DELL · NYSE
Dell Technologies Inc.
Technology and platforms · Electronic Computers
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 113,54 mld. USDTržby · rast YoY 18,8 %
- Net income
- 5,94 mld. USDČistý zisk · čistá marža 5,2 %
- Free cash flow
- 8,55 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 7,5 %
- Diluted EPS
- 8,68 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 7,2 %Prevádzková marža · hrubá marža 20 %
- Return on assets (ROA)
- 6,6 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 11,53 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Krátkodobé záväzky prevyšujú obežné aktíva.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q2 FY 2027 · USDObdobie: 2. 5. 2026 – 31. 7. 2026.
- Tržby
- 46,97 mld. USDMedziročne 57,7 % · Q2 FY 2026
- Prevádzkový zisk
- 5,39 mld. USDPrevádzková marža 11,5 %
- Čistý zisk
- 4,13 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 6,34 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 8. 9. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 46971000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001571996-26-000046 · Revenues · 2026-05-02 – 2026-07-31 · podané 8. 9. 2026.
- Prevádzkový zisk: 5385000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001571996-26-000046 · OperatingIncomeLoss · 2026-05-02 – 2026-07-31 · podané 8. 9. 2026.
- Čistý zisk: 4133000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001571996-26-000046 · NetIncomeLoss · 2026-05-02 – 2026-07-31 · podané 8. 9. 2026.
- Zriedený EPS: 6.3400000000 USD/shares · reported-v1. 0001571996-26-000046 · EarningsPerShareDiluted · 2026-05-02 – 2026-07-31 · podané 8. 9. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 8. 9. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 30. 1. 2026. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 10 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
113,538 mld. USD
Obdobie do 2026-01-30
30. 1. 2026Revenue113,538 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-02-03 | 62,164 | |
| 2018-02-02 | 79,04 | |
| 2019-02-01 | 90,621 | |
| 2020-01-31 | 84,815 | |
| 2021-01-29 | 86,67 | |
| 2022-01-28 | 101,197 | |
| 2023-02-03 | 102,301 | |
| 2024-02-02 | 88,425 | |
| 2025-01-31 | 95,567 | |
| 2026-01-30 | 113,538 |
Net income
Ročné výsledky · 10 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
5,936 mld. USD
Obdobie do 2026-01-30
30. 1. 2026Net income5,936 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-02-03 | -1,167 | |
| 2018-02-02 | -2,849 | |
| 2019-02-01 | -2,31 | |
| 2020-01-31 | 4,616 | |
| 2021-01-29 | 3,25 | |
| 2022-01-28 | 5,563 | |
| 2023-02-03 | 2,442 | |
| 2024-02-02 | 3,388 | |
| 2025-01-31 | 4,592 | |
| 2026-01-30 | 5,936 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 10 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
8,552 mld. USD
Obdobie do 2026-01-30
30. 1. 2026Free cash flow8,552 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-02-03 | 1,668 | |
| 2018-02-02 | 5,631 | |
| 2019-02-01 | 5,494 | |
| 2020-01-31 | 6,715 | |
| 2021-01-29 | 9,325 | |
| 2022-01-28 | 7,511 | |
| 2023-02-03 | 0,562 | |
| 2024-02-02 | 5,92 | |
| 2025-01-31 | 1,869 | |
| 2026-01-30 | 8,552 |
Net margin
Ročné výsledky · 10 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
5,23 %
Obdobie do 2026-01-30
30. 1. 2026Net margin5,23 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-02-03 | -1,88 | |
| 2018-02-02 | -3,6 | |
| 2019-02-01 | -2,55 | |
| 2020-01-31 | 5,44 | |
| 2021-01-29 | 3,75 | |
| 2022-01-28 | 5,5 | |
| 2023-02-03 | 2,39 | |
| 2024-02-02 | 3,83 | |
| 2025-01-31 | 4,81 | |
| 2026-01-30 | 5,23 |
Total assets
Ročné výsledky · 10 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
101,286 mld. USD
Obdobie do 2026-01-30
30. 1. 2026Total assets101,286 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-02-03 | 118,206 | |
| 2018-02-02 | 124,193 | |
| 2019-02-01 | 111,82 | |
| 2020-01-31 | 118,861 | |
| 2021-01-29 | 123,415 | |
| 2022-01-28 | 92,735 | |
| 2023-02-03 | 89,611 | |
| 2024-02-02 | 82,126 | |
| 2025-01-31 | 79,746 | |
| 2026-01-30 | 101,286 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
C · Zmiešané
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
100 % pokrytie vstupov · obdobie do
Finančná stabilita
22/100Peňažné toky
71/100Rast a konzistentnosť
93/100Efektívnosť kapitálu
58/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 7,2 % | 30,4 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 5,2 % | 33 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 0,9 × | 44,6 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 102,4 % | 0 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | 7,5 % | 41,2 | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 1,9 × | 100 | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 13,4 % | 86,7 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 100 % | 100 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | 6,6 % | 57,8 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 10 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 1. 2026Revenue113,538 mld. USDNet income5,936 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2017-02-03 | 62,164 | -1,167 | |
| 2018-02-02 | 79,04 | -2,849 | |
| 2019-02-01 | 90,621 | -2,31 | |
| 2020-01-31 | 84,815 | 4,616 | |
| 2021-01-29 | 86,67 | 3,25 | |
| 2022-01-28 | 101,197 | 5,563 | |
| 2023-02-03 | 102,301 | 2,442 | |
| 2024-02-02 | 88,425 | 3,388 | |
| 2025-01-31 | 95,567 | 4,592 | |
| 2026-01-30 | 113,538 | 5,936 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 10 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 1. 2026Operating margin7,18 %Net margin5,23 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2017-02-03 | -3,84 | -1,88 | |
| 2018-02-02 | -3,06 | -3,6 | |
| 2019-02-01 | -0,21 | -2,55 | |
| 2020-01-31 | 2,79 | 5,44 | |
| 2021-01-29 | 4,25 | 3,75 | |
| 2022-01-28 | 4,6 | 5,5 | |
| 2023-02-03 | 5,64 | 2,39 | |
| 2024-02-02 | 6,12 | 3,83 | |
| 2025-01-31 | 6,53 | 4,81 | |
| 2026-01-30 | 7,18 | 5,23 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 10 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 1. 2026Free cash flow8,552 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-02-03 | 1,668 | |
| 2018-02-02 | 5,631 | |
| 2019-02-01 | 5,494 | |
| 2020-01-31 | 6,715 | |
| 2021-01-29 | 9,325 | |
| 2022-01-28 | 7,511 | |
| 2023-02-03 | 0,562 | |
| 2024-02-02 | 5,92 | |
| 2025-01-31 | 1,869 | |
| 2026-01-30 | 8,552 |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 10 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 1. 2026Cash & equivalents11,528 mld. USDLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2017-02-03 | 9,474 | Nedostupné | |
| 2018-02-02 | 13,942 | Nedostupné | |
| 2019-02-01 | 9,676 | Nedostupné | |
| 2020-01-31 | 9,302 | Nedostupné | |
| 2021-01-29 | 9,508 | Nedostupné | |
| 2022-01-28 | 9,477 | Nedostupné | |
| 2023-02-03 | 8,607 | Nedostupné | |
| 2024-02-02 | 7,366 | Nedostupné | |
| 2025-01-31 | 3,633 | Nedostupné | |
| 2026-01-30 | 11,528 | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 10 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 1. 2026Total assets101,286 mld. USDTotal liabilities103,756 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2017-02-03 | 118,206 | 98,966 | |
| 2018-02-02 | 124,193 | 106,324 | |
| 2019-02-01 | 111,82 | 111,566 | |
| 2020-01-31 | 118,861 | 115,077 | |
| 2021-01-29 | 123,415 | 115,39 | |
| 2022-01-28 | 92,735 | 94,315 | |
| 2023-02-03 | 89,611 | 92,636 | |
| 2024-02-02 | 82,126 | 84,258 | |
| 2025-01-31 | 79,746 | 81,133 | |
| 2026-01-30 | 101,286 | 103,756 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 10 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 1. 2026Revenue growth18,8 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-02-03 | Nedostupné | |
| 2018-02-02 | 27,15 | |
| 2019-02-01 | 14,65 | |
| 2020-01-31 | -6,41 | |
| 2021-01-29 | 2,19 | |
| 2022-01-28 | 16,76 | |
| 2023-02-03 | 1,09 | |
| 2024-02-02 | -13,56 | |
| 2025-01-31 | 8,08 | |
| 2026-01-30 | 18,8 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 10 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
30. 1. 2026Finančné zdravie51 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-02-03 | Nedostupné | |
| 2018-02-02 | Nedostupné | |
| 2019-02-01 | 21 | |
| 2020-01-31 | 40 | |
| 2021-01-29 | 42 | |
| 2022-01-28 | 48 | |
| 2023-02-03 | 40 | |
| 2024-02-02 | 42 | |
| 2025-01-31 | 39 | |
| 2026-01-30 | 51 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2017-02-03 | 2018-02-02 | 2019-02-01 | 2020-01-31 | 2021-01-29 | 2022-01-28 | 2023-02-03 | 2024-02-02 | 2025-01-31 | 2026-01-30 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 62,16 mld. USD | 79,04 mld. USD | 90,62 mld. USD | 84,82 mld. USD | 86,67 mld. USD | 101,2 mld. USD | 102,3 mld. USD | 88,43 mld. USD | 95,57 mld. USD | 113,54 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | -1,17 mld. USD | -2,85 mld. USD | -2,31 mld. USD | 4,62 mld. USD | 3,25 mld. USD | 5,56 mld. USD | 2,44 mld. USD | 3,39 mld. USD | 4,59 mld. USD | 5,94 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | -2,39 mld. USD | -2,42 mld. USD | -0,19 mld. USD | 2,37 mld. USD | 3,69 mld. USD | 4,66 mld. USD | 5,77 mld. USD | 5,41 mld. USD | 6,24 mld. USD | 8,15 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | 6,03 USD | 4,22 USD | Nedostupné | 3,24 USD | 4,60 USD | 6,38 USD | 8,68 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 2,37 mld. USD | 6,84 mld. USD | 6,99 mld. USD | 9,29 mld. USD | 11,41 mld. USD | 10,31 mld. USD | 3,57 mld. USD | 8,68 mld. USD | 4,52 mld. USD | 11,19 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0,7 mld. USD | 1,21 mld. USD | 1,5 mld. USD | 2,58 mld. USD | 2,08 mld. USD | 2,8 mld. USD | 3 mld. USD | 2,76 mld. USD | 2,65 mld. USD | 2,63 mld. USD |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 9,47 mld. USD | 13,94 mld. USD | 9,68 mld. USD | 9,3 mld. USD | 9,51 mld. USD | 9,48 mld. USD | 8,61 mld. USD | 7,37 mld. USD | 3,63 mld. USD | 11,53 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 118,21 mld. USD | 124,19 mld. USD | 111,82 mld. USD | 118,86 mld. USD | 123,42 mld. USD | 92,74 mld. USD | 89,61 mld. USD | 82,13 mld. USD | 79,75 mld. USD | 101,29 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 30,77 mld. USD | 40,33 mld. USD | 36,14 mld. USD | 36,87 mld. USD | 43,57 mld. USD | 45,03 mld. USD | 42,35 mld. USD | 35,98 mld. USD | 36,23 mld. USD | 57,6 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 38,14 mld. USD | 45,84 mld. USD | 44,97 mld. USD | 52,46 mld. USD | 54,13 mld. USD | 56,22 mld. USD | 51,65 mld. USD | 48,35 mld. USD | 46,53 mld. USD | 63,27 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 98,97 mld. USD | 106,32 mld. USD | 111,57 mld. USD | 115,08 mld. USD | 115,39 mld. USD | 94,32 mld. USD | 92,64 mld. USD | 84,26 mld. USD | 81,13 mld. USD | 103,76 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | 43,06 mld. USD | 44 mld. USD | 49,2 mld. USD | 44,32 mld. USD | 32,87 mld. USD | 21,13 mld. USD | 23,02 mld. USD | 19,01 mld. USD | 19,36 mld. USD | 23,51 mld. USD |
| Interest expenseÚrokové náklady | 1,75 mld. USD | 2,41 mld. USD | 2,49 mld. USD | 2,33 mld. USD | 2,05 mld. USD | 1,54 mld. USD | 1,22 mld. USD | 1,5 mld. USD | 1,39 mld. USD | 1,56 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 48,52 mld. USD | 58,5 mld. USD | 65,57 mld. USD | 64,18 mld. USD | 66,53 mld. USD | 79,31 mld. USD | 79,62 mld. USD | 67,36 mld. USD | 74,32 mld. USD | 90,83 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 1,67 mld. USD | 5,63 mld. USD | 5,49 mld. USD | 6,72 mld. USD | 9,33 mld. USD | 7,51 mld. USD | 0,56 mld. USD | 5,92 mld. USD | 1,87 mld. USD | 8,55 mld. USD |
| Net margin Čistá marža | -1,9 % | -3,6 % | -2,5 % | 5,4 % | 3,7 % | 5,5 % | 2,4 % | 3,8 % | 4,8 % | 5,2 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 7,2 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
- Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 7,5 % tržieb.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 18,8 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
Riziká a slabé miesta
- Krátkodobé záväzky prevyšujú obežné aktíva.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma c · zmiešané. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 18,8 %, čistá marža 5,2 % a FCF marža 7,5 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +0,4 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Krátkodobé záväzky prevyšujú obežné aktíva. Samotný pomer nedokazuje platobné ťažkosti.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗