INTC · NASDAQ
INTEL CORP
Semiconductors · Semiconductors & Related Devices
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 52,85 mld. USDTržby · rast YoY -0,5 %
- Net income
- -0,27 mld. USDČistý zisk · čistá marža -0,5 %
- Free cash flow
- -4,95 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža -9,4 %
- Diluted EPS
- -0,06 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- -4,2 %Prevádzková marža · hrubá marža 34,8 %
- Return on assets (ROA)
- -0,1 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 14,27 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- 46,59 mld. USDDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Tržby medziročne nerástli (-0,5 %); príčiny tento model neurčuje.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q3 FY 2026 · USDObdobie: 28. 6. 2026 – 26. 9. 2026.
- Tržby
- 16,51 mld. USDMedziročne 20,9 % · Q3 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- 2,52 mld. USDPrevádzková marža 15,3 %
- Čistý zisk
- 3,32 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 0,60 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 30. 10. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 16513000000.0000000000 USD · reported-v1. 0000050863-26-000191 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-06-28 – 2026-09-26 · podané 30. 10. 2026.
- Prevádzkový zisk: 2522000000.0000000000 USD · reported-v1. 0000050863-26-000191 · OperatingIncomeLoss · 2026-06-28 – 2026-09-26 · podané 30. 10. 2026.
- Čistý zisk: 3320000000.0000000000 USD · reported-v1. 0000050863-26-000191 · NetIncomeLoss · 2026-06-28 – 2026-09-26 · podané 30. 10. 2026.
- Zriedený EPS: 0.6000000000 USD/shares · reported-v1. 0000050863-26-000191 · EarningsPerShareDiluted · 2026-06-28 – 2026-09-26 · podané 30. 10. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 30. 10. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 27. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
52,853 mld. USD
Obdobie do 2025-12-27
27. 12. 2025Revenue52,853 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-26 | 35,127 | |
| 2010-12-25 | 43,623 | |
| 2011-12-31 | 53,999 | |
| 2012-12-29 | 53,341 | |
| 2013-12-28 | 52,708 | |
| 2014-12-27 | 55,87 | |
| 2015-12-26 | 55,355 | |
| 2016-12-31 | 59,387 | |
| 2017-12-30 | 62,761 | |
| 2018-12-29 | 70,848 | |
| 2019-12-28 | 71,965 | |
| 2020-12-26 | 77,867 | |
| 2021-12-25 | 79,024 | |
| 2022-12-31 | 63,054 | |
| 2023-12-30 | 54,228 | |
| 2024-12-28 | 53,101 | |
| 2025-12-27 | 52,853 |
Net income
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
-0,267 mld. USD
Obdobie do 2025-12-27
27. 12. 2025Net income-0,267 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-26 | 4,369 | |
| 2010-12-25 | 11,464 | |
| 2011-12-31 | 12,942 | |
| 2012-12-29 | 11,005 | |
| 2013-12-28 | 9,62 | |
| 2014-12-27 | 11,704 | |
| 2015-12-26 | 11,42 | |
| 2016-12-31 | 10,316 | |
| 2017-12-30 | 9,601 | |
| 2018-12-29 | 21,053 | |
| 2019-12-28 | 21,048 | |
| 2020-12-26 | 20,899 | |
| 2021-12-25 | 19,868 | |
| 2022-12-31 | 8,014 | |
| 2023-12-30 | 1,689 | |
| 2024-12-28 | -18,756 | |
| 2025-12-27 | -0,267 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
-4,949 mld. USD
Obdobie do 2025-12-27
27. 12. 2025Free cash flow-4,949 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-26 | 6,655 | |
| 2010-12-25 | 11,485 | |
| 2011-12-31 | 10,199 | |
| 2012-12-29 | 7,857 | |
| 2013-12-28 | Nedostupné | |
| 2014-12-27 | Nedostupné | |
| 2015-12-26 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | Nedostupné | |
| 2017-12-30 | 10,332 | |
| 2018-12-29 | 14,251 | |
| 2019-12-28 | 16,932 | |
| 2020-12-26 | 21,605 | |
| 2021-12-25 | 10,723 | |
| 2022-12-31 | -9,411 | |
| 2023-12-30 | -14,279 | |
| 2024-12-28 | -15,656 | |
| 2025-12-27 | -4,949 |
Net margin
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
-0,51 %
Obdobie do 2025-12-27
27. 12. 2025Net margin-0,51 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-26 | 12,44 | |
| 2010-12-25 | 26,28 | |
| 2011-12-31 | 23,97 | |
| 2012-12-29 | 20,63 | |
| 2013-12-28 | 18,25 | |
| 2014-12-27 | 20,95 | |
| 2015-12-26 | 20,63 | |
| 2016-12-31 | 17,37 | |
| 2017-12-30 | 15,3 | |
| 2018-12-29 | 29,72 | |
| 2019-12-28 | 29,25 | |
| 2020-12-26 | 26,84 | |
| 2021-12-25 | 25,14 | |
| 2022-12-31 | 12,71 | |
| 2023-12-30 | 3,11 | |
| 2024-12-28 | -35,32 | |
| 2025-12-27 | -0,51 |
Total assets
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
211,429 mld. USD
Obdobie do 2025-12-27
27. 12. 2025Total assets211,429 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-26 | 53,095 | |
| 2010-12-25 | 63,186 | |
| 2011-12-31 | 71,119 | |
| 2012-12-29 | 84,351 | |
| 2013-12-28 | 92,358 | |
| 2014-12-27 | 91,9 | |
| 2015-12-26 | 101,459 | |
| 2016-12-31 | 113,327 | |
| 2017-12-30 | 123,249 | |
| 2018-12-29 | 127,963 | |
| 2019-12-28 | 136,524 | |
| 2020-12-26 | 153,091 | |
| 2021-12-25 | 168,406 | |
| 2022-12-31 | 182,103 | |
| 2023-12-30 | 191,572 | |
| 2024-12-28 | 196,485 | |
| 2025-12-27 | 211,429 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Údaje nestačia na schválené celkové skóre finančného zdravia.
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
Nehodnotené
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
75 % pokrytie vstupov · obdobie do
Nedostupné metriky modelu: Liabilities / assets. Chýbajúce alebo neporovnateľné vstupy sa nepočítajú ako nula.
Krytie zisku cash flow sa pri nulovom alebo zápornom zisku nevypočítava. Nejde o chýbajúci výkaz.
Metodika a podmienky výpočtu →Finančná stabilita
—/100Peňažné toky
—/100Rast a konzistentnosť
—/100Efektívnosť kapitálu
—/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 75 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | -4,2 % | Nedostupné | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | -0,5 % | Nedostupné | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 2 × | Nedostupné | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | -9,4 % | Nedostupné | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | -1,3 % | Nedostupné | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 33,3 % | Nedostupné | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | -0,1 % | Nedostupné | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
27. 12. 2025Revenue52,853 mld. USDNet income-0,267 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-26 | 35,127 | 4,369 | |
| 2010-12-25 | 43,623 | 11,464 | |
| 2011-12-31 | 53,999 | 12,942 | |
| 2012-12-29 | 53,341 | 11,005 | |
| 2013-12-28 | 52,708 | 9,62 | |
| 2014-12-27 | 55,87 | 11,704 | |
| 2015-12-26 | 55,355 | 11,42 | |
| 2016-12-31 | 59,387 | 10,316 | |
| 2017-12-30 | 62,761 | 9,601 | |
| 2018-12-29 | 70,848 | 21,053 | |
| 2019-12-28 | 71,965 | 21,048 | |
| 2020-12-26 | 77,867 | 20,899 | |
| 2021-12-25 | 79,024 | 19,868 | |
| 2022-12-31 | 63,054 | 8,014 | |
| 2023-12-30 | 54,228 | 1,689 | |
| 2024-12-28 | 53,101 | -18,756 | |
| 2025-12-27 | 52,853 | -0,267 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
27. 12. 2025Operating margin-4,19 %Net margin-0,51 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-26 | 16,26 | 12,44 | |
| 2010-12-25 | 35,73 | 26,28 | |
| 2011-12-31 | 32,37 | 23,97 | |
| 2012-12-29 | 27,44 | 20,63 | |
| 2013-12-28 | 23,32 | 18,25 | |
| 2014-12-27 | 27,47 | 20,95 | |
| 2015-12-26 | 25,29 | 20,63 | |
| 2016-12-31 | 22,11 | 17,37 | |
| 2017-12-30 | 28,76 | 15,3 | |
| 2018-12-29 | 32,91 | 29,72 | |
| 2019-12-28 | 30,62 | 29,25 | |
| 2020-12-26 | 30,41 | 26,84 | |
| 2021-12-25 | 24,62 | 25,14 | |
| 2022-12-31 | 3,7 | 12,71 | |
| 2023-12-30 | 0,17 | 3,11 | |
| 2024-12-28 | -21,99 | -35,32 | |
| 2025-12-27 | -4,19 | -0,51 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
27. 12. 2025Free cash flow-4,949 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-26 | 6,655 | |
| 2010-12-25 | 11,485 | |
| 2011-12-31 | 10,199 | |
| 2012-12-29 | 7,857 | |
| 2013-12-28 | Nedostupné | |
| 2014-12-27 | Nedostupné | |
| 2015-12-26 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | Nedostupné | |
| 2017-12-30 | 10,332 | |
| 2018-12-29 | 14,251 | |
| 2019-12-28 | 16,932 | |
| 2020-12-26 | 21,605 | |
| 2021-12-25 | 10,723 | |
| 2022-12-31 | -9,411 | |
| 2023-12-30 | -14,279 | |
| 2024-12-28 | -15,656 | |
| 2025-12-27 | -4,949 |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
27. 12. 2025Cash & equivalents14,265 mld. USDLong-term debt46,585 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-26 | 3,987 | 2,206 | |
| 2010-12-25 | 5,498 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | 5,065 | Nedostupné | |
| 2012-12-29 | 8,478 | Nedostupné | |
| 2013-12-28 | 5,674 | 13,165 | |
| 2014-12-27 | 2,561 | 13,147 | |
| 2015-12-26 | 15,308 | 22,638 | |
| 2016-12-31 | 5,56 | 25,258 | |
| 2017-12-30 | 3,433 | 26,776 | |
| 2018-12-29 | 3,019 | 25,859 | |
| 2019-12-28 | 4,194 | 29,003 | |
| 2020-12-26 | 5,865 | 36,401 | |
| 2021-12-25 | Nedostupné | 38,101 | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | 38,107 | |
| 2023-12-30 | Nedostupné | 49,266 | |
| 2024-12-28 | 8,249 | 50,011 | |
| 2025-12-27 | 14,265 | 46,585 |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
27. 12. 2025Total assets211,429 mld. USDTotal liabilitiesNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-26 | 53,095 | Nedostupné | |
| 2010-12-25 | 63,186 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | 71,119 | Nedostupné | |
| 2012-12-29 | 84,351 | Nedostupné | |
| 2013-12-28 | 92,358 | Nedostupné | |
| 2014-12-27 | 91,9 | Nedostupné | |
| 2015-12-26 | 101,459 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | 113,327 | Nedostupné | |
| 2017-12-30 | 123,249 | Nedostupné | |
| 2018-12-29 | 127,963 | Nedostupné | |
| 2019-12-28 | 136,524 | Nedostupné | |
| 2020-12-26 | 153,091 | Nedostupné | |
| 2021-12-25 | 168,406 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 182,103 | Nedostupné | |
| 2023-12-30 | 191,572 | Nedostupné | |
| 2024-12-28 | 196,485 | Nedostupné | |
| 2025-12-27 | 211,429 | Nedostupné |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
27. 12. 2025Revenue growth-0,47 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-26 | Nedostupné | |
| 2010-12-25 | 24,19 | |
| 2011-12-31 | 23,79 | |
| 2012-12-29 | -1,22 | |
| 2013-12-28 | -1,19 | |
| 2014-12-27 | 6 | |
| 2015-12-26 | -0,92 | |
| 2016-12-31 | 7,28 | |
| 2017-12-30 | 5,68 | |
| 2018-12-29 | 12,89 | |
| 2019-12-28 | 1,58 | |
| 2020-12-26 | 8,2 | |
| 2021-12-25 | 1,49 | |
| 2022-12-31 | -20,21 | |
| 2023-12-30 | -14 | |
| 2024-12-28 | -2,08 | |
| 2025-12-27 | -0,47 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 17 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
27. 12. 2025Finančné zdravieNedostupné
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-26 | Nedostupné | |
| 2010-12-25 | Nedostupné | |
| 2011-12-31 | Nedostupné | |
| 2012-12-29 | Nedostupné | |
| 2013-12-28 | Nedostupné | |
| 2014-12-27 | Nedostupné | |
| 2015-12-26 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | Nedostupné | |
| 2017-12-30 | Nedostupné | |
| 2018-12-29 | Nedostupné | |
| 2019-12-28 | Nedostupné | |
| 2020-12-26 | Nedostupné | |
| 2021-12-25 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | |
| 2023-12-30 | Nedostupné | |
| 2024-12-28 | Nedostupné | |
| 2025-12-27 | Nedostupné |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2009-12-26 | 2010-12-25 | 2011-12-31 | 2012-12-29 | 2013-12-28 | 2014-12-27 | 2015-12-26 | 2016-12-31 | 2017-12-30 | 2018-12-29 | 2019-12-28 | 2020-12-26 | 2021-12-25 | 2022-12-31 | 2023-12-30 | 2024-12-28 | 2025-12-27 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 35,13 mld. USD | 43,62 mld. USD | 54 mld. USD | 53,34 mld. USD | 52,71 mld. USD | 55,87 mld. USD | 55,36 mld. USD | 59,39 mld. USD | 62,76 mld. USD | 70,85 mld. USD | 71,97 mld. USD | 77,87 mld. USD | 79,02 mld. USD | 63,05 mld. USD | 54,23 mld. USD | 53,1 mld. USD | 52,85 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | 4,37 mld. USD | 11,46 mld. USD | 12,94 mld. USD | 11,01 mld. USD | 9,62 mld. USD | 11,7 mld. USD | 11,42 mld. USD | 10,32 mld. USD | 9,6 mld. USD | 21,05 mld. USD | 21,05 mld. USD | 20,9 mld. USD | 19,87 mld. USD | 8,01 mld. USD | 1,69 mld. USD | -18,76 mld. USD | -0,27 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | 5,71 mld. USD | 15,59 mld. USD | 17,48 mld. USD | 14,64 mld. USD | 12,29 mld. USD | 15,35 mld. USD | 14 mld. USD | 13,13 mld. USD | 18,05 mld. USD | 23,32 mld. USD | 22,04 mld. USD | 23,68 mld. USD | 19,46 mld. USD | 2,33 mld. USD | 0,09 mld. USD | -11,68 mld. USD | -2,21 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | 0,77 USD | 2,01 USD | 2,39 USD | 2,13 USD | 1,89 USD | 2,31 USD | 2,33 USD | 2,12 USD | 1,99 USD | 4,48 USD | 4,71 USD | 4,94 USD | 4,86 USD | 1,94 USD | 0,40 USD | -4,38 USD | -0,06 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 11,17 mld. USD | 16,69 mld. USD | 20,96 mld. USD | 18,88 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | 22,11 mld. USD | 29,43 mld. USD | 33,15 mld. USD | 35,86 mld. USD | 29,46 mld. USD | 15,43 mld. USD | 11,47 mld. USD | 8,29 mld. USD | 9,7 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 4,52 mld. USD | 5,21 mld. USD | 10,76 mld. USD | 11,03 mld. USD | 10,71 mld. USD | 10,11 mld. USD | 7,33 mld. USD | 9,63 mld. USD | 11,78 mld. USD | 15,18 mld. USD | 16,21 mld. USD | 14,26 mld. USD | 18,73 mld. USD | 24,84 mld. USD | 25,75 mld. USD | 23,94 mld. USD | 14,65 mld. USD |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 3,99 mld. USD | 5,5 mld. USD | 5,07 mld. USD | 8,48 mld. USD | 5,67 mld. USD | 2,56 mld. USD | 15,31 mld. USD | 5,56 mld. USD | 3,43 mld. USD | 3,02 mld. USD | 4,19 mld. USD | 5,87 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | 8,25 mld. USD | 14,27 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 53,1 mld. USD | 63,19 mld. USD | 71,12 mld. USD | 84,35 mld. USD | 92,36 mld. USD | 91,9 mld. USD | 101,46 mld. USD | 113,33 mld. USD | 123,25 mld. USD | 127,96 mld. USD | 136,52 mld. USD | 153,09 mld. USD | 168,41 mld. USD | 182,1 mld. USD | 191,57 mld. USD | 196,49 mld. USD | 211,43 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 21,16 mld. USD | 31,61 mld. USD | 25,87 mld. USD | 31,36 mld. USD | 32,08 mld. USD | 27,73 mld. USD | 38,32 mld. USD | 35,51 mld. USD | 29,5 mld. USD | 28,79 mld. USD | 31,24 mld. USD | 47,25 mld. USD | 58,56 mld. USD | 50,41 mld. USD | 43,27 mld. USD | 47,32 mld. USD | 63,69 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 7,59 mld. USD | 9,33 mld. USD | 12,03 mld. USD | 12,9 mld. USD | 13,57 mld. USD | 16,01 mld. USD | 15,65 mld. USD | 20,3 mld. USD | 17,42 mld. USD | 16,63 mld. USD | 22,31 mld. USD | 24,75 mld. USD | 27,46 mld. USD | 32,16 mld. USD | 28,05 mld. USD | 35,67 mld. USD | 31,58 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | 0,16 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | 0 mld. USD | 1,09 mld. USD | 2,6 mld. USD | 4,61 mld. USD | 1,74 mld. USD | 0,76 mld. USD | 3,7 mld. USD | 2,5 mld. USD | 4,59 mld. USD | 0,42 mld. USD | 2,29 mld. USD | 3,73 mld. USD | 2,5 mld. USD |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | 2,05 mld. USD | 2,08 mld. USD | 7,08 mld. USD | 13,14 mld. USD | 13,17 mld. USD | 12,06 mld. USD | 20,04 mld. USD | 20,65 mld. USD | 25,04 mld. USD | 25,1 mld. USD | 25,31 mld. USD | 33,9 mld. USD | 33,51 mld. USD | 37,68 mld. USD | 46,98 mld. USD | 46,28 mld. USD | 44,09 mld. USD |
| Interest expenseÚrokové náklady | 0 mld. USD | 0 mld. USD | 0,04 mld. USD | 0,09 mld. USD | 0,24 mld. USD | 0,19 mld. USD | 0,34 mld. USD | 0,73 mld. USD | 0,65 mld. USD | 0,47 mld. USD | 0,49 mld. USD | 0,63 mld. USD | 0,6 mld. USD | 0,5 mld. USD | 0,88 mld. USD | 1,03 mld. USD | 1,09 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 15,57 mld. USD | 15,13 mld. USD | 20,24 mld. USD | 20,19 mld. USD | 21,19 mld. USD | 20,26 mld. USD | 20,68 mld. USD | 23,15 mld. USD | 23,66 mld. USD | 27,11 mld. USD | 29,83 mld. USD | 34,26 mld. USD | 35,21 mld. USD | 36,19 mld. USD | 32,52 mld. USD | 35,76 mld. USD | 34,48 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 6,66 mld. USD | 11,49 mld. USD | 10,2 mld. USD | 7,86 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | 10,33 mld. USD | 14,25 mld. USD | 16,93 mld. USD | 21,61 mld. USD | 10,72 mld. USD | -9,41 mld. USD | -14,28 mld. USD | -15,66 mld. USD | -4,95 mld. USD |
| Net margin Čistá marža | 12,4 % | 26,3 % | 24 % | 20,6 % | 18,3 % | 20,9 % | 20,6 % | 17,4 % | 15,3 % | 29,7 % | 29,2 % | 26,8 % | 25,1 % | 12,7 % | 3,1 % | -35,3 % | -0,5 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
Na určenie predností chýbajú porovnateľné vstupy.
Riziká a slabé miesta
- Tržby medziročne nerástli (-0,5 %); príčiny tento model neurčuje.
- Voľný cash flow bol nekladný; model nerozlišuje investičnú expanziu od problémov v prevádzke.
- Chýba 25 % váhy vstupov.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Dáta umožňujú čítať výsledky, ale nestačia na celkové hodnotenie finančného zdravia.
Medziročný rast tržieb -0,5 %, čistá marža -0,5 % a FCF marža -9,4 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +34,8 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Tržby medziročne nerástli (-0,5 %); príčiny tento model neurčuje.
- Voľný cash flow bol nekladný; model nerozlišuje investičnú expanziu od problémov v prevádzke.
- Chýba 25 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗