistá marža -4,7 % a FCF marža 13,3 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: 0 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.

Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.

  • Vykázaný čistý zisk klesol z -0,08 mld. USD na -0,1 mld. USD. Príčinu treba overiť vo výkaze a jeho poznámkach.
  • Chýba 12.5 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
O spoločnosti Cloudflare, Inc.

Cloudflare, Inc. · Services-Prepackaged Software.

Profil emitenta ↗

Porovnanie dvoch spoločností

Ako porovnávať →

Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.

Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.