COP · NYSE
CONOCOPHILLIPS
Energy and utilities · Petroleum Refining
Informačný limit ročných podaní je starší než 90 dní.
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 51,82 mld. USDTržby · rast YoY 4,9 %
- Net income
- 7,99 mld. USDČistý zisk · čistá marža 15,4 %
- Free cash flow
- NedostupnéVoľný peňažný tok · FCF marža Nedostupné
- Diluted EPS
- 6,35 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- NedostupnéPrevádzková marža · hrubá marža 56,9 %
- Return on assets (ROA)
- 6,5 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 6,5 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Vykázaný čistý zisk klesol z 9,25 mld. USD na 7,99 mld. USD.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q2 FY 2026 · USDObdobie: 1. 4. 2026 – 30. 6. 2026.
- Tržby
- 18,09 mld. USDMedziročne 43,3 % · Q2 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- NedostupnéPrevádzková marža Nedostupné
- Čistý zisk
- 3,93 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 3,23 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 6. 8. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 18088000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001163165-26-000032 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
- Čistý zisk: 3931000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001163165-26-000032 · NetIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
- Zriedený EPS: 3.2300000000 USD/shares · reported-v1. 0001163165-26-000032 · EarningsPerShareDiluted · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 6. 8. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 6. 8. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 15 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
51,824 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Revenue51,824 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 149,341 | |
| 2012-12-31 | 62,004 | |
| 2013-12-31 | 58,248 | |
| 2014-12-31 | 55,517 | |
| 2015-12-31 | 30,935 | |
| 2016-12-31 | 23,693 | |
| 2017-12-31 | 29,106 | |
| 2018-12-31 | 36,417 | |
| 2019-12-31 | 32,567 | |
| 2020-12-31 | 13,662 | |
| 2021-12-31 | 34,59 | |
| 2022-12-31 | 61,049 | |
| 2023-12-31 | 48,522 | |
| 2024-12-31 | 49,418 | |
| 2025-12-31 | 51,824 |
Net income
Ročné výsledky · 15 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
7,988 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net income7,988 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 4,858 | |
| 2012-12-31 | 8,428 | |
| 2013-12-31 | 9,156 | |
| 2014-12-31 | 6,869 | |
| 2015-12-31 | -4,428 | |
| 2016-12-31 | -3,615 | |
| 2017-12-31 | -0,855 | |
| 2018-12-31 | 6,257 | |
| 2019-12-31 | 7,189 | |
| 2020-12-31 | -2,701 | |
| 2021-12-31 | 8,079 | |
| 2022-12-31 | 18,68 | |
| 2023-12-31 | 10,957 | |
| 2024-12-31 | 9,245 | |
| 2025-12-31 | 7,988 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 15 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
Nedostupné
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Free cash flowNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | Nedostupné | |
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Net margin
Ročné výsledky · 15 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
15,41 %
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net margin15,41 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 3,25 | |
| 2012-12-31 | 13,59 | |
| 2013-12-31 | 15,72 | |
| 2014-12-31 | 12,37 | |
| 2015-12-31 | -14,31 | |
| 2016-12-31 | -15,26 | |
| 2017-12-31 | -2,94 | |
| 2018-12-31 | 17,18 | |
| 2019-12-31 | 22,07 | |
| 2020-12-31 | -19,77 | |
| 2021-12-31 | 23,36 | |
| 2022-12-31 | 30,6 | |
| 2023-12-31 | 22,58 | |
| 2024-12-31 | 18,71 | |
| 2025-12-31 | 15,41 |
Total assets
Ročné výsledky · 15 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
121,939 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Total assets121,939 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | 152,138 | |
| 2012-12-31 | 117,144 | |
| 2013-12-31 | 118,057 | |
| 2014-12-31 | 116,539 | |
| 2015-12-31 | 97,484 | |
| 2016-12-31 | 89,772 | |
| 2017-12-31 | 73,362 | |
| 2018-12-31 | 69,98 | |
| 2019-12-31 | 70,514 | |
| 2020-12-31 | 62,618 | |
| 2021-12-31 | 90,661 | |
| 2022-12-31 | 93,829 | |
| 2023-12-31 | 95,924 | |
| 2024-12-31 | 122,78 | |
| 2025-12-31 | 121,939 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Údaje nestačia na schválené celkové skóre finančného zdravia.
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
Nehodnotené
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
75 % pokrytie vstupov · obdobie do
Nedostupné metriky modelu: Operating margin, FCF margin. Chýbajúce alebo neporovnateľné vstupy sa nepočítajú ako nula.
Metodika a podmienky výpočtu →Finančná stabilita
—/100Peňažné toky
—/100Rast a konzistentnosť
—/100Efektívnosť kapitálu
—/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 75 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 15,4 % | Nedostupné | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 1,3 × | Nedostupné | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 47,1 % | Nedostupné | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 2,5 × | Nedostupné | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 3,3 % | Nedostupné | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 100 % | Nedostupné | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | 6,5 % | Nedostupné | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 15 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue51,824 mld. USDNet income7,988 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-31 | 149,341 | 4,858 | |
| 2012-12-31 | 62,004 | 8,428 | |
| 2013-12-31 | 58,248 | 9,156 | |
| 2014-12-31 | 55,517 | 6,869 | |
| 2015-12-31 | 30,935 | -4,428 | |
| 2016-12-31 | 23,693 | -3,615 | |
| 2017-12-31 | 29,106 | -0,855 | |
| 2018-12-31 | 36,417 | 6,257 | |
| 2019-12-31 | 32,567 | 7,189 | |
| 2020-12-31 | 13,662 | -2,701 | |
| 2021-12-31 | 34,59 | 8,079 | |
| 2022-12-31 | 61,049 | 18,68 | |
| 2023-12-31 | 48,522 | 10,957 | |
| 2024-12-31 | 49,418 | 9,245 | |
| 2025-12-31 | 51,824 | 7,988 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 15 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Operating marginNedostupnéNet margin15,41 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-31 | Nedostupné | 3,25 | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | 13,59 | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | 15,72 | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | 12,37 | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | -14,31 | |
| 2016-12-31 | Nedostupné | -15,26 | |
| 2017-12-31 | Nedostupné | -2,94 | |
| 2018-12-31 | Nedostupné | 17,18 | |
| 2019-12-31 | Nedostupné | 22,07 | |
| 2020-12-31 | Nedostupné | -19,77 | |
| 2021-12-31 | Nedostupné | 23,36 | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | 30,6 | |
| 2023-12-31 | Nedostupné | 22,58 | |
| 2024-12-31 | Nedostupné | 18,71 | |
| 2025-12-31 | Nedostupné | 15,41 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 15 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Free cash flowNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | Nedostupné | |
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 15 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Cash & equivalents6,497 mld. USDLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-31 | 0,542 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | 3,618 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | 6,246 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | 5,062 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | 2,368 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | 3,61 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | 6,325 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | 5,915 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | 5,088 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | 2,991 | Nedostupné | |
| 2021-12-31 | 5,028 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 6,458 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 5,635 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | 5,607 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | 6,497 | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 15 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Total assets121,939 mld. USDTotal liabilities57,452 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2009-12-31 | 152,138 | 89,525 | |
| 2012-12-31 | 117,144 | 68,717 | |
| 2013-12-31 | 118,057 | 65,565 | |
| 2014-12-31 | 116,539 | 64,266 | |
| 2015-12-31 | 97,484 | 57,402 | |
| 2016-12-31 | 89,772 | 54,546 | |
| 2017-12-31 | 73,362 | 42,561 | |
| 2018-12-31 | 69,98 | 37,916 | |
| 2019-12-31 | 70,514 | 35,464 | |
| 2020-12-31 | 62,618 | 32,769 | |
| 2021-12-31 | 90,661 | 45,255 | |
| 2022-12-31 | 93,829 | 45,826 | |
| 2023-12-31 | 95,924 | 46,645 | |
| 2024-12-31 | 122,78 | 57,984 | |
| 2025-12-31 | 121,939 | 57,452 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 15 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue growth4,87 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | -6,06 | |
| 2014-12-31 | -4,69 | |
| 2015-12-31 | -44,28 | |
| 2016-12-31 | -23,41 | |
| 2017-12-31 | 22,85 | |
| 2018-12-31 | 25,12 | |
| 2019-12-31 | -10,57 | |
| 2020-12-31 | -58,05 | |
| 2021-12-31 | 153,18 | |
| 2022-12-31 | 76,49 | |
| 2023-12-31 | -20,52 | |
| 2024-12-31 | 1,85 | |
| 2025-12-31 | 4,87 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 15 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Finančné zdravieNedostupné
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2009-12-31 | Nedostupné | |
| 2012-12-31 | Nedostupné | |
| 2013-12-31 | Nedostupné | |
| 2014-12-31 | Nedostupné | |
| 2015-12-31 | Nedostupné | |
| 2016-12-31 | Nedostupné | |
| 2017-12-31 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | Nedostupné | |
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2009-12-31 | 2012-12-31 | 2013-12-31 | 2014-12-31 | 2015-12-31 | 2016-12-31 | 2017-12-31 | 2018-12-31 | 2019-12-31 | 2020-12-31 | 2021-12-31 | 2022-12-31 | 2023-12-31 | 2024-12-31 | 2025-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 149,34 mld. USD | 62 mld. USD | 58,25 mld. USD | 55,52 mld. USD | 30,94 mld. USD | 23,69 mld. USD | 29,11 mld. USD | 36,42 mld. USD | 32,57 mld. USD | 13,66 mld. USD | 34,59 mld. USD | 61,05 mld. USD | 48,52 mld. USD | 49,42 mld. USD | 51,82 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | 4,86 mld. USD | 8,43 mld. USD | 9,16 mld. USD | 6,87 mld. USD | -4,43 mld. USD | -3,62 mld. USD | -0,86 mld. USD | 6,26 mld. USD | 7,19 mld. USD | -2,7 mld. USD | 8,08 mld. USD | 18,68 mld. USD | 10,96 mld. USD | 9,25 mld. USD | 7,99 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | 3,24 USD | 6,72 USD | 7,38 USD | 5,51 USD | -3,58 USD | -2,91 USD | -0,70 USD | Nedostupné | 6,40 USD | -2,51 USD | 6,07 USD | 14,57 USD | 9,06 USD | 7,81 USD | 6,35 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 12,48 mld. USD | 13,92 mld. USD | 16,14 mld. USD | 16,57 mld. USD | 7,57 mld. USD | 4,4 mld. USD | 7,08 mld. USD | 12,93 mld. USD | 11,1 mld. USD | 4,8 mld. USD | 17 mld. USD | 28,31 mld. USD | 19,97 mld. USD | 20,12 mld. USD | 19,8 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 0,54 mld. USD | 3,62 mld. USD | 6,25 mld. USD | 5,06 mld. USD | 2,37 mld. USD | 3,61 mld. USD | 6,33 mld. USD | 5,92 mld. USD | 5,09 mld. USD | 2,99 mld. USD | 5,03 mld. USD | 6,46 mld. USD | 5,64 mld. USD | 5,61 mld. USD | 6,5 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 152,14 mld. USD | 117,14 mld. USD | 118,06 mld. USD | 116,54 mld. USD | 97,48 mld. USD | 89,77 mld. USD | 73,36 mld. USD | 69,98 mld. USD | 70,51 mld. USD | 62,62 mld. USD | 90,66 mld. USD | 93,83 mld. USD | 95,92 mld. USD | 122,78 mld. USD | 121,94 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 21,17 mld. USD | 23,99 mld. USD | 19,02 mld. USD | 15,07 mld. USD | 8,79 mld. USD | 8,61 mld. USD | 16,51 mld. USD | 13,27 mld. USD | 16,91 mld. USD | 12,07 mld. USD | 16,05 mld. USD | 18,75 mld. USD | 14,33 mld. USD | 15,65 mld. USD | 15,53 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 23,7 mld. USD | 17,44 mld. USD | 15,13 mld. USD | 11,54 mld. USD | 9,26 mld. USD | 6,91 mld. USD | 9,4 mld. USD | 7,4 mld. USD | 7,04 mld. USD | 5,37 mld. USD | 12,02 mld. USD | 12,85 mld. USD | 10,01 mld. USD | 12,12 mld. USD | 11,97 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 89,53 mld. USD | 68,72 mld. USD | 65,57 mld. USD | 64,27 mld. USD | 57,4 mld. USD | 54,55 mld. USD | 42,56 mld. USD | 37,92 mld. USD | 35,46 mld. USD | 32,77 mld. USD | 45,26 mld. USD | 45,83 mld. USD | 46,65 mld. USD | 57,98 mld. USD | 57,45 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Interest expenseÚrokové náklady | 1,29 mld. USD | 0,71 mld. USD | 0,61 mld. USD | 0,65 mld. USD | 0,92 mld. USD | 1,25 mld. USD | 1,1 mld. USD | 0,74 mld. USD | 0,78 mld. USD | 0,81 mld. USD | 0,88 mld. USD | 0,81 mld. USD | 0,78 mld. USD | 0,78 mld. USD | 0,86 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | 9,99 mld. USD | 12,48 mld. USD | 14,29 mld. USD | 11,84 mld. USD | 8,08 mld. USD | 18,16 mld. USD | 33,97 mld. USD | 21,98 mld. USD | 20,01 mld. USD | 22,33 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Net margin Čistá marža | 3,3 % | 13,6 % | 15,7 % | 12,4 % | -14,3 % | -15,3 % | -2,9 % | 17,2 % | 22,1 % | -19,8 % | 23,4 % | 30,6 % | 22,6 % | 18,7 % | 15,4 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 4,9 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
- Všetky tri posledné súvislé roky mali kladný vykázaný čistý zisk.
Riziká a slabé miesta
- Vykázaný čistý zisk klesol z 9,25 mld. USD na 7,99 mld. USD.
- Chýba 25 % váhy vstupov.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Dáta umožňujú čítať výsledky, ale nestačia na celkové hodnotenie finančného zdravia.
Medziročný rast tržieb 4,9 %, čistá marža 15,4 % a FCF marža Nedostupné. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: -3,3 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Vykázaný čistý zisk klesol z 9,25 mld. USD na 7,99 mld. USD. Príčinu treba overiť vo výkaze a jeho poznámkach.
- Chýba 25 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗