Hľadať na Finpilote

Napríklad výpočet splátky, IBKR alebo dôchodok. Aj bez diakritiky.

Načítavam vyhľadávanie…Celý Finpilot

CPNG · NYSE

Coupang, Inc.

Financial technology and digital commerce · Retail-Catalog & Mail-Order Houses

42/100Finančné zdravieD · Slabé100 % vstupov · rozklad ↓Ročné výkazy
Overené výsledky do Informačný limit ročných údajov Cena a denná zmena · USD ↗

Informačný limit ročných podaní je starší než 90 dní.

Kľúčové ukazovatele

Ročné výsledky do · USD
Revenue
34,53 mld. USDTržby · rast YoY 14,1 %
Net income
0,21 mld. USDČistý zisk · čistá marža 0,6 %
Free cash flow
0,52 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 1,5 %
Diluted EPS
0,11 USDZriedený zisk na akciu · USD
Operating margin
1,4 %Prevádzková marža · hrubá marža 29,4 %
Return on assets (ROA)
1,3 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
Cash & equivalents
6,32 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
Long-term debt
NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti

Sledovať Voľný cash flow podľa jednotnej definície klesol z 1,01 mld. USD na 0,52 mld. USD.

Cena akcie

TradingView

Načítava sa externý cenový graf TradingView…

USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.

Najnovšie kvartálne výsledky

Q2 FY 2026 · USD

Obdobie: 1. 4. 2026 – 30. 6. 2026.

Tržby
8,86 mld. USDMedziročne 3,9 % · Q2 FY 2025
Prevádzkový zisk
-0,56 mld. USDPrevádzková marža -6,3 %
Čistý zisk
-0,57 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
Zriedený EPS
-0,32 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál

Zdroj: SEC 10-Q · podané 4. 8. 2026 ↗.

Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
  • Tržby: 8856000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001834584-26-000073 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 4. 8. 2026.
  • Prevádzkový zisk: -556000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001834584-26-000073 · OperatingIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 4. 8. 2026.
  • Čistý zisk: -570000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001834584-26-000073 · NetIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 4. 8. 2026.
  • Zriedený EPS: -0.3200000000 USD/shares · reported-v1. 0001834584-26-000073 · EarningsPerShareDiluted · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 4. 8. 2026.

Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 4. 8. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.

Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.

Vývoj finančných fundamentov

Ukazovateľ v hlavnom grafe

Revenue

Ročné výsledky · 5 dostupných období

34,534 mld. USD

Obdobie do 2025-12-31

31. 12. 2025Revenue34,534 mld. USD

RevenueVykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.16,1480823,0293629,9106436,791922021-12-31: 18,406 mld. USD2022-12-31: 20,583 mld. USD2023-12-31: 24,383 mld. USD2024-12-31: 30,268 mld. USD2025-12-31: 34,534 mld. USD20212022202320242025
Revenue
Hodnoty a definícia · mld. USD

Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.

Revenue· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenue
2021-12-3118,406
2022-12-3120,583
2023-12-3124,383
2024-12-3130,268
2025-12-3134,534

Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.

Finančné zdravie

health-v0.1 →

Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.

D · Slabé

Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.

100 % pokrytie vstupov · obdobie do

100 %Metodika a podmienky výpočtu →

Ziskovosť

6/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Finančná stabilita

42/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Peňažné toky

56/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Rast a konzistentnosť

99/100
Váha 15 % · vstupy 100 %

Efektívnosť kapitálu

16/100
Váha 10 % · vstupy 100 %
Najsilnejšia oblasť Rast a konzistentnosť · 99Najslabšia oblasť Ziskovosť · 6
Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy

Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.

health-v0.1· lineárna interpolácia medzi prahmi, orezanie na 0–100
Ukazovateľ / váhaHodnotaBodyVýpočet a prahy (hodnota → body)
Operating margin12.5 % modelu1,4 %6,8Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100
Net margin12.5 % modelu0,6 %5Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Current ratio12.5 % modelu1 ×52,1Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100
Liabilities / assets12.5 % modelu74 %31,2Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0
FCF margin12.5 % modelu1,5 %12,6(Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Operating cash flow / net income12.5 % modelu8,5 ×100Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100
Revenue CAGR7.5 % modelu19 %98CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100
Profitable years7.5 % modelu100 %100Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100
Return on assets (ROA)10 % modelu1,3 %15,7Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100

Finančné trendy

5 ročných · 8 kvartálnych období

Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.

Revenue & net income

Ročné výsledky · 5 dostupných období

31. 12. 2025Revenue34,534 mld. USDNet income0,208 mld. USD

Revenue & net incomeTržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-6,593784,9508616,495528,0401439,584782021-12-31: 18,406 mld. USD2022-12-31: 20,583 mld. USD2023-12-31: 24,383 mld. USD2024-12-31: 30,268 mld. USD2025-12-31: 34,534 mld. USD2021-12-31: -1,543 mld. USD2022-12-31: -0,092 mld. USD2023-12-31: 1,36 mld. USD2024-12-31: 0,154 mld. USD2025-12-31: 0,208 mld. USD20212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.

Revenue & net income· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenueNet income
2021-12-3118,406-1,543
2022-12-3120,583-0,092
2023-12-3124,3831,36
2024-12-3130,2680,154
2025-12-3134,5340,208

Operating & net margin

Ročné výsledky · 5 dostupných období

31. 12. 2025Operating margin1,37 %Net margin0,6 %

Operating & net marginPrevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-10,34-4,381,587,532021-12-31: -8,12 %2022-12-31: -0,54 %2023-12-31: 1,94 %2024-12-31: 1,44 %2025-12-31: 1,37 %2021-12-31: -8,38 %2022-12-31: -0,45 %2023-12-31: 5,58 %2024-12-31: 0,51 %2025-12-31: 0,6 %20212022202320242025
Hodnoty a definícia · %

Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.

Operating & net margin· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doOperating marginNet margin
2021-12-31-8,12-8,38
2022-12-31-0,54-0,45
2023-12-311,945,58
2024-12-311,440,51
2025-12-311,370,6

Free cash flow

Ročné výsledky · 5 dostupných období

31. 12. 2025Free cash flow0,522 mld. USD

Free cash flowVoľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-1,48274-0,573620,33551,244622,153742021-12-31: -1,085 mld. USD2022-12-31: -0,259 mld. USD2023-12-31: 1,756 mld. USD2024-12-31: 1,007 mld. USD2025-12-31: 0,522 mld. USD20212022202320242025
Free cash flow
Hodnoty a definícia · mld. USD

Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.

Free cash flow· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doFree cash flow
2021-12-31-1,085
2022-12-31-0,259
2023-12-311,756
2024-12-311,007
2025-12-310,522

Cash & long-term debt

Ročné výsledky · 5 dostupných období

31. 12. 2025Cash & equivalents6,318 mld. USDLong-term debtNedostupné

Cash & long-term debtHotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.01,800633,601265,401897,202522021-12-31: 3,488 mld. USD2022-12-31: 3,509 mld. USD2023-12-31: 5,243 mld. USD2024-12-31: 5,879 mld. USD2025-12-31: 6,318 mld. USD20212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.

Cash & long-term debt· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doCash & equivalentsLong-term debt
2021-12-313,488Nedostupné
2022-12-313,509Nedostupné
2023-12-315,243Nedostupné
2024-12-315,879Nedostupné
2025-12-316,318Nedostupné

Assets & liabilities

Ročné výsledky · 5 dostupných období

31. 12. 2025Total assets17,787 mld. USDTotal liabilities13,164 mld. USD

Assets & liabilitiesStav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.05,06929510,1385915,20788520,277182021-12-31: 8,641834 mld. USD2022-12-31: 9,513 mld. USD2023-12-31: 13,346 mld. USD2024-12-31: 15,344 mld. USD2025-12-31: 17,787 mld. USD2021-12-31: 6,465877 mld. USD2022-12-31: 7,099 mld. USD2023-12-31: 9,242 mld. USD2024-12-31: 11,167 mld. USD2025-12-31: 13,164 mld. USD20212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.

Assets & liabilities· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doTotal assetsTotal liabilities
2021-12-318,6418346,465877
2022-12-319,5137,099
2023-12-3113,3469,242
2024-12-3115,34411,167
2025-12-3117,78713,164

Revenue growth (YoY)

Ročné výsledky · 5 dostupných období

31. 12. 2025Revenue growth14,09 %

Revenue growth (YoY)Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.06,8813,7620,6427,512022-12-31: 11,83 %2023-12-31: 18,46 %2024-12-31: 24,14 %2025-12-31: 14,09 %20212022202320242025
Revenue growth
Hodnoty a definícia · %

Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Revenue growth (YoY)· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doRevenue growth
2021-12-31Nedostupné
2022-12-3111,83
2023-12-3118,46
2024-12-3124,14
2025-12-3114,09

Finančné zdravie v čase

Ročné výsledky · 5 dostupných období

31. 12. 2025Finančné zdravie42 bodov / 100

Finančné zdravie v časePrepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02550751002023-12-31: 52 bodov / 1002024-12-31: 43 bodov / 1002025-12-31: 42 bodov / 10020212022202320242025
Finančné zdravie
Hodnoty a definícia · bodov / 100

Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.

Finančné zdravie v čase· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·bodov / 100
Obdobie doFinančné zdravie
2021-12-31Nedostupné
2022-12-31Nedostupné
2023-12-3152
2024-12-3143
2025-12-3142
Ročné výkazy v tabuľke
Miliardy USD, EPS v USD na akciu · pomery sú výpočty Finpilotu. — znamená nedostupný údaj, nie nulu.
Ukazovateľ2021-12-312022-12-312023-12-312024-12-312025-12-31
RevenueTržby18,41 mld. USD20,58 mld. USD24,38 mld. USD30,27 mld. USD34,53 mld. USD
Net incomeČistý zisk-1,54 mld. USD-0,09 mld. USD1,36 mld. USD0,15 mld. USD0,21 mld. USD
Operating incomePrevádzkový zisk-1,49 mld. USD-0,11 mld. USD0,47 mld. USD0,44 mld. USD0,47 mld. USD
Diluted EPSZriedený zisk na akciu-1,08 USD-0,05 USD0,75 USD0,08 USD0,11 USD
Operating cash flowPrevádzkový cash flow-0,41 mld. USD0,57 mld. USD2,65 mld. USD1,89 mld. USD1,77 mld. USD
CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE)0,67 mld. USD0,82 mld. USD0,9 mld. USD0,88 mld. USD1,25 mld. USD
Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty3,49 mld. USD3,51 mld. USD5,24 mld. USD5,88 mld. USD6,32 mld. USD
Total assetsAktíva8,64 mld. USD9,51 mld. USD13,35 mld. USD15,34 mld. USD17,79 mld. USD
Current assetsObežné aktíva5,64 mld. USD5,83 mld. USD7,89 mld. USD8,99 mld. USD9,69 mld. USD
Current liabilitiesKrátkodobé záväzky4,74 mld. USD5,06 mld. USD6,95 mld. USD7,72 mld. USD9,36 mld. USD
Total liabilitiesZáväzky celkom6,47 mld. USD7,1 mld. USD9,24 mld. USD11,17 mld. USD13,16 mld. USD
Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu0,34 mld. USD0,13 mld. USD0,2 mld. USD0,07 mld. USD0 mld. USD
Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej častiNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné
Interest expenseÚrokové náklady0,05 mld. USD0,03 mld. USD0,05 mld. USD0,14 mld. USD0,09 mld. USD
Cost of revenueNáklady na tržby15,46 mld. USD15,87 mld. USD18,19 mld. USD21,44 mld. USD24,39 mld. USD
Free cash flow Voľný peňažný tok · model-1,09 mld. USD-0,26 mld. USD1,76 mld. USD1,01 mld. USD0,52 mld. USD
Net margin Čistá marža-8,4 %-0,4 %5,6 %0,5 %0,6 %
Zdroj · dátum podania SEC

Čo si všimnúť

Modelový prehľad

Silné stránky

  • Kladná prevádzková marža 1,4 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
  • Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 1,5 % tržieb.
  • Tržby v poslednom roku vzrástli o 14,1 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Riziká a slabé miesta

  • Voľný cash flow podľa jednotnej definície klesol z 1,01 mld. USD na 0,52 mld. USD.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
  • Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.

Čo sledovať ďalej

  • Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
  • Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia

Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma d · slabé. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.

Medziročný rast tržieb 14,1 %, čistá marža 0,6 % a FCF marža 1,5 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +0,1 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.

Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.

  • Voľný cash flow podľa jednotnej definície klesol z 1,01 mld. USD na 0,52 mld. USD. Samotný pokles nerozlišuje investičnú expanziu od slabšej prevádzky.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
  • Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
O spoločnosti Coupang, Inc.

Coupang, Inc. · Retail-Catalog & Mail-Order Houses.

Profil emitenta ↗

Porovnanie dvoch spoločností

Ako porovnávať →

Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.

Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.