MDB · NASDAQ
MongoDB, Inc.
Software · Services-Prepackaged Software
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 2,46 mld. USDTržby · rast YoY 22,8 %
- Net income
- -0,07 mld. USDČistý zisk · čistá marža -2,9 %
- Free cash flow
- 0,5 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 20,3 %
- Diluted EPS
- -0,88 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- -5,6 %Prevádzková marža · hrubá marža 71,7 %
- Return on assets (ROA)
- -2 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 1,08 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Chýba 12.5 % váhy vstupov.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q2 FY 2027 · USDObdobie: 1. 5. 2026 – 31. 7. 2026.
- Tržby
- 0,77 mld. USDMedziročne 30,5 % · Q2 FY 2026
- Prevádzkový zisk
- 0,03 mld. USDPrevádzková marža 3,7 %
- Čistý zisk
- 0,04 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 0,50 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 1. 9. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 771773000.0000000000 USD · reported-v1. 0001628280-26-059830 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-05-01 – 2026-07-31 · podané 1. 9. 2026.
- Prevádzkový zisk: 28400000.0000000000 USD · reported-v1. 0001628280-26-059830 · OperatingIncomeLoss · 2026-05-01 – 2026-07-31 · podané 1. 9. 2026.
- Čistý zisk: 40940000.0000000000 USD · reported-v1. 0001628280-26-059830 · NetIncomeLoss · 2026-05-01 – 2026-07-31 · podané 1. 9. 2026.
- Zriedený EPS: 0.5000000000 USD/shares · reported-v1. 0001628280-26-059830 · EarningsPerShareDiluted · 2026-05-01 – 2026-07-31 · podané 1. 9. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 1. 9. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 1. 2026. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
2,463797 mld. USD
Obdobie do 2026-01-31
31. 1. 2026Revenue2,463797 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-01-31 | 0,166028 | |
| 2019-01-31 | 0,267016 | |
| 2020-01-31 | 0,42172 | |
| 2021-01-31 | 0,59038 | |
| 2022-01-31 | 0,873782 | |
| 2023-01-31 | 1,28404 | |
| 2024-01-31 | 1,683011 | |
| 2025-01-31 | 2,006443 | |
| 2026-01-31 | 2,463797 |
Net income
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
-0,071151 mld. USD
Obdobie do 2026-01-31
31. 1. 2026Net income-0,071151 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-01-31 | -0,083973 | |
| 2019-01-31 | -0,099011 | |
| 2020-01-31 | -0,175522 | |
| 2021-01-31 | -0,266944 | |
| 2022-01-31 | -0,306866 | |
| 2023-01-31 | -0,345398 | |
| 2024-01-31 | -0,1766 | |
| 2025-01-31 | -0,129072 | |
| 2026-01-31 | -0,071151 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
0,500188 mld. USD
Obdobie do 2026-01-31
31. 1. 2026Free cash flow0,500188 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-01-31 | -0,047016 | |
| 2019-01-31 | -0,048837 | |
| 2020-01-31 | -0,033104 | |
| 2021-01-31 | -0,054446 | |
| 2022-01-31 | -0,001092 | |
| 2023-01-31 | -0,020214 | |
| 2024-01-31 | 0,115403 | |
| 2025-01-31 | 0,120641 | |
| 2026-01-31 | 0,500188 |
Net margin
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
-2,89 %
Obdobie do 2026-01-31
31. 1. 2026Net margin-2,89 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-01-31 | -50,58 | |
| 2019-01-31 | -37,08 | |
| 2020-01-31 | -41,62 | |
| 2021-01-31 | -45,22 | |
| 2022-01-31 | -35,12 | |
| 2023-01-31 | -26,9 | |
| 2024-01-31 | -10,49 | |
| 2025-01-31 | -6,43 | |
| 2026-01-31 | -2,89 |
Total assets
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
3,758848 mld. USD
Obdobie do 2026-01-31
31. 1. 2026Total assets3,758848 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-01-31 | 0,432844 | |
| 2019-01-31 | 0,733476 | |
| 2020-01-31 | 1,328567 | |
| 2021-01-31 | 1,407495 | |
| 2022-01-31 | 2,449588 | |
| 2023-01-31 | 2,588893 | |
| 2024-01-31 | 2,869642 | |
| 2025-01-31 | 3,430293 | |
| 2026-01-31 | 3,758848 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
C · Zmiešané
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
87,5 % pokrytie vstupov · obdobie do
Krytie zisku cash flow sa pri nulovom alebo zápornom zisku nevypočítava. Nejde o chýbajúci výkaz.
Metodika a podmienky výpočtu →Finančná stabilita
91/100Peňažné toky
76/100Rast a konzistentnosť
50/100Efektívnosť kapitálu
0/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 87,5 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | -5,6 % | 0 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | -2,9 % | 0 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 4,7 × | 100 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 21,5 % | 82,8 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | 20,3 % | 75,8 | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 21 % | 100 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 0 % | 0 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | -2 % | 0 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 1. 2026Revenue2,463797 mld. USDNet income-0,071151 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2018-01-31 | 0,166028 | -0,083973 | |
| 2019-01-31 | 0,267016 | -0,099011 | |
| 2020-01-31 | 0,42172 | -0,175522 | |
| 2021-01-31 | 0,59038 | -0,266944 | |
| 2022-01-31 | 0,873782 | -0,306866 | |
| 2023-01-31 | 1,28404 | -0,345398 | |
| 2024-01-31 | 1,683011 | -0,1766 | |
| 2025-01-31 | 2,006443 | -0,129072 | |
| 2026-01-31 | 2,463797 | -0,071151 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 1. 2026Operating margin-5,56 %Net margin-2,89 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2018-01-31 | -51,12 | -50,58 | |
| 2019-01-31 | -36,61 | -37,08 | |
| 2020-01-31 | -35,06 | -41,62 | |
| 2021-01-31 | -35,45 | -45,22 | |
| 2022-01-31 | -33,12 | -35,12 | |
| 2023-01-31 | -27 | -26,9 | |
| 2024-01-31 | -13,89 | -10,49 | |
| 2025-01-31 | -10,77 | -6,43 | |
| 2026-01-31 | -5,56 | -2,89 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 1. 2026Free cash flow0,500188 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-01-31 | -0,047016 | |
| 2019-01-31 | -0,048837 | |
| 2020-01-31 | -0,033104 | |
| 2021-01-31 | -0,054446 | |
| 2022-01-31 | -0,001092 | |
| 2023-01-31 | -0,020214 | |
| 2024-01-31 | 0,115403 | |
| 2025-01-31 | 0,120641 | |
| 2026-01-31 | 0,500188 |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 1. 2026Cash & equivalents1,08354 mld. USDLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2018-01-31 | 0,061902 | Nedostupné | |
| 2019-01-31 | 0,147831 | Nedostupné | |
| 2020-01-31 | 0,706192 | Nedostupné | |
| 2021-01-31 | 0,429697 | Nedostupné | |
| 2022-01-31 | 0,473904 | Nedostupné | |
| 2023-01-31 | 0,455826 | Nedostupné | |
| 2024-01-31 | 0,802959 | Nedostupné | |
| 2025-01-31 | 0,490133 | Nedostupné | |
| 2026-01-31 | 1,08354 | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 1. 2026Total assets3,758848 mld. USDTotal liabilities0,80649 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2018-01-31 | 0,432844 | 0,185187 | |
| 2019-01-31 | 0,733476 | 0,46891 | |
| 2020-01-31 | 1,328567 | 1,245709 | |
| 2021-01-31 | 1,407495 | 1,407814 | |
| 2022-01-31 | 2,449588 | 1,782888 | |
| 2023-01-31 | 2,588893 | 1,849385 | |
| 2024-01-31 | 2,869642 | 1,800653 | |
| 2025-01-31 | 3,430293 | 0,648069 | |
| 2026-01-31 | 3,758848 | 0,80649 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 1. 2026Revenue growth22,79 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-01-31 | Nedostupné | |
| 2019-01-31 | 60,83 | |
| 2020-01-31 | 57,94 | |
| 2021-01-31 | 39,99 | |
| 2022-01-31 | 48 | |
| 2023-01-31 | 46,95 | |
| 2024-01-31 | 31,07 | |
| 2025-01-31 | 19,22 | |
| 2026-01-31 | 22,79 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 1. 2026Finančné zdravie49 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-01-31 | Nedostupné | |
| 2019-01-31 | Nedostupné | |
| 2020-01-31 | 21 | |
| 2021-01-31 | 20 | |
| 2022-01-31 | 24 | |
| 2023-01-31 | 24 | |
| 2024-01-31 | 35 | |
| 2025-01-31 | 40 | |
| 2026-01-31 | 49 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2018-01-31 | 2019-01-31 | 2020-01-31 | 2021-01-31 | 2022-01-31 | 2023-01-31 | 2024-01-31 | 2025-01-31 | 2026-01-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 0,17 mld. USD | 0,27 mld. USD | 0,42 mld. USD | 0,59 mld. USD | 0,87 mld. USD | 1,28 mld. USD | 1,68 mld. USD | 2,01 mld. USD | 2,46 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | -0,08 mld. USD | -0,1 mld. USD | -0,18 mld. USD | -0,27 mld. USD | -0,31 mld. USD | -0,35 mld. USD | -0,18 mld. USD | -0,13 mld. USD | -0,07 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | -0,08 mld. USD | -0,1 mld. USD | -0,15 mld. USD | -0,21 mld. USD | -0,29 mld. USD | -0,35 mld. USD | -0,23 mld. USD | -0,22 mld. USD | -0,14 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | -4,53 USD | -4,75 USD | -5,03 USD | -2,48 USD | -1,73 USD | -0,88 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | -0,04 mld. USD | -0,04 mld. USD | -0,03 mld. USD | -0,04 mld. USD | 0,01 mld. USD | -0,01 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,15 mld. USD | 0,51 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0 mld. USD |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 0,06 mld. USD | 0,15 mld. USD | 0,71 mld. USD | 0,43 mld. USD | 0,47 mld. USD | 0,46 mld. USD | 0,8 mld. USD | 0,49 mld. USD | 1,08 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 0,43 mld. USD | 0,73 mld. USD | 1,33 mld. USD | 1,41 mld. USD | 2,45 mld. USD | 2,59 mld. USD | 2,87 mld. USD | 3,43 mld. USD | 3,76 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 0,35 mld. USD | 0,57 mld. USD | 1,11 mld. USD | 1,14 mld. USD | 2,12 mld. USD | 2,24 mld. USD | 2,48 mld. USD | 2,92 mld. USD | 3,11 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 0,11 mld. USD | 0,16 mld. USD | 0,24 mld. USD | 0,35 mld. USD | 0,53 mld. USD | 0,59 mld. USD | 0,56 mld. USD | 0,56 mld. USD | 0,67 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 0,19 mld. USD | 0,47 mld. USD | 1,25 mld. USD | 1,41 mld. USD | 1,78 mld. USD | 1,85 mld. USD | 1,8 mld. USD | 0,65 mld. USD | 0,81 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Interest expenseÚrokové náklady | 0 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,06 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 0,04 mld. USD | 0,07 mld. USD | 0,13 mld. USD | 0,18 mld. USD | 0,26 mld. USD | 0,35 mld. USD | 0,42 mld. USD | 0,54 mld. USD | 0,7 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | -0,05 mld. USD | -0,05 mld. USD | -0,03 mld. USD | -0,05 mld. USD | -0 mld. USD | -0,02 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,5 mld. USD |
| Net margin Čistá marža | -50,6 % | -37,1 % | -41,6 % | -45,2 % | -35,1 % | -26,9 % | -10,5 % | -6,4 % | -2,9 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 20,3 % tržieb.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 22,8 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
Riziká a slabé miesta
- Chýba 12.5 % váhy vstupov.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma c · zmiešané. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 22,8 %, čistá marža -2,9 % a FCF marža 20,3 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +3,5 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Chýba 12.5 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗