ETSY · NYSE
ETSY INC
Financial technology and digital commerce · Services-Business Services, NEC
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 2,88 mld. USDTržby · rast YoY 2,7 %
- Net income
- 0,16 mld. USDČistý zisk · čistá marža 5,7 %
- Free cash flow
- 0,68 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 23,5 %
- Diluted EPS
- 1,39 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 9,2 %Prevádzková marža · hrubá marža 71,6 %
- Return on assets (ROA)
- 6,2 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 1,36 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Voľný cash flow podľa jednotnej definície klesol z 0,74 mld. USD na 0,68 mld. USD.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q3 FY 2026 · USDObdobie: 1. 7. 2026 – 30. 9. 2026.
- Tržby
- 0,69 mld. USDMedziročne 10,9 % · Q3 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- 0,11 mld. USDPrevádzková marža 16,1 %
- Čistý zisk
- 0,85 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 7,31 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 28. 10. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 692469000.0000000000 USD · reported-v1. 0001370637-26-000092 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
- Prevádzkový zisk: 111433000.0000000000 USD · reported-v1. 0001370637-26-000092 · OperatingIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
- Čistý zisk: 853517000.0000000000 USD · reported-v1. 0001370637-26-000092 · NetIncomeLoss · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
- Zriedený EPS: 7.3100000000 USD/shares · reported-v1. 0001370637-26-000092 · EarningsPerShareDiluted · 2026-07-01 – 2026-09-30 · podané 28. 10. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 28. 10. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 11 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
2,883501 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Revenue2,883501 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2015-12-31 | 0,273499 | |
| 2016-12-31 | 0,364967 | |
| 2017-12-31 | 0,441231 | |
| 2018-12-31 | 0,603693 | |
| 2019-12-31 | 0,818379 | |
| 2020-12-31 | 1,725625 | |
| 2021-12-31 | 2,329114 | |
| 2022-12-31 | 2,566111 | |
| 2023-12-31 | 2,748377 | |
| 2024-12-31 | 2,808332 | |
| 2025-12-31 | 2,883501 |
Net income
Ročné výsledky · 11 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
0,162982 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net income0,162982 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2015-12-31 | -0,054063 | |
| 2016-12-31 | -0,029901 | |
| 2017-12-31 | 0,0818 | |
| 2018-12-31 | 0,077491 | |
| 2019-12-31 | 0,095894 | |
| 2020-12-31 | 0,349246 | |
| 2021-12-31 | 0,493507 | |
| 2022-12-31 | -0,694288 | |
| 2023-12-31 | 0,307568 | |
| 2024-12-31 | 0,303281 | |
| 2025-12-31 | 0,162982 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 11 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
0,678028 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Free cash flow0,678028 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2015-12-31 | 0,022039 | |
| 2016-12-31 | 0,011983 | |
| 2017-12-31 | 0,065153 | |
| 2018-12-31 | 0,197906 | |
| 2019-12-31 | 0,199392 | |
| 2020-12-31 | 0,677511 | |
| 2021-12-31 | 0,640303 | |
| 2022-12-31 | 0,673375 | |
| 2023-12-31 | 0,692563 | |
| 2024-12-31 | 0,738261 | |
| 2025-12-31 | 0,678028 |
Net margin
Ročné výsledky · 11 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
5,65 %
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net margin5,65 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2015-12-31 | -19,77 | |
| 2016-12-31 | -8,19 | |
| 2017-12-31 | 18,54 | |
| 2018-12-31 | 12,84 | |
| 2019-12-31 | 11,72 | |
| 2020-12-31 | 20,24 | |
| 2021-12-31 | 21,19 | |
| 2022-12-31 | -27,06 | |
| 2023-12-31 | 11,19 | |
| 2024-12-31 | 10,8 | |
| 2025-12-31 | 5,65 |
Total assets
Ročné výsledky · 11 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
2,827254 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Total assets2,827254 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2015-12-31 | 0,553061 | |
| 2016-12-31 | 0,581193 | |
| 2017-12-31 | 0,605583 | |
| 2018-12-31 | 0,901851 | |
| 2019-12-31 | 1,542352 | |
| 2020-12-31 | 2,404489 | |
| 2021-12-31 | 3,831809 | |
| 2022-12-31 | 2,634961 | |
| 2023-12-31 | 2,6854 | |
| 2024-12-31 | 2,417782 | |
| 2025-12-31 | 2,827254 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
C · Zmiešané
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
100 % pokrytie vstupov · obdobie do
Finančná stabilita
38/100Peňažné toky
92/100Rast a konzistentnosť
79/100Efektívnosť kapitálu
56/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 9,2 % | 35,6 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 5,7 % | 34,5 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 1,4 × | 76,3 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 138,8 % | 0 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | 23,5 % | 83,8 | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 4,3 × | 100 | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 2,4 % | 57,3 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 100 % | 100 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | 6,2 % | 56,1 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 11 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue2,883501 mld. USDNet income0,162982 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2015-12-31 | 0,273499 | -0,054063 | |
| 2016-12-31 | 0,364967 | -0,029901 | |
| 2017-12-31 | 0,441231 | 0,0818 | |
| 2018-12-31 | 0,603693 | 0,077491 | |
| 2019-12-31 | 0,818379 | 0,095894 | |
| 2020-12-31 | 1,725625 | 0,349246 | |
| 2021-12-31 | 2,329114 | 0,493507 | |
| 2022-12-31 | 2,566111 | -0,694288 | |
| 2023-12-31 | 2,748377 | 0,307568 | |
| 2024-12-31 | 2,808332 | 0,303281 | |
| 2025-12-31 | 2,883501 | 0,162982 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 11 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Operating margin9,23 %Net margin5,65 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2015-12-31 | -0,69 | -19,77 | |
| 2016-12-31 | 4,82 | -8,19 | |
| 2017-12-31 | 2,7 | 18,54 | |
| 2018-12-31 | 12,39 | 12,84 | |
| 2019-12-31 | 10,85 | 11,72 | |
| 2020-12-31 | 24,57 | 20,24 | |
| 2021-12-31 | 20 | 21,19 | |
| 2022-12-31 | -25,66 | -27,06 | |
| 2023-12-31 | 10,18 | 11,19 | |
| 2024-12-31 | 13,54 | 10,8 | |
| 2025-12-31 | 9,23 | 5,65 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 11 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Free cash flow0,678028 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2015-12-31 | 0,022039 | |
| 2016-12-31 | 0,011983 | |
| 2017-12-31 | 0,065153 | |
| 2018-12-31 | 0,197906 | |
| 2019-12-31 | 0,199392 | |
| 2020-12-31 | 0,677511 | |
| 2021-12-31 | 0,640303 | |
| 2022-12-31 | 0,673375 | |
| 2023-12-31 | 0,692563 | |
| 2024-12-31 | 0,738261 | |
| 2025-12-31 | 0,678028 |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 11 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Cash & equivalents1,355428 mld. USDLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2015-12-31 | 0,271244 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | 0,181592 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | 0,315442 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | 0,366985 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | 0,443293 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | 1,244099 | Nedostupné | |
| 2021-12-31 | 0,780196 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 0,921278 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 0,914323 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | 0,811178 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | 1,355428 | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 11 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Total assets2,827254 mld. USDTotal liabilities3,925349 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2015-12-31 | 0,553061 | 0,222563 | |
| 2016-12-31 | 0,581193 | 0,236436 | |
| 2017-12-31 | 0,605583 | 0,208689 | |
| 2018-12-31 | 0,901851 | 0,500953 | |
| 2019-12-31 | 1,542352 | 1,135718 | |
| 2020-12-31 | 2,404489 | 1,662065 | |
| 2021-12-31 | 3,831809 | 3,20319 | |
| 2022-12-31 | 2,634961 | 3,182235 | |
| 2023-12-31 | 2,6854 | 3,229115 | |
| 2024-12-31 | 2,417782 | 3,176648 | |
| 2025-12-31 | 2,827254 | 3,925349 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 11 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue growth2,68 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2015-12-31 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | 33,44 | |
| 2017-12-31 | 20,9 | |
| 2018-12-31 | 36,82 | |
| 2019-12-31 | 35,56 | |
| 2020-12-31 | 110,86 | |
| 2021-12-31 | 34,97 | |
| 2022-12-31 | 10,18 | |
| 2023-12-31 | 7,1 | |
| 2024-12-31 | 2,18 | |
| 2025-12-31 | 2,68 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 11 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Finančné zdravie59 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2015-12-31 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | 66 | |
| 2018-12-31 | 77 | |
| 2019-12-31 | 73 | |
| 2020-12-31 | 85 | |
| 2021-12-31 | 79 | |
| 2022-12-31 | 47 | |
| 2023-12-31 | 65 | |
| 2024-12-31 | 65 | |
| 2025-12-31 | 59 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2015-12-31 | 2016-12-31 | 2017-12-31 | 2018-12-31 | 2019-12-31 | 2020-12-31 | 2021-12-31 | 2022-12-31 | 2023-12-31 | 2024-12-31 | 2025-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 0,27 mld. USD | 0,36 mld. USD | 0,44 mld. USD | 0,6 mld. USD | 0,82 mld. USD | 1,73 mld. USD | 2,33 mld. USD | 2,57 mld. USD | 2,75 mld. USD | 2,81 mld. USD | 2,88 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | -0,05 mld. USD | -0,03 mld. USD | 0,08 mld. USD | 0,08 mld. USD | 0,1 mld. USD | 0,35 mld. USD | 0,49 mld. USD | -0,69 mld. USD | 0,31 mld. USD | 0,3 mld. USD | 0,16 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | -0 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,07 mld. USD | 0,09 mld. USD | 0,42 mld. USD | 0,47 mld. USD | -0,66 mld. USD | 0,28 mld. USD | 0,38 mld. USD | 0,27 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | -0,59 USD | -0,26 USD | 0,68 USD | 0,61 USD | 0,76 USD | 2,69 USD | 3,40 USD | -5,48 USD | 2,24 USD | 2,35 USD | 1,39 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 0,03 mld. USD | 0,05 mld. USD | 0,07 mld. USD | 0,2 mld. USD | 0,21 mld. USD | 0,68 mld. USD | 0,65 mld. USD | 0,68 mld. USD | 0,71 mld. USD | 0,75 mld. USD | 0,69 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0,01 mld. USD | 0,04 mld. USD | 0 mld. USD | 0 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,02 mld. USD |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 0,27 mld. USD | 0,18 mld. USD | 0,32 mld. USD | 0,37 mld. USD | 0,44 mld. USD | 1,24 mld. USD | 0,78 mld. USD | 0,92 mld. USD | 0,91 mld. USD | 0,81 mld. USD | 1,36 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 0,55 mld. USD | 0,58 mld. USD | 0,61 mld. USD | 0,9 mld. USD | 1,54 mld. USD | 2,4 mld. USD | 3,83 mld. USD | 2,63 mld. USD | 2,69 mld. USD | 2,42 mld. USD | 2,83 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 0,36 mld. USD | 0,37 mld. USD | 0,44 mld. USD | 0,68 mld. USD | 0,92 mld. USD | 1,89 mld. USD | 1,34 mld. USD | 1,51 mld. USD | 1,57 mld. USD | 1,33 mld. USD | 1,96 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 0,08 mld. USD | 0,08 mld. USD | 0,1 mld. USD | 0,11 mld. USD | 0,19 mld. USD | 0,45 mld. USD | 0,62 mld. USD | 0,63 mld. USD | 0,71 mld. USD | 0,67 mld. USD | 1,36 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 0,22 mld. USD | 0,24 mld. USD | 0,21 mld. USD | 0,5 mld. USD | 1,14 mld. USD | 1,66 mld. USD | 3,2 mld. USD | 3,18 mld. USD | 3,23 mld. USD | 3,18 mld. USD | 3,93 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Interest expenseÚrokové náklady | Nedostupné | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,02 mld. USD | 0,04 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,02 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 0,1 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,15 mld. USD | 0,19 mld. USD | 0,27 mld. USD | 0,46 mld. USD | 0,65 mld. USD | 0,74 mld. USD | 0,83 mld. USD | 0,77 mld. USD | 0,82 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 0,02 mld. USD | 0,01 mld. USD | 0,07 mld. USD | 0,2 mld. USD | 0,2 mld. USD | 0,68 mld. USD | 0,64 mld. USD | 0,67 mld. USD | 0,69 mld. USD | 0,74 mld. USD | 0,68 mld. USD |
| Net margin Čistá marža | -19,8 % | -8,2 % | 18,5 % | 12,8 % | 11,7 % | 20,2 % | 21,2 % | -27,1 % | 11,2 % | 10,8 % | 5,7 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 9,2 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
- Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 23,5 % tržieb.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 2,7 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
Riziká a slabé miesta
- Voľný cash flow podľa jednotnej definície klesol z 0,74 mld. USD na 0,68 mld. USD.
- Vykázaný čistý zisk klesol z 0,3 mld. USD na 0,16 mld. USD.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma c · zmiešané. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 2,7 %, čistá marža 5,7 % a FCF marža 23,5 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: -5,1 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Voľný cash flow podľa jednotnej definície klesol z 0,74 mld. USD na 0,68 mld. USD. Samotný pokles nerozlišuje investičnú expanziu od slabšej prevádzky.
- Vykázaný čistý zisk klesol z 0,3 mld. USD na 0,16 mld. USD. Príčinu treba overiť vo výkaze a jeho poznámkach.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗