APP · NASDAQ
AppLovin Corp
Technology and platforms · Services-Computer Programming, Data Processing, Etc.
Informačný limit ročných podaní je starší než 90 dní.
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 5,48 mld. USDTržby · rast YoY 70 %
- Net income
- 3,33 mld. USDČistý zisk · čistá marža 60,8 %
- Free cash flow
- NedostupnéVoľný peňažný tok · FCF marža Nedostupné
- Diluted EPS
- 9,75 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 75,8 %Prevádzková marža · hrubá marža 87,9 %
- Return on assets (ROA)
- 50,8 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 2,49 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Chýba 12.5 % váhy vstupov.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Q2 FY 2026 · USDObdobie: 1. 4. 2026 – 30. 6. 2026.
- Tržby
- 1,92 mld. USDMedziročne 52,8 % · Q2 FY 2025
- Prevádzkový zisk
- 1,49 mld. USDPrevádzková marža 77,7 %
- Čistý zisk
- 1,27 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
- Zriedený EPS
- 3,76 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál
Zdroj: SEC 10-Q · podané 5. 8. 2026 ↗.
Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
- Tržby: 1923686000.0000000000 USD · reported-v1. 0001751008-26-000059 · RevenueFromContractWithCustomerExcludingAssessedTax · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 5. 8. 2026.
- Prevádzkový zisk: 1494277000.0000000000 USD · reported-v1. 0001751008-26-000059 · OperatingIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 5. 8. 2026.
- Čistý zisk: 1266538000.0000000000 USD · reported-v1. 0001751008-26-000059 · NetIncomeLoss · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 5. 8. 2026.
- Zriedený EPS: 3.7600000000 USD/shares · reported-v1. 0001751008-26-000059 · EarningsPerShareDiluted · 2026-04-01 – 2026-06-30 · podané 5. 8. 2026.
Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 5. 8. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
5,480717 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Revenue5,480717 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 2,793104 | |
| 2022-12-31 | 2,817058 | |
| 2023-12-31 | 1,841762 | |
| 2024-12-31 | 3,224058 | |
| 2025-12-31 | 5,480717 |
Net income
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
3,333751 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net income3,333751 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 0,035446 | |
| 2022-12-31 | -0,192746 | |
| 2023-12-31 | 0,356711 | |
| 2024-12-31 | 1,579776 | |
| 2025-12-31 | 3,333751 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
Nedostupné
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Free cash flowNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 0,360461 | |
| 2022-12-31 | 0,412111 | |
| 2023-12-31 | 1,057264 | |
| 2024-12-31 | 2,094235 | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Net margin
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
60,83 %
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net margin60,83 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 1,27 | |
| 2022-12-31 | -6,84 | |
| 2023-12-31 | 19,37 | |
| 2024-12-31 | 49 | |
| 2025-12-31 | 60,83 |
Total assets
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
7,25961 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Total assets7,25961 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 6,163579 | |
| 2022-12-31 | 5,847846 | |
| 2023-12-31 | 5,359187 | |
| 2024-12-31 | 5,869259 | |
| 2025-12-31 | 7,25961 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
A · Silné
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
87,5 % pokrytie vstupov · obdobie do
Nedostupné metriky modelu: FCF margin. Chýbajúce alebo neporovnateľné vstupy sa nepočítajú ako nula. Zobrazené skóre používa čiastočné vstupy.
Metodika a podmienky výpočtu →Finančná stabilita
68/100Peňažné toky
88/100Rast a konzistentnosť
100/100Efektívnosť kapitálu
100/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 87,5 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 75,8 % | 100 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 60,8 % | 100 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 3,3 × | 100 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 70,6 % | 35,3 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | Nedostupné | Nedostupné | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 1,2 × | 87,6 | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 72,4 % | 100 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 100 % | 100 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | 50,8 % | 100 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue5,480717 mld. USDNet income3,333751 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 2,793104 | 0,035446 | |
| 2022-12-31 | 2,817058 | -0,192746 | |
| 2023-12-31 | 1,841762 | 0,356711 | |
| 2024-12-31 | 3,224058 | 1,579776 | |
| 2025-12-31 | 5,480717 | 3,333751 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Operating margin75,75 %Net margin60,83 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 5,37 | 1,27 | |
| 2022-12-31 | -1,7 | -6,84 | |
| 2023-12-31 | 41,94 | 19,37 | |
| 2024-12-31 | 59,27 | 49 | |
| 2025-12-31 | 75,75 | 60,83 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Free cash flowNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | 0,360461 | |
| 2022-12-31 | 0,412111 | |
| 2023-12-31 | 1,057264 | |
| 2024-12-31 | 2,094235 | |
| 2025-12-31 | Nedostupné |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Cash & equivalents2,487096 mld. USDLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 1,520504 | 3,227644 | |
| 2022-12-31 | 1,080484 | 3,211722 | |
| 2023-12-31 | 0,502152 | 3,120906 | |
| 2024-12-31 | 0,69703 | 3,508983 | |
| 2025-12-31 | 2,487096 | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Total assets7,25961 mld. USDTotal liabilities5,124939 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2021-12-31 | 6,163579 | 4,025288 | |
| 2022-12-31 | 5,847846 | 3,945169 | |
| 2023-12-31 | 5,359187 | 4,102858 | |
| 2024-12-31 | 5,869259 | 4,779441 | |
| 2025-12-31 | 7,25961 | 5,124939 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue growth69,99 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 0,86 | |
| 2023-12-31 | -34,62 | |
| 2024-12-31 | 75,05 | |
| 2025-12-31 | 69,99 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 5 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Finančné zdravie89 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2021-12-31 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 72 | |
| 2024-12-31 | 84 | |
| 2025-12-31 | 89 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2021-12-31 | 2022-12-31 | 2023-12-31 | 2024-12-31 | 2025-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 2,79 mld. USD | 2,82 mld. USD | 1,84 mld. USD | 3,22 mld. USD | 5,48 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | 0,04 mld. USD | -0,19 mld. USD | 0,36 mld. USD | 1,58 mld. USD | 3,33 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | 0,15 mld. USD | -0,05 mld. USD | 0,77 mld. USD | 1,91 mld. USD | 4,15 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | 0,09 USD | -0,52 USD | 0,98 USD | 4,53 USD | 9,75 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | 0,36 mld. USD | 0,41 mld. USD | 1,06 mld. USD | 2,1 mld. USD | 3,97 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0 mld. USD | 0 mld. USD | 0 mld. USD | 0 mld. USD | Nedostupné |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 1,52 mld. USD | 1,08 mld. USD | 0,5 mld. USD | 0,7 mld. USD | 2,49 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 6,16 mld. USD | 5,85 mld. USD | 5,36 mld. USD | 5,87 mld. USD | 7,26 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 3,24 mld. USD | 1,94 mld. USD | 1,62 mld. USD | 2,31 mld. USD | 4,43 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 0,64 mld. USD | 0,58 mld. USD | 0,94 mld. USD | 1,06 mld. USD | 1,33 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 4,03 mld. USD | 3,95 mld. USD | 4,1 mld. USD | 4,78 mld. USD | 5,12 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | 0,03 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,22 mld. USD | 0 mld. USD | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | 3,2 mld. USD | 3,18 mld. USD | 2,91 mld. USD | 3,51 mld. USD | 3,51 mld. USD |
| Interest expenseÚrokové náklady | 0,1 mld. USD | 0,17 mld. USD | 0,27 mld. USD | 0,32 mld. USD | 0,21 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 0,99 mld. USD | 1,26 mld. USD | 0,36 mld. USD | 0,52 mld. USD | 0,67 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | 0,36 mld. USD | 0,41 mld. USD | 1,06 mld. USD | 2,09 mld. USD | Nedostupné |
| Net margin Čistá marža | 1,3 % | -6,8 % | 19,4 % | 49 % | 60,8 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 75,8 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 70 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
- Všetky tri posledné súvislé roky mali kladný vykázaný čistý zisk.
Riziká a slabé miesta
- Chýba 12.5 % váhy vstupov.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma a · silné. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 70 %, čistá marža 60,8 % a FCF marža Nedostupné. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +11,8 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Chýba 12.5 % váhy vstupov. Dostupné metriky v kategóriách majú vyššiu relatívnu váhu.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
O spoločnosti AppLovin Corp
AppLovin Corp · Services-Computer Programming, Data Processing, Etc..
Profil emitenta ↗Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗