Hľadať na Finpilote

Napríklad výpočet splátky, IBKR alebo dôchodok. Aj bez diakritiky.

Načítavam vyhľadávanie…Celý Finpilot

DDOG · NASDAQ

Datadog, Inc.

Software · Services-Prepackaged Software

66/100Finančné zdravieB · Dobré100 % vstupov · rozklad ↓Ročné výkazy
Overené výsledky do Informačný limit ročných údajov Cena a denná zmena · USD ↗

Informačný limit ročných podaní je starší než 90 dní.

Kľúčové ukazovatele

Ročné výsledky do · USD
Revenue
3,43 mld. USDTržby · rast YoY 27,7 %
Net income
0,11 mld. USDČistý zisk · čistá marža 3,1 %
Free cash flow
1 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 29,2 %
Diluted EPS
0,31 USDZriedený zisk na akciu · USD
Operating margin
-1,3 %Prevádzková marža · hrubá marža 80 %
Return on assets (ROA)
1,7 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
Cash & equivalents
0,4 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
Long-term debt
NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti

Sledovať Vykázaný čistý zisk klesol z 0,18 mld. USD na 0,11 mld. USD.

Cena akcie

TradingView

Načítava sa externý cenový graf TradingView…

USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.

Najnovšie kvartálne výsledky

Q2 FY 2026 · USD

Obdobie: 1. 4. 2026 – 30. 6. 2026.

Tržby
1,12 mld. USDMedziročne 35,6 % · Q2 FY 2025
Prevádzkový zisk
0,01 mld. USDPrevádzková marža 0,5 %
Čistý zisk
0,04 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
Zriedený EPS
0,12 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál

Zdroj: SEC 10-Q · podané 6. 8. 2026 ↗.

Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
  • Tržby: 1121454000.0000000000 USD · reported-v1. 0001628280-26-054458 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
  • Prevádzkový zisk: 5455000.0000000000 USD · reported-v1. 0001628280-26-054458 · OperatingIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
  • Čistý zisk: 44558000.0000000000 USD · reported-v1. 0001628280-26-054458 · NetIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
  • Zriedený EPS: 0.1200000000 USD/shares · reported-v1. 0001628280-26-054458 · EarningsPerShareDiluted · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.

Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 6. 8. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.

Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.

Vývoj finančných fundamentov

Ukazovateľ v hlavnom grafe

Revenue

Ročné výsledky · 7 dostupných období

3,427158 mld. USD

Obdobie do 2025-12-31

31. 12. 2025Revenue3,427158 mld. USD

RevenueVykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-0,0662331,2412352,5487033,8561712019-12-31: 0,36278 mld. USD2020-12-31: 0,603466 mld. USD2021-12-31: 1,028784 mld. USD2022-12-31: 1,6751 mld. USD2023-12-31: 2,128359 mld. USD2024-12-31: 2,684275 mld. USD2025-12-31: 3,427158 mld. USD2019202020212022202320242025
Revenue
Hodnoty a definícia · mld. USD

Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.

Revenue· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenue
2019-12-310,36278
2020-12-310,603466
2021-12-311,028784
2022-12-311,6751
2023-12-312,128359
2024-12-312,684275
2025-12-313,427158

Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.

Finančné zdravie

health-v0.1 →

Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.

B · Dobré

Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.

100 % pokrytie vstupov · obdobie do

100 %Metodika a podmienky výpočtu →

Ziskovosť

13/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Finančná stabilita

82/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Peňažné toky

99/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Rast a konzistentnosť

100/100
Váha 15 % · vstupy 100 %

Efektívnosť kapitálu

22/100
Váha 10 % · vstupy 100 %
Najsilnejšia oblasť Rast a konzistentnosť · 100Najslabšia oblasť Ziskovosť · 13
Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy

Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.

health-v0.1· lineárna interpolácia medzi prahmi, orezanie na 0–100
Ukazovateľ / váhaHodnotaBodyVýpočet a prahy (hodnota → body)
Operating margin12.5 % modelu-1,3 %0Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100
Net margin12.5 % modelu3,1 %25,5Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Current ratio12.5 % modelu3,4 ×100Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100
Liabilities / assets12.5 % modelu43,8 %64,9Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0
FCF margin12.5 % modelu29,2 %98(Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Operating cash flow / net income12.5 % modelu9,7 ×100Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100
Revenue CAGR7.5 % modelu26,9 %100CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100
Profitable years7.5 % modelu100 %100Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100
Return on assets (ROA)10 % modelu1,7 %21,7Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100

Finančné trendy

7 ročných · 8 kvartálnych období

Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.

Revenue & net income

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Revenue3,427158 mld. USDNet income0,107741 mld. USD

Revenue & net incomeTržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-0,5369850,5757571,6884992,8012413,9139832019-12-31: 0,36278 mld. USD2020-12-31: 0,603466 mld. USD2021-12-31: 1,028784 mld. USD2022-12-31: 1,6751 mld. USD2023-12-31: 2,128359 mld. USD2024-12-31: 2,684275 mld. USD2025-12-31: 3,427158 mld. USD2019-12-31: -0,01671 mld. USD2020-12-31: -0,024547 mld. USD2021-12-31: -0,020745 mld. USD2022-12-31: -0,05016 mld. USD2023-12-31: 0,048568 mld. USD2024-12-31: 0,183746 mld. USD2025-12-31: 0,107741 mld. USD2019202020212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.

Revenue & net income· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenueNet income
2019-12-310,36278-0,01671
2020-12-310,603466-0,024547
2021-12-311,028784-0,020745
2022-12-311,6751-0,05016
2023-12-312,1283590,048568
2024-12-312,6842750,183746
2025-12-313,4271580,107741

Operating & net margin

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Operating margin-1,29 %Net margin3,14 %

Operating & net marginPrevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-7,29-23,298,582019-12-31: -5,55 %2020-12-31: -2,28 %2021-12-31: -1,86 %2022-12-31: -3,5 %2023-12-31: -1,57 %2024-12-31: 2,02 %2025-12-31: -1,29 %2019-12-31: -4,61 %2020-12-31: -4,07 %2021-12-31: -2,02 %2022-12-31: -2,99 %2023-12-31: 2,28 %2024-12-31: 6,85 %2025-12-31: 3,14 %2019202020212022202320242025
Hodnoty a definícia · %

Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.

Operating & net margin· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doOperating marginNet margin
2019-12-31-5,55-4,61
2020-12-31-2,28-4,07
2021-12-31-1,86-2,02
2022-12-31-3,5-2,99
2023-12-31-1,572,28
2024-12-312,026,85
2025-12-31-1,293,14

Free cash flow

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Free cash flow1,000557 mld. USD

Free cash flowVoľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.00,2851590,5703170,8554761,1406352019-12-31: 0,010919 mld. USD2020-12-31: 0,103676 mld. USD2021-12-31: 0,276589 mld. USD2022-12-31: 0,383146 mld. USD2023-12-31: 0,632368 mld. USD2024-12-31: 0,835884 mld. USD2025-12-31: 1,000557 mld. USD2019202020212022202320242025
Free cash flow
Hodnoty a definícia · mld. USD

Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.

Free cash flow· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doFree cash flow
2019-12-310,010919
2020-12-310,103676
2021-12-310,276589
2022-12-310,383146
2023-12-310,632368
2024-12-310,835884
2025-12-311,000557

Cash & long-term debt

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Cash & equivalents0,401305 mld. USDLong-term debtNedostupné

Cash & long-term debtHotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.00,355390,710781,066171,4215612019-12-31: 0,597297 mld. USD2020-12-31: 0,224927 mld. USD2021-12-31: 0,270973 mld. USD2022-12-31: 0,338985 mld. USD2023-12-31: 0,330339 mld. USD2024-12-31: 1,246983 mld. USD2025-12-31: 0,401305 mld. USD2019202020212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.

Cash & long-term debt· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doCash & equivalentsLong-term debt
2019-12-310,597297Nedostupné
2020-12-310,224927Nedostupné
2021-12-310,270973Nedostupné
2022-12-310,338985Nedostupné
2023-12-310,330339Nedostupné
2024-12-311,246983Nedostupné
2025-12-310,401305Nedostupné

Assets & liabilities

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Total assets6,643844 mld. USDTotal liabilities2,911638 mld. USD

Assets & liabilitiesStav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.01,8934963,7869915,6804877,5739822019-12-31: 1,038041 mld. USD2020-12-31: 1,890285 mld. USD2021-12-31: 2,380794 mld. USD2022-12-31: 3,004852 mld. USD2023-12-31: 3,936072 mld. USD2024-12-31: 5,785339 mld. USD2025-12-31: 6,643844 mld. USD2019-12-31: 0,2557 mld. USD2020-12-31: 0,932853 mld. USD2021-12-31: 1,339591 mld. USD2022-12-31: 1,594347 mld. USD2023-12-31: 1,910718 mld. USD2024-12-31: 3,070976 mld. USD2025-12-31: 2,911638 mld. USD2019202020212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.

Assets & liabilities· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doTotal assetsTotal liabilities
2019-12-311,0380410,2557
2020-12-311,8902850,932853
2021-12-312,3807941,339591
2022-12-313,0048521,594347
2023-12-313,9360721,910718
2024-12-315,7853393,070976
2025-12-316,6438442,911638

Revenue growth (YoY)

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Revenue growth27,68 %

Revenue growth (YoY)Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.020,0940,1760,2680,352020-12-31: 66,34 %2021-12-31: 70,48 %2022-12-31: 62,82 %2023-12-31: 27,06 %2024-12-31: 26,12 %2025-12-31: 27,68 %2019202020212022202320242025
Revenue growth
Hodnoty a definícia · %

Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Revenue growth (YoY)· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doRevenue growth
2019-12-31Nedostupné
2020-12-3166,34
2021-12-3170,48
2022-12-3162,82
2023-12-3127,06
2024-12-3126,12
2025-12-3127,68

Finančné zdravie v čase

Ročné výsledky · 7 dostupných období

31. 12. 2025Finančné zdravie66 bodov / 100

Finančné zdravie v časePrepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02550751002021-12-31: 50 bodov / 1002022-12-31: 48 bodov / 1002023-12-31: 59 bodov / 1002024-12-31: 67 bodov / 1002025-12-31: 66 bodov / 1002019202020212022202320242025
Finančné zdravie
Hodnoty a definícia · bodov / 100

Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.

Finančné zdravie v čase· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·bodov / 100
Obdobie doFinančné zdravie
2019-12-31Nedostupné
2020-12-31Nedostupné
2021-12-3150
2022-12-3148
2023-12-3159
2024-12-3167
2025-12-3166
Ročné výkazy v tabuľke
Miliardy USD, EPS v USD na akciu · pomery sú výpočty Finpilotu. — znamená nedostupný údaj, nie nulu.
Ukazovateľ2019-12-312020-12-312021-12-312022-12-312023-12-312024-12-312025-12-31
RevenueTržby0,36 mld. USD0,6 mld. USD1,03 mld. USD1,68 mld. USD2,13 mld. USD2,68 mld. USD3,43 mld. USD
Net incomeČistý zisk-0,02 mld. USD-0,02 mld. USD-0,02 mld. USD-0,05 mld. USD0,05 mld. USD0,18 mld. USD0,11 mld. USD
Operating incomePrevádzkový zisk-0,02 mld. USD-0,01 mld. USD-0,02 mld. USD-0,06 mld. USD-0,03 mld. USD0,05 mld. USD-0,04 mld. USD
Diluted EPSZriedený zisk na akciu-0,12 USD-0,08 USD-0,07 USD-0,16 USD0,14 USD0,52 USD0,31 USD
Operating cash flowPrevádzkový cash flow0,02 mld. USD0,11 mld. USD0,29 mld. USD0,42 mld. USD0,66 mld. USD0,87 mld. USD1,05 mld. USD
CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE)0,01 mld. USD0,01 mld. USD0,01 mld. USD0,04 mld. USD0,03 mld. USD0,03 mld. USD0,05 mld. USD
Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty0,6 mld. USD0,22 mld. USD0,27 mld. USD0,34 mld. USD0,33 mld. USD1,25 mld. USD0,4 mld. USD
Total assetsAktíva1,04 mld. USD1,89 mld. USD2,38 mld. USD3 mld. USD3,94 mld. USD5,79 mld. USD6,64 mld. USD
Current assetsObežné aktíva0,9 mld. USD1,72 mld. USD1,87 mld. USD2,34 mld. USD3,18 mld. USD4,91 mld. USD5,38 mld. USD
Current liabilitiesKrátkodobé záväzky0,2 mld. USD0,3 mld. USD0,53 mld. USD0,76 mld. USD1 mld. USD1,86 mld. USD1,59 mld. USD
Total liabilitiesZáväzky celkom0,26 mld. USD0,93 mld. USD1,34 mld. USD1,59 mld. USD1,91 mld. USD3,07 mld. USD2,91 mld. USD
Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhuNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej častiNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Interest expenseÚrokové náklady0 mld. USD0,03 mld. USD0,02 mld. USD0,02 mld. USD0,01 mld. USD0,01 mld. USD0,01 mld. USD
Cost of revenueNáklady na tržby0,09 mld. USD0,13 mld. USD0,23 mld. USD0,35 mld. USD0,41 mld. USD0,52 mld. USD0,69 mld. USD
Free cash flow Voľný peňažný tok · model0,01 mld. USD0,1 mld. USD0,28 mld. USD0,38 mld. USD0,63 mld. USD0,84 mld. USD1 mld. USD
Net margin Čistá marža-4,6 %-4,1 %-2 %-3 %2,3 %6,8 %3,1 %
Zdroj · dátum podania SEC

Čo si všimnúť

Modelový prehľad

Silné stránky

  • Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 29,2 % tržieb.
  • Tržby v poslednom roku vzrástli o 27,7 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
  • Všetky tri posledné súvislé roky mali kladný vykázaný čistý zisk.

Riziká a slabé miesta

  • Vykázaný čistý zisk klesol z 0,18 mld. USD na 0,11 mld. USD.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
  • Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.

Čo sledovať ďalej

  • Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
  • Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia

Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma b · dobré. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.

Medziročný rast tržieb 27,7 %, čistá marža 3,1 % a FCF marža 29,2 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: -3,7 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.

Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.

  • Vykázaný čistý zisk klesol z 0,18 mld. USD na 0,11 mld. USD. Príčinu treba overiť vo výkaze a jeho poznámkach.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
  • Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
O spoločnosti Datadog, Inc.

Datadog, Inc. · Services-Prepackaged Software.

Profil emitenta ↗

Porovnanie dvoch spoločností

Ako porovnávať →

Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.

Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.