LULU · NASDAQ
lululemon athletica inc.
Consumer products and retail · Apparel & Other Finishd Prods of Fabrics & Similar Matl
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 11,1 mld. USDTržby · rast YoY 4,9 %
- Net income
- 1,58 mld. USDČistý zisk · čistá marža 14,2 %
- Free cash flow
- 0,92 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 8,3 %
- Diluted EPS
- 13,26 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 19,9 %Prevádzková marža · hrubá marža 56,6 %
- Return on assets (ROA)
- 19,7 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- NedostupnéHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Voľný cash flow podľa jednotnej definície klesol z 1,58 mld. USD na 0,92 mld. USD.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q2 FY 2026 · USDObdobie: 4. 5. 2026 – 2. 8. 2026.
- Tržby
- 2,42 mld. USDMedziročne -4,3 % · Q2 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- 0,45 mld. USDPrevádzková marža 18,8 %
- Čistý zisk
- 0,33 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 2,92 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 3. 9. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 2415631000.0000000000 USD · reported-v1. 0001397187-26-000127 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-05-04 – 2026-08-02 · podané 3. 9. 2026.
- Prevádzkový zisk: 453653000.0000000000 USD · reported-v1. 0001397187-26-000127 · OperatingIncomeLoss · 2026-05-04 – 2026-08-02 · podané 3. 9. 2026.
- Čistý zisk: 329223000.0000000000 USD · reported-v1. 0001397187-26-000127 · NetIncomeLoss · 2026-05-04 – 2026-08-02 · podané 3. 9. 2026.
- Zriedený EPS: 2.9200000000 USD/shares · reported-v1. 0001397187-26-000127 · EarningsPerShareDiluted · 2026-05-04 – 2026-08-02 · podané 3. 9. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 3. 9. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 1. 2. 2026. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
11,1026 mld. USD
Obdobie do 2026-02-01
1. 2. 2026Revenue11,1026 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2011-01-30 | 0,711704 | |
| 2012-01-29 | 1,000839 | |
| 2013-02-03 | 1,370358 | |
| 2014-02-02 | 1,591188 | |
| 2015-02-01 | 1,797213 | |
| 2016-01-31 | 2,060523 | |
| 2017-01-29 | 2,344392 | |
| 2018-01-28 | 2,649181 | |
| 2019-02-03 | 3,288319 | |
| 2020-02-02 | 3,979296 | |
| 2021-01-31 | 4,401879 | |
| 2022-01-30 | 6,256617 | |
| 2023-01-29 | 8,110518 | |
| 2024-01-28 | 9,619278 | |
| 2025-02-02 | 10,588126 | |
| 2026-02-01 | 11,1026 |
Net income
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1,579183 mld. USD
Obdobie do 2026-02-01
1. 2. 2026Net income1,579183 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2011-01-30 | 0,121847 | |
| 2012-01-29 | 0,184063 | |
| 2013-02-03 | 0,270556 | |
| 2014-02-02 | 0,279547 | |
| 2015-02-01 | 0,239033 | |
| 2016-01-31 | 0,266047 | |
| 2017-01-29 | 0,303381 | |
| 2018-01-28 | 0,258662 | |
| 2019-02-03 | 0,483801 | |
| 2020-02-02 | 0,645596 | |
| 2021-01-31 | 0,588913 | |
| 2022-01-30 | 0,975322 | |
| 2023-01-29 | 0,8548 | |
| 2024-01-28 | 1,55019 | |
| 2025-02-02 | 1,814616 | |
| 2026-02-01 | 1,579183 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
0,921675 mld. USD
Obdobie do 2026-02-01
1. 2. 2026Free cash flow0,921675 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2011-01-30 | 0,149638 | |
| 2012-01-29 | 0,086958 | |
| 2013-02-03 | 0,186884 | |
| 2014-02-02 | 0,171931 | |
| 2015-02-01 | 0,194716 | |
| 2016-01-31 | 0,154051 | |
| 2017-01-29 | 0,236881 | |
| 2018-01-28 | 0,331473 | |
| 2019-02-03 | 0,516972 | |
| 2020-02-02 | 0,386268 | |
| 2021-01-31 | 0,57411 | |
| 2022-01-30 | 0,994606 | |
| 2023-01-29 | 0,327806 | |
| 2024-01-28 | 1,644299 | |
| 2025-02-02 | 1,583481 | |
| 2026-02-01 | 0,921675 |
Net margin
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
14,22 %
Obdobie do 2026-02-01
1. 2. 2026Net margin14,22 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2011-01-30 | 17,12 | |
| 2012-01-29 | 18,39 | |
| 2013-02-03 | 19,74 | |
| 2014-02-02 | 17,57 | |
| 2015-02-01 | 13,3 | |
| 2016-01-31 | 12,91 | |
| 2017-01-29 | 12,94 | |
| 2018-01-28 | 9,76 | |
| 2019-02-03 | 14,71 | |
| 2020-02-02 | 16,22 | |
| 2021-01-31 | 13,38 | |
| 2022-01-30 | 15,59 | |
| 2023-01-29 | 10,54 | |
| 2024-01-28 | 16,12 | |
| 2025-02-02 | 17,14 | |
| 2026-02-01 | 14,22 |
Total assets
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
8,456743 mld. USD
Obdobie do 2026-02-01
1. 2. 2026Total assets8,456743 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2011-01-30 | 0,499302 | |
| 2012-01-29 | 0,734634 | |
| 2013-02-03 | 1,051078 | |
| 2014-02-02 | 1,252388 | |
| 2015-02-01 | 1,296213 | |
| 2016-01-31 | 1,314077 | |
| 2017-01-29 | 1,657541 | |
| 2018-01-28 | 1,998483 | |
| 2019-02-03 | 2,084711 | |
| 2020-02-02 | 3,281354 | |
| 2021-01-31 | 4,185215 | |
| 2022-01-30 | 4,942478 | |
| 2023-01-29 | 5,607038 | |
| 2024-01-28 | 7,091941 | |
| 2025-02-02 | 7,603292 | |
| 2026-02-01 | 8,456743 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
B · Dobré
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
100 % pokrytie vstupov · obdobie do
Finančná stabilita
81/100Peňažné toky
62/100Rast a konzistentnosť
86/100Efektívnosť kapitálu
99/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 19,9 % | 62,3 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 14,2 % | 60,6 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 2,3 × | 95,2 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 41,3 % | 66,9 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | 8,3 % | 43,9 | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 1 × | 80,6 | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 7,4 % | 72,2 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 100 % | 100 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | 19,7 % | 99,2 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1. 2. 2026Revenue11,1026 mld. USDNet income1,579183 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2011-01-30 | 0,711704 | 0,121847 | |
| 2012-01-29 | 1,000839 | 0,184063 | |
| 2013-02-03 | 1,370358 | 0,270556 | |
| 2014-02-02 | 1,591188 | 0,279547 | |
| 2015-02-01 | 1,797213 | 0,239033 | |
| 2016-01-31 | 2,060523 | 0,266047 | |
| 2017-01-29 | 2,344392 | 0,303381 | |
| 2018-01-28 | 2,649181 | 0,258662 | |
| 2019-02-03 | 3,288319 | 0,483801 | |
| 2020-02-02 | 3,979296 | 0,645596 | |
| 2021-01-31 | 4,401879 | 0,588913 | |
| 2022-01-30 | 6,256617 | 0,975322 | |
| 2023-01-29 | 8,110518 | 0,8548 | |
| 2024-01-28 | 9,619278 | 1,55019 | |
| 2025-02-02 | 10,588126 | 1,814616 | |
| 2026-02-01 | 11,1026 | 1,579183 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1. 2. 2026Operating margin19,91 %Net margin14,22 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2011-01-30 | 25,35 | 17,12 | |
| 2012-01-29 | 28,67 | 18,39 | |
| 2013-02-03 | 27,47 | 19,74 | |
| 2014-02-02 | 24,6 | 17,57 | |
| 2015-02-01 | 20,92 | 13,3 | |
| 2016-01-31 | 17,91 | 12,91 | |
| 2017-01-29 | 17,96 | 12,94 | |
| 2018-01-28 | 17,21 | 9,76 | |
| 2019-02-03 | 21,46 | 14,71 | |
| 2020-02-02 | 22,34 | 16,22 | |
| 2021-01-31 | 18,63 | 13,38 | |
| 2022-01-30 | 21,31 | 15,59 | |
| 2023-01-29 | 16,38 | 10,54 | |
| 2024-01-28 | 22,17 | 16,12 | |
| 2025-02-02 | 23,67 | 17,14 | |
| 2026-02-01 | 19,91 | 14,22 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1. 2. 2026Free cash flow0,921675 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2011-01-30 | 0,149638 | |
| 2012-01-29 | 0,086958 | |
| 2013-02-03 | 0,186884 | |
| 2014-02-02 | 0,171931 | |
| 2015-02-01 | 0,194716 | |
| 2016-01-31 | 0,154051 | |
| 2017-01-29 | 0,236881 | |
| 2018-01-28 | 0,331473 | |
| 2019-02-03 | 0,516972 | |
| 2020-02-02 | 0,386268 | |
| 2021-01-31 | 0,57411 | |
| 2022-01-30 | 0,994606 | |
| 2023-01-29 | 0,327806 | |
| 2024-01-28 | 1,644299 | |
| 2025-02-02 | 1,583481 | |
| 2026-02-01 | 0,921675 |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1. 2. 2026Cash & equivalentsNedostupnéLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2011-01-30 | 0,316286 | Nedostupné | |
| 2012-01-29 | 0,409437 | Nedostupné | |
| 2013-02-03 | 0,590179 | Nedostupné | |
| 2014-02-02 | 0,698649 | Nedostupné | |
| 2015-02-01 | 0,664479 | Nedostupné | |
| 2016-01-31 | 0,501482 | Nedostupné | |
| 2017-01-29 | 0,734846 | Nedostupné | |
| 2018-01-28 | 0,990501 | Nedostupné | |
| 2019-02-03 | 0,88132 | Nedostupné | |
| 2020-02-02 | Nedostupné | Nedostupné | |
| 2021-01-31 | Nedostupné | Nedostupné | |
| 2022-01-30 | Nedostupné | Nedostupné | |
| 2023-01-29 | Nedostupné | Nedostupné | |
| 2024-01-28 | Nedostupné | Nedostupné | |
| 2025-02-02 | Nedostupné | Nedostupné | |
| 2026-02-01 | Nedostupné | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1. 2. 2026Total assets8,456743 mld. USDTotal liabilities3,494903 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2011-01-30 | 0,499302 | 0,105009 | |
| 2012-01-29 | 0,734634 | 0,128453 | |
| 2013-02-03 | 1,051078 | 0,163779 | |
| 2014-02-02 | 1,252388 | 0,155706 | |
| 2015-02-01 | 1,296213 | 0,206645 | |
| 2016-01-31 | 1,314077 | 0,286595 | |
| 2017-01-29 | 1,657541 | 0,297568 | |
| 2018-01-28 | 1,998483 | 0,401523 | |
| 2019-02-03 | 2,084711 | 0,638736 | |
| 2020-02-02 | 3,281354 | 1,329136 | |
| 2021-01-31 | 4,185215 | 1,626649 | |
| 2022-01-30 | 4,942478 | 2,202432 | |
| 2023-01-29 | 5,607038 | 2,458239 | |
| 2024-01-28 | 7,091941 | 2,85986 | |
| 2025-02-02 | 7,603292 | 3,279245 | |
| 2026-02-01 | 8,456743 | 3,494903 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1. 2. 2026Revenue growth4,86 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2011-01-30 | Nedostupné | |
| 2012-01-29 | 40,63 | |
| 2013-02-03 | 36,92 | |
| 2014-02-02 | 16,11 | |
| 2015-02-01 | 12,95 | |
| 2016-01-31 | 14,65 | |
| 2017-01-29 | 13,78 | |
| 2018-01-28 | 13 | |
| 2019-02-03 | 24,13 | |
| 2020-02-02 | 21,01 | |
| 2021-01-31 | 10,62 | |
| 2022-01-30 | 42,14 | |
| 2023-01-29 | 29,63 | |
| 2024-01-28 | 18,6 | |
| 2025-02-02 | 10,07 | |
| 2026-02-01 | 4,86 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 16 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1. 2. 2026Finančné zdravie74 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2011-01-30 | Nedostupné | |
| 2012-01-29 | Nedostupné | |
| 2013-02-03 | 85 | |
| 2014-02-02 | 83 | |
| 2015-02-01 | 81 | |
| 2016-01-31 | 77 | |
| 2017-01-29 | 79 | |
| 2018-01-28 | 78 | |
| 2019-02-03 | 83 | |
| 2020-02-02 | 79 | |
| 2021-01-31 | 78 | |
| 2022-01-30 | 80 | |
| 2023-01-29 | 71 | |
| 2024-01-28 | 83 | |
| 2025-02-02 | 80 | |
| 2026-02-01 | 74 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2011-01-30 | 2012-01-29 | 2013-02-03 | 2014-02-02 | 2015-02-01 | 2016-01-31 | 2017-01-29 | 2018-01-28 | 2019-02-03 | 2020-02-02 | 2021-01-31 | 2022-01-30 | 2023-01-29 | 2024-01-28 | 2025-02-02 | 2026-02-01 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 0,71 mld. USD | 1 mld. USD | 1,37 mld. USD | 1,59 mld. USD | 1,8 mld. USD | 2,06 mld. USD | 2,34 mld. USD | 2,65 mld. USD | 3,29 mld. USD | 3,98 mld. USD | 4,4 mld. USD | 6,26 mld. USD | 8,11 mld. USD | 9,62 mld. USD | 10,59 mld. USD | 11,1 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | 0,12 mld. USD | 0,18 mld. USD | 0,27 mld. USD | 0,28 mld. USD | 0,24 mld. USD | 0,27 mld. USD | 0,3 mld. USD | 0,26 mld. USD | 0,48 mld. USD | 0,65 mld. USD | 0,59 mld. USD | 0,98 mld. USD | 0,85 mld. USD | 1,55 mld. USD | 1,81 mld. USD | 1,58 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | 0,18 mld. USD | 0,29 mld. USD | 0,38 mld. USD | 0,39 mld. USD | 0,38 mld. USD | 0,37 mld. USD | 0,42 mld. USD | 0,46 mld. USD | 0,71 mld. USD | 0,89 mld. USD | 0,82 mld. USD | 1,33 mld. USD | 1,33 mld. USD | 2,13 mld. USD | 2,51 mld. USD | 2,21 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | 0,85 USD | 1,27 USD | 1,85 USD | 1,91 USD | 1,66 USD | 1,89 USD | 2,21 USD | 1,90 USD | 3,61 USD | 4,93 USD | 4,50 USD | 7,49 USD | 6,68 USD | 12,20 USD | 14,64 USD | 13,26 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 0,18 mld. USD | 0,2 mld. USD | 0,28 mld. USD | 0,28 mld. USD | 0,31 mld. USD | 0,3 mld. USD | 0,39 mld. USD | 0,49 mld. USD | 0,74 mld. USD | 0,67 mld. USD | 0,8 mld. USD | 1,39 mld. USD | 0,97 mld. USD | 2,3 mld. USD | 2,27 mld. USD | 1,6 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0,03 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,09 mld. USD | 0,11 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,14 mld. USD | 0,15 mld. USD | 0,16 mld. USD | 0,23 mld. USD | 0,28 mld. USD | 0,23 mld. USD | 0,39 mld. USD | 0,64 mld. USD | 0,65 mld. USD | 0,69 mld. USD | 0,68 mld. USD |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 0,32 mld. USD | 0,41 mld. USD | 0,59 mld. USD | 0,7 mld. USD | 0,66 mld. USD | 0,5 mld. USD | 0,73 mld. USD | 0,99 mld. USD | 0,88 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Total assetsAktíva | 0,5 mld. USD | 0,73 mld. USD | 1,05 mld. USD | 1,25 mld. USD | 1,3 mld. USD | 1,31 mld. USD | 1,66 mld. USD | 2 mld. USD | 2,08 mld. USD | 3,28 mld. USD | 4,19 mld. USD | 4,94 mld. USD | 5,61 mld. USD | 7,09 mld. USD | 7,6 mld. USD | 8,46 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 0,39 mld. USD | 0,53 mld. USD | 0,79 mld. USD | 0,95 mld. USD | 0,95 mld. USD | 0,92 mld. USD | 1,16 mld. USD | 1,44 mld. USD | 1,43 mld. USD | 1,81 mld. USD | 2,12 mld. USD | 2,61 mld. USD | 3,16 mld. USD | 4,06 mld. USD | 3,98 mld. USD | 4,26 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 0,09 mld. USD | 0,1 mld. USD | 0,13 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,16 mld. USD | 0,23 mld. USD | 0,24 mld. USD | 0,29 mld. USD | 0,5 mld. USD | 0,62 mld. USD | 0,88 mld. USD | 1,41 mld. USD | 1,49 mld. USD | 1,63 mld. USD | 1,84 mld. USD | 1,89 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 0,11 mld. USD | 0,13 mld. USD | 0,16 mld. USD | 0,16 mld. USD | 0,21 mld. USD | 0,29 mld. USD | 0,3 mld. USD | 0,4 mld. USD | 0,64 mld. USD | 1,33 mld. USD | 1,63 mld. USD | 2,2 mld. USD | 2,46 mld. USD | 2,86 mld. USD | 3,28 mld. USD | 3,49 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Interest expenseÚrokové náklady | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 0,32 mld. USD | 0,43 mld. USD | 0,61 mld. USD | 0,75 mld. USD | 0,88 mld. USD | 1,06 mld. USD | 1,14 mld. USD | 1,25 mld. USD | 1,47 mld. USD | 1,76 mld. USD | 1,94 mld. USD | 2,65 mld. USD | 3,62 mld. USD | 4,01 mld. USD | 4,32 mld. USD | 4,82 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 0,15 mld. USD | 0,09 mld. USD | 0,19 mld. USD | 0,17 mld. USD | 0,19 mld. USD | 0,15 mld. USD | 0,24 mld. USD | 0,33 mld. USD | 0,52 mld. USD | 0,39 mld. USD | 0,57 mld. USD | 0,99 mld. USD | 0,33 mld. USD | 1,64 mld. USD | 1,58 mld. USD | 0,92 mld. USD |
| Net margin Čistá marža | 17,1 % | 18,4 % | 19,7 % | 17,6 % | 13,3 % | 12,9 % | 12,9 % | 9,8 % | 14,7 % | 16,2 % | 13,4 % | 15,6 % | 10,5 % | 16,1 % | 17,1 % | 14,2 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 19,9 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
- Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 8,3 % tržieb.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 4,9 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
Riziká a slabé miesta
- Voľný cash flow podľa jednotnej definície klesol z 1,58 mld. USD na 0,92 mld. USD.
- Vykázaný čistý zisk klesol z 1,81 mld. USD na 1,58 mld. USD.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma b · dobré. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 4,9 %, čistá marža 14,2 % a FCF marža 8,3 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: -2,9 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Voľný cash flow podľa jednotnej definície klesol z 1,58 mld. USD na 0,92 mld. USD. Samotný pokles nerozlišuje investičnú expanziu od slabšej prevádzky.
- Vykázaný čistý zisk klesol z 1,81 mld. USD na 1,58 mld. USD. Príčinu treba overiť vo výkaze a jeho poznámkach.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
O spoločnosti lululemon athletica inc.
lululemon athletica inc. · Apparel & Other Finishd Prods of Fabrics & Similar Matl.
Profil emitenta ↗Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗