SE · NYSE
Sea Ltd
International · Services-Miscellaneous Business Services
Informačný limit ročných podaní je starší než 90 dní.
Kľúčové ukazovatele
Ročné výsledky do · USD- Revenue
- 19,63 mld. USDTržby · rast YoY 33,2 %
- Net income
- 1,58 mld. USDČistý zisk · čistá marža 8 %
- Free cash flow
- 4,51 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 23 %
- Diluted EPS
- 2,52 USDZriedený zisk na akciu · USD
- Operating margin
- 10,1 %Prevádzková marža · hrubá marža 35,3 %
- Return on assets (ROA)
- 6,1 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
- Cash & equivalents
- 4,16 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
- Long-term debt
- NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti
Sledovať Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
Cena akcie
Načítava sa externý cenový graf TradingView…
USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.
Najnovšie kvartálne výsledky
Overené kvartálne údaje zatiaľ nie sú dostupné.
Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.
Vývoj finančných fundamentov
Revenue
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
19,625021 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Revenue19,625021 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.
| Obdobie do | Revenue | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-12-31 | 0,41419 | |
| 2018-12-31 | 0,826968 | |
| 2019-12-31 | 2,175378 | |
| 2020-12-31 | 4,375664 | |
| 2021-12-31 | 9,95519 | |
| 2022-12-31 | 12,449705 | |
| 2023-12-31 | 11,453664 | |
| 2024-12-31 | 14,733573 | |
| 2025-12-31 | 19,625021 |
Net income
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
1,578149 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net income1,578149 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázaný ročný čistý zisk bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Net income | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-12-31 | -0,560485 | |
| 2018-12-31 | -0,961241 | |
| 2019-12-31 | -1,462799 | |
| 2020-12-31 | -1,618056 | |
| 2021-12-31 | -2,046759 | |
| 2022-12-31 | -1,651421 | |
| 2023-12-31 | 0,150726 | |
| 2024-12-31 | 0,444321 | |
| 2025-12-31 | 1,578149 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
4,510714 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Free cash flow4,510714 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok. Výpočet Finpilotu: prevádzkový cash flow mínus hrubé hotovostné nákupy hmotných aktív. Chýbajúci vstup zostáva nedostupný.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-12-31 | -0,326589 | |
| 2018-12-31 | -0,672563 | |
| 2019-12-31 | -0,169979 | |
| 2020-12-31 | 0,219594 | |
| 2021-12-31 | -0,563528 | |
| 2022-12-31 | -1,97987 | |
| 2023-12-31 | 1,838083 | |
| 2024-12-31 | 2,959267 | |
| 2025-12-31 | 4,510714 |
Net margin
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
8,04 %
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Net margin8,04 %
Hodnoty a definícia · %
Čistá marža: ročný čistý zisk ako percento tržieb v rovnakom období.
| Obdobie do | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-12-31 | -135,32 | |
| 2018-12-31 | -116,24 | |
| 2019-12-31 | -67,24 | |
| 2020-12-31 | -36,98 | |
| 2021-12-31 | -20,56 | |
| 2022-12-31 | -13,26 | |
| 2023-12-31 | 1,32 | |
| 2024-12-31 | 3,02 | |
| 2025-12-31 | 8,04 |
Total assets
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
29,370979 mld. USD
Obdobie do 2025-12-31
31. 12. 2025Total assets29,370979 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Vykázané celkové aktíva ku koncu fiškálneho roka. Stavová veličina; nejde o súčet hodnôt počas roka.
| Obdobie do | Total assets | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-12-31 | 1,98828 | |
| 2018-12-31 | 2,192669 | |
| 2019-12-31 | 5,224169 | |
| 2020-12-31 | 10,455671 | |
| 2021-12-31 | 18,756025 | |
| 2022-12-31 | 17,002796 | |
| 2023-12-31 | 18,883232 | |
| 2024-12-31 | 22,625469 | |
| 2025-12-31 | 29,370979 |
Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.
Finančné zdravie
Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.
B · Dobré
Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.
100 % pokrytie vstupov · obdobie do
Finančná stabilita
67/100Peňažné toky
91/100Rast a konzistentnosť
100/100Efektívnosť kapitálu
55/100Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy
Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.
| Ukazovateľ / váha | Hodnota | Body | Výpočet a prahy (hodnota → body) |
|---|---|---|---|
| Operating margin12.5 % modelu | 10,1 % | 37,8 | Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100 |
| Net margin12.5 % modelu | 8 % | 43 | Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Current ratio12.5 % modelu | 1,6 × | 81,7 | Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100 |
| Liabilities / assets12.5 % modelu | 56,9 % | 51,7 | Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0 |
| FCF margin12.5 % modelu | 23 % | 82,5 | (Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100 |
| Operating cash flow / net income12.5 % modelu | 3,2 × | 100 | Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100 |
| Revenue CAGR7.5 % modelu | 30,9 % | 100 | CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100 |
| Profitable years7.5 % modelu | 100 % | 100 | Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100 |
| Return on assets (ROA)10 % modelu | 6,1 % | 55,4 | Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100 |
Finančné trendy
Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.
Revenue & net income
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue19,625021 mld. USDNet income1,578149 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.
| Obdobie do | Revenue | Net income | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2017-12-31 | 0,41419 | -0,560485 | |
| 2018-12-31 | 0,826968 | -0,961241 | |
| 2019-12-31 | 2,175378 | -1,462799 | |
| 2020-12-31 | 4,375664 | -1,618056 | |
| 2021-12-31 | 9,95519 | -2,046759 | |
| 2022-12-31 | 12,449705 | -1,651421 | |
| 2023-12-31 | 11,453664 | 0,150726 | |
| 2024-12-31 | 14,733573 | 0,444321 | |
| 2025-12-31 | 19,625021 | 1,578149 |
Operating & net margin
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Operating margin10,12 %Net margin8,04 %
Hodnoty a definícia · %
Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.
| Obdobie do | Operating margin | Net margin | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2017-12-31 | -121,29 | -135,32 | |
| 2018-12-31 | -119,57 | -116,24 | |
| 2019-12-31 | -40,97 | -67,24 | |
| 2020-12-31 | -29,79 | -36,98 | |
| 2021-12-31 | -15,9 | -20,56 | |
| 2022-12-31 | -11,95 | -13,26 | |
| 2023-12-31 | 1,96 | 1,32 | |
| 2024-12-31 | 4,49 | 3,02 | |
| 2025-12-31 | 10,12 | 8,04 |
Free cash flow
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Free cash flow4,510714 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.
| Obdobie do | Free cash flow | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-12-31 | -0,326589 | |
| 2018-12-31 | -0,672563 | |
| 2019-12-31 | -0,169979 | |
| 2020-12-31 | 0,219594 | |
| 2021-12-31 | -0,563528 | |
| 2022-12-31 | -1,97987 | |
| 2023-12-31 | 1,838083 | |
| 2024-12-31 | 2,959267 | |
| 2025-12-31 | 4,510714 |
Cash & long-term debt
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Cash & equivalents4,15892 mld. USDLong-term debtNedostupné
Hodnoty a definícia · mld. USD
Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.
| Obdobie do | Cash & equivalents | Long-term debt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2017-12-31 | 1,347361 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | 1,002841 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | 3,118988 | Nedostupné | |
| 2020-12-31 | 6,16688 | Nedostupné | |
| 2021-12-31 | 9,247762 | Nedostupné | |
| 2022-12-31 | 6,029859 | Nedostupné | |
| 2023-12-31 | 2,811056 | Nedostupné | |
| 2024-12-31 | 2,405153 | Nedostupné | |
| 2025-12-31 | 4,15892 | Nedostupné |
Assets & liabilities
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Total assets29,370979 mld. USDTotal liabilities16,722651 mld. USD
Hodnoty a definícia · mld. USD
Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.
| Obdobie do | Total assets | Total liabilities | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2017-12-31 | 1,98828 | 1,513149 | |
| 2018-12-31 | 2,192669 | 2,432124 | |
| 2019-12-31 | 5,224169 | 4,051517 | |
| 2020-12-31 | 10,455671 | 7,035432 | |
| 2021-12-31 | 18,756025 | 11,331616 | |
| 2022-12-31 | 17,002796 | 11,191972 | |
| 2023-12-31 | 18,883232 | 12,185647 | |
| 2024-12-31 | 22,625469 | 14,147893 | |
| 2025-12-31 | 29,370979 | 16,722651 |
Revenue growth (YoY)
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Revenue growth33,2 %
Hodnoty a definícia · %
Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
| Obdobie do | Revenue growth | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-12-31 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | 99,66 | |
| 2019-12-31 | 163,05 | |
| 2020-12-31 | 101,14 | |
| 2021-12-31 | 127,51 | |
| 2022-12-31 | 25,06 | |
| 2023-12-31 | -8 | |
| 2024-12-31 | 28,64 | |
| 2025-12-31 | 33,2 |
Finančné zdravie v čase
Ročné výsledky · 9 dostupných období
Pre tento ukazovateľ chýbajú overené vstupy. Chýbajúce údaje nedopĺňame odhadom ani nulou.
31. 12. 2025Finančné zdravie70 bodov / 100
Hodnoty a definícia · bodov / 100
Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.
| Obdobie do | Finančné zdravie | Zdroj |
|---|---|---|
| 2017-12-31 | Nedostupné | |
| 2018-12-31 | Nedostupné | |
| 2019-12-31 | 22 | |
| 2020-12-31 | 32 | |
| 2021-12-31 | 25 | |
| 2022-12-31 | 23 | |
| 2023-12-31 | 47 | |
| 2024-12-31 | 57 | |
| 2025-12-31 | 70 |
Ročné výkazy v tabuľke
| Ukazovateľ | 2017-12-31 | 2018-12-31 | 2019-12-31 | 2020-12-31 | 2021-12-31 | 2022-12-31 | 2023-12-31 | 2024-12-31 | 2025-12-31 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RevenueTržby | 0,41 mld. USD | 0,83 mld. USD | 2,18 mld. USD | 4,38 mld. USD | 9,96 mld. USD | 12,45 mld. USD | 11,45 mld. USD | 14,73 mld. USD | 19,63 mld. USD |
| Net incomeČistý zisk | -0,56 mld. USD | -0,96 mld. USD | -1,46 mld. USD | -1,62 mld. USD | -2,05 mld. USD | -1,65 mld. USD | 0,15 mld. USD | 0,44 mld. USD | 1,58 mld. USD |
| Operating incomePrevádzkový zisk | -0,5 mld. USD | -0,99 mld. USD | -0,89 mld. USD | -1,3 mld. USD | -1,58 mld. USD | -1,49 mld. USD | 0,22 mld. USD | 0,66 mld. USD | 1,99 mld. USD |
| Diluted EPSZriedený zisk na akciu | Nedostupné | Nedostupné | -3,35 USD | -3,39 USD | -3,84 USD | -2,96 USD | 0,25 USD | 0,74 USD | 2,52 USD |
| Operating cash flowPrevádzkový cash flow | -0,26 mld. USD | -0,5 mld. USD | 0,07 mld. USD | 0,56 mld. USD | 0,21 mld. USD | -1,06 mld. USD | 2,08 mld. USD | 3,28 mld. USD | 5,02 mld. USD |
| CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE) | 0,07 mld. USD | 0,18 mld. USD | 0,24 mld. USD | 0,34 mld. USD | 0,77 mld. USD | 0,92 mld. USD | 0,24 mld. USD | 0,32 mld. USD | 0,51 mld. USD |
| Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty | 1,35 mld. USD | 1 mld. USD | 3,12 mld. USD | 6,17 mld. USD | 9,25 mld. USD | 6,03 mld. USD | 2,81 mld. USD | 2,41 mld. USD | 4,16 mld. USD |
| Total assetsAktíva | 1,99 mld. USD | 2,19 mld. USD | 5,22 mld. USD | 10,46 mld. USD | 18,76 mld. USD | 17 mld. USD | 18,88 mld. USD | 22,63 mld. USD | 29,37 mld. USD |
| Current assetsObežné aktíva | 1,72 mld. USD | 1,71 mld. USD | 4,41 mld. USD | 8,94 mld. USD | 15,14 mld. USD | 12,69 mld. USD | 11,77 mld. USD | 16,86 mld. USD | 23,25 mld. USD |
| Current liabilitiesKrátkodobé záväzky | 0,64 mld. USD | 1,19 mld. USD | 2,36 mld. USD | 4,64 mld. USD | 7,18 mld. USD | 6,94 mld. USD | 8,17 mld. USD | 11,3 mld. USD | 14,68 mld. USD |
| Total liabilitiesZáväzky celkom | 1,51 mld. USD | 2,43 mld. USD | 4,05 mld. USD | 7,04 mld. USD | 11,33 mld. USD | 11,19 mld. USD | 12,19 mld. USD | 14,15 mld. USD | 16,72 mld. USD |
| Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné | Nedostupné |
| Interest expenseÚrokové náklady | 0,03 mld. USD | 0,03 mld. USD | 0,05 mld. USD | 0,12 mld. USD | 0,14 mld. USD | 0,05 mld. USD | 0,04 mld. USD | 0,04 mld. USD | 0,03 mld. USD |
| Cost of revenueNáklady na tržby | 0,33 mld. USD | 0,81 mld. USD | 1,57 mld. USD | 3,03 mld. USD | 6,06 mld. USD | 7,26 mld. USD | 7,23 mld. USD | 9,61 mld. USD | 12,69 mld. USD |
| Free cash flow Voľný peňažný tok · model | -0,33 mld. USD | -0,67 mld. USD | -0,17 mld. USD | 0,22 mld. USD | -0,56 mld. USD | -1,98 mld. USD | 1,84 mld. USD | 2,96 mld. USD | 4,51 mld. USD |
| Net margin Čistá marža | -135,3 % | -116,2 % | -67,2 % | -37 % | -20,6 % | -13,3 % | 1,3 % | 3 % | 8 % |
| Zdroj · dátum podania SEC |
Čo si všimnúť
Modelový prehľadSilné stránky
- Kladná prevádzková marža 10,1 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
- Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 23 % tržieb.
- Tržby v poslednom roku vzrástli o 33,2 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.
Riziká a slabé miesta
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
- Súvahové pomery sú stav k jedinému dátumu; nezachytávajú splatnosť záväzkov ani budúcu dostupnosť financovania.
Čo sledovať ďalej
- Novšie štvrťročné výsledky a zmeny marží.
- Vysvetlenie zmien peňažných tokov v poznámkach výkazu.
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia
Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma b · dobré. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.
Medziročný rast tržieb 33,2 %, čistá marža 8 % a FCF marža 23 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +5 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.
Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.
- Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
- Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
- Súvahové pomery sú stav k jedinému dátumu; nezachytávajú splatnosť záväzkov ani budúcu dostupnosť financovania.
Porovnanie dvoch spoločností
Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.
Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.
Odkaz na toto porovnanie ↗