MELI · NASDAQ
MERCADOLIBRE INC
Financial technology and digital commerce · Services-Business Services, NEC
Informačný limit ročných podaní je starší než 90 dní.
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 20,34 mld. USDTržby · rast YoY 34,3 %
- Net income
- 2 mld. USDČistý zisk · čistá marža 9,8 %
- Free cash flow
- NedostupnéVoľný peňažný tok · FCF marža Nedostupné
- Diluted EPS
- 39,40 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 15,7 %Prevádzková marža · hrubá marža 21,1 %
- Return on assets (ROA)
- 5,9 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 3,67 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Chýba 12.5 % váhy vstupov.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q2 FY 2026 · USDObdobie: 1. 4. 2026 – 30. 6. 2026.
- Tržby
- 7,06 mld. USDMedziročne 46,9 % · Q2 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- 0,68 mld. USDPrevádzková marža 9,7 %
- Čistý zisk
- 0,47 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 9,19 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 6. 8. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 7055000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001099590-26-000023 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
- Prevádzkový zisk: 683000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001099590-26-000023 · OperatingIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
- Čistý zisk: 466000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001099590-26-000023 · NetIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
- Zriedený EPS: 9.1900000000 USD/shares · reported-v1. 0001099590-26-000023 · EarningsPerShareDiluted · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 6. 8. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
20,335 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Revenue20,335 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-12-31 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | 0,844396 | |
| 2017-12-31 | 1,216542 | |
| 2018-12-31 | 1,439653 | |
| 2019-12-31 | 2,296314 | |
| 2020-12-31 | 3,974 | |
| 2021-12-31 | 5,71 | |
| 2022-12-31 | 7,45 | |
| 2023-12-31 | 10,487 | |
| 2024-12-31 | 15,137 | |
| 2025-12-31 | 20,335 |
Net income
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1,997 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net income1,997 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-12-31 | 0,056025 | |
| 2011-12-31 | 0,076796 | |
| 2012-12-31 | 0,101247 | |
| 2013-12-31 | 0,117507 | |
| 2014-12-31 | 0,072581 | |
| 2015-12-31 | 0,105789 | |
| 2016-12-31 | 0,136366 | |
| 2017-12-31 | 0,01378 | |
| 2018-12-31 | -0,036585 | |
| 2019-12-31 | -0,171999 | |
| 2020-12-31 | -0,001 | |
| 2021-12-31 | 0,083 | |
| 2022-12-31 | 0,482 | |
| 2023-12-31 | 0,987 | |
| 2024-12-31 | 1,911 | |
| 2025-12-31 | 1,997 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
Nedostupné
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Free cash flowNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-12-31 | 0,054682 | |
| 2011-12-31 | 0,070501 | |
| 2012-12-31 | 0,123144 | |
| 2013-12-31 | 0,028757 | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | 0,18222 | |
| 2016-12-31 | 0,121732 | |
| 2017-12-31 | 0,213854 | |
| 2018-12-31 | 0,137771 | |
| 2019-12-31 | 0,314293 | |
| 2020-12-31 | 0,935 | |
| 2021-12-31 | 0,392 | |
| 2022-12-31 | 2,486 | |
| 2023-12-31 | 4,631 | |
| 2024-12-31 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Net margin
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
9,82 %
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net margin9,82 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-12-31 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | 16,15 | |
| 2017-12-31 | 1,13 | |
| 2018-12-31 | -2,54 | |
| 2019-12-31 | -7,49 | |
| 2020-12-31 | -0,03 | |
| 2021-12-31 | 1,45 | |
| 2022-12-31 | 6,47 | |
| 2023-12-31 | 9,41 | |
| 2024-12-31 | 12,62 | |
| 2025-12-31 | 9,82 |
Total assets
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
42,667 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Total assets42,667 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-12-31 | 0,269683 | |
| 2011-12-31 | 0,355931 | |
| 2012-12-31 | 0,478669 | |
| 2013-12-31 | 0,592363 | |
| 2014-12-31 | 0,966848 | |
| 2015-12-31 | 1,003606 | |
| 2016-12-31 | 1,367435 | |
| 2017-12-31 | 1,673187 | |
| 2018-12-31 | 2,239519 | |
| 2019-12-31 | 4,781691 | |
| 2020-12-31 | 6,526332 | |
| 2021-12-31 | 10,101 | |
| 2022-12-31 | 13,736 | |
| 2023-12-31 | 17,612 | |
| 2024-12-31 | 25,196 | |
| 2025-12-31 | 42,667 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
B · Dobré
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
87,5 % pokrytie vstupov · obdobie do
Nedostupné metriky modelu: FCF margin. Chýbajúce alebo neporovnateľné vstupy sa nepočítajú ako nula. Zobrazené skóre používa čiastočné vstupy.
Metodika a podmienky výpočtu →Finančná stabilita
40/100Peňažné toky
100/100Rast a konzistentnosť
100/100Efektívnosť kapitálu
54/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 87,5 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 15,7 % | 51,9 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 9,8 % | 49,4 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 1,2 × | 60,4 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 84,2 % | 19 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 6,1 × | 100 | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 39,2 % | 100 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 100 % | 100 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | 5,9 % | 54,4 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue20,335 mld. USDNet income1,997 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2010-12-31 | Nedostupné | 0,056025 | |
| 2011-12-31 | Nedostupné | 0,076796 | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | 0,101247 | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | 0,117507 | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | 0,072581 | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | 0,105789 | |
| 2016-12-31 | 0,844396 | 0,136366 | |
| 2017-12-31 | 1,216542 | 0,01378 | |
| 2018-12-31 | 1,439653 | -0,036585 | |
| 2019-12-31 | 2,296314 | -0,171999 | |
| 2020-12-31 | 3,974 | -0,001 | |
| 2021-12-31 | 5,71 | 0,083 | |
| 2022-12-31 | 7,45 | 0,482 | |
| 2023-12-31 | 10,487 | 0,987 | |
| 2024-12-31 | 15,137 | 1,911 | |
| 2025-12-31 | 20,335 | 1,997 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Operating margin15,74 %Net margin9,82 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2010-12-31 | Nedostupné | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | Nedostupné | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | 21,44 | 16,15 | |
| 2017-12-31 | 4,63 | 1,13 | |
| 2018-12-31 | -4,83 | -2,54 | |
| 2019-12-31 | -6,67 | -7,49 | |
| 2020-12-31 | 3,22 | -0,03 | |
| 2021-12-31 | 7,72 | 1,45 | |
| 2022-12-31 | 14,35 | 6,47 | |
| 2023-12-31 | 21,05 | 9,41 | |
| 2024-12-31 | 17,38 | 12,62 | |
| 2025-12-31 | 15,74 | 9,82 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Free cash flowNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-12-31 | 0,054682 | |
| 2011-12-31 | 0,070501 | |
| 2012-12-31 | 0,123144 | |
| 2013-12-31 | 0,028757 | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | 0,18222 | |
| 2016-12-31 | 0,121732 | |
| 2017-12-31 | 0,213854 | |
| 2018-12-31 | 0,137771 | |
| 2019-12-31 | 0,314293 | |
| 2020-12-31 | 0,935 | |
| 2021-12-31 | 0,392 | |
| 2022-12-31 | 2,486 | |
| 2023-12-31 | 4,631 | |
| 2024-12-31 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Cash & equivalents3,67 mld. USDLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2010-12-31 | 0,05683 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | 0,067382 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | 0,101489 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | 0,140285 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | 0,223144 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | 0,166881 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | 0,23414 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | 0,38826 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | 0,440332 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | 1,38474 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | 1,856394 | Nedostupné | |
| 2021-12-31 | 2,585 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 1,91 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 2,556 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | 2,635 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | 3,67 | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Total assets42,667 mld. USDTotal liabilities35,919 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2010-12-31 | 0,269683 | 0,097965 | |
| 2011-12-31 | 0,355931 | 0,132752 | |
| 2012-12-31 | 0,478669 | 0,184856 | |
| 2013-12-31 | 0,592363 | 0,244879 | |
| 2014-12-31 | 0,966848 | 0,61106 | |
| 2015-12-31 | 1,003606 | 0,664148 | |
| 2016-12-31 | 1,367435 | 0,938581 | |
| 2017-12-31 | 1,673187 | 1,347408 | |
| 2018-12-31 | 2,239519 | 1,902819 | |
| 2019-12-31 | 4,781691 | 2,699728 | |
| 2020-12-31 | 6,526332 | 4,874754 | |
| 2021-12-31 | 10,101 | 8,57 | |
| 2022-12-31 | 13,736 | 11,909 | |
| 2023-12-31 | 17,612 | 14,541 | |
| 2024-12-31 | 25,196 | 20,845 | |
| 2025-12-31 | 42,667 | 35,919 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue growth34,34 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-12-31 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | 44,07 | |
| 2018-12-31 | 18,34 | |
| 2019-12-31 | 59,5 | |
| 2020-12-31 | 73,06 | |
| 2021-12-31 | 43,68 | |
| 2022-12-31 | 30,47 | |
| 2023-12-31 | 40,77 | |
| 2024-12-31 | 44,34 | |
| 2025-12-31 | 34,34 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Finančné zdravie68 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2010-12-31 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | 74 | |
| 2017-12-31 | 53 | |
| 2018-12-31 | 35 | |
| 2019-12-31 | 43 | |
| 2020-12-31 | 44 | |
| 2021-12-31 | 46 | |
| 2022-12-31 | 63 | |
| 2023-12-31 | 71 | |
| 2024-12-31 | 71 | |
| 2025-12-31 | 68 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2010-12-31 | 2011-12-31 | 2012-12-31 | 2013-12-31 | 2014-12-31 | 2015-12-31 | 2016-12-31 | 2017-12-31 | 2018-12-31 | 2019-12-31 | 2020-12-31 | 2021-12-31 | 2022-12-31 | 2023-12-31 | 2024-12-31 | 2025-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | 0,84 mld. USD | 1,22 mld. USD | 1,44 mld. USD | 2,3 mld. USD | 3,97 mld. USD | 5,71 mld. USD | 7,45 mld. USD | 10,49 mld. USD | 15,14 mld. USD | 20,34 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | 0,06 mld. USD | 0,08 mld. USD | 0,1 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,07 mld. USD | 0,11 mld. USD | 0,14 mld. USD | 0,01 mld. USD | -0,04 mld. USD | -0,17 mld. USD | -0 mld. USD | 0,08 mld. USD | 0,48 mld. USD | 0,99 mld. USD | 1,91 mld. USD | 2 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | 0,07 mld. USD | 0,1 mld. USD | 0,13 mld. USD | 0,15 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,14 mld. USD | 0,18 mld. USD | 0,06 mld. USD | -0,07 mld. USD | -0,15 mld. USD | 0,13 mld. USD | 0,44 mld. USD | 1,07 mld. USD | 2,21 mld. USD | 2,63 mld. USD | 3,2 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | 1,27 USD | 1,73 USD | 2,30 USD | 2,66 USD | 1,63 USD | 2,40 USD | 3,09 USD | 0,31 USD | -0,82 USD | -3,71 USD | -0,08 USD | 1,67 USD | 9,53 USD | 19,46 USD | 37,69 USD | 39,40 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 0,07 mld. USD | 0,09 mld. USD | 0,14 mld. USD | 0,14 mld. USD | Nedostupné | 0,22 mld. USD | 0,19 mld. USD | 0,27 mld. USD | 0,23 mld. USD | 0,45 mld. USD | 1,18 mld. USD | 0,97 mld. USD | 2,94 mld. USD | 5,14 mld. USD | 7,92 mld. USD | 12,12 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0,01 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,11 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,04 mld. USD | 0,07 mld. USD | 0,06 mld. USD | 0,09 mld. USD | 0,14 mld. USD | 0,25 mld. USD | 0,57 mld. USD | 0,45 mld. USD | 0,51 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 0,06 mld. USD | 0,07 mld. USD | 0,1 mld. USD | 0,14 mld. USD | 0,22 mld. USD | 0,17 mld. USD | 0,23 mld. USD | 0,39 mld. USD | 0,44 mld. USD | 1,38 mld. USD | 1,86 mld. USD | 2,59 mld. USD | 1,91 mld. USD | 2,56 mld. USD | 2,64 mld. USD | 3,67 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 0,27 mld. USD | 0,36 mld. USD | 0,48 mld. USD | 0,59 mld. USD | 0,97 mld. USD | 1 mld. USD | 1,37 mld. USD | 1,67 mld. USD | 2,24 mld. USD | 4,78 mld. USD | 6,53 mld. USD | 10,1 mld. USD | 13,74 mld. USD | 17,61 mld. USD | 25,2 mld. USD | 42,67 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 0,1 mld. USD | 0,2 mld. USD | 0,28 mld. USD | 0,33 mld. USD | 0,53 mld. USD | 0,55 mld. USD | 0,87 mld. USD | 1,29 mld. USD | 1,51 mld. USD | 3,79 mld. USD | 5,35 mld. USD | 8,18 mld. USD | 10,95 mld. USD | 14,26 mld. USD | 20,14 mld. USD | 33,57 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 0,09 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,17 mld. USD | 0,22 mld. USD | 0,29 mld. USD | 0,32 mld. USD | 0,58 mld. USD | 0,97 mld. USD | 1,17 mld. USD | 1,75 mld. USD | 3,64 mld. USD | 5,84 mld. USD | 8,56 mld. USD | 11,26 mld. USD | 16,6 mld. USD | 28,63 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 0,1 mld. USD | 0,13 mld. USD | 0,18 mld. USD | 0,24 mld. USD | 0,61 mld. USD | 0,66 mld. USD | 0,94 mld. USD | 1,35 mld. USD | 1,9 mld. USD | 2,7 mld. USD | 4,87 mld. USD | 8,57 mld. USD | 11,91 mld. USD | 14,54 mld. USD | 20,85 mld. USD | 35,92 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Interest expenseÚrokové náklady | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 0,05 mld. USD | 0,07 mld. USD | 0,1 mld. USD | 0,13 mld. USD | 0,16 mld. USD | 0,21 mld. USD | 0,31 mld. USD | 0,5 mld. USD | 0,74 mld. USD | 1,19 mld. USD | 2,27 mld. USD | 4,06 mld. USD | 5,58 mld. USD | 7,52 mld. USD | 11,2 mld. USD | 16,04 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 0,05 mld. USD | 0,07 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,03 mld. USD | Nedostupné | 0,18 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,21 mld. USD | 0,14 mld. USD | 0,31 mld. USD | 0,94 mld. USD | 0,39 mld. USD | 2,49 mld. USD | 4,63 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné |
| Net margin Čistá marža | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | 16,1 % | 1,1 % | -2,5 % | -7,5 % | -0 % | 1,5 % | 6,5 % | 9,4 % | 12,6 % | 9,8 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 15,7 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 34,3 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
- Všetky tri posledné súvislé roky mali kladný vykázaný čistý zisk.
Riziká a slabé miesta
- Chýba 12.5 % váhy vstupov.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma b · dobré. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 34,3 %, čistá marža 9,8 % a FCF marža Nedostupné. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: -2,8 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Chýba 12.5 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗