Hľadať na Finpilote

Napríklad výpočet splátky, IBKR alebo dôchodok. Aj bez diakritiky.

Načítavam vyhľadávanie…Celý Finpilot

KO · NYSE

Coca-Cola

Spotrebný tovar · Nealkoholické nápoje

68/100Finančné zdravieB · Dobré100 % vstupov · rozklad ↓Ročné výkazy
Overené výsledky do Informačný limit ročných údajov Cena a denná zmena · USD ↗

Kľúčové ukazovatele

Ročné výsledky do · USD
Revenue
47,94 mld. USDTržby · rast YoY 1,9 %
Net income
13,11 mld. USDČistý zisk · čistá marža 27,3 %
Free cash flow
5,3 mld. USDVoľný peňažný tok · FCF marža 11 %
Diluted EPS
3,04 USDZriedený zisk na akciu · USD
Operating margin
28,7 %Prevádzková marža · hrubá marža 61,6 %
Return on assets (ROA)
12,8 %Návratnosť aktív · priemerné aktíva
Cash & equivalents
10,27 mld. USDHotovosť a ekvivalenty
Long-term debt
NedostupnéDlhodobý úverový dlh · vrátane splatnej časti

Sledovať Prevádzkový cash flow nedosiahol úroveň čistého zisku.

Cena akcie

TradingView

Načítava sa externý cenový graf TradingView…

USD · externá cena a denná zmena; možné oneskorenie.

Najnovšie kvartálne výsledky

Q3 FY 2026 · USD

Obdobie: 4. 7. 2026 – 2. 10. 2026.

Tržby
13,38 mld. USDMedziročne 7,4 % · Q3 FY 2025
Prevádzkový zisk
4,47 mld. USDPrevádzková marža 33,4 %
Čistý zisk
4,01 mld. USDPodľa zdrojového výkazu SEC
Zriedený EPS
0,93 USDUSD na akciu · samostatne vykázaný kvartál

Zdroj: SEC 10-Q · podané 28. 10. 2026 ↗.

Zdroje jednotlivých údajov a dátumy spracovania
  • Tržby: 13380000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001628280-26-067844 · Revenues · 2026-07-04 – 2026-10-02 · podané 28. 10. 2026.
  • Prevádzkový zisk: 4465000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001628280-26-067844 · OperatingIncomeLoss · 2026-07-04 – 2026-10-02 · podané 28. 10. 2026.
  • Čistý zisk: 4009000000.0000000000 USD · reported-v1. 0001628280-26-067844 · NetIncomeLoss · 2026-07-04 – 2026-10-02 · podané 28. 10. 2026.
  • Zriedený EPS: 0.9300000000 USD/shares · reported-v1. 0001628280-26-067844 · EarningsPerShareDiluted · 2026-07-04 – 2026-10-02 · podané 28. 10. 2026.

Posledná kontrola zdroja: 3. 11. 2026. Import údajov: . Informačný limit výpočtu: 28. 10. 2026. Dátum publikácie tejto verzie nie je evidovaný.

Health Score vychádza z ročných výkazov do 31. 12. 2025. Nový kvartál skóre neprepočítava. Kvartálne údaje nie sú YTD ani TTM; chýbajúca hodnota neznamená nulu.

Vývoj finančných fundamentov

Ukazovateľ v hlavnom grafe

Revenue

Ročné výsledky · 17 dostupných období

47,941 mld. USD

Obdobie do 2025-12-31

31. 12. 2025Revenue47,941 mld. USD

RevenueVykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.30,9242237,29307343,66192750,030782016-12-31: 41,863 mld. USD2017-12-31: 36,212 mld. USD2018-12-31: 34,3 mld. USD2019-12-31: 37,266 mld. USD2020-12-31: 33,014 mld. USD2021-12-31: 38,655 mld. USD2022-12-31: 43,004 mld. USD2023-12-31: 45,754 mld. USD2024-12-31: 47,061 mld. USD2025-12-31: 47,941 mld. USD20092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Revenue
Hodnoty a definícia · mld. USD

Vykázané tržby za celý fiškálny rok. Historické fundamenty, nie vývoj ceny akcie.

Revenue· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenue
2009-12-31Nedostupné
2010-12-31Nedostupné
2011-12-31Nedostupné
2012-12-31Nedostupné
2013-12-31Nedostupné
2014-12-31Nedostupné
2015-12-31Nedostupné
2016-12-3141,863
2017-12-3136,212
2018-12-3134,3
2019-12-3137,266
2020-12-3133,014
2021-12-3138,655
2022-12-3143,004
2023-12-3145,754
2024-12-3147,061
2025-12-3147,941

Fundamenty v USD podľa zvolenej frekvencie. Presné obdobia a hodnoty sú pod grafom; ročné podania SEC sú v tabuľke výkazov nižšie. Health Score používa ročné výkazy.

Finančné zdravie

health-v0.1 →

Model historických výkazov · bez ceny akcie a prognózy výnosu.

B · Dobré

Päť oblastí finančného zdravia. Skóre vychádza výhradne z dostupných historických výkazov a pravidiel modelu health-v0.1.

100 % pokrytie vstupov · obdobie do

100 %Metodika a podmienky výpočtu →

Ziskovosť

87/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Finančná stabilita

58/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Peňažné toky

45/100
Váha 25 % · vstupy 100 %

Rast a konzistentnosť

79/100
Váha 15 % · vstupy 100 %

Efektívnosť kapitálu

82/100
Váha 10 % · vstupy 100 %
Najsilnejšia oblasť Ziskovosť · 87Najslabšia oblasť Peňažné toky · 45
Diagnostika · 9 metrík, výpočty a bodové prahy

Profil: štandardný nefinančný podnik. Pokrytie 100 % označuje dostupnosť vstupov, nie dôveru v odhad. Váhy kategórií sú pevné; chýbajúce vstupy sa prerozdeľujú len v rámci kategórie. Model nie je odvetvový percentil ani úverový rating. ROA používa priemerné aktíva; ROIC bez overenej definície NOPAT a kapitálu neuvádzame.

health-v0.1· lineárna interpolácia medzi prahmi, orezanie na 0–100
Ukazovateľ / váhaHodnotaBodyVýpočet a prahy (hodnota → body)
Operating margin12.5 % modelu28,7 %81,2Prevádzkový zisk / tržby × 100.0 % → 0 · 5 % → 25 · 15 % → 50 · 25 % → 75 · 40 % → 100
Net margin12.5 % modelu27,3 %93,3Čistý zisk pripadajúci akcionárom materskej firmy / tržby × 100; bez úprav jednorazových položiek.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Current ratio12.5 % modelu1,5 ×77,5Obežné aktíva / krátkodobé záväzky k rovnakému dátumu. Zásoby nie sú hotovosť.0 × → 0 · 0,5 × → 20 · 1 × → 50 · 1,5 × → 80 · 2,5 × → 100
Liabilities / assets12.5 % modelu67,3 %39,2Všetky vykázané záväzky / aktíva × 100. Nie iba úročený dlh.0 % → 100 · 25 % → 80 · 50 % → 60 · 75 % → 30 · 100 % → 0
FCF margin12.5 % modelu11 %52,6(Prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív) / tržby × 100. Neodpočítava splátky lízingu ani akvizície.0 % → 0 · 3 % → 25 · 10 % → 50 · 20 % → 75 · 30 % → 100
Operating cash flow / net income12.5 % modelu0,6 ×36,5Prevádzkový cash flow / kladný čistý zisk. Pri strate alebo nulovom zisku nedostupné; ovplyvňuje ho pracovný kapitál aj nepeňažné odmeny.0 × → 0 · 0,5 × → 30 · 1 × → 80 · 1,5 × → 100
Revenue CAGR7.5 % modelu2,4 %57,1CAGR medzi prvým a tretím súvislým ročným obdobím: (posledné / prvé tržby)^(365,25 / počet dní medzi koncami) − 1. Tri pozorovania pokrývajú približne dva roky rastu.-20 % → 0 · -5 % → 25 · 0 % → 50 · 10 % → 80 · 20 % → 100
Profitable years7.5 % modelu100 %100Počet rokov s čistým ziskom > 0 / tri posledné súvislé ročné obdobia × 100. Nulový zisk nie je kladný.0 % → 0 · 100 % → 100
Return on assets (ROA)10 % modelu12,8 %81,9Čistý zisk / priemer aktív na konci aktuálneho a predchádzajúceho súvislého roka × 100. Orientačné ROA, nie ROIC; zisk materskej firmy a konsolidované aktíva sa môžu rozsahom líšiť.0 % → 0 · 2 % → 25 · 5 % → 50 · 10 % → 75 · 20 % → 100

Finančné trendy

17 ročných · 8 kvartálnych období

Frekvenciu údajov a časový rozsah volíte samostatne v grafe. Kvartály označujú fiškálne obdobia, nie YTD ani TTM. Cash flow, súvaha a Health Score používajú ročné údaje. Medzera označuje chýbajúci vstup.

Revenue & net income

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 12. 2025Revenue47,941 mld. USDNet income13,107 mld. USD

Revenue & net incomeTržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.013,66318527,3263740,98955554,652742016-12-31: 41,863 mld. USD2017-12-31: 36,212 mld. USD2018-12-31: 34,3 mld. USD2019-12-31: 37,266 mld. USD2020-12-31: 33,014 mld. USD2021-12-31: 38,655 mld. USD2022-12-31: 43,004 mld. USD2023-12-31: 45,754 mld. USD2024-12-31: 47,061 mld. USD2025-12-31: 47,941 mld. USD2009-12-31: 6,824 mld. USD2010-12-31: 11,787 mld. USD2011-12-31: 8,584 mld. USD2012-12-31: 9,019 mld. USD2013-12-31: 8,584 mld. USD2014-12-31: 7,098 mld. USD2015-12-31: 7,351 mld. USD2016-12-31: 6,527 mld. USD2017-12-31: 1,248 mld. USD2018-12-31: 6,434 mld. USD2019-12-31: 8,92 mld. USD2020-12-31: 7,747 mld. USD2021-12-31: 9,771 mld. USD2022-12-31: 9,542 mld. USD2023-12-31: 10,714 mld. USD2024-12-31: 10,631 mld. USD2025-12-31: 13,107 mld. USD20092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Tržby a čistý zisk · ročné výsledky v mld. USD.

Revenue & net income· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doRevenueNet income
2009-12-31Nedostupné6,824
2010-12-31Nedostupné11,787
2011-12-31Nedostupné8,584
2012-12-31Nedostupné9,019
2013-12-31Nedostupné8,584
2014-12-31Nedostupné7,098
2015-12-31Nedostupné7,351
2016-12-3141,8636,527
2017-12-3136,2121,248
2018-12-3134,36,434
2019-12-3137,2668,92
2020-12-3133,0147,747
2021-12-3138,6559,771
2022-12-3143,0049,542
2023-12-3145,75410,714
2024-12-3147,06110,631
2025-12-3147,94113,107

Operating & net margin

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 12. 2025Operating margin28,71 %Net margin27,34 %

Operating & net marginPrevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-0,0910,6921,4632,242016-12-31: 20,68 %2017-12-31: 21,42 %2018-12-31: 26,68 %2019-12-31: 27,06 %2020-12-31: 27,25 %2021-12-31: 26,67 %2022-12-31: 25,37 %2023-12-31: 24,72 %2024-12-31: 21,23 %2025-12-31: 28,71 %2016-12-31: 15,59 %2017-12-31: 3,45 %2018-12-31: 18,76 %2019-12-31: 23,94 %2020-12-31: 23,47 %2021-12-31: 25,28 %2022-12-31: 22,19 %2023-12-31: 23,42 %2024-12-31: 22,59 %2025-12-31: 27,34 %20092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Hodnoty a definícia · %

Prevádzková a čistá marža: príslušný ročný zisk / tržby. Bez úprav jednorazových položiek.

Operating & net margin· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doOperating marginNet margin
2009-12-31NedostupnéNedostupné
2010-12-31NedostupnéNedostupné
2011-12-31NedostupnéNedostupné
2012-12-31NedostupnéNedostupné
2013-12-31NedostupnéNedostupné
2014-12-31NedostupnéNedostupné
2015-12-31NedostupnéNedostupné
2016-12-3120,6815,59
2017-12-3121,423,45
2018-12-3126,6818,76
2019-12-3127,0623,94
2020-12-3127,2523,47
2021-12-3126,6725,28
2022-12-3125,3722,19
2023-12-3124,7223,42
2024-12-3121,2322,59
2025-12-3128,7127,34

Free cash flow

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 12. 2025Free cash flow5,296 mld. USD

Free cash flowVoľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.03,208536,417069,6255912,834122009-12-31: 6,193 mld. USD2010-12-31: 7,317 mld. USD2011-12-31: 6,554 mld. USD2012-12-31: 7,865 mld. USD2013-12-31: 7,992 mld. USD2014-12-31: 8,209 mld. USD2015-12-31: 7,975 mld. USD2016-12-31: 6,53 mld. USD2017-12-31: 5,291 mld. USD2018-12-31: 6,079 mld. USD2019-12-31: 8,417 mld. USD2020-12-31: 8,667 mld. USD2021-12-31: 11,258 mld. USD2022-12-31: 9,534 mld. USD2023-12-31: 9,747 mld. USD2024-12-31: 4,741 mld. USD2025-12-31: 5,296 mld. USD20092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Free cash flow
Hodnoty a definícia · mld. USD

Voľný peňažný tok: prevádzkový cash flow − hotovostné nákupy hmotných aktív. Definícia Finpilotu.

Free cash flow· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doFree cash flow
2009-12-316,193
2010-12-317,317
2011-12-316,554
2012-12-317,865
2013-12-317,992
2014-12-318,209
2015-12-317,975
2016-12-316,53
2017-12-315,291
2018-12-316,079
2019-12-318,417
2020-12-318,667
2021-12-3111,258
2022-12-319,534
2023-12-319,747
2024-12-314,741
2025-12-315,296

Cash & long-term debt

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 12. 2025Cash & equivalents10,27 mld. USDLong-term debtNedostupné

Cash & long-term debtHotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.011,5738523,147734,7215546,29542009-12-31: 7,021 mld. USD2010-12-31: 8,517 mld. USD2011-12-31: 12,803 mld. USD2012-12-31: 8,442 mld. USD2013-12-31: 10,414 mld. USD2014-12-31: 8,958 mld. USD2015-12-31: 7,309 mld. USD2016-12-31: 8,555 mld. USD2017-12-31: 6,102 mld. USD2018-12-31: 9,077 mld. USD2019-12-31: 6,48 mld. USD2020-12-31: 6,795 mld. USD2021-12-31: 9,684 mld. USD2022-12-31: 9,519 mld. USD2023-12-31: 9,366 mld. USD2024-12-31: 10,828 mld. USD2025-12-31: 10,27 mld. USD2009-12-31: 5,11 mld. USD2010-12-31: 15,317 mld. USD2011-12-31: 15,697 mld. USD2012-12-31: 16,313 mld. USD2013-12-31: 20,178 mld. USD2014-12-31: 22,615 mld. USD2015-12-31: 30,987 mld. USD2016-12-31: 33,211 mld. USD2017-12-31: 34,48 mld. USD2018-12-31: 30,379 mld. USD2019-12-31: 31,769 mld. USD2020-12-31: 40,61 mld. USD2021-12-31: 39,454 mld. USD2022-12-31: 36,776 mld. USD2023-12-31: 37,507 mld. USD20092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Hotovosť a ekvivalenty oproti dlhodobému úverovému dlhu vrátane splatnej časti; bez samostatných krátkodobých pôžičiek, komerčných papierov a prevádzkového lízingu.

Cash & long-term debt· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doCash & equivalentsLong-term debt
2009-12-317,0215,11
2010-12-318,51715,317
2011-12-3112,80315,697
2012-12-318,44216,313
2013-12-3110,41420,178
2014-12-318,95822,615
2015-12-317,30930,987
2016-12-318,55533,211
2017-12-316,10234,48
2018-12-319,07730,379
2019-12-316,4831,769
2020-12-316,79540,61
2021-12-319,68439,454
2022-12-319,51936,776
2023-12-319,36637,507
2024-12-3110,828Nedostupné
2025-12-3110,27Nedostupné

Assets & liabilities

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 12. 2025Total assets104,816 mld. USDTotal liabilities70,541 mld. USD

Assets & liabilitiesStav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.029,8725659,7451289,61768119,490242009-12-31: 48,671 mld. USD2010-12-31: 72,921 mld. USD2011-12-31: 79,974 mld. USD2012-12-31: 86,174 mld. USD2013-12-31: 90,055 mld. USD2014-12-31: 92,023 mld. USD2015-12-31: 89,996 mld. USD2016-12-31: 87,27 mld. USD2017-12-31: 87,896 mld. USD2018-12-31: 83,216 mld. USD2019-12-31: 86,381 mld. USD2020-12-31: 87,296 mld. USD2021-12-31: 94,354 mld. USD2022-12-31: 92,763 mld. USD2023-12-31: 97,703 mld. USD2024-12-31: 100,549 mld. USD2025-12-31: 104,816 mld. USD2009-12-31: 23,325 mld. USD2010-12-31: 41,604 mld. USD2011-12-31: 48,053 mld. USD2012-12-31: 53,006 mld. USD2013-12-31: 56,615 mld. USD2014-12-31: 61,462 mld. USD2015-12-31: 64,232 mld. USD2016-12-31: 64,05 mld. USD2017-12-31: 68,919 mld. USD2018-12-31: 64,158 mld. USD2019-12-31: 65,283 mld. USD2020-12-31: 66,012 mld. USD2021-12-31: 69,494 mld. USD2022-12-31: 66,937 mld. USD2023-12-31: 70,223 mld. USD2024-12-31: 74,177 mld. USD2025-12-31: 70,541 mld. USD20092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Hodnoty a definícia · mld. USD

Stav aktív a celkových záväzkov ku koncu roka. Záväzky zahŕňajú aj neúverové položky; nejde o synonymum dlhu.

Assets & liabilities· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·mld. USD
Obdobie doTotal assetsTotal liabilities
2009-12-3148,67123,325
2010-12-3172,92141,604
2011-12-3179,97448,053
2012-12-3186,17453,006
2013-12-3190,05556,615
2014-12-3192,02361,462
2015-12-3189,99664,232
2016-12-3187,2764,05
2017-12-3187,89668,919
2018-12-3183,21664,158
2019-12-3186,38165,283
2020-12-3187,29666,012
2021-12-3194,35469,494
2022-12-3192,76366,937
2023-12-3197,70370,223
2024-12-31100,54974,177
2025-12-31104,81670,541

Revenue growth (YoY)

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 12. 2025Revenue growth1,87 %

Revenue growth (YoY)Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.-17,78-7,991,7911,5821,372017-12-31: -13,5 %2018-12-31: -5,28 %2019-12-31: 8,65 %2020-12-31: -11,41 %2021-12-31: 17,09 %2022-12-31: 11,25 %2023-12-31: 6,39 %2024-12-31: 2,86 %2025-12-31: 1,87 %20092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Revenue growth
Hodnoty a definícia · %

Zmena tržieb oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Revenue growth (YoY)· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·%
Obdobie doRevenue growth
2009-12-31Nedostupné
2010-12-31Nedostupné
2011-12-31Nedostupné
2012-12-31Nedostupné
2013-12-31Nedostupné
2014-12-31Nedostupné
2015-12-31Nedostupné
2016-12-31Nedostupné
2017-12-31-13,5
2018-12-31-5,28
2019-12-318,65
2020-12-31-11,41
2021-12-3117,09
2022-12-3111,25
2023-12-316,39
2024-12-312,86
2025-12-311,87

Finančné zdravie v čase

Ročné výsledky · 17 dostupných období

31. 12. 2025Finančné zdravie68 bodov / 100

Finančné zdravie v časePrepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy. Presné hodnoty sú v tabuľke pod grafom. Chýbajúce hodnoty sa nedopĺňajú.02550751002016-12-31: 69 bodov / 1002017-12-31: 61 bodov / 1002018-12-31: 62 bodov / 1002019-12-31: 69 bodov / 1002020-12-31: 73 bodov / 1002021-12-31: 75 bodov / 1002022-12-31: 74 bodov / 1002023-12-31: 72 bodov / 1002024-12-31: 61 bodov / 1002025-12-31: 68 bodov / 10020092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Finančné zdravie
Hodnoty a definícia · bodov / 100

Prepočet dnešnou metodikou z najnovších výkazov; nejde o dobové ratingy.

Finančné zdravie v čase· ročné výsledky · koniec fiškálneho obdobia ·bodov / 100
Obdobie doFinančné zdravie
2009-12-31Nedostupné
2010-12-31Nedostupné
2011-12-31Nedostupné
2012-12-31Nedostupné
2013-12-31Nedostupné
2014-12-31Nedostupné
2015-12-31Nedostupné
2016-12-3169
2017-12-3161
2018-12-3162
2019-12-3169
2020-12-3173
2021-12-3175
2022-12-3174
2023-12-3172
2024-12-3161
2025-12-3168
Ročné výkazy v tabuľke
Miliardy USD, EPS v USD na akciu · pomery sú výpočty Finpilotu. — znamená nedostupný údaj, nie nulu.
Ukazovateľ2009-12-312010-12-312011-12-312012-12-312013-12-312014-12-312015-12-312016-12-312017-12-312018-12-312019-12-312020-12-312021-12-312022-12-312023-12-312024-12-312025-12-31
RevenueTržbyNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné41,86 mld. USD36,21 mld. USD34,3 mld. USD37,27 mld. USD33,01 mld. USD38,66 mld. USD43 mld. USD45,75 mld. USD47,06 mld. USD47,94 mld. USD
Net incomeČistý zisk6,82 mld. USD11,79 mld. USD8,58 mld. USD9,02 mld. USD8,58 mld. USD7,1 mld. USD7,35 mld. USD6,53 mld. USD1,25 mld. USD6,43 mld. USD8,92 mld. USD7,75 mld. USD9,77 mld. USD9,54 mld. USD10,71 mld. USD10,63 mld. USD13,11 mld. USD
Operating incomePrevádzkový zisk8,23 mld. USD8,41 mld. USD10,17 mld. USD10,78 mld. USD10,23 mld. USD9,71 mld. USD8,73 mld. USD8,66 mld. USD7,76 mld. USD9,15 mld. USD10,09 mld. USD9 mld. USD10,31 mld. USD10,91 mld. USD11,31 mld. USD9,99 mld. USD13,76 mld. USD
Diluted EPSZriedený zisk na akciu2,93 USD2,53 USD1,85 USD1,97 USD1,90 USD1,60 USD1,67 USD1,49 USD0,29 USD1,50 USD2,07 USD1,79 USD2,25 USD2,19 USD2,47 USD2,46 USD3,04 USD
Operating cash flowPrevádzkový cash flow8,19 mld. USD9,53 mld. USD9,47 mld. USD10,65 mld. USD10,54 mld. USD10,62 mld. USD10,53 mld. USD8,79 mld. USD7,04 mld. USD7,63 mld. USD10,47 mld. USD9,84 mld. USD12,63 mld. USD11,02 mld. USD11,6 mld. USD6,81 mld. USD7,41 mld. USD
CapEx (PPE)Hotovostné nákupy hmotných aktív (PPE)1,99 mld. USD2,22 mld. USD2,92 mld. USD2,78 mld. USD2,55 mld. USD2,41 mld. USD2,55 mld. USD2,26 mld. USD1,75 mld. USD1,55 mld. USD2,05 mld. USD1,18 mld. USD1,37 mld. USD1,48 mld. USD1,85 mld. USD2,06 mld. USD2,11 mld. USD
Cash & equivalentsHotovosť a ekvivalenty7,02 mld. USD8,52 mld. USD12,8 mld. USD8,44 mld. USD10,41 mld. USD8,96 mld. USD7,31 mld. USD8,56 mld. USD6,1 mld. USD9,08 mld. USD6,48 mld. USD6,8 mld. USD9,68 mld. USD9,52 mld. USD9,37 mld. USD10,83 mld. USD10,27 mld. USD
Total assetsAktíva48,67 mld. USD72,92 mld. USD79,97 mld. USD86,17 mld. USD90,06 mld. USD92,02 mld. USD90 mld. USD87,27 mld. USD87,9 mld. USD83,22 mld. USD86,38 mld. USD87,3 mld. USD94,35 mld. USD92,76 mld. USD97,7 mld. USD100,55 mld. USD104,82 mld. USD
Current assetsObežné aktíva17,55 mld. USD21,58 mld. USD25,5 mld. USD30,33 mld. USD31,3 mld. USD32,99 mld. USD33,4 mld. USD34,01 mld. USD36,55 mld. USD24,93 mld. USD20,41 mld. USD19,24 mld. USD22,55 mld. USD22,59 mld. USD26,73 mld. USD26 mld. USD31,04 mld. USD
Current liabilitiesKrátkodobé záväzky13,72 mld. USD18,51 mld. USD24,28 mld. USD27,82 mld. USD27,81 mld. USD32,37 mld. USD26,93 mld. USD26,53 mld. USD27,19 mld. USD28,78 mld. USD26,97 mld. USD14,6 mld. USD19,95 mld. USD19,72 mld. USD23,57 mld. USD25,25 mld. USD21,28 mld. USD
Total liabilitiesZáväzky celkom23,33 mld. USD *41,6 mld. USD *48,05 mld. USD *53,01 mld. USD *56,62 mld. USD *61,46 mld. USD *64,23 mld. USD *64,05 mld. USD *68,92 mld. USD *64,16 mld. USD *65,28 mld. USD *66,01 mld. USD *69,49 mld. USD *66,94 mld. USD *70,22 mld. USD *74,18 mld. USD *70,54 mld. USD *
Current portion of long-term debtSplatná časť dlhodobého dlhu0,05 mld. USD1,28 mld. USD2,04 mld. USD1,58 mld. USD1,02 mld. USD3,55 mld. USD2,68 mld. USD3,53 mld. USD3,3 mld. USD5 mld. USD4,25 mld. USD0,49 mld. USD1,34 mld. USD0,4 mld. USD1,96 mld. USDNedostupnéNedostupné
Non-current long-term debtDlhodobý dlh bez splatnej časti5,06 mld. USD14,04 mld. USD13,66 mld. USD14,74 mld. USD19,15 mld. USD19,06 mld. USD28,31 mld. USD29,68 mld. USD31,18 mld. USD25,38 mld. USD27,52 mld. USD40,13 mld. USD38,12 mld. USD36,38 mld. USD35,55 mld. USDNedostupnéNedostupné
Interest expenseÚrokové náklady0,36 mld. USD0,73 mld. USD0,42 mld. USD0,4 mld. USD0,46 mld. USD0,48 mld. USD0,86 mld. USD0,73 mld. USD0,85 mld. USD0,95 mld. USD0,95 mld. USD1,44 mld. USD1,6 mld. USD0,88 mld. USD1,53 mld. USD1,66 mld. USD1,65 mld. USD
Cost of revenueNáklady na tržby11,09 mld. USD12,69 mld. USD18,22 mld. USD19,05 mld. USD18,42 mld. USD17,89 mld. USD17,48 mld. USD16,47 mld. USD13,72 mld. USD13,07 mld. USD14,62 mld. USD13,43 mld. USD15,36 mld. USD18 mld. USD18,52 mld. USD18,32 mld. USD18,4 mld. USD
Free cash flow Voľný peňažný tok · model6,19 mld. USD7,32 mld. USD6,55 mld. USD7,87 mld. USD7,99 mld. USD8,21 mld. USD7,98 mld. USD6,53 mld. USD5,29 mld. USD6,08 mld. USD8,42 mld. USD8,67 mld. USD11,26 mld. USD9,53 mld. USD9,75 mld. USD4,74 mld. USD5,3 mld. USD
Net margin Čistá maržaNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupnéNedostupné15,6 %3,4 %18,8 %23,9 %23,5 %25,3 %22,2 %23,4 %22,6 %27,3 %
Zdroj · dátum podania SEC

* Záväzky sú odvodené zo súvahových položiek toho istého podania SEC: krátkodobé + dlhodobé záväzky alebo aktíva mínus celkové vlastné imanie a vykázané dočasné vlastné imanie. Nejde o odhad.

Čo si všimnúť

Modelový prehľad

Silné stránky

  • Kladná prevádzková marža 28,7 %: podnikanie vytvorilo prevádzkový zisk.
  • Kladný voľný cash flow; po hotovostných nákupoch hmotných aktív zostalo 11 % tržieb.
  • Tržby v poslednom roku vzrástli o 1,9 % oproti predchádzajúcemu súvislému roku.

Riziká a slabé miesta

  • Prevádzkový cash flow nedosiahol úroveň čistého zisku.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky.
  • Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.

Čo sledovať ďalej

  • Ako sa líšia predaj koncentrátov a plnených nápojov?
  • Ako menové kurzy a jednorazové platby ovplyvňujú výsledky?
Úplný finančný súhrn a jeho obmedzenia

Zobrazené fundamenty patria v modeli do pásma b · dobré. Ide o pravidlový súhrn vykázaných výsledkov, bez redakčného schválenia.

Medziročný rast tržieb 1,9 %, čistá marža 27,3 % a FCF marža 11 %. Zmena čistej marže oproti predchádzajúcemu roku: +4,8 p. b. Príčiny zmien treba overiť v poznámkach k výkazom.

Výpočet 2026-11-06 · health-v0.1 · bez redakčného schválenia. Model nehodnotí cenu akcie, budúci dopyt ani príčiny zmien.

  • Prevádzkový cash flow nedosiahol úroveň čistého zisku. Treba čítať pracovný kapitál a jednorazové platby.
  • Ročné výsledky nezachytávajú novšie štvrťroky. Jednorazové položky a nepeňažné odmeny nie sú upravené.
  • Model nehodnotí cenu akcie, konkurenciu ani budúci dopyt; finančná sila sama nezaručuje výnos.
O spoločnosti Coca-Cola

The Coca-Cola Company predáva nápojové značky a koncentráty a pôsobí prostredníctvom siete plniacich partnerov.

Profil emitenta ↗

Porovnanie dvoch spoločností

Ako porovnávať →

Dve spoločnosti, jeden pohľad. Porovnajte ročné výsledky, kvalitu peňažných tokov a finančné zdravie.

Na porovnanie vyberte dve rôzne firmy.