AVGO · NASDAQ
Broadcom Inc.
Semiconductors · Semiconductors & Related Devices
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 63,89 mld. USDTržby · rast YoY 23,9 %
- Net income
- 23,13 mld. USDČistý zisk · čistá marža 36,2 %
- Free cash flow
- 26,91 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 42,1 %
- Diluted EPS
- 4,77 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 39,9 %Prevádzková marža · hrubá marža 67,8 %
- Return on assets (ROA)
- 13,7 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 16,18 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- 65,14 mld. USDDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q3 FY 2026 · USDObdobie: 4. 5. 2026 – 2. 8. 2026.
- Tržby
- 29,59 mld. USDMedziročne 85,5 % · Q3 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- 15,96 mld. USDPrevádzková marža 53,9 %
- Čistý zisk
- NedostupnéPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 2,68 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 10. 9. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 29591000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001730168-26-000080 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-05-04 – 2026-08-02 · podané 10. 9. 2026.
- Prevádzkový zisk: 15955000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001730168-26-000080 · OperatingIncomeLoss · 2026-05-04 – 2026-08-02 · podané 10. 9. 2026.
- Zriedený EPS: 2.6800000000 USD/shares · reported-v1. 0001730168-26-000080 · EarningsPerShareDiluted · 2026-05-04 – 2026-08-02 · podané 10. 9. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 10. 9. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 2. 11. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 8 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
63,887 mld. USD
Obdobie do 2025-11-02
2. 11. 2025Revenue63,887 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-11-04 | 20,848 | |
| 2019-11-03 | 22,597 | |
| 2020-11-01 | 23,888 | |
| 2021-10-31 | 27,45 | |
| 2022-10-30 | 33,203 | |
| 2023-10-29 | 35,819 | |
| 2024-11-03 | 51,574 | |
| 2025-11-02 | 63,887 |
Net income
Ročné výsledky · 8 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
23,126 mld. USD
Obdobie do 2025-11-02
2. 11. 2025Net income23,126 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-11-04 | 12,259 | |
| 2019-11-03 | 2,724 | |
| 2020-11-01 | 2,96 | |
| 2021-10-31 | 6,736 | |
| 2022-10-30 | 11,495 | |
| 2023-10-29 | 14,082 | |
| 2024-11-03 | 5,895 | |
| 2025-11-02 | 23,126 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 8 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
26,914 mld. USD
Obdobie do 2025-11-02
2. 11. 2025Free cash flow26,914 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-11-04 | 8,245 | |
| 2019-11-03 | 9,265 | |
| 2020-11-01 | 11,598 | |
| 2021-10-31 | 13,321 | |
| 2022-10-30 | 16,312 | |
| 2023-10-29 | 17,633 | |
| 2024-11-03 | 19,414 | |
| 2025-11-02 | 26,914 |
Net margin
Ročné výsledky · 8 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
36,2 %
Obdobie do 2025-11-02
2. 11. 2025Net margin36,2 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-11-04 | 58,8 | |
| 2019-11-03 | 12,05 | |
| 2020-11-01 | 12,39 | |
| 2021-10-31 | 24,54 | |
| 2022-10-30 | 34,62 | |
| 2023-10-29 | 39,31 | |
| 2024-11-03 | 11,43 | |
| 2025-11-02 | 36,2 |
Total assets
Ročné výsledky · 8 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
171,092 mld. USD
Obdobie do 2025-11-02
2. 11. 2025Total assets171,092 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-11-04 | 50,124 | |
| 2019-11-03 | 67,493 | |
| 2020-11-01 | 75,933 | |
| 2021-10-31 | 75,57 | |
| 2022-10-30 | 73,249 | |
| 2023-10-29 | 72,861 | |
| 2024-11-03 | 165,645 | |
| 2025-11-02 | 171,092 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
A · Silné
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
100 % pokrytie vstupov · obdobie do
Finančná stabilita
71/100Peňažné toky
94/100Rast a konzistentnosť
100/100Efektívnosť kapitálu
84/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 39,9 % | 99,8 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 36,2 % | 100 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 1,7 × | 84,1 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 52,5 % | 57 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | 42,1 % | 100 | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 1,2 × | 87,6 | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 33,3 % | 100 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 100 % | 100 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | 13,7 % | 84,3 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 8 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
2. 11. 2025Revenue63,887 mld. USDNet income23,126 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2018-11-04 | 20,848 | 12,259 | |
| 2019-11-03 | 22,597 | 2,724 | |
| 2020-11-01 | 23,888 | 2,96 | |
| 2021-10-31 | 27,45 | 6,736 | |
| 2022-10-30 | 33,203 | 11,495 | |
| 2023-10-29 | 35,819 | 14,082 | |
| 2024-11-03 | 51,574 | 5,895 | |
| 2025-11-02 | 63,887 | 23,126 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 8 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
2. 11. 2025Operating margin39,89 %Net margin36,2 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2018-11-04 | 24,63 | 58,8 | |
| 2019-11-03 | 15,24 | 12,05 | |
| 2020-11-01 | 16,8 | 12,39 | |
| 2021-10-31 | 31,03 | 24,54 | |
| 2022-10-30 | 42,84 | 34,62 | |
| 2023-10-29 | 45,25 | 39,31 | |
| 2024-11-03 | 26,1 | 11,43 | |
| 2025-11-02 | 39,89 | 36,2 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 8 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
2. 11. 2025Free cash flow26,914 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-11-04 | 8,245 | |
| 2019-11-03 | 9,265 | |
| 2020-11-01 | 11,598 | |
| 2021-10-31 | 13,321 | |
| 2022-10-30 | 16,312 | |
| 2023-10-29 | 17,633 | |
| 2024-11-03 | 19,414 | |
| 2025-11-02 | 26,914 |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 8 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
2. 11. 2025Cash & equivalents16,178 mld. USDLong-term debt65,136 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2018-11-04 | 4,292 | 17,493 | |
| 2019-11-03 | 5,055 | 32,798 | |
| 2020-11-01 | 7,618 | 41,062 | |
| 2021-10-31 | 12,163 | 41,499 | |
| 2022-10-30 | 12,416 | Nedostupné | |
| 2023-10-29 | 14,189 | Nedostupné | |
| 2024-11-03 | 9,348 | Nedostupné | |
| 2025-11-02 | 16,178 | 65,136 |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 8 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
2. 11. 2025Total assets171,092 mld. USDTotal liabilities89,8 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2018-11-04 | 50,124 | 23,467 | |
| 2019-11-03 | 67,493 | 42,523 | |
| 2020-11-01 | 75,933 | 52,032 | |
| 2021-10-31 | 75,57 | 50,581 | |
| 2022-10-30 | 73,249 | 50,54 | |
| 2023-10-29 | 72,861 | 48,873 | |
| 2024-11-03 | 165,645 | 97,967 | |
| 2025-11-02 | 171,092 | 89,8 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 8 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
2. 11. 2025Revenue growth23,87 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-11-04 | Nedostupné | |
| 2019-11-03 | 8,39 | |
| 2020-11-01 | 5,71 | |
| 2021-10-31 | 14,91 | |
| 2022-10-30 | 20,96 | |
| 2023-10-29 | 7,88 | |
| 2024-11-03 | 43,99 | |
| 2025-11-02 | 23,87 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 8 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
2. 11. 2025Finančné zdravie90 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2018-11-04 | Nedostupné | |
| 2019-11-03 | Nedostupné | |
| 2020-11-01 | 72 | |
| 2021-10-31 | 84 | |
| 2022-10-30 | 90 | |
| 2023-10-29 | 90 | |
| 2024-11-03 | 75 | |
| 2025-11-02 | 90 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2018-11-04 | 2019-11-03 | 2020-11-01 | 2021-10-31 | 2022-10-30 | 2023-10-29 | 2024-11-03 | 2025-11-02 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 20,85 mld. USD | 22,6 mld. USD | 23,89 mld. USD | 27,45 mld. USD | 33,2 mld. USD | 35,82 mld. USD | 51,57 mld. USD | 63,89 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | 12,26 mld. USD | 2,72 mld. USD | 2,96 mld. USD | 6,74 mld. USD | 11,5 mld. USD | 14,08 mld. USD | 5,9 mld. USD | 23,13 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | 5,14 mld. USD | 3,44 mld. USD | 4,01 mld. USD | 8,52 mld. USD | 14,23 mld. USD | 16,21 mld. USD | 13,46 mld. USD | 25,48 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | 28,44 USD | 6,43 USD | 6,33 USD | 15,00 USD | 2,65 USD | 3,30 USD | 1,23 USD | 4,77 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 8,88 mld. USD | 9,7 mld. USD | 12,06 mld. USD | 13,76 mld. USD | 16,74 mld. USD | 18,09 mld. USD | 19,96 mld. USD | 27,54 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0,64 mld. USD | 0,43 mld. USD | 0,46 mld. USD | 0,44 mld. USD | 0,42 mld. USD | 0,45 mld. USD | 0,55 mld. USD | 0,62 mld. USD |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 4,29 mld. USD | 5,06 mld. USD | 7,62 mld. USD | 12,16 mld. USD | 12,42 mld. USD | 14,19 mld. USD | 9,35 mld. USD | 16,18 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 50,12 mld. USD | 67,49 mld. USD | 75,93 mld. USD | 75,57 mld. USD | 73,25 mld. USD | 72,86 mld. USD | 165,65 mld. USD | 171,09 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 9,11 mld. USD | 9,92 mld. USD | 11,9 mld. USD | 16,59 mld. USD | 18,5 mld. USD | 20,85 mld. USD | 19,6 mld. USD | 31,57 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 2,34 mld. USD | 6,9 mld. USD | 6,37 mld. USD | 6,28 mld. USD | 7,05 mld. USD | 7,41 mld. USD | 16,7 mld. USD | 18,51 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 23,47 mld. USD | 42,52 mld. USD | 52,03 mld. USD | 50,58 mld. USD | 50,54 mld. USD | 48,87 mld. USD | 97,97 mld. USD | 89,8 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | 0 mld. USD | 2,79 mld. USD | 0,83 mld. USD | 0,26 mld. USD | 0,4 mld. USD | 1,56 mld. USD | 1,25 mld. USD | 3,15 mld. USD |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | 17,49 mld. USD | 30,01 mld. USD | 40,24 mld. USD | 41,24 mld. USD | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | 61,98 mld. USD |
| Interest expenseÚrokové náklady | 0,63 mld. USD | 1,44 mld. USD | 1,78 mld. USD | 1,89 mld. USD | 1,74 mld. USD | 1,62 mld. USD | 3,95 mld. USD | 3,21 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 10,12 mld. USD | 10,11 mld. USD | 10,37 mld. USD | 10,61 mld. USD | 11,11 mld. USD | 11,13 mld. USD | 19,07 mld. USD | 20,59 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 8,25 mld. USD | 9,27 mld. USD | 11,6 mld. USD | 13,32 mld. USD | 16,31 mld. USD | 17,63 mld. USD | 19,41 mld. USD | 26,91 mld. USD |
| Net margin Čistá marža | 58,8 % | 12,1 % | 12,4 % | 24,5 % | 34,6 % | 39,3 % | 11,4 % | 36,2 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 39,9 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
- Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 42,1 % tržieb.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 23,9 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
Riziká a slabé miesta
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
- Súvahové pomery sú stav k jedinému dátumu; nezachytávajú splatnosť záväzkov ani budúcu dostupnosť financovania.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma a · silné. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 23,9 %, čistá marža 36,2 % a FCF marža 42,1 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +24,8 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
- Súvahové pomery sú stav k jedinému dátumu; nezachytávajú splatnosť záväzkov ani budúcu dostupnosť financovania.
Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗